Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

ANDRZEJ

WITAM TURNUS 10,09,2022 GLIWICE CZY KTOŚ MA JUŻ TRANSPORT Z GLIWIC LUB OKOLIC . ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE JECHAĆ WŁASNYM AUTEM PISAĆ e - mail andrzejs01@o2.pl albo dzwonić 604854799 .

Justyna

To co widzę to wszyscy na turnus 10.09.2022 jadą z południa,a jest ktoś z północy?... Pozdrawiam wszystkich:)

@Justyna

Nie ważne z którego końca Polski,ważne że 10 września,jak coś ja tez jestem na fb Edyta Lenik ,zjednoczmy się ;)))

Napisałam na fb:))

@Justyna

Na razie nie dostałam zaproszenia :(

@Edyta

Ktora to ty napisze na mesengeraa

@Syla

No ja Edyta z Kalwarii :)

Agnieszka Wj

Hej. Ja tez jadę 10 września, okolice Katowic. Pozdrawiam

Ja tez jadę do Osieczka 10 września z Lublina. Pozdrawiam i do zobaczenia

@Agnieszka Wj

Witamy, jest Was kilka dziewczyn.

@Agnieszka Wj

Pozdrawiam i do zobaczenia we wrześniu:)

Bala
@Justyna

Cześć.Ja jadę z okolic Bełchatowa na 10 września.Pozdrawiam.

@Bala

Miło mi:)... spotykamy się 10.09

Ja spod Słupska:)

@Darek

Ja jadę z Bytowa na 22.07 a Pan?

@Piotr

Ja na 10.09

Ja ok. Grudziądza

@Justyna

I co,będziesz miała rower? Może lepiej wziąć skrzynki na jabłka. Źartuję.

Witam:)wysłałem zaproszenie na FB

Witam,nic nie dostałam;)

Aga
@Edyta

Edyta popatrz dobrze????może Ci umknęło?

@Justyna

Justynka chyba robi ogórki,bo nie zagląda.Kto latem nie próżnuje,zimą nie głoduje.

@Edyta

Ten konto bez zdjęcia profilowego?

@Darek

Gdzie bez,ja się nie ukrywam hihi

@Podlasiak

Ogórki się przydadzą na zagryche do napojów wyskokowych z tych jabłek:), ktoś musi je zrobić przecież:))))

@Justyna

No i mam konkurencję, tez ogórki kiszę ;)))

Z tego co widzę jadę sama Z Pruszcz Gdański

@Edyta

Wszystkie ilości się przydadzą:)

Ja jadę z Warlubia

Aga
@Bala

Czyli całkiem niedaleko ode mnie????

ja tez na 10.09 z pomorskiego jadę

@Justyna

Marek z B-stoku. Chyba jeden.

Jedziesz samochodem swoim??

Marek Ł
@Lucyna

Jeśli o mnie chodzi to jadę swoim autem z B-stoku 10.09.Marek. Proszę dzwonić 506 367 375

Zosia
@640304

Nie taki jeden jadę ja jedzie Maryś będzie dobrze do zobaczenia

Pomorzanin

Witam. A skad dokladnie?

Monia
@Justyna

Tak ja jadę z Gdańska ????

@Monia

Witamy Cię i pytamy jak zapatrujesz się na spotkanie integracyjne grupy GoWork 10-tego po kolacji?

Michal

Czy wybiera się ktoś z Katowic lub okolic samochodem na turnus od 05 10. Chętnie się zabiorę

