Bimak

Opinie o Bimak

Bartek

Ja pracuję na stanowisku handlowca od prawie dwóch lat, nie mogę złego słowa powiedzieć, jest bardzo ok, atmosfera miła, pracy dużo bo firma się rozwija. Każdy uczy się na błędach, jeżeli kiedykolwiek ktokolwiek popełnił błąd to należy z tego tylko wysunąć należyte wnioski i więcej nie powielać błędów. W firmie miła i stabilna atmosfera, pracowac się chce.

@Walczący z durniami

...wiesz co... ujmę to krótko... nie pracuję już tam(usunięte przez administratora).... mieliśmy świetną ekipę i szło się dogadać z szefami,(usunięte przez administratora) pracuję obecnie na inne konto i mam nadzieję, że z dobrym wynikiem, ale ocenę też pozostawiam Szefowi , nie mnie. Jak sam widzisz, coś nie pykło(usunięte przez administratora) i nadmienię, że nie poszło o kasę, bo szefowie płacili dobrą monetę.... Ostatni rok dla nas nie był łatwy, dla nas pracy w branży jest sporo, tyle że szkoda, bo człowiek w tym wieku utożsamia się z firmą i oddaje całego siebie a wyszło jak wyszło, szkoda..... Pozdrawiam i mam nadzieję, że w miarę wyczerpująco udzieliłem odpowiedzi.

Jarek

Firma dobrze sobie radzi, rozwija się i poszerza swój asortyment. Praca również jest ok w fajnym składzie.

Adam Zborowski Szczecin

Ujmę to tak, od kilku miesięcy widać mocną pracę na rynku Polskim jeżeli chodzi o firmę Bimak, siedzę w branży meblarskiej od kilkunastu ładnych lat kontakty mam na całej Polsce i mnóstwo firm które ze mną współpracują coraz częściej mówią o Bimaku, słychać o nich wszędzie, nawet w Sevrolu mówią że jest to dla nich spory problem ponieważ ich klienci zaczynają pracować na Bimaku i chyba pozytywne odczucia.

Czy pracodawca Bimak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Darek Nowy wpis

System premiowy jest motywujący i uczciwie wypłacany.

Mateusz Nowy wpis

Śmieszne jest to, że Pani która prowadzi rekrutacje nie mająca pojęcia o handlu, ma na celu wprowadzić politykę handlową firmy jak i całe wdrożenie. Bardzo się cieszę,że nie zostałem wybrany bo wiem, że byśmy się nie dogadali. Tylko zastanawia mnie gdzie zarząd ma oczy, pozwalając osobie z zewnątrz wprowadzać cele etc. Pamiętajcie Państwo bajki potrafi opowiadać każdy.

Mateusz Bigorajski

Jakimi autami poruszają się kierownicy regionalni?

@Mateusz Bigorajski

Toyoty Auris

mateusz bigorajski
@Bimak

Co jaki czas są wymieniane ?

Mateusz Bigorajski Nowy wpis
@Bimak

Co ile wymieniana jest flota?

A.K

Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalną rekrutacją. Wszystko na najwyższym poziomie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bimak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bimak?

Darek

Jest to zależne od stanowiska. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego z firmą.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bimak?

Biuro

Umowa o pracę

Jaka atmosfera jest między działami w Bimak?

Darek

Zasadniczo atmosfera jest bardzo dobra aczkolwiek zgrzyty też się zdarzają. Ale chyba jak wszędzie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bimak?

Darek

To zależy od stanowiska. Jeżeli chodzi o pracowników magazynowych to tak natomiast w pozostałych przypadkach doświadczenie jest wymagane.

@Darek

A możesz napisać na jakie stanowiska trwa rekrutacja? Na stronie nie znalazłam żadnych informacji, więc nie wiem, czy w ogóle są jakieś wolne wakaty. Będę wdzięczna jeśli napiszesz też nieco o warunkach pracy. Czy atmosfera w Bimak jest w porządku?

@Monika

W obecnej chwili nie ma wolnych wakatów. Co do atmosfery to jest bardzo pozytywna.

Sławek

Dzień Dobry. Na jednym z portali z ofertami pracy pojawiły się oferty pracy dla handlowców na wszystkie regiony. Zastanawiałem się nad aplikacją do firmy Bimak ponieważ posiadam dość duże doświadczenie w sprzedaży w różnych branżach. Natomiast niepokoi mnie fakt, że ogłoszenia pojawiają się bardzo często. Czy powodem jest tak duża rotacja w Państwa firmie, czy jest tego jakaś inna przyczyna. Proszę o konkretną i merytoryczną odpowiedź.

@Sławek

Ostatni handlowiec został zatrudniony ponad rok temu także rotacji nie ma. Jeżeli myślisz o pracy na dłużej to aplikuj

Czy można liczyć w Bimak na prywatną opiekę medyczną?

Daniel

Nie

@Daniel

Oferujemy naszym pracownikom dodatkowe ubezpieczenie, dzięki któremu można korzystać z prywatnej opieki - oczywiście w ramach opisanych w polisie.

Czy jest możliwość pracy w Bimak na część etatu?

A

Proszę o sprecyzowanie pytania. Jakie stanowisko Pana/Panią interesuje.

