Opinie o BI-ES w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BI-ES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BI-ES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES w Iława

Rooster

Zarobki ponizej sredniej rynkowej, toksyczny klimat, poziom merytoryczny wlascicieli szorujacy po parkiecie, (usunięte przez administratora) i brak szacunku wlascicieli do pracownikow. Trzymac sie z dala od tej pseudo firmy

Zuzanna

@Szczęśliwy, ale czy sam miałeś do czynienia z tym pracodawcą? @Igor, a co chciałbyś wiedzieć? Jesteś zainteresowany pracą w Uroda Polska? @HEJKA, powiedz proszę coś więcej na temat pracy w Uroda Polska. Czy warunki oferowane przez tego pracodawcę były dla Ciebie satysfakcjonujące?

Szczęśliwy

Jak czytam komentarze to w tej firmie nie wypłacają wynagrodzenia. To jest poważne wykroczenie. Ciekawe co na to PIP pewnie ma pełne ręce pracy z tą firmą. Pracy tam nie polecam.

Igor

Jakieś nowości w firmie się wydarzyły?

Po punktualnym przybyciu do siedziby biura pan prezes poprosił o zaczekanie minutki. Po 15 minutach siedzenia, podczas gdy pan prezes odbywał rozmowy w pokoju obok postanowiłam wyjść ponieważ szanuję swój czas. Na odchodne usłyszałam kilka niemiłych słów. Także nie polecam tracić czasu.

Czy skoro rekrutacja odbywa się w Warszawie, a produkcja i pewnie laboratorium mieści się w Iławie, w ogłoszeniu nie powinna znaleźć się taka informacja?

Zenek

Jak już ktoś nie pracuje w firmie to może sobie odpuścić złośliwości wobec firmy!!

Nnn
@Zenek

Ale dlaczego ma odpuścic jeśli np został oszukany i nie wypłacono mu wynagrodzenia?

Były

Czy w tej firmie już nikt nie pracuje? Bo raczej podejście do pracowników się nie zmieniło. Nie ma żadnych nowych komentarzy? Chyba firma umiera na rynku polskim. Mijajcie ją szerokim łukiem.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Uroda Polska?

Była

W tej firmie nie ma na to szans. Właściciel pan S. Jest niereformowalny. Każdy według niego to (usunięte przez administratora) A pieniądze może zarabiać wyłącznie informacyjny sam.

Czy w Uroda Polska jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Była

Jak tam chyba już nikt nie pracuje. Awanse wewnętrzne tylko dla dupolizów dla osób bez ambicji. Rzadko pracownicy są tak długo aby zdążyli awansować. Firma o największej rotacji pracowników jaką spotkałam na swojej drodze.

Brak wypłaty

Wszystkim, którzy nie otrzymali wypłaty polecam PIP Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie ul. Płocka tam tylko czekają na takie sygnały a już szczególnie o tej firmie. Pan S. właśnie na to liczymy, że nie pójdziecie nie zgłosicie i będzie bezkarny. Tylko większą ilością osób zgłaszających, może ustrzec innych przed pracą za darmo. Walczcie o swoją sprawiedliwość i pieniądze to nic nie kosztuje. Nawet nie musicie się ujawniać w stosunku do pana S.

@Brak wypłaty

PiP nie ma mocy wykonawczej. Dostałem pismo ,że po weryfikacji przyznają ,że należy mi się zaległa premia i wynagrodzenie za ostatni miesiąc...oraz ,że wystąpili do pracodawcy o wypłatę... i nic... Teraz spotkamy się w sadzie pracy ...

Sąd
@Okradziony

PiP w takiej sytuacji nakłada mandat. On się odwołuje. Sprawa trafia do sądu z ramienia PIP. Obecnie już toczą się takie sprawy. Poproś o dołączenie aby czyn-niewypłacenia kasy się nie przedawnił. Albo powiedz jak się z tobą skontaktować?

Sławek miękka fajka :)
@Brak wypłaty

Boże co za żenujące sytuacje są tu opisane. Mamy 21wiek, nie mieści się to w głowie. Współczuję tam pracującym.

Animator

Nie chce mi się wierzyć żeby tak dobra firma w tak nieprofesjonalny sposób postępowała z pracownikami. Znając życie to piszący coś zaokrąglili żeby lepiej wyglądało.

@Animator

Skąd wiesz że to dobra firma?