Jestem po turnusie. Początki były trudne-byłam pierwszy raz, pod wpływem negatywnych opinii, których się naczytałamw necie.Może trudno to sobie wyobrazić, ale żal było wyjeżdżać :) To fakt-są atrakcyjniejsze miejsca niż Osieczek, jakbym nie miała komputera i Netflixa to pewnie by mi się nudziło wieczorami (nie jechałam tam w celach rozrywkowych, nie chodziłam na tańce-są we wtorki, czwartki i soboty), miałam wspaniałą koleżankę z pokoju o takim samym usposobieniu i wspaniałą panią doktor Natalię. Z zabiegów początkowo byłam niezadowolona, bo trwały moim zdaniem za krótko- zmieniłam zdanie jak zaczęli je wydłużać i organizm zaczął reagować na nie;) Polecam wirówkę kończyn dolnych, kriosaunę,o hydromasażu niestety można pomarzyć-chyba tylko klienci komercyjni mają. Jeśli będziecie pod opieką Łukasza lub Kasi z gab.2 lub Ernesta z 300 to bedziecie zadowoleni, masażyści też są bardzo zaangażowani w pracę, reszta taka sobie lub nie korzystałam z usług. Jak traficie na dobrą pogodę to można pospacerować wkoło, niestety krajobraz monotonny (sady), jeśli bez samochodu to do sklepu 3 km w jedną stronę. Koniecznie trzeba zabrać przedłużacz-mało gniazdek.W ośrodku czysto, sprzątane non stop, jedzenie dość dobre jak dla mnie, dużo osób narzekało, że mało słone-dla mnie było Ok. Parkingi to punkt zapalny-niestety w ośrodku żerują na nim (300 zł za pobyt), pan obok udostępnia za 150 zł). Uwaga na gościa, który przy zmianie turnusu staje przy nie swoim polu i oferuje parking za 80 zł-naciąga i znika, to nawet nie jego pole???? Można pojechać w wolnym czasie do Czerska-ruiny zamku, Grójca-Dekada, Kaufland, ryneczek, Mszczonowa na basen lub baru Sai-gon, Zalesia (dzielnica filmowa, wstęp 48 zł). Telewizora nie wypożyczałam, jest taka możliwość.Posciel zmieniana w połowie turnusu, ręczniki co tydzien. Na zabiegi dostaje się specjalne prześcieradło, nie ma potrzeby nic brać. Niestety nie ma organizowanych wyjazdów na basen,do kriosauny trzeba mieć skarpety grube za kostkę, można mieć rękawiczki, głowa wystaje, wiec czapka niepotrzebna. Reasumując-cieszę się, że miałam możliwość rehabilitacji w Osieczku,choć miejsce samo w sobie jest mało atrakcyjne.Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi co się ma, grunt to pozytywne nastawienie i pasująca wiekiem i temperamentem osoba w pokoju-o to stara się zadbać Pani Recepcjonistka-przemiła, sympatyczna i mająca dobrą rękę do tego młoda osoba, której imienia niestety nie znam, ale pozdrawiam????

@Ania

Bardzo dziękujemy za opinię i cenne wskazówki.

@Ania

No i super,grunt to fajna współlokatorka,a że ja już taka poznałam na tym forum to będzie ok...;)))

@Edyta

No Edzia my sobie tam damy rade mimo tych wszystkich zlych opini a ludzie ktorzy wymagaja luksusow niech zaplaca i jada prywatnie

mirek
@Ania

witam właśnie jestem na turnusie to prawda z tym uposledzonym panem co namawia na parking już była policja i była awantura

@Syla

My jedziemy i raczej marudzic nie będziemy ;)))

@Syla

Syla, czy jedziesz do Osieczka 10 września?

Dariusz
@Ania

Dzień dobry proszę napisać o której najlepiej tam przyjechać na turnus i jak wygląda sytuacja z lodówką i żelazkiem i co warto z sobą zabrać, jadę pierwszy raz i nie jestem z orietowany .Pozdrawiam

Tak jade 10 wrzesnia

@Dariusz

Na te pytania najszybciej odpowie Ci recepcja. Co zabrać? Ulubiony kubek, przedłużacz,korek do umywalki, kawa,herbata,płyn do prania,leki, zestaw krawiecki,obcinacze do paznokci, książka,okulary,pasta do pantofli,radio, JBL...

@Lubelak

Zabieram maszynę do szycia:))))

@Lubelak

To trzeba busem jechac????????

@Maria

No tak,to zestaw przy opcji samochód.

Jola
@Ania

Witam serdecznie, ja mam turnus 24 listopada. We wcześniejszych komentarzach czytałam że kiepsko z zasięgiem, jaka sieć komórkową Pani miała że działał Netflix? Jestem pozytywnie nastawiona i zadowolona ze to takie spokojne miejsce ????pozdrawiam serdecznie????

@Jola

Tam działa najlepiej Play inne kiepsko

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Doris

Witam, chciałabym zapytać czy ktoś jedzie do Osieczka z Łodzi 10 września, bo chętnie bym się zabrała. Mój numer telefonu 502 828 670

Mirek

Witam mój termin 30.10.2022 jadę do Osiczka z Kalet pozdrawiam.

Gertruda

Jadę 30 10 z Jeleniej góry może ktoś z okolic jedzie autem i ma wolne miejsca chętnie skorzystam będzie taniej i raźniej Tel 781050764

A moze ktos sie orientuje jak z parkingiem blisko osrodka ? Czy jest platny i moze ktos wie ile ?

