Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Aga

Witam.Czy ktoś się wybiera z Poznania lub okolic w terminie 2.01.2019 ..

$$$

Weźcie się dobrze zastanówcie co piszecie. Nie ma co robić z gęby gówn....a Pisanie o jękach, nr pokoi czy jeżdżących łóżkach to prywatna sprawa. Co Cię to obchodzi człowieku weź kup sobie krzyżówke Jolke bądź idź zbierać jabłka zamiast stać pod drzwiami innych czy też przykładać szklankę do ściany. Nie potrzebujemy tutaj Konfidentow jeżeli nie potrafisz się zintegrować z ludźmi to proponuje Ci zjechać winda na poziom -1. Jesteś taki mądry podpisując się lewym pseudonimem ? Sprawdzić kim jesteś to kwestia kilku minut o czego masz IP

£££
@$$$

Byłem i... zazdroszczę Wam pobytu. Wspaniały czas, a tak szybko mijają te trzy tyg. Korzystajcie, nie prześpijcie swojego czasu. Streszczenie tak myśle- dlaczego tyle dni straciłem!? Było cudownie! Życzę Wam tez wspaniałych wspomnień i- braku konfidentów. Na moim turnusie tego nie było! Szacunek i pozdrowienia dla kolegów/koleżanek!!! Turnus z Wami to było coś niesamowitego!!!

On288:)

Kto chciałby się integrować na potańcówce :p?

......
@On288:)

Integrować oczywiście jak najbardziej tylko proponuje wyjść z pokoju chociaż się pokazać że się tutaj jest a nie jak 95% osób zamkniętych w czterech ścianach gdzie nie wiadomo czy w ogóle ktoś tutaj przebywa.

A gdzie potańcówka ?

Naczelnik zus
@On288:)

ty się zajmij leczeniem bo to koszyowało trochę.widać że natządy richu ok.zus i żona wiedzą że ty taki imprezpwy.

Lora
@On288:)

Moi mili kuracjusze, mój turnus październikowy dogadał się w Młynie! robiliśmy zrzutkę po 10 zł od osoby, młyn załatwiał DJa i bawiliśmy się od 18 do 22. Warunek- alkohol kupujecie w Młynie. Jak ktoś coś wniesie- koniec imprezy! U nas towarzystwo bardzo ładnie się zachowało, zaraz na stół wjechały kolorowe drinki i butelki wódki, wina, martini itd... był nawet torcik urodzinowy dla koleżanki, a niektórzy ciepłe dania kupili. Pełna kultura, Panowie w koszulach, panie w sukienkach:) Było pięknie! Kultura... Osoby o kulach, czy z dysfunkcjami narządów ruchu też miło spędziły czas- towarzysko. Nie chodzi o to, że trzeba robić super balety i akrobatykę. Można po prostu towarzysko spędzić czas i się poznać :) Warunek- musi być ok 70 osób. Napiszcie kartkę z info, powieście na wejściu na stołówkę. Tylko ktoś musi zająć się zbieraniem pieniędzy- podać imię i nr pokoju. U nas chyba w poł godz już była lista pełna :) Powodzenia, ten pobyt może być na prawdę miły:)

Fantom
@Naczelnik zus

Naczelnik- od tańczenia jeszcze nikt normalny rozwodu nie brał... Panie z zusu tez tańczą... naczelnikowi tez polecam... nie strasz noe strasz bo się ten...

@Lora

Potwierdzam :-) nawet organizowalismy kino,wypady na Warszawe I termy tylko.trzeba checi do.tego ;-) turnus pazdziernikowy super..

@Lora

Turnus pazdziernikowy nawet organizowal wypady do.kina,na termy czy zwiedzanie.Warszawy wiec teraz checi są potrzebne i, tylko organizowac..Pozdrawiam buziaki.dla moich znajomych

blondi

Chodzi legenda, że na poprzednim turnusie był jakiś młody przystojniak :) szkoda, że nie u nas. Pozdrowienia dla Ciebie :)

@blondi

Był,był. Było super :-) ekipa sie zgrala doslownie 80 %turnusu 5-28 pazdziernik Pozdrawiam moich znajomych

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam.Jadę na 27.01.2019 z Łukowa. Chętnie się z kimś zabiorę oczywiście za dopłatą. Mój nr 512179186

Aga

Witam. Czy jedzie ktoś może z Poznania w terminie 2.01.2019 ???

bolo

Wybieram się w marcu z Lubelskiego samochodem mogę zabrać do Osieczka

bolo
@bolo

W Marcu 19 2019r

Witam wszystkim :) Czy w związku z dzisiejszym Andrzejkami jest ktoś chętny na przelewanie wosku przez klucz :)))

Aga77

Dziś nie ma andrzejek ale tak ogólnie to który numer pokoju moze coś się pomyśli?