MnM

Współpracuję z firmą od pół roku, robimy drzwi do szaf z ich profilami.Materiały bardzo dobrej jakości, szybka dostawa towaru.Konkurencyjne ceny.Mają bardzo konkretnego przedstawiciela handlowego(usunięte przez administratora).Facet jest kompetentny z dużą wiedzą produktów, bardzo zaangażowany w to co robi.Widać , że mu zależy na klientach .Gorąco polecam Bimaka i ich pracowników.Pani (usunięte przez administratora)też zasługuje na pochwałę.Jednym słowem Super!

Handlowiec firmy Bimak

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających profil firmy Bimak na stronie Go Work, jestem handlowcem w tej firmie od półtora roku, czytając wszystkie komentarze które tutaj się znajdują postanowiłem napisać komentarz ludziom którzy chcą aplikować na stanowisko handlowca w tej firmie, uważam że wszystkie negatywne komentarze które są tutaj napisane są napisane przez kogoś z niesamowitą fantazją... Jako obecny handlowiec mogę szczerze napisać że warunki pracy w tej firmie dla handlowca są bardzo dobre, Szefostwo jak również ludzie którzy pracują w tej firmie stanowią zgrany zespół dzięki któremu firma się rozwija i w ostatnim czasie zrobiła bardzo dużo pracy która wpłynęła na pozytywny rozwój firmy. Jeżeli osoba zatrudniona przykłada się do pracy to stwierdzam że jest doceniana przez firmę i ma spokojną, stabilną pracę. Firma bardzo wspiera handlowców, organizuje szkolenia, każdy nowy handlowiec jest wspierany drogą telefoniczną, drogą email przez obecnych handlowców, tworzymy zgrany zespół i nikt nie zostaję tutaj z niczym sam, nawet gdy pojawiają się jakie kolwiek problemy dla nowego handlowca automatycznie rozwiązujemy je razem tak aby każdy handlowiec na swoim regionie mógł robić efektywne wyniki i aby mógł cieszyć się spokojną pracą w miłej atmosferze, podkreślę że w każdej pracy spotkamy się z różnymi problemami plusem tutaj jest to że wszystkie niejasności załatwiamy razem. W razie jakich kolwiek pytań przez osoby chcące aplikować do pracy w firmie Bimak proszę o kontakt z oddziałem w Stwigudzie i poproszeniem numeru telefonu do handlowca z regionu (Mazowieckiego, Podlaskiego, Kujawsko Pomorskiego) razem z kolegą z przyjemnością odpowiemy na każde pytania osobom chcącym podjąć pracę w firmie Bimak. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ????

Dzień dobry, chciałbym zapytać o warunki zatrudnienia handlowców. jak to wygląda w Waszej Firmie? Jakie i wynagrodzenie? Czy klimat w Firmie jest ok? Wolałbym nie trafić z deszczu pod rynnę? Jak długo pracują pozostali handlowcy?

@Kandydat

W ubiegłym roku wszyscy handlowcy, którzy pracowali po kilka lat sami podchodzili z firmy, chyba o czymś to świadczy. Teraz najdłużej handlowiec pracuje około roku. Brak jakiejkolwiek organizacji w tej firmie i dziwne rzeczy się tam dzieją. Jeżeli nie chcesz trafić z deszczu pod rynnę to sobie odpuść. Zdecydowanie nie polecam.

Walczący z durniami
@Bartek

Bartek, zapomniałeś napisać, że już nie pracujesz! Napraw błąd, napisz od kiedy i dlaczego! Czyżby atmosfera się zmieniła?

@Walczący z durniami

Jarek

Gerard83

Jestem pracownikiem Bimaka z 5 letnim stażem i chciałbym powiedzieć iż niepochlebne wpisy na temat firmy są tworzone przez firmy konkurencyjne. Na gowork jest 147 opinii tak jakby ta firma była korporacją.

Kielecki
@Gerard83

Z tego co się orientuję to w Bimaku najstarszy stażem handlowiec pracuje kilka miesięcy więc faktycznie firma stabilna. A ty 5 lat to chyba jesteś magazynierem

Karol
@Gerard83

Fajnie, że masz takie doświadczenie w pracy. Napisz jak obecnie wygląda rekrutacja i czy są przyjmowani pracownicy. Informacje o wolnych wakatach zainteresują osoby szukające pracy.

wd40

Z tego co wiem, to z Bimaka raczej nikt się nie zwalnia, a jak coś to tylko wtedy, gdy dostanie ekstra posadę. Jak ktoś się "nie wyrabia na zakrętach" to wylatuje, bo szefostwo zaczęło patrzeć na ręce..., no i wylewa swoje żale w internetach.

Pan

http://en.bimak.pl/contact/ proponuję zmienić dane kontaktowe.. już dawno nie są aktualne. Słabo Państwo dbacie o swój wizerunek. Pomijam fakt, że skontaktować się z obecnymi handlowcami... graniczy z cudem, choć jest jeden wyjątek.

Ryszard

@Kkk Nawet najlepsi popełniają błędy o ile błędem jest to o czym napisałeś. Firma dobra i fajnie się rozwija!

Adam Zborowski Szczecin

Zostaw merytoryczną opinię o Bimak - Stawiguda

• Jak się pracuje w Bimak?

Zobacz opinie na temat firmy Bimak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bimak?

Bimak