Podobno jest-150zł.

Zuzanna

I na ile to?

@Zuzanna

Za turnus. Inni mówią:,, Stać cię na konia,musi cię stać na owies".

Ryszard

Na terenie ośrodka 300 zł

Parking jest i podobno kosztuje 300 zł za czas pobytu

@Anonim

Parking na terenie obiektu kosztuje 300. Parking u sadownika 200.Telewizor 150.

Poldek
@Krzysiek

(usunięte przez administratora) ich chyba z tym parkingiem.

@Poldek

Grubo... Cena zaporowa,by wybierać komunikację zbiorową. Pewnie mała liczba miejsc.

Parking jest,ponoć 300zl za turnus

Parking kosztuje 200 zł.

ryszard_sliwinski
@Lubelak

PARKING NA TERENIE OŚRODKA 300ZŁ KAWAŁEK DALEJ JAKIEŚ 80 METRÓW 200 ZŁ.TELEWIZOR NA OŚRODKU PŁATNY 150 ZŁ OD POKOJU

@Anonim

Parking płatny 200zł i jest na terenie ośrodka. Brama zamykana o 22. Pozdrawiam ????

@Anonim

Parking w ośrodku 300zł ograniczona ilość.

300zl na terenie ośrodka a 200 obok w sądzie.

@Anonim

U sadownika przed sanatorium 200 zł. Uwaga na naciągacza który oferuje za 80 zł.

Krzysztof

Cześć. Kto jedzie 10 września do Osieczek z Pomorskiego ?

@Krzysztof

Ja jade i chętnie się zabiore

@Krzysztof

Czy jedziesz swoim samochodem i skad

Krzysztof
@Lucyna

Jadę swoim samochodem z Żukowa. A Pani skąd jest ? Może zostawić Pani numer telefonu.

Ja jade ze Słupska

Transportem publicznym niestety.

@Krzysztof

Hej ja jadę z okolic Gdańska

@Mariola

Jedziesz może swoim autem czy pociągiem? I z jakiej miejscowości?????

Cześć .Wyruszm z Kalet, ale mamy już kaplet

Przepraszam. Pomylka

Ja jadę ze Słupska.

Dariusz

Witam, jadę do Osieczka 10.09 autem z okolic Sycowa , mogę kogoś zabrać z okolicy lub po trasie.663179442

Vika

Czy ktoś jedzie z podlaskiego w terminie 10 września? Moze ktos ma doświadczenie i wie czy w ośrodku jest możliwość przeprac rzeczy, czy dają ręczniki

@Vika

Cześć. W tym ośrodku podobno nie ma misek do prania na wyposażeniu pokoju, podobno miskę można wypożyczyć ale nie wiem jak to będzie w praktyce. A jeżeli chodzi o ręczniki to lepiej wziąć bo on coś daja ale nie wiem czy będą nadawały się do użytku. Do zobaczenia. Pozdrawiam

Viki

Podeślij mi nr tel na @ annna_1@interia.pl

Wybieram się na turnus 10.09 z Katowic i chętnie się z kimś zabiorę.

Jolka

Witam, może ktoś jedzie 5.10 do Osieczka z okolic Świecia ? Pozdrawiam

Mariola

Witam czy jedzie ktoś do Osieczka 10 września z okolic Gdańska?

@Mariola

Ja będę jechał przez 3miato pociągiem do Warszawy.

Ja jadę z Pruszcza Gdańskiego

Hej czy jedziesz autem?

Tak jadę autem ????

@Ańka

Jak będziesz chciała towarzystwo to daj znać. Chętnie się z tobą bym zabrała. Pozdrawiam ????

@Mariola

Pewnie daj proszę numer telefonu, zadzwonię i się umówimy.

513-181-506 pozdrawiam ????

Michi

Ja jadę 05.10.22 z Katowic. Chętnie się z kimś zabiorę

juras
@Michi

Wyjeżdzam 10 09 2022 Mój tel 608 495 215

Jaro

Czy w tym ośrodku są pokoje jednoosobowe ?

@Jaro

Są ale raczej trzy osobowe

@Jaro

Raczej nie. Dwu lub trzy osobowe

@Krzysiek

Cześć. Już przed turnusem ludzie są pidobierani do pokoi? Stołówka na każdym poziomie? Podaj jeszcze cenne wskazówki. Dziękuję.

@Jaro

Są pokoje 2 osobowe. 1 osobowych jest jakieś 4 ale tylko dla (wybranych) ze specjalnym wpisem od lekarza ????