Ale można zrobić :) Na pierwszym piętrze a Pani

Aga77

No ja tez a nr pokoju jesli można

@Aga77

Tak oficjalnie :) Może wypada wyjść na korytarz ?

No to już

@Aga77

A które skrzydło a w ogóle to jakaś tajemnica z tym pokojem

@Aga77

Nigdy nie wiadomo kto zapuka do drzwi...skrzydel budynku nie znam a Twój który

Aga77

Nie kombinuj chyba nici z imprezy

@Aga77

Zawsze można obejrzeć Tv na super świetlicy

No mozna no cóż????

@Aga77

A która zmiana śniadaniowo kolacyjna ?

Pierwsza

@Aga77

To będziemy się wymieniać krzesłami

@Aga77

Jakie plany na dzisiaj :)

Max

Wieczorek zapoznawczy będzie zabawa :)

Aga77

My na miejscu się integrowaliśmy jutro zresztą też

@Aga77

Słychać było tylko ta cisza nocna nie potrzebna.

@Max

Co słychać było ja przepraszam to nie mozna pogadać jakiś problem

@Aga77

Nie to że było słychać było ironiczne, była pełna kultura.

Czy jedzie ktoś z przedziału 20+ w terminie 24.11-17.12??

Anonim2
@Anonim

Yes :)

@Anonim2

Jaki pokój to się może znajdziemy :)

Gosia 30/40

Będę sama z Płocka 24.11 Osieczek( autkiem)

Martin27
@Gosia 30/40

Gosia a o której wyjeżdzasz ;)?

Gosia 30/40
@Martin27

Około 10 660179360

Darek

Ja też mam termin od 24.11. Będę jechał z Kielc, mogę kogoś zabrać. Pozdrawiam, Darek

Krystyna
@Darek

Witam . Jutro tj 24 11 również jadę do Osieczka samochodem z Ostrowca Sw. Może moglibyśmy się jakoś spotkać po trasie , razem raźniej byłoby jechać na te wies.A czy był pan na komisji w zus Kielce 12 09?i rozmawialiśmy o skierowaniu do sanatorium?pozdrawiam Krystyna

