2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 84 84 5 1

Opinie o Farex Sp. z o.o

Dml Nowy wpis

umowa zrobiona tak żebys nic nie ugrał , o stawce dowiesz sie dopiero jak jedziesz do pl ( 95%) juz nie wraca , Roman Zimnol kierownik (usunięte przez administratora) otwiera koperty z wypłata pobiera sobie za paliwo za przejazd do polski mimo tego ze na to paliwo dostaje od Farugi, kazdy zjazd bezpłatny urlop , płatnie nie sa wypłacane , w razie wypadku wyjazd do polski nie płacą l4 , diety ktore powinny byc i sa wypłacane np przez firme Gebo Therm nie trafiaja do was , urlop płatny macie wliczony w stawke metro godzinową , pracowałem nie polecam typowe (usunięte przez administratora)

TakNie

tak to jest jak się jedzie lebrować a nie pracować.Myślicie że to Polska czy się siedzi czy się leży to wypłata się należy.Ja pracuję kilka lat i nie narzekam.

Tak4Nie
Dml Nowy wpis
@anonim

to ja z miłą chęcią cie poznam bo pracowalem tam od początku roku i jak zobaczyłem jakie tam wałki to pierdolonołem tą firmą

Sebastian

Witam. Właśnie otrzymałem ofertę pracy już od przyszłego tygodnia. Napisze ktoś aktualnie tam pracujący jak to jest w końcu z Tą firmą? Jaka wypłata ? Jakąś podstawę oferują czy wszystko akord ? Będę wdzięczny za info ;)

Bart
@Sebastian

Też jadę od przyszłego tygodnia i pierwszy raz słyszę o akordzie??? Daj do siebie email albo jakiś kontakt. Ogólnie ogłoszenie na dociepleniowca jest prawie cały rok. Coś tu jest nie tak. Pozdror

@Bart

Mam nadzieję, że się dogadacie. Mnie interesowałaby inna kwestia. Skoro niedługo rozpoczynacie pracę w Farex to na pewno wiecie wszystko na temat oferowanego tam pakietu socjalnego. Zechcecie podzielić się tymi informacjami ze mną?

W46eu
@Sebastian

Praca za 6 euro za godz i szybko czeba robic

Tak2Nie
@W46eu

O jakim stanowisku piszesz? Niestety nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi na moje pytanie. Zechcesz napisać, jak to wygląda w Farex z tym pakietem socjalnym?

pracowalem
@Aneta

Szkoda czasu jada co miesiac do domu ale w jedna strone. (usunięte przez administratora)

DML Nowy wpis
@Bart

metro godziny hahahah stawka wiem pracowalem tam

TakNie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Farex Sp. z o.o?

DML Nowy wpis
@Pytanie

ŻADEN odpuść sobie tą firme

Bolek@onet.pl

Witam jak sytuacja co do pracy i płacy w tej firmie i kto zarabia brygadzistą czy pracownik jakie zarobki za pracę zjazdy do domu czy warto się zastanowić nad pracą w tej firmie i jak jest z umową czy ogulnie akord i jak to wygląda przy akordzie agulnie czy jest jakaś konkretną stabilna stawka

Dml
@Bolek@onet.pl

Odpuść poważnie

TakNie

Jak jest z pakietem medycznym w Farex Sp. z o.o? Można dołączyć rodzinę?

Dml
@Pytanie

Brkak wysyłaja do pl jak cos ci sie stanie na bezpłatny urlop

ktz

9-10 eur na reke ale zalezy do kogo trafisz. sa ekipy co zarobia wiecej i pijoczki co mniej. Przypilnuj zeby cie do dobrej ekipy dali i jest ok. ja robilem potem odszedlem ale wcale nie wyszlo lepiej wiec wrocilem

Aaaa

Ogólnie lipa z zarobkami, i zapieprzasz na wszystkich a potem 6 euro na godz bo norma niewyrobiony i niewydajny jesteś. Szkoda czasu i nerwow

Dex
Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Mam pytanko jak na chwilę obecną zarobki w farexie w brygadzie Romana ?