WIKTORIA ZZ

Witam jadę do Osieczka 30.10.2022 Hrubieszów woj Lubelskie czy ktoś jedzie w tym czasie z tego regionu może się z komunikować w sprawie dojazdu. WZ

Witam dzisiaj zakończyłam pobyt w Osieczku. Przed przyjazdem na turnus rehabilitacyjny naczytałam się licznych negatywnych opinii o pobycie w sanatorium. Po przyjeździe na turnus zastałam całkiem inną rzeczywistość. Rehabilitanci dbają o kuracjuszy pod każdym względem są życzliwi i pomocni i doświadczeni. Szereg zabiegów rehabilitacyjnych na które kierują wspaniali lekarze. Wszyscy pracownicy obsługi jak również pracownicy medyczni do dyspozycji o każdej porze. Bardzo fajne dwuosobowe pokoje. Wyżywienie smaczne i urozmaicone. Czas wolny można spędzać na pięknie zagospodarowanym terenie zielonym. Cały pobyt wspaniały. Polecam pobyt w klimatycznym miejscu jakim jest Osieczek. ????????????

Duza
@Kasia

Witaj, dziękuję za opinie. Tyle się na czytałam, że aż strach jechać. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

@Duza

Życzę miłego pobytu oraz skutecznej rehabilitacji.

Wanda
@Kasia

Dzięki za pozytywny opis, bo te negatywne to tylko odbierają ochotę wyjazdu????

Edward
@Kasia

Witam, Pozytywne opinie to piszą zapewne pracownicy tego ""sanatorium", Chyba nie ma Pani smaku skoro to Pani smakowało ????? JEDZENIE TO DRAMAT, NA ŚNIADANIE 1 POMIDOR PODZILEONY NA 6 OSÓB, BRAK SOLI, NAWET NIE DADZĄ JAK POPROSISZ, ZUPA SZCZAWIOWA TO WODA JEDNYM ZIEMNIAKIEM ZABARWIONA CZYMŚ NA ZIELONO, NAPRWDĘ NIE WIEM JAKI TRZEBA MIEĆ SMAK ŻEBY CHWALIĆ TO JEDZENIE ( TERAZ covid LUDZIE NIE MAJĄ SMAKU). Jeżeli chodzi o rehabilitantów, to wspaniali ludzie, ale zabiegów jest bardzo mało . Jedno wielki (usunięte przez administratora) i wyciąganie pieniędzy od PAŃSTWA. Ja zamierzam złożyć skargę do ZUS żeby przyjrzeli się bliżej temu "sanatorium". Pozdrawiam Edward

Hanna
@Kasia

Czy ta opinia to jakiś żart, nic z tego nie jest prawdą oprócz miłych terapeutów. Weźcie trochę gotowych dań , długo na tej kuchni nie pociągniecie :(

Gosia...
@Edward

Edward bzdury piszesz , jedzenie nie odpowiadało trzeba było sobie katering zamówić z hotelu. Było pysznie i zdrowo.. Brakowało Ci soli trzeba było sobie kupić i dosolić. Brak słów dla takich ludzi jak Ty. Obsługa, Panie sprzątające super aż miło zjeść jeżeli ktoś podaje jedzonko z takim uśmiechem. Rehabilitacji mało? Czy 110 zabiegów to mało?? Pokoje czyste, pielęgniark super babk,i irehabilitanci cudowni z uśmiechem...Jeszcze skargę pisać??? Brak słów...Przyszłym kuracjuszą życzę super pobytu i jak najmniej takich p Edwardów w swoim towarzystwie i będzie dobrze. Ja mój pobyt w Osieczku wspominam cudownie.

Benia
@Kasia

Dzień dobry Pani Kasiu czy orientuje się Pani jaki jest dojazd z Warszawy do Osieczek

Justa
@Kasia

Potwierdzam. Jest ok. Wszystko co Pani napisała jest prawdą . Zawsze jednak znajdzie się ktoś niezadowolony. Tak jest w każdych ośrodkach. Nie można wszystkim dogodzić. Jak ktoś liczy na luksusy to niech ogarnie prywatne rehabilitacje w hotelu Gołębiewskim a i tak podejrzewam, że by marudziły. Pozdrawiam.

Iza
@Gosia...

Naprawdę miałaś tyle zabiegów? Na skierowaniu napisane, że w dwóch turach , rano i wieczorem. Prawda to?