User

Zakwaterowanie. Pokoje urządzone bardzo minimalistyczne. Brak wszystkiego. Jakiekolwiek wyposażenie chcesz musisz je sobie zapewnić sam. TV w apartamentach jak już napisałam brak. W pokoju znajdują się metalowe łóżka z materacem obszytym gumą (chyba coby nie zasikać) z którego to błyskawicznie i w każdym kierunku ucieka pościel prana choć trochę poplamiona w moim przypadku. Poza tym szafa i komoda ew.stolik czy fotel w zależności od pokoju ,przy każdym łóżku szafka. Czyli minimum. Brak lampek nocnych. Żadnego przedłużacza (można wypożyczyć ,najlepiej mieć ze sobą). Lodówki chyba dwie na cały ośrodek dla pensjonariuszy. Są też w socjalkach dostępne czajniki i mikrofalówki. To choć kawę czy czaj można zaparzyć. Łazienki w pokojach do zaakceptowania. Porcelanka ,prosty zlewozmywak z bardzo zniszczoną przez wilgoć szafką i prosty prysznic z zasłonką z pcv. Zaopatrzenie w ciepłą wodę do mycia wbrew wcześniejszym opinoim dobre. Jeżeli chcielibyście coś sobie w trakcie pobytu przeprać to tylko w plast-misce wypożyczanej od pań z obsługi (w praktyce prawie niewykonalne).Wymiana pościeli raz w połowie turnusu. W zestawie dostaniecie także koc i ręcznik. Jest także dodatkowe prześcieradło przeznaczone do zabierania ze sobą na zabiegi jako podkład. Wymiana ręczników raz na tydzień. Codziennie panie z obsługi wymieniają worki w koszu na śmieci oraz uzupełniają papier higieniczny w WC. Rzadziej natomiast panie sprzątały powierzchnie płaskie czy jakiekolwiek inne powierzchnie w pokojach. Z racji tego że mopy w apartamentach ani na korytarzach nie były dostępne nie można było tego uczynić własnoręcznie. Personel opócz fizjoterapeutów raczej zobojętniały na wszystko. Da się odczuć że pacjent nie jest podmiotem tylko "numerem" dzięki któremu możliwy jest przepływ gotówki w pożądanym kierunku. Szanowny Pan Prezes podczas spotkania inauguracyjnego przedstawia zasady pobytu. Dowiemy się co nam wolno a bardziej czego nie wolno. Słowo o alkoholu. Zakaz spożywania tegoż w ośrodku. Natomiast dopóki zachowujesz się "godnie" nikt nie biega za Tobą z alkomatem i kajdankami. W przypadku kiedy zaczynasz naruszać porządek i jesteś przyczyną problemu wylatujesz ze zgrupowania bez prawa veta w trybie natychmiastowym i nieodwołalnie. I słusznie. Wyjazdy. Wartownika na bramie nie ma. Choć po godz.22 chałupa jest zamknięta na "cztery spusty". Na weekend można się oddalić. Nieoficjalnie. Dobrym zwyczajem jest wcześniejsze powiadomienie o tym fakcie personelu oraz pozostawienie karty zabiegowej i klucza u Pani w recepcji lub u pielęgniarki. Zabiegi! Dużym atutem ośrodka jest kadra rehablitantów. Ludzie bardzo młodzi ale mili ,uśmiechnięci i zaangażowani. Jest sympatycznie ,często nawet wesoło i kto chce uczciwie popracować ten może skorzystać. Dostępność zabiegów. Zabiegi ustala lekarz prowadzący. Mój lekarz był ok. Na innych także nie słyszalam skarg. Można z nim po konsultacji coś zmodyfikować ,dodać lub ująć. Na miejscu jest także dostępna non stop dyżurna Pani pielęgniarka. Jeżeli ktoś ma problem zdrowotny to zgłasza się po pomoc właśnie do Niej. Co jeszcze może powodować tu dyskomfort. Muchy i palacze. I jedne i drudzy są wszechobecni. Muchy latają całymi dywizjonami i walka z nimi jest trudna. Szczególnie przykre jest to podczas spożywania posiłków. Ale nie tylko. Co do palaczy ci zaś uprzykrzają "osieczkowe" życie nie mniej niż te poprzednie stworzenia. W budynku palić nie można a miejsca dla nałogowców nie są dostatecznie od niego oddalone. W efekcie palą pod samymi oknami. Oprócz smrodu produkują kupy petów i zaplute chodniki. Cóż za radość móc leżąc nad ranem w łóżku poczuć dym i odór petów wpadający wprost w nozdrza przez otwarte szeroko okno zamiast świeżego powietrza. Jak tu spać Panie Prezesie Szanowany w takich warunkach...jak spać. Jeżeli przyjedziecie tu swoim autem i nie zapłacicie dodatkowego haraczu będziecie przepędzani z parkingu pod ośrodkiem ,straszeni milicją ,lochem ,czarownicą i dybami włącznie z łamaniem kołem. Żenada. Śmiało można się nie bać. Choć to teren prywatny łaski nikt nie robi ,płacimy za to i to słono. Parking spory i wszyscy się nie mieszczą ,fakt. Choć teren ogromny. Zaparkować auto można alternatywnie na działce gospodarza po przeciwnej stronie drogi. Koszt tej operacji to 80 zł/turnus. I to chyba na tyle moich refleksji dot.osieczkowych atrakcji. Mam nadzieję że pomogą one rozwiać wątpliwości co do zasadności Waszego pobytu w tym miejscu. Przyjedźcie i oceńcie sami. Zdecydowanym życzę miłego towarzystwa dobrej pogody i dużo zdrowia. User.

