Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Oczko

Mam termin od ,21.02.19 czy można się z kimś zabrać . Konin

@Oczko

Jestem z Turku prosze o kontakt (usunięte przez administratora). Kobieta.

@Oczko

Ja też mam termin 21luty 2019 jestem z Turku prosze o kontakt na e-mail halcia32@wp.pl. Prosze napisac czy juz pani /pan załatwił jakiś transport bo może byśmy zorganizowali wspólny przejazd. Ewentualnie prosze podac nr telefonu na e-mail. Kobieta.

Sławomir

Jestem na turnusie od 27 .01 jest spoko , jedzenie dobre duże porcje , 7;15 śniadania 17;00 kolacja pokoje 2 osobowe,w łazience prysznic (odplyw podłogowy trzeba podłoge wycierac po kompieli) i wc. tv w pokoju dodatkowo płatny 100zł 19-22 cale telewizor na stołówce , internet na stołówce . zabiegów dużo , Kriokomora można w zwykłych laczkach byle gruba podeszwa i rękawiczki(lub skarpetki na ręce), jest zima wiec jest mniej atrakcji. jestem pozytywnie zadowolony polecam. ps Sklepy daleko 3-5 km , Piwo w baraku syna prezesa 7 zł można potańczyć do 22 co 2 dzień. weźcie ze sobą przedłużacz , ograniczona liczba gniazdek parking na terenie 200 zł , u chłopa naprzeciwko 100 zł .

Iwa

Dobry wieczor wszystkich którzy są zainteresowani integracja przed przyjazdem i w trakcie pobytu od 21.02.2019 oraz do wymiany doświadczeń i potrzebnych informacji zapraszam do korzystania z maila grupowego : osieczekluty@wp.pl. Po wysłaniu wiadomości każdy dostanie hasło do pisania i odpisywania oraz integracji. Mamy miesiąc więc poznajmy się wcześniej :)

zenon
@Iwa

Witam też mam skierowanie na 21-02-2019 i jestem zainteresowany integracją przd przyjazdem. A być może ktoś będzie jechał z Lublina lub przez Lublin to chętnie bym się przyłączył do wspólnej podróży.

A. Mot.
@Iwa

Witam. Mam skierowanie na 21 luty tylko nie wiem czy pojadę ponieważ dostałam wezwanie do sądu w sprawie rodziny zastępczej Na 27 luty. Czy ktoś się orientuje czy będę mogła opuścić ośrodek na jeden dzień?

AD5555

Jestem po turnusie. Według mnie zabiegi rewelacja, super masaże. Wróciłem bez bólu kręgosłupa i kolan. Problem tylko jak zagospodarować wolny czas po południu. Lokalizacja i brak dodatkowych atrakcji to główna bolączka. Zadowolony kuracjusz

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
dreyfus

27.01 wyjazd ze Śląska Katowice- Mysłowice jeszcze wolne miejsca w aucie ktoś jedzie? :) dreyfus1@interia.pl

@dreyfus

Witam do jakiej miejscowosci jedziesz?Pozdrawiam

@Beata

Hej Osieczek koło Grójca.

PioPT

I jak tam turnus od 27.01.2019? Spakowani? Do jutra ????????

Luki
@PioPT

W trakcie pakowania .O której będziecie się zjeżdżać do ośrodka?

@Luki

Po obiedzie. Tak około 15 chyba będzie ok

Luki

A to skąd jedziesz??

@PioPT

Właśnie zaniosłem rzeczy do auta jutro jeszcze elektronika po drodze pasażerów i heja :)

@PioPT

Dzień dobry. Poprosimy o opinie pierwszego wrażenia po przybyciu na miejsce ;) W pokojach dobierają mniej więcej wiekowo ?:)

@Kaśka

Siemano, wrażenie ok jak się umie zorganizować nie będzie tutaj źle. W pokoju jestem z chłopakiem rok młodszym więc może tak być :)

@Kaśka

Oprócz kolejki do rejestracji to ok. Kolejka trochę mozolnie szła. Ale już dawno po. Współtowarzysz super. Czdkamy na integrację????

Luiza
@PioPT

To kiedy integracja naszego turnusu???

@PioPT

Hejo Jak po pierwszym dniu wrażenia ? Jedzenie , łóżka , pokoje? Prawda to ze nie ma na wyposażeniu lampek nocnych nie mowiac o gniazdach i trzeba kable brać ze sobą? A już ogarneliscie jak z praniem?

@Iwa

Wrażenie pozytywne, jedzenie smaczne, łóżka szpitalne, pokoje ok. Nie ma lampek nocnych, po co by ci były kable jak by gniazdek nie było? Z praniem tak jak było tak i jest dalej po za tym drugiego dnia pobytu raczej nikt nic nie pierze :D

@Luiza

Przecież integracja trwa :)

@dreyfus

Czyli jak jest z praniem ? Bo nie wiem? ;) Nie pierzesz bielizny???? Uuuuu No dobra , co znaczy łóżko szpitalne wg tamtych standardów ? Materac gumowy czy nie?

@Iwa

Są dostępne miski więc coś tam upierzesz, bielizny zabrałem więcej niż jedną parę więc wiesz jak jest. Tzn łóżko na kółkach, elektrycznie sterowane, materac z gumy zewnątrz co w środku nie mam pojęcia.

@dreyfus

Oo , dzięki to już jakiś konkret. A jak jest ze sklepem? Faktycznie daleko? Czy ma miejscu jest jakiś sklepik w którym można podstawowe rzeczy kupić? Typu mydło i powidło

@Iwa

Na miejscu nie ma nic, autem do biedy w Grójcu jest 15 minut, sklep od ośrodka pieszo chyba 3 km jest.

@dreyfus

A gdzie się integrujecie? Jest gdzie pójść? Są czajniki w pokojach ? Dwuosobowe czy są też trójki ?

Agix1122
@dreyfus

Witam Jak jest z zasięgiem? Dostępne jest wi-fi na terenie obiektu ? Pokoje 2 czy 3 os? Pozdrawiam

@Iwa

Integrujemy się ciągle, na stołówce, podczas zabiegów lub czekając na nie, w domku na ośrodku, pójść można w różne miejsca sam spacer do i z sklepu już trochę zajmuje :) czajniki są w pomieszczeniu socjalnym, pokoje 2 osobowe i chyba 1 też ale nie znam kogoś kto taki ma.

@Agix1122

Siema, zasięg z plusa kiepski cała reszta ok internety w miarę działają, wifi jest dostępny w ośrodku, na stołówkach. Pokoje głównie 2 osobowe podobno i jedynki są.

W którym pokoju jesteś

@PioPT

W którym pokoju jesteś ????

@dreyfus

A propos auta. Masz może informacje lub doświadczenie jak to jest ze swoim? Bo z tego co wiem parking mały.

@Iwa

Jak masz ochotę zapłacić 200 i przyjedziesz wcześnie w miarę to parkujesz pod ośrodkiem bezpośrednio, jak chcesz zapłacić 100 i mieć do auta 2 minuty pieszo to parkujesz u sąsiada na placu.

@dreyfus

Dzięki , sporo info już wiem. A jak zabiegi? Macie już jakieś spostrzeżenia ? Na fajfy chodziliście ?

@Iwa

Co to są fajfy? Zabiegi uważam są ok wszystkiego po trochu jak się przykładasz do gimnastyki, ćwiczeń indywidualnych, pedałowania na rowerku to i efekty będą.

Sandra

O której dziś się spotykamy To jest moje pytanie.

@Sandra

Po kolacji. Którą masz turę?

To tak jak ja:)

Z którego pokoju jesteś

Parter

Numer

@Sandra

Jak wrócę to zadzwonię :)

Zapraszamy do pokoju 210

Szok

@Kamil Hej ja jadę teraz 27 stycznia ale widziałam ktoś pisał że stworzyli grupę przez e-mail w Twim terminie . Zwróć się tam , będzie Ci raźniej.

Kamil

21.02.2019 witam ktos jedzie z katowic lub okolic do stróże z zusu ?

Pio

Witam jestem kuracjuszem na turnusie od 2 stycznia Oceniam pobyt na na Bardzo dobry miła obsługa zabiegi na czas Rehabilitanci Wspaniali z poczuciem humoru Jedzenie urozmaicone dobre nie trzeba dojadać.

Witam . Jest możliwość wykupienia dodatkowo np. montażu itp Pozdrawiam

Gosc
@Pio

Jestem tego samego zdania. Rehabilitanci super :)

Pio
@Kaśka

Tak. Zmorą zaś są dwa przydrożne fotoradary a atrakcją spacery do sklepiku u Edzi.

Masażu:)

JEST DEBEST ALE CHCIAŁ BYM POZNAĆ MIŁĄ KOLEŻANKĘ POKUJ 106

KuracjuszkaTegoTurnusu

Potwierdzam :)

@ROM

Jak już to "pokój 106"... Po drugiej boisz się zagadać? Ile masz lat? :)

@ROM

z tym nr to ściema koledzy zrobili kawał.

Zainteresowana
@Pio

A imprezki są tam jakieś?

Siostra przełożona
@ROM

Najpierw poznaj się ze słownikiem ortograficznym matole:-)

Aaaaa
@ROM

Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to nie była ściema bo gościu przegina i nie potrafi utrzymać oczu przed sobą...

Samanta

Jestem chętna Cię poznać

Oczywiście, polecam Kubę

@Ola

Jak dzieci ludzie tu raczej nie zaglądają by czytać wasze wiejskie romanse...

@dreyfus

Zastanow się do kogo piszesz i komu odpowiadasz. Bo ja odpowiadam do @Kaśka , ktora pyta o masaże dodatkowe. A ty , jak chcesz komuś odpowiedzieć to kliknij slowo ODPOWIDZ pod jego postem a nie pod moim...

@Ola

Tu nie ma nic do zastanawiania :) amator tu jestem i dlatego tak wyszło oczywiście odpisywałem tym nad Tobą wiejskim lovelasom...

@Ola

Dzięki za info :) Pozdrawiam .

Zainteresowana

Turnus kończy się 24 stycznia kiedy wydawane są wypisy

@Samanta

Bardzo się Cieszę .Zapraszam na spacer. Czekam 15,00 przed pokojem. Gdyby czas nie odpowiadał proszę o kontakt ROM

Misio
@ROM

Od razu ze dwa kilo lżejszy lubię to.

Samanta
@ROM

Rom 24.01 przy automacie o 19 będę czekać .

A5

Czy ktoś jedzie do Osieczek 27.01.2019 z Łukowa lub okolic?

Aga77
@A5

Już bylam przełom listopada i grudnia widzę sporo ludzi z naszego miasta tam się udaje ha ha życzę miłego pobytu

xxx
@Aga77

Lublin wysyła za kare

lokalizacja13
@A5

Jadę z Lublina na turnus od 27 stycznia 2019 r - ewentualny kontakt poprzez email lokalizacja13@gmail.com

@A5

Jadę w tym terminie z Międzyrzeca mam wolne miejsce

Jan

Pani Beatko czy mogę się z tobą zabrać do Osieczka ja również z Międzyrzeca

@Jan

beatela@o2.pl proszę na tego emaila wysłać numer telefonu. Oddzwonię

Jan
@Beata

Pani Beatko jadę jednak samochodem żeby być niezależny przepraszam za kłopot do zobaczenia w Osieczku.

Łukasz

Hej???? O której godzinie będziecie przyjeżdżać do ośrodka 27.01.2019

PioPT

Jadę do Osieczka z Piotrkowa T 27.01.2019. Czy ktoś tam się wybiera z okolic.?

Ja też będę

Szok

Po opiniach na różnych forach czuje się jak bym jechał tam za karę. Takie miejsca jeszcze istnieją? Za Nasze pieniądze! W ciężkim SZOKU jestem !

@Szok

Znając życie kasa się ma zgadzać masz na obiad 10 zł to za tyle dostaniesz, masz rehabilitację to dostaniesz na koniec ZUS zapłaci w papierach będzie napisane, że Ci lepiej wszystko się zgadza? Prewencja była :)

@dreyfus

Trzeba to przeżyć jak na obozie przetrwania:(

@Szok

Ważne żeby ta prewencja coś dała czy mi dadzą jeść to czy siamto mam w nosie czy mi zorganizują czas wolny czy nie też z tym sobie poradzę ale jadę tam by móc funkcjonować lepiej i liczę, że chociaż do tego się nadają :)

Gosc
@Szok

Jedzenie jest ok. Rehabilitanci też. Reszta zależy od nas samych.

Monia
@Szok

Bedziesz w wiekszym jak przyjedziesz :)

@dreyfus

Ło boziu ale postów naprodukowałem... Da się jakoś usunąć niepotrzebne?

Janusz
@dreyfus

Witam jestem z Siemianowic śl chętnie bym się zabrał

@Janusz

Nie ma sprawy, kolejne miejsce zajęte :)

Luiza

Mam pytanie czy o 18 to można zgłosić się do sanatorium?

@Luiza

Można, do 24 w nocy mają prawo przyjąć

dreyfus

Witam na turnus 27.01 jedzie ktoś ze Śląska?

Witam czy ktoś jedzie do Osiecznej 21 02 19 z Wielkopolski

Sorry do Osieczek

JA jade z Turku 21.02.2019 do Osieczek

@50+

Samochodem prywatnym autobusem pociągiem pan lub pani jedzie

@50+
@Oli

Jade samochodem prywatnym.Jestem kobieta 50+. Z jakiej miejscowosci pan,pani jedzie.

Ruda43

Byłam w Concordiasalus i jestem bardzo zadowolona pokoje i łazienki super jedzenie urozmaicone codziennie co innego fizykoterapeuci młodzi ale kompetentni solidni pielęgniarki super lekarze też oprócz jednego ludzi których poznałam będę pamiętała zawsze było poprostu SUPER

kicia5
@Ruda43

a zwłaszcza na 2 pietrze

Aga77
@Ruda43

O tak ten nasz turnus boski nie do zapomnienia!

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.