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Farex Sp. z o.o?

TakNie

Ogólnie nie polecam ani pracy a mieszkania (usunięte przez administratora) malaria i ubóstwo, praca 5-6 euro, reszta to brygadzista się nachapie a pracownicy ochłapy, pan pokój Roman i cała banda (usunięte przez administratora)

Tomek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników,warto aplikować?

mors
@Tomek

Nie jedź. Pracowników szukają cały czas. Przemiał ludzi straszny. Szkoda czasu marnować.

@Tomek

Obecnie firma Farex Sp. z o.o nie poszukuje nowych osób do pracy, ale co jakiś czas można zaglądać na tę stronę: https://pracodawcy.pracuj.pl/farex-sp-z-o-o,1161. Może z czasem coś się pojawi. Jakim stanowiskiem byłbyś zainteresowany?

TakNie

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Farex Sp. z o.o?

zzz

Czy jesteście pewni tego, że nic pozytywnego nie możecie napisać?

TakNie

ja tera wróciłem na weekendy i wyszło 9 eur godzina do lapy. trzeba robić to fakt i to ostro ale z mieszkaniem i dojazdem . kiedys na gewerbie jechalem jak pooplacalem to wychodzilo mniej a tak mam spokoj . wiadomo jak nie umiesz albo wolisz na lajcie porobic to nie zarobisz bo trzeba (usunięte przez administratora) pijaczki wychodzom po 6

Tomasz

Podpowiedzcie czy można dobrze zarobić z firmą?

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Farex Sp. z o.o? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Aneta

@Adam Ł kontaktowałeś się z firmą w sprawie brakujących dokumentów? PIT powinien być dosłany przez pracodawcę do końca lutego - dostałeś? Obecnie poszukiwani są pracownicy do pracy w Niemczech - jak na razie opinie o tym pracodawcy były raczej dobre. Myślicie o zgłaszaniu się? Praca dotyczy dociepleń. Oferowany jest dodatkowo socjal i comiesięczne zjazdy do Polski.

Tak7Nie

@Aneta

Witam .Pit dostalem 5 marca wyslali w ostatnim dniu lutego .Umowy jak nie widzialem tak nie ma juz nawet nie chce mi si tam dzwonić ponownie .Kiegowa tyle ni tylko powiedziala ze pit uczarowany

Chętny

Możecie podpowiedzieć jak się pracuje z nimi za granicą? Jakie zakwaterowanie dają?

v vv
@Chętny

wiem co mówie,firma zapewnia zakwaterowanie,zero opłat,kasa na paliwo do domu i jezeli ktos chce pracowac to na paczatku-jak wszedzie-trzeba to pokazac a potem juz sie tylko lepiej zarabia jeden warunek,trzeba chciec pracowac a nie udawac ze sie chce!mąz tam pracuje i wiem dokładnie, szef płaci i niech nie gadają głupot bo jak ktgos mysli ze pojedzie opije sie i potem jeszcze chce zapłate? albo za mało dostał?wszystko jest na czas i kasa i ubezpieczenie ja uważam ze to bardzo rzetelna firma!!!

Tak4Nie

@v vv

Spytaj sie grupy z zeszlego lutego czy tak uwazaja na papiery od farex czekam juz rok zobaczymy co bedzie przy picie do skarbowki.

Wika102
@Adam Ł

mój mąż własnie tam pojechał. Czy to prawda że płacą 4,60 E na godz.??

Tak7Nie1

@Wika102

Tak a czasem nawet 3.5 a naprawde trzeba pracować ostro.

Zzz
@Wika102

pijaki z eikpy taa,, ale im to pasuje, ja robie od jakiegos czasu i jest ok. kasa zawsze przy zjezdzie jak sie do dobrej ekipy wbijesz to jest spoko jestem zadowolony

anonymous

jo tam byłem, wódke piłem, kase przetańczyłem, kakalaki goniłem ale przeżyłem. FAREX IS THE BEST!!!!

ful102
@anonymous

Ja też, wszystko jest oki!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Farex Sp. z o.o - Chybie