Sylwiakaszuba80@gmail.com
@Kasia

Hej mam pytanko czy wieszaki w szafach sa czy trzeba zabrac ja jade pierwszy raz turnus zaczynam 13.04.22 pozdrawiam

Iwona
@Sylwiakaszuba80@gmail.com

Kilka jest, ale jeszcze trzeba je podzielić między dwie osoby.

Jolanta
@Sylwiakaszuba80@gmail.com

Niby są wieszaki ( u nas po 2 na osobę) ale dobrze,że wzięłam kilka swoich. Pralni brak, pierze się w zlewie lub można pożyczyć miskę od pań sprzątających. Niestety jest tych misek trochę za mało. Warto wziąć ze sobą przedłużacz z kilkoma gniazdami i jakieś radio, bo inaczej smutno w pokoju.

Sylwiakaszuba80@gmail.com
@Jolanta

Witam dziekuje za podpowiedz jak sie jedzie pierwszy raz to nie bardzo sie wie co zabrac zeby czegos waznego nie przeoczyc

Stef

Zgadzam sie

Edek
@Edward

Edziu, a przypadkiem to ciebie nie (usunięte przez administratora) z ośrodka za chlanie, już w pierwszej dobie pobytu? Pamiętam takiego jednego Edzia :D To by się zgadzało z tym co ludzie powiadają, że negatywne komentarze to piszą alkoholicy i wywaleni z ośrodka :D Pozdrawiam i życzę samozaparcia się w nałogu. Nie z takich (usunięte przez administratora) ludzie wychodzą ;)

Witam. Proszę o kontakt do pani w sprawie sanatorium. Pozdrawiam

margaret
@Kasia

Chyba byłaś pijana przez cały turnus.

Teraźniejszość
@Edward

Tak, było i jest nadal. Czas tylko upłynął. Zmieniają się tylko kuracjusze i ceny Prezesa za TV 150, 300 za parking. Obiady nadal woda zabarwiona, kasza, ryż, makaron. Dieta na stole i w portfelu!!!!!! Pozytyw, to tylko i wyłącznie Ci wspaniali rehabilitanci. Tylko Oni są tu profesjonalistami. Odradzam przyjazd.

Basia

@Basia

Ja jade swoim autem,tel514568886

slawek
@Justa

prawidlowo odpowiedzialas niech jada prywatnie jezeli ich i stac a nie wybrzydzac

slawek
@slawek

jestes ok

Dzolanda

Mój termin 30 .10 jadę z Gliwic ,jeszcze ktoś jedzie w tym terminie ?

@Dzolanda

Tak 30.10 jestem z Gliwic

Jola
@Maria

Witam Mario ,jak będziesz jechać do Osieczka?

@Jola

Myślę że autem mój tel 695185752 Jestem z Gliwic sosnicy

@Maria

Dzień dobry, jadę również do Osieczka 30.10.2022 Jestem z Tarnowskich Gór. Pozdrawiam ????

@Maria

Dzień dobry, czy mogłabym skorzystać z tra sportu, partycypując w kosztach oczywiście. Mój telefon 607061659.

@Ula

oczywiście mogę zabrać to się zdzwonimy. Zapisałam pani numer. Mój pani też ma. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję! Pozdrawiam

Grażyna

Witam, Czy ktoś jedzie z okolic Katowic do Osieczka w terminie 10.09.22? Chętnie bym się zabrała i dołożyła do kosztów. Pozdrawiam Kontakt 669 674 000

@Grażyna

Też poszukuję kogoś z samochodem . Dołożę się do kosztów.Jestem z Częstochowy.Wyjazd na 10-09-2022.

@Grażyna

Grażynko, jeżeli znalazłaś kogoś do przejazdu do Osieczka z okolic Katowic, może znalazło by się jeszcze jedno miejsce.Ja cały czas szukam kogoś, żeby mnie zabrał z Częstochowy.Ciezko jest dojechać w to miejsce.Moj nr tel.789245414.Bede wdzięczna jak mi odpiszesz.

Śledź może BlaBlaCar.

@Lubelak

Śledzę,ale odpowiedź jest taka, że sprawdzać 2-3 dni przed wyjazdem.Troche późno.Pozdrawiam.

Grazyna
@Barbara

@Barbara przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale też ciągle nie mam z kim jechać. Jak coś by się zmieniło w tej kwestii to skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Chyba, że Ty masz jakiś pomysł? Pozdrawiam :)

@Grazyna

Ciągle szukam,niestety nikt nie jedzie z moich okolic.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.