kuracjuszka
@User

Bardzo elegancki wywód. Wnioskować można, że zamieściła go inteligentna osoba. Czytam dalej, a tu same pierdoły i kłamstwa. W jakim celu piszesz o nieoficjalnych oddaleniach, bieganiu z alkomatem i kajdankami, wartowniku przy bramie, apartamentach czy milicji i przepędzaniu. Ktoś, kto był chociaż raz w sanatorium ZUS od razu wie, że to szydercze pierdoły niczemu nie służące, przyczyniające się przyszłym kuracjuszom negatywnie. Wcale nie zdziwiłabym się, jak po takich wpisach kierownictwo ośrodka przykręci śrubę i kuracjusze będą siedzieli w weekendy i patrzyli na sady. Byłam w ośrodku 3 razy i mam zgoła odmienne zdanie. Czyściutko, smacznie i profesjonalnie. To, co można uzyskać za te Twoje "ogromne pieniądze", które za Ciebie płaci ZUS, to w porównaniu z innymi ośrodkami Osieczek oferuje dużo. We wszystkich ośrodkach są opłaty za parking czy tv, ale jak nie byłeś, to nie masz prawa wiedzieć. Stać Cię na samochód, a nie masz na parking. Żenada. Pokaż jakiekolwiek miejsce, gdzie dzisiaj można parkować za darmochę. A w ogóle, to sam fakt opisywania publicznie tego, co robią kuracjusze na turnusie, to prostactwo. Nie korzystałeś z baru, nie piłeś alkoholu, nie uczestniczyłeś w imprezach, to po co piszesz. Nikomu Twoje zdanie nie jest potrzebne.

olo_maly@wp.pl

Witam jadę 24.11.18 z Ostrołęki może ktoś coś.

Pacjent 24

Witajcie czy 24 listopada wybiera się jakaś dobra paczka do towarzystwa na pobyt w Osieczku?

@Pacjent 24

Znajomy wybiera się w tym terminie

witam mój termin to też 24 listopad ,Iwona

Skąd jesteś Iwona

@anonymous

Skąd jesteś bo ja szukam kogoś okolice Katowic

Pensjonariusz

Coś się chyba zbuduje

@Pensjonariusz

Oby bo nie wiem czy buty pastować i koszulę szykować :)

@Pacjent 24

Ja się wybieram w tym terminie. Jestem z okolic Katowic. Skąd jesteś i kim pan/pani

@Dana &

Jestem panem i jestem z okolicy Będzina

@anonymous

Witam ja też mam termin 24 11 szukam kogoś kto jedzie z okolic częstochowy i ma wolne miejsce mam na imię Ewa tel 537411467 pozdowienia

@Pacjent 24

widze ze jestem jedynym odludkiem lubelskim ^_^

Aku

Jedzie ktoś przez Tarnobrzeg na 24 listopad

Jestem z Jarocina ,

@anonymous

Witam serdecznie.Wybieram się do tego sanatorium w takim terminie jak Pani czyli 24.11.Jestem z Częstochowy i mam wolne miejsce.(usunięte przez administratora)

Jarocin

Mysle że tak

z JArocina

@Pacjent24

haha koniecznie prosze szykowac koszulę .wrazie co to guzik przyszyje

@Pacjent 24

ja jestem ciekawa czy na pewno bedzie jakas okazja ...z opin kuracjuszy osrodek jest dosc nudnym miejscem ...

Jarocin

@anonymous

Trzymam za słowo :) Proszę zabrać duze zapasy nici ponieważ mam zamiar zrywać guziki przynajmniej 3 razy na dzień ;)

@Lexie

Nie ma co się negatywnie nakręcać, opinie trzeba dzielić na pół Jedni potrafią się dobrać bez względu na wiek i dobrze spędzać czas a inni wolą się zamknąć w pokoju i chodzić ze smutna mina jakby był tam z przymusu

@Pacjent24

Haha damy radę ,nici mam sporo ,a i guzik sie znajdzie jak będzie potrzeba

@anonymous

Proszę nosić ze sobą w widocznym miejscu bym wiedział do kogo się zgłosić haha

@Pacjent 24

Nie , nie ja sie nie nakrecam negatywnie, zwazywszy ze jade pierwszy raz w zyciu, nie wiem co tam zobacze. Ale nie ma co panikowac.... w razie czego mam ksiazki...

Kura123cjusz
@Lexie

Byłem na turnusie od 10.09.2018 - 3.10.2018 lokalizacja ośrodka nie zaciekawa/otoczona sadami/z zabiegów jestem zadowolony pod warunkiem, że wykonujemy je solidnie i nie opuszczamy zajęć a jeżeli chodzi o rozrywkę w czasie wolnym to wszystko zależy od kuracjuszy, mój turnus był super, co 2dzień mieliśmy zabawy w "domku cudów"/tam wszyscy zdrowieli/, można też pojechać na basen termalnych/ polecam/a więc jak będzie to zależy od nas samych,pozdrawiam

Darek
@Kura123cjusz

daleko jest ten basen termalny od sanatorium?

@Pacjent24

haha przyszyję do rekawa taki duży.. guzik ,abys Pan nie przegapił.

@anonymous

Proszę o podanie wiekszej ilości szczegółów żebym się nie pomylił do tak dużej ilości pacjentów , są guzik to za mało :)

@Lexie

z jakiego miasta jedziesz ?

@Pacjent24

Znajdzie mnie Pan .Przyszyje sobie karteczkę na plecach z napisem [ pogotowie krawieckie ]hihi

@Paweł

Lubartow

Ja reż jadę ryk 24 11

@Pacjent24

Chyba mi nie wypada jechać z nieznajomym mężczyzną. Szkoda ????

@anonymous

Skąd Pani krawiec pochodzi?

haha Pani (usunięte przez administratora) jest z wielkopolski

Wypada pytać o wiek :) ?

Wypada pytać o wiek :) ?

Aaaaaaan
@Lexie

Na pewno zobaczysz tam sady i sady i sady i krzyże bo nic więcej tam nie ma . No jeszcze jest tragiczne jedzenie chociaż ja nie jestem wybredny co do jedzenia i zazwyczaj jem wszystko to tam były dania których nie odważylem się zjeść. A na koniec miła niespodzianka na wypisie cudownie uzdrowiony chociaż lekarz nie badał mnie ani razu

@Aaaaaaan

Hahahaha , lubie przyrode... a jesli chodzi o zarelko to sie nie martwie, i tak jestem na diecie.... , w kazdym razie umiem sie dostosowac do danej sytuacji

@Kura123cjusz

Kura gdzie ten Domek Cudów się znajduje i co tam interesującego można spotkać :)

IWONA
@Pacjent24

OJ chyba nie wypada ,ale szalona to moje drugie nazwisko hihi,gdzie pan mieszka?

@IWONA

Witam jestem akurat na turnusie od 5 pazdziernika jest super,jedzenie pyszne I duzo......dom cudów jak to wszyscy nazywaja jest na terenie osrodka fakt wiekszosc tam zdrowieje,22 godz zamykaja osrodek i, klapa wiec lepiej wrocic przed..ekipa jak.sie zgra to ma co robic.Jest obok knajpka w sumie restauracja Mlyn tam.mozna zjesc dobrze, deser popołudniowyI piwka napic.Sklepy są ale daleko okolo 5km spacer dobrze robi,dla lubiacych ruch na.powietrzu polecam rower I kijki mozna wypozyczyc ale.się nie oplaca,rechabilitacja super mili I pomocni a przedewszystkim kompetentni.Osrodek czysty ,zadbany,a na zewnatrz sa altanki,ławki mozna grilowac.Okolica nietypowa to fakt same sady,ale I to ma swoj urok Pozdrawiam przyszlych kuracjuszy

@IWONA

Jeżeli to prawdziwe imię to przynajmniej coraz więcej szczegółów będę mieć kogo szukać na miejscu :) Ja jestem ze Śląskiego

@Pacjent24

No to już pan wie jak ma mnie wołac .obiecuję że guzików i nici nie zabraknie .Ja jestem z okolic Poznania, wiec mam spory kawał drogi do Osieczka ,No i nie wiem czym tam dojechac .

@Iwona

Zobaczymy ile warte będą obietnice :) Pewnie do tego czasu już Pani zapomni o mnie.... jakoś będzie trzeba dojechać, nie ma co się martwić na zapas

@Pacjent24

Jak obiecałam to tak będzie ,zaraz jak przyjadę to będę szukać Pana od guzików ,aby Pan wiedział gdzie jest pogotowie krawieckie.Mam rozumiec że rozpoznam Pana po urwanych guzikach hihi,Pozdrawiam

Marzena
@anonymous

@anonymus mama jedzie tez 24 listopada z Kluczborka. nie znalazłoby sie jeszcze jedno miejsce dla niej ? :) oczywiscie z dopłata do paliwa?

@Iwona

Guziki mogę mieć urwane ale chyba po wieczorze zapoznawczym :) wiec od rana ręce pełne roboty mogą być. Dla rozpoznania proszę o założenie czerwonych Butów :)

@Pacjent24

O matko, juz sie boję że nie dam rady z tymi guzikami.A co do butów to kicha bo własnie wylądowały w koszu,znajdzie mnie pan bez problemu. założe czerwoną bluzkę .

Witam też mam termin na 24listopad i jestem z lubelskiego

@Ewe

Ciesze sie :), a jaki przedzial wiekowy ? Jesli mozna spytac...

Ja mam turnus od 24 listopada jadę z łukowa lubelskie

Również jade 24 listopada i też lubelskie

@aga77

Aga ty jedziesz z mężem może bym się zabrała z wami?

+30

ja +40 :):):)

Ruda43

Witam ja jadę od Osieczka 24.11 do 17.12

Jack

Jestem z okolic Lublina i jadę na turnus 24 11 2018 jedzie szukam kogoś kto jedzie z okolic

@Jack

Jadę z Łukowa też lubelskie mogę kogoś zabrać ewentualnie

Hej wybierasz się samochodem

@Jacek

Tak wybieram się samochodem co prawda mąż mnie zawiezie ale mogę kogoś wziąść ze sobą

@Jacek

a tak zapytam jaka miejscowość

wac44

ja jestem z okolic Krosna i też jadę na turnus 24.11.18

Ter

Wiem ja też jadę z okolic Łukowa N

Annonimmms
@Jack

Jak ja wam współczuję że tam jedziecie tam jest masakra!!!! Tam do sklepu macie koło 3 km A do sokoła tylko sądy jedzenie tragedia obsługa po części chamska . Tam tylko fizoterapełci są bardzo w porządku robią co mogą ale zabiegi przepisywanie przez lekarzy to porażka . A na wypisów wszyscy wyleczenie.

Annonimmms
@Annonimmms

Około nie sokoła I sady nie sądy.

@Annonimmms

Co ty za bajki opowiadasz....

@Ter

a z skąd jeśli wolno zapytać może razem ogarniemy wyjazd

@Ter

a skąd wiesz że jadę i że z łukowa

Ter
@aga77

Mogły byśmy jechać razem źlewpisałam bo chciałam wpisać witam a nie wiem oto nr tel (usunięte przez administratora)

Jestem z lublina

ja rownierz z Lubina

@Jack

Witam też jestem z okolic lublina

@aga77

Witam też mam ten termin

@aga77

Witam jestem z lubelskiego może zorganizujemy wspólnie wyjazd

Hej a czym jedziecie ?

@Ewe 12343

Witam jade samochodem z Łukowa mam już jedną osobe do zabrania a skąd jedziesz?

Kraśnik

@Jack

Witam też jestem z okolic Lublina czym jedziesz?

@Ewe

To raczej nie po drodze mi spotkamy się na miejscu???? pozdrawiam

@Ewe

Mam ten komfort , ze rodzice mnie odwoza :)

Jeremi W

Uszanowanko. Czy jedzie ktoś z okolic Tczewa,Gdańska na turnus 02.01 2019?

Połamany 298
@Jeremi W

Witam wszystkich a ze szczegolnoscia panią z pokoju numer 127 największym psychologiem w Osieczku! W tym pięknym kurorcie za wszystko trzeba płacić więc dobrze wam radzę weźcie sobie telewizor, lampkę nocną oraz czajnik. Ten kto ma zamiar tu przyjechać to radzę mu się zastanowić.

User

Osieczek jaki jest każdy widzi (bądź zobaczy.."szcęśliwiec" - beneficjent miłościwie nam panującego ZUS) ; czyli tzw.kuracjusz. Niniejsza opinia (moja subiektywna) dotyczy pobytu w ośrodku opiekuńczo-leczniczym Concordia Salus Sp.z o.o. zlokalizowanego we wsi Osieczek gmina Pniewy (maz.). Sam obiekt usytuowany jest w mało zaludnionym miejscu ,właściwie pośród wszechobecnych dookoła gospodarstw sadowniczych. Ma to dobre i słabe strony. Wokół cisza i spokój. Dobre miejsce dla osób lubiących przyrodę ,spacery i czyste powietrze (poza porą oprysków). Warunkiem jest wyłącznie pogoda. Niedogodnością jest to że dla przebywających tu kuracjuszy poza podstawowym minimum nie przewidziano na miejscu jakichkolwiek udogodnień. Do najbliższego sklepu jest 3km. w jedną stronę. Nie ma zatem szans by na miejscu zakupić jakieś niezbędne brakujące rzeczy ,artykuły spożywcze czy choćby prasę. W grę wchodzi długi spacer lub przejażdżka autem jeśli ktoś takowym dysponuje. Asortyment najbliższych sklepów pozostawia jednak wiele do życzenia. Alternatywą jest "wycieczka" do oddalonego o ok.13 km.Grójca. Co bardziej ”spragnieni kuracjusze" wyruszają na ekspedycje po "elixir" do najbliższej stacji paliw (także daleko). W pobliżu ośrodka zlokalizowany jest bardzo ładny i malowniczo położony lokal "Młyn Osieczek". Jednakże bywa on czynny tylko w weekendy. Na rozległym terenie ośrodka znajduje się sympatycznie wyglądający bar który to jest otwierany przez właściciela uznaniowo. Można tam podobno jak ktoś lubi potańczyć i wypić drinka. Nie było mi dane...chociaż dochodzące stamtąd odgłosy zdawały się potwierdzać powyższą tezę. W miejscu zakwaterowania brak biblioteki. Jeżeli ktoś lubi czytać to lekturę należy zabrać ze sobą. Polecam bo jest sporo wolnego czasu do zagospodarowania. Dostęp do Internetu każdy zapewnia sobie we własnym zakresie. Znośnie działa tu Orange i Play. Na zasięg Plusa nie można zbytnio liczyć. O Wi-Fi na miejscu można nie wspominać. Odbiorniki TV są profilaktycznie pousuwane z apartamentów. Oczywiście można je "odzyskać" na czas trwania turnusu ale za dodatkową odpłatnością 100zł./turnus. Business is business...choć takie traktowanie ludzi to żenada....XXI wiek mamy już mili Państwo. Wędkarze mogą w pobliżu "pomoczyć kija" jak zabiorą ze sobą sprzęt. W miejscu zakwaterowania warunki na poziomie średnim. Posługując się symboliką szkolną ocena "3". Za bazę "usługowo-noclegową" służy nam dosyć nowy budynek który pierwotnie był zaplanowany jako dom spokojnej starości. Owocuje to np.brakiem stołówki której rolę przejęły dwie małe swietlice. Stąd przy paru setkach osób na turnusie daje nam to tłok podczas posiłków wydawanych w 4 turach w tempie godnym wojskowej stołówki. Przy stolikach ciasnota skutkująca wzajemnym wytrącaniem sobie sztućców z rąk podczas jedzenia. Jeśli jestem już przy stołówce... jakość serwowanych posiłków. Czytałam wiele sprzecznych opinii n.t. Jedni narzekali inni wręcz przeciwnie. Ja skłaniam się podzielać opinie tych pierwszych. Serwowane jedzenie (i picie) jest niskobudżetowe czyli miernej jakości. Czasem jednak zdarzały się także całkiem niezłe posiłki. Niezmienną pozostawała tylko "herbata" będąca w rzeczywistości jej marną imitacją czyli zabarwioną nieco wodą. Wielkość wydawanych porcji także oszczędna. Jak mniemam nie jest to zamach na zdrowie i życie pensjonajuszy a bardziej efekt "oszczędnośći" zarządzających tymże zakładem. Czyli filozofii "po taniości". No cóż..firmy ze swej natury są nastawione na zysk a nie na działalność charytatywną. Poza tym kuchnia też musi jakoś żyć. A sponsor całej "imprezy” czyli ZUS płaci póki co za "pobyt duszyczki" ogromne pieniądze. Dolewka zupy podczas obiadu możliwa bez problemu żeby nie było...Dla "łakomczuchów"Jest możliwość zamówienia pizzy z dowozem z pobliskiego Grójca. Pizzerii jest kilka do wyboru. Pizza zjadliwa. Dowóz to dodatkowy koszt 15 zł

Lipa

Jacek

Witam jadę na turnus 24 11 samochodem z Lublina mogę zabrać kogoś jak ktoś chętny tel724126843

anna

Czy ktoś z Państwa jedzie do sanatorium w Osieczku samochodem w terminie 02/0 1/2019 z Katowic lub okolic.

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.