bimak

Olsztyn

Opinie o bimak

Weronika

@Walczący z durniami! jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest naruszanie przez niego zasad regulaminu. Zależy nam by osoby, które na wątek trafiają w poszukiwaniu opinii o swoim potencjalnym pracodawcy mogły znaleźć tu odpowiedzi na swoje pytania. Mogą się tutaj wypowiadać zarówno osoby, które są zadowolone ze swojej pracy, jak i te, które do pracodawcy mają pewne zastrzeżenia. Jednak wszystkie wpisy muszą być zgodne z zasadami regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Walczący z durniami!
@Weronika 22.05.2017 11:58
@Walczący z durniami!, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany to naruszał on Regulamin Serwisu GoWork.pl...

Zapewne. Bardzo to wygodne jest ;)

Walczący z durniami!

Wiedzę, że "panowie" Tomasz P. i Paweł S. dbają o PR. Dziwnym trafem poginęły krytyczne wpisy, a pozostały same pozytywy. Cóż poradzić. Specjalnie dla wspaniałych bossów dedykacja: Kazik "Nie ma litości".

Weronika

@aaa, a Ty jesteś zatrudniony w bimak?

Drak

Tak ja, a co, czemu pytasz Rosyjski jest łatwy dość

aaa

rozżaleni to zazwyczaj są byli pracownicy, jak w większości przypadków, z tego co widać i słychać obecni są zadowoleni

Bartek

Ja pracuję na stanowisku handlowca od prawie dwóch lat, nie mogę złego słowa powiedzieć, jest bardzo ok, atmosfera miła, pracy dużo bo firma się rozwija. Każdy uczy się na błędach, jeżeli kiedykolwiek ktokolwiek popełnił błąd to należy z tego tylko wysunąć należyte wnioski i więcej nie powielać błędów. W firmie miła i stabilna atmosfera, pracowac się chce.

prawda

Widzę, że właściciele czuwają nad wybieleniem swojego wizerunku. Na każdy negatywny wpis, zaraz jest riposta właścicieli. Nic dodać, nic ująć :)))

Krawiec

Duża rotacja??? Od długiego czasu mają stałą ekipę, nie widać zmian w personelu

kazik

Jeżeli jest tak dobrze to dlaczego jest taka duża rotacja pracowników?

David Cohen

Nie ma co się wdawać w dyskusję z rozżalonym byłym pracownikiem lub osobą nasłaną z konkurencji, zawsze będzie wprowadzać zamęt. Wystarczy zorientować się na rynku ile firma dołożyła pracy i starań w celu poprawy wizerunku i rozwoju produktu. Konstruktywna krytyka zawsze jest dobra, to też mobilizuje do dalszego działania. Obecni pracownicy jakoś nie narzekają, wręcz przeciwnie.

@kacperek czy ty aby się pod kogoś z firmy nie podkładasz i puszczasz brzydkie bąki?

mrozu

Piszę Marcinie "podobno" gdyż to tylko to co usłyszałam.Słyszy się to tu to tam, że w firmie "x" jest dobrze albo źle, a o firmie Bimak słyszałam raczej dobre słowo.

Kuba

A jakie zarobki w Bimaku?

Tyson
@Kuba 03.10.2015 10:44
A jakie zarobki w Bimaku?

O zarobki to chyba pytać należy właścicieli firmy, czyli u źródła, nikt Ci nie powie ile i za ile

mrozu

Szukasz ofert pracy do Bimaka? Podobno mają teraz fajną i zgraną ekipę, chciałam się tam dostać ale już wzięli dziewczynę do zespołu... Podobno jest nieźle

Tytus Romek

Bzdety piszesz friend. W ostatnim czasie zwłaszcza wzięli się do roboty, to widać gołym okiem. Polepszenie produktu to jedno z czym idą do przodu, ale widać też działania na rynku i ruchy w kierunku Klientów. Nie wydaje mi się abyś był dobrze zorientowany, ale skoro tak uważasz to tkwij w swoim przekonaniu, że masz rację. Sam napisałeś, lepszy wróbel w garści.... i tym proponuję się zadowolić. A co do siedziby... to dobrze, że powstała nowa, tutaj też widać rozwój firmy i chęć dalszej ekspansji, choćby nawet poprzez większe magazyny i zapewnienie ciągłości dostaw towaru, klienci tego oczekują od każdego partnera handlowego.

Krzysztof Jeżyna

Wystarczy popytać obecnych pracowników o opinię. Wszyscy jakoś pracują i mało tego, są bardzo zadowoleni. Poza tym Firma Bimak mocno pracuje nad rozwojem, wizerunkiem i jakością. Czasy się zmieniają i trzeba iść z duchem przedsiębiorczości co firma czyni sukcesywnie. Nie rozumiem poprzednich wpisów, ale teraz widać, że zmieniło się na lepsze. Wystarczy popytać.

Zostaw opinię o bimak - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bimak