@Animator

... kto każe Ci to pisać Pan S. czy Pani B. Porozmawiamy jak Ciebie w przypływie jakiegoś szaleństwa też zwolnią ... podaj swoje dane to wezwę Cię jako świadka na jedną ze spraw jakie mam w sądzie pracy z w/w ... żenada. Współczuje tym co tam zostali... bo najgorsze jeszcze brzed nimi.

Sąd
@Okradziony

To w sądzie trzeba się zjednoczyć. Jak będzie więcej osób to wygrana 100%. Ja bym się dołączyła.

Brak wypłaty

Były Kierownik

Czyli od 2010 roku nic się nie zmieniło, żenująca firma to prawda. Pracowałem tam 2 lata.

@Były Kierownik

Ja tam też pracowałem ponad 2 lata od 2010 jako kiero i co prawda szału nie było ale nie miałem też wielkich powodów do narzekań :) Mój zajefajny dyro mnie zwolnił ale do niego też pretensji nie mam, bo dzięki temu jestem tu gdzie jestem. Nie wiem jak teraz ale kiedyś Bi-es, a później Uroda to wg mnie super start w sprzedaży. Poradzisz sobie tam to później jest łatwiej :) Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność pracować!

uśmieszek

Syf, syfem pogania w tej firmie. Zero poszanowania dla każdego nowego pracownika na stanowisku ph. Jak najdalej od tego pracodawcy. Oszuści na każdym kroku. Inspekcja pracy się kłania.

Ula

Chyba niesprawiedliwie oceniacie firmę? Tu jest spoko!

Anatol

Na jakie wyposażenie może liczyć przedstawiciel handlowy? Jaka jest atmosfera w firmie? Jakieś dodatki do podstawy?

@Anatol

Możesz liczyć na obsraną Fabianke bez klimy i elektryki. Zimą płyn do spryskiwaczy kupujesz za swoje bo nie starcza limitu na karcie. Atmosfera i kwestie finansowe szeroko opisane powyżej :) Poszukaj pracy gdzie indziej nie pakuj soe w to (usunięte przez administratora)

Były 2

Coś mi się wydaje, że zaczęli dawać dodatki za pisanie pozytywnych opinii o firmie :-D

Ula

Czy to przejściowe problemy w firmie czy większy problem?

@Ula

Omijaj ... to nie będziesz miała problemów.

Zuzanna

@Były 2 na jakich stanowiskach były te zwolnienia? Jaki został podany jego powód? Dopytuję, bo widzę, że pojawiły się niedawno oferty pracy jako Key Account Manager w Warszawie.

Zuzanna

@były czy dobrze rozumiem, że nie otrzymałeś wypłaty za ostatni miesiąc pracy w firmie? Czy też może wypłata ta była z opóźnieniem? Mógłbyś wyjaśnić tą kwestię? Czy ktoś jeszcze z Was miał podobne problemy?

OKRADZIONY
@Zuzanna

Wiele osób z ostatnio zwolnionych ( listem poleconym - bo pracodawca nie ma odwagi zrobić tego osobiście ) nie otrzymało wynagrodzenia... sprawy przekazane do PIP i kilka spraw w sądzie... Przestrzegam przed pracą w tej firmie - biuro w Warszawie to przerost treści nad formą ! Nie chcesz być poniżany i oszukiwany ( okradany ! ) omijaj szerokim łukiem ! Właściciele : "słoma z butów" ...

OKRADZIONY
@Zuzanna

@OKRADZIONY

Nic dodać, nic ująć... Ja też nie dostałem kasy.

anty
@OKRADZIONY

Nie chodzi, że nie mają odwagi tylko dla nich to jest koszt. W wielu firmach pracowałem i za każdym razem dostawałem zwrot za bilet tutaj za przyjazd żeby podpisać umowę zapomnij. Za bilet po rozwiązaniu umowy oddali 1/4 bo napisali, że za drogo środek transportu wybrałem.(miałem czekać parę godzin żeby wracać 7 kolejnych godzin pociągiem na południe )

Weronika

Może firma ma w danym momencie jakieś problemy i nie może we czasie uregulować zobowiązań? Czasami bywają jakieś zatory finansowe ale to nie znaczy, że jest źle!

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES - Iława

• Jak się pracuje w BI-ES?

Zobacz opinie na temat firmy BI-ES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BI-ES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES?

Kandydaci do pracy w BI-ES napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES