Opinie o BI-ES w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BI-ES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BI-ES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES w Iława

Roman

Moje poprzednie pytania zostały usunięte. Zapytam więc raz jeszcze. Przedstawiciel handlowy ds. sieci. Czy firma oferuje wynagrodzenie podstawowe wyższe niż płaca minimalna? Czy przedstawiciel dysponuje budżetem na handlowe działania lokalne, czy też jego praca ogranicza się do wykładania towaru i raportowania ?

@Roman

Dzień dobry Panie Romanie, prosimy o przesłanie do Nas wiadomości na HR@urodapolska.eu. Odpowiemy na wszystkie pytania, opiszemy co i jak. pozdrawiamy Team BI-ES

Aktualność
Sesja wizerunkowa dla marki BI-ES!
Blossom Collection - seria niesamowicie kobiecych, kwiatowych zapachów!

Zapraszamy na sklep.bi-es.eu
Dołącz do Nas :)
hasztag#feeltheblossomhasztag#marketinghasztag#marketinghasztag#newhasztag#newhasztag#newprojecthasztag#bies
Roman

Przedstawiciel handlowy ds. sieci. Czy podstawa wynagrodzenia jest wyższa od płacy minimalnej ? Czy przedstawiciel ma budżet na handlowe działania lokalne, czy też praca ogranicza się do wykładania towaru na półki i raportowania w systemie ?

@Roman

Dzień dobry, odezwij się proszę do Nas na mail hr@urodapolska.eu. Odpowiemy na każde pytanie związane z zatrudnieniem. Praca w naszym Teamie należy do ciekawych i inspirujących, nie tylko na wykładaniu towaru na półki :) pozdrawiamy Team BI-ES

Xo

Jak aktualnie wyglada praca w tej firmie? Zakres obowiązków ,pensja, premie, dodatki itp? Widzę ogłoszenia na PH ale jak czytam opinie pracownikow to waham sie czy wysłać cv Jeśli zarabia sie mniej niż w Biedronce na kasie na dzień dzisiejszy i nie szanuje się ludzi to ja chyba podziękuję

@Xo

Dzień dobry, prosimy o kontakt z nami pod adresem HR@urodapolska.eu. Odpowiemy na. wszystkie zadane pytania. Zapraszamy do naszego zespołu :) Team BI-ES :)

Po punktualnym przybyciu do siedziby biura pan prezes poprosił o zaczekanie minutki. Po 15 minutach siedzenia, podczas gdy pan prezes odbywał rozmowy w pokoju obok postanowiłam wyjść ponieważ szanuję swój czas. Na odchodne usłyszałam kilka niemiłych słów. Także nie polecam tracić czasu.

Czy skoro rekrutacja odbywa się w Warszawie, a produkcja i pewnie laboratorium mieści się w Iławie, w ogłoszeniu nie powinna znaleźć się taka informacja?

Aktualność
Kolejne nowości o marki BI-ES !
Kolekcja Ready to Wear - linia zapachów inspirowana modą!

Sprawdź spot

Hsjsjsj

Firmy nie polecam zero profesjonalizmu (usunięte przez administratora) od dołu do samej góry słaba kasa brak rozwoju walka o to żeby ci wyplacili kasę w całości firma marna jedna dyrektor sztuczna porobiona l...... a drugi dyrektor handlarz autami który udaje że coś robi.

@Hsjsjsj

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinie. Zaniepokoiło nas to, co opisałeś/łaś powyżej. Nasi dyrektorzy są z nami od wielu lat, pracują bardzo dobrze i jesteśmy z nich zadowoleni. Prosimy o maila na hr@urodapolska.eu w celu wyjaśnienia tego co piszesz powyżej :) pozdrawiamy Team URODA

Wypłacają dodatkowe nagrody w Uroda Polska?

Dzień dobry, jak najbardziej w naszej firmie bardzo często pojawiają się nagrody dla pracowników! :) Bardzo często nagradzamy naszych najlepszych pracowników :) pozdrawiamy Team URODA

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Uroda Polska? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 31 lipca i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Dzień dobry po wszelkie informacje odsyłamy na adres hr@urodapolska.eu, udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania. Z powodu rozwoju naszego działu eksportu, rekrutacja jest nadal otwarta. Pozdrawiamy Team URODA

Czy Uroda Polska zapewnia kartę multisportu?

Dzień dobry, na ten moment niestety nie, ale już wkrótce się to zmieni! :) Pozdrawiamy Team URODA

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Uroda Polska?

Dzień dobry, tak, jak najbardziej! Ostatnio rozpoczęliśmy cykl szkoleń którym towarzyszą spotkania integracyjne naszych pracowników. Planujemy organizować je zdecydowanie częściej :) Pozdrawiamy Team URODA

Można liczyć na jakąś dodatkową kasę w Uroda Polska jako Menadżer Sprzedaży? Znowu 31 lipca wstawili na GoWork.pl ogłoszenie.

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@urodapolska.eu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Rekrutacja do działu Eksport jest u Nas cały czas otwarta, gdyż rozwijamy się na kolejne rynki zagraniczne. Zapraszamy do kontaktu :) Team URODA

Agunia

Ciekawa oferta w sprzedaży eksportowej tylko często w tym kierunku duże wymagania nie idą w parze z warunkami i wynagrodzeniem xD Ktoś wie jak jest u tego pracodawcy? Czy warto angażować się w rekrutacje?

@Agunia

Dzień dobry, zapraszamy do udziału w rekrutacji oraz o kontakt pod adresem hr@urodapolska.eu. Postaramy się odpowiedzieć na Pani pytania. pozdrawiamy Team URODA

EXPO

Rekrutacja na export managera zkonczona? Brak odp. A ogłoszenie wisi...

@EXPO

Ogłoszenie nadal jest aktywne, przeprowadzamy weryfikację zgłoszonych aplikacji i będziemy kontaktować się z wybranymi osobami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, życzymy powodzenia :) Team URODA

Kobieta jak wino, czym starsza tym lepsza w układaniu klocków ;)

urodzianka
@.

A kogo masz dokładnie na myśli panią dyrektor D.Z z Bydgoszczy? ??

Zuzanna
@urodzianka

Chciałabym Wam przypomnieć, że forum GoWork.pl w żadnym razie nie służy do prowadzenia rozmów o takim charakterze. Jak sądzę - jesteście zatrudnione w firmie Uroda Polska, a więc byłby dobrze, jakbyście się skupiły na opisaniu na specyfiki w pracy w niej. Jestem ciekawa, czy wspomniany pracodawca wpływa w jakiś sposób na Wasz rozwój zawodowy? Mam tu na myśli organizowanie szkoleń i kursów. Co o tym powiecie?

Iławianin

Czytając komentarze zdaję sobie sprawę, że wszędzie jest tak samo źle. Panuje wyzysk, najniższa krajowa, zmuszanie do nadgodzin i.t.d. Pracowałem w kilku zakładach i wszędzie był praktycznie taki sam "wschodni" model rządzenia. Nie dać, zabrać, oszukać... Tak jest w całej Polsce. I będzie do tej pory, dopóki ludzie rzeczywiście nie zaczną walczyć o swoje. W Polsce panuje niewolnictwo, naród jest zniewolony finansowo. Dopóki ludzie nie odejdą od swoich stanowisk pracy, wszystko nie stanie, zapanuje ogólny paraliż kraju - to nic się nie zmieni... Przychodzi mi na myśl tytuł amerykańskiego filmu z 2007 roku "To nie jest kraj dla starych ludzi" - bo Polska to nie jest kraj w ogóle dla ludzi...

Ta firma to dawny PGR a sołtys z Iławy, któremu słoma z butów wystaje nie ma pojęcia o zarządzaniu. Stawki dla managerów to jakaś porażka. Trzeba być dupolizem by mieć dobrze. Sołtysowa i jej pomysły na biznes są lepsze niż Kabareton w Opolu. Poza tym nie wypłacanie ostatniej pensji to już standard. Sąd pracy tylko zaciera ręce na takiego buraka. Nie warto tracić czasu chyba, że ktoś ma ochotę zobaczyć jak to było w PRLu. Nikomu nie polecam.

Kaska

Jak nie wypłacił ostatniej pensji to proponuję PIP i sąd pracy. Jest już tam znany za takie numery i płaci z odsetkami.

Okradziony
@Kaska

Dokładnie ! Tylko sąd pracy !!! Na dzień dzisiejszy 2:0 dla mnie ; jeszcze jedna sprawa się ciągnie bo odwleka jak tylko może ... i zapłaci z odsetkami.

Mickey

Powiem Wam, że większość wpisów , jakie tu czytam są chyba pisane przez zapienioną konkurencję. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy w tym roku i nie jest tak, jak piszą. Może kiedyś w 2013 albo 2014 było źle, ale teraz jest zdecydowanie inaczej. Samochód miałem 2-letnią Fabię z klimą i z radiem - nie musiałem wybierać, jak ktoś sobie tu dworował. Kasa zawsze na czas, ani dnia poślizgu. Podstawa może i niska - miałem 1700 na rękę, ale z premią przeganiałem 3 tysie. I premie realne - może nie zawsze 100%, ale tylko raz nie dostałem na 5 miesięcy. Pracowałem po 8 godzin normalnie, tylko na okresie próbnym dłużej, bo wiadomo trzeba było poznać trasy, rynek i klientów i nauczyć się trochę. Firmą teraz rządzi Pani (usunięte przez administratora) z czego wszyscy są zadowoleni. P.S. Odszedłem, bo mam swoje lata i taka praca to już trochę nie dla mnie. Ale dla kogoś, kto zaczyna pracę i ma 20-30 lat, albo dla dziewczyny, która sama nie utrzymuje mieszkania - praca jest naprawdę dobra - spokojna, bez godzin z mailami, jak w korporacji i przyjemna. I nie jestem podstawiony. W przeciwieństwie chyba do wielu pieniaczy z konkurencji ;)

s
@Mickey

Z tego co piszesz to jest część prawdy. Ok premie może i tak ale samochodu nie można uzytkowac po pracy, Kierowniczek śmieszny gość któremu się wydaje ze robi dobra robote a jest odwrotnie . Firma dla początkujących ph , firma krzak

Urodzianka
@s

niby nie można użytkować co co bzdety ...w Bydgoszczy się wozi pani błon kierownik ze swoim fagasem po sklepach w soboty i niedziele nie wspomnę już o pani Dyrektor w czarnym mercedesie kto nie może to nie może a kto dobrze robi... to i może ..Pozdrawiam

były dyrektor
@Urodzianka

dodaj proszę przymiotnik przed słowem Dyrektor............ może najlepsza? może najsłodsza? może najcwańsza? może najprzebieglejsza? może ........jakaś inna? na pewno taka, która potrafi urobić "sami wiemy kogo" :) :) :) Potrafi nawet "urobić" pana dyrektora ze świętokrzyskiego :) :) :)

były dyrektor
@Mickey

a jakie wynagrodzenie miesięczne? przy założeniu, że trzeba spłacić kredyt mieszkaniowy (np.2000 zł.). Jakie szkolenia w terenie z przełożonym? jakie kompetencje merytoryczne przełożonych? .......czy mam zadać więcej pytań?

@były dyrektor

No może i masz rację za dużo tych przymiotnikow byłoby. ..no ale cóż jakie było moje zdziwienie jak mercedes urody stał w sylwka i nowy rok w Pile na Andersa ..czyżby ktoś tam z przedstawicieli handlowych mieszkał ...???nie sadzę bo urody nie stać na mercedesy dla nich wiec kto...? ? Chyba wiemy kto..

olo

Praca dla desperatów!!!!!!!!!! Traktowanie ludzi na poziomie rynsztoka!!!!!! Kultura pracy zerowa!!!!!! Liczą się jedynie tzw. "du-o lizy"!!!!!! Im więcej chwalenia właścicielki Beci tym jesteś lepszym pracownikiem. Zero socjalu, zero benefitów!!!!! O dziale farmaceutycznym nie wspomnę! Była fajna osoba z marketingu, potem zatrudnili gościa z doświadczeniem farmaceutycznym....ale co z tego? Product manager uciekł, KAMA zwolnili.............nie da się nic zrobić bez inwestycji finansowych!!!!! Jeżeli komuś wystaje słoma z butów...to niech do farmacji się nie dotyka!!!!!!!!! O zastraszaniu pracowników nie wspomnę.......bo przed świętami szkoda czasu. A ludzie piszący pozytywne opinie o tej firmie (ci pracujący kilkanaście lat) to w 99% ściemniacze i leniuchy!!!!!! Albo tacy, którzy w danym regionie nie znajdą innej pracy (czytaj Iława). Reasumując--------zastanówcie się proszę 1000 razy przed podjęciem pracy w tej "pseudo firmie". Poczytajcie opinie na go work, sprawdźcie częstotliwość ofert na pracuj.pl......i sami odpowiecie sobie na pytanie "czy warto pracować w prostackim stresie"?

Okradziony
@olo

Bravo - potwierdzam w całości...

Zadowolona

Pracuję w firmie uroda ponad 15 lat i jeszcze nie zdarzyło się żeby nie wypłacono nam wynagrodzenia zawsze w terminie nie wiem skąd te wszystkie opinie praca od 7-15 czysto i przyjemnie zarobki jak wszędzie a kawę też wypijemy może nie oficjalnie ale w końcu jesteśmy w pracy więc nie rozumię w czym problem. PS. Jak komuś się nie podoba niech swoją firmę otworzy i będzie super szefem . Pozdrawiam

@Zadowolona

nawet nie skomentuję.........bo to co jest napisane śmierdzi Koreą :) :) :)

Były Operator

Dodam tylko jeszcze, że nawet Ukraińcy nie chcą już tu pracować - mowa o całym skostniałym od układów mieście Iława... stolarze, stolarze i jeszcze raz stolarze - kiedyś wam się to skończy wyzyskiwacze...

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES - Iława

• Jak się pracuje w BI-ES?

Zobacz opinie na temat firmy BI-ES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BI-ES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES?

Kandydaci do pracy w BI-ES napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES