Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Jade na turnus 8.05.2019 z. Siemianowic mam wolne miejsca w samochodzie. Moj e mail nbf1@gazeta.pl

@Marcin

mi sie marzył Kołobrzeg jakaś konkretna rehab,wypoczynek psycho- fizyczny, ale widać kurorty, wyższy standard to tylko po układach a gorszy sort jedzie do koszmarnego Osiusinka na zesłanie w sam środek niczego, może to dobre miejsce na dom spokojnej starości i w tym kierunku właściciel tego obiektu powinien się profilować ,warunki bytowe więzienno - koszarowe, ciężko nazwać to w ogóle sanatorium chyba że pod klepsydrą ,takie same pseudo zabiegi "laserki-bajerki" oferuje moja przychodnia za rogiem , to ściema ..te zabiegi to pic , ..,bardziej czuje się więźniem który jedzie tam za karę niż kuracjuszem, nikt tam się nie podleczy co najwyżej stan zdrowia się pogorszy a i okolica, otoczenie działa przygnębiająco na psychikę , szykuję się na trzy tygodnie więzienia, na nic dobrego tam nie liczę.

@Antek

Starzy ludzie do kurortów pracujacy na (usunięte przez administratora)

@Marcin

zawsze w przed dzień wyjazdu tam można się rozchorować wizyta u lekarza zaświadczenie i cześć pa, naprawdę szkoda czasu, dać się uwięzić w takich skandalicznych warunkach, a tak nawiasem mówiąc ja tam nawet nie mam jak dojechać w terminie który oni wyznaczyli ,a nie zamierzam tułać się po jakiś Srójcach, Mszczynowach, do tego pożal się Boże ośrodka nie ma nawet połączenia, jak oni sobie to wyobrażają 3 km z walizkami o kulach to moim zdaniem jest podstawa do odmowy wyjazdu tam co o tym sądzicie ktoś przerabiał Zusem taką kwestię ?

Marbra
@Marcin

Witam,też mam turnus od 8 maja2019 może się dogadamy????

@Marbra

Skąd jedziesz na turnus 8.05.2019?

@Marbra

Napisz do mnie e mail Nbf1@gazeta.pl

MK

Witam skad Pani/Pan jedzie na turnus 8.05

@Antek

Byłem tam na turnusie. Antek ma rację w 100% W moim przypadku nieodpowiednio dobrane ćwiczenia pogorszyły znacznie stan zdrowia. Po powrocie praktycznie cały czas jestem w łóżku gdyż kręgosłup tak mnie boli, że długo nie mogę chodzić. KPINA A NIE SANATORIUM !

mały

Jedzie ktoś z okolic Wielunia na turnus od 08.05.2019 do Osieczka

@mały

Ten Osiusiek to niezła dziura

Zeszłoroczny Kuracjusz.
@Marcin

Dziura,jak dziura.Dobre towarzystwo+pogoda,i mija te 24 dni jak z bicza.Dobre nastawienie i będzie ok.

Mk
@Zeszłoroczny Kuracjusz.

A zabawy jakies Pan miał?

Gm

Witam mam skierowanie do Osieczka na 8.05. Czy wybiera się ktoś z okolic Katowic, Bytomia, siemianowic lub Rudy Śl?

MK

Witam Czy wybiera sie ktoś z okilic Bytomia, Gliwic Tarnowskich Gór i miast osciennych do Pniew k. Grohca w terminie 8.05.2019?

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jedzie ktoś 8.05.2019 ze Śląska na to zadupie?

Ona

Witajcie. Jestem tu od 2 stycznia. Zanim tu przyjechałam byłam przerażona opiniani bo nie wyglądało to optymistycznie. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Rehabilitanci mega przyjemni , kuchania też jest okej:) owszem rozrywek nie ma ale jeśli sami sobie zaplanijemy jest naprawde fajnie. Do.minusów zalicze odległość do sklepu. Za telewizor trzeba zaplacic 100zl ale jeśli nie ma się parcia na tv w pokoju to jest telewizor.na stołówce. Poki co pobyt oceniam na plus :)

Ag
@Ona

Witam Wybieram się w lutym również po przeczytaniu opini jestem "pełna obaw "

@Ag

Spokojnie jak dla mnie.naprawde nie.masz czego się obawiać. Wszystko zależy od towarzystwa i od nas samych :)

Ag

Dzięki;) Miłego pobytu oraz szybkiego powrotu do zdrowia . Pozdrawiam

bolo
@Ag

Ja jadę marcu ale dobry humor najważniejszy.

@Ona

Tv dzielisz na dwoje w pokoju? Jak jest z parkowaniem pod ośrodkiem dostajesz swoje miejsce? Co jak gdzieś wyjedziesz a na parkingu pełno? :) wifi naprawdę tak kiepsko działa?

@dreyfus

Jak masz pokój dwuosobowy to dzielisz na pół z osobą z którą mieszkasz:) jeśli chodzi o parking to albo parking pod ośrodkiem 200zł a kilka.meteorów dalej u tubylca 80zl... ogólnie zbyt dużo ludzi nie decyduje się na parkowanie na terenie bo drogo. Wifi nie wiem bo nie korzystam ;)

@Ona

A ile jest pokoi 1 osobowych? :) masz jakiś wybór w pokojach czy przyjeżdżasz i jesteś już rozdzielona do jakiegoś? :) krio komu przepisują? Trzeba mieć strój jak piszą? Chodaki można pożyczyć? :)

@dreyfus

Aktualnie nasz turnus jest dość mały jak to stwierdzili rehabilitanci dlatego sporo osób mieszka samemu w pokoju dwuosobowym. Czy typowo jednoosobowe pokoje są to nie wiem. Ludzie są dobierani mniej wiecej wiekowo. Jeśli chodzi o kriokomore to nie mam pojecia ponieważ nie mam takiego zabiegu:)

@bolo

Zapraszamy na Facebook grupa- 19.03 Concordiasalus, jeśli jedziesz w tym terminie :)

@bolo

Zapraszam na Facebook do grupy- 19.03 Concordiasalus :)

@bolo

Masz racje dobry humor to podstawa zeby tam przetrwac ,oby nam w marcu sie trafiła zgrana ekipa

Zapraszam na Facebook, grupa 19.03 Concordiasalus

Mariola
@Ona

Już mnie interesuje ten tubylec z podwórkiem na parking, jeśli ktoś tam parkował , proszę niech napisze coś więcej...

Sandra

O której godzinie będziecie przyjeżdżać na turnus 27.01.19?

@Sandra

Ja mogę się dostosować. Myśle, że około 15. A jak Ty planujesz?

A z kąd jedziesz?

@PioPT

Około 13 stej. Jestem z Gdańska.

@Sandra

No to masz kawałek do przejechania!

@PioPT

Trochę, ale mąż mnie przywiezie ????

@Sandra

A ja myślałem, że mnie wyślą nad Morze albo w Góry. W Osieczku musi być wypas jak tam nawet z Gdańska ktoś będzie. Zapowiada się ciekawie. :)

@PioPT

Starszych ludzi to wysyłają nad morze, a młodych do Osieczka.

Hahahaha

Tak słyszałam hehehe

@Sandra

Fajnie, że nie opuszcza Cię poczucie humoru. Tak trzymaj!

5 mam z przodu, ale wyglądam na 18 stkę i tak się czuję haha

Tomek 30
@Sandra

Hej pytałem ośrodek do której godziny najlepiej się zgłosić odpisali że do 15. Mnie czeka wielka wyprawa bo musze dojechac pociągiem pks i taxi. Ja będę na miejscu gdzies o 13

@Sandra

No to super. O to chodzi. Cały czas do przodu:)

@Tomek 30

Jak nie umiesz się zorganizować z ludźmi którzy jadą z twoich okolic to tak potem jest....

Coś Pani Sandro bardzo mało dziś Pani aktywna:(

Tomek 30
@dreyfus

Spokojnie ja nie takie wyprawy mam na koncie. Zmieniłem plany bo będę jechać z Krakowa tam bede od piątku imprezowac.

@PioPT

tia też mi sie marzył Kołobrzeg, ale widać kurorty to tylko po układach a gorszy sort jedzie do koszmarnego Osiusinka na zesłanie w sam środek niczego, warunki bytowe więzienno - koszarowe,ciężko nazwać to w ogóle sanatorium,bardziej czuje się więźniem który jedzie tam za karę niż kuracjuszem

Antek

jadę do tej koszmarnej dziury blee, ło matko to jakieś totalne zadupie, z tego co piszecie to mega masakra jest, lecznica z Bożej łaski..nie wiem jak ja przeżyję trzy tygodnie w takim bajzlu ufff :(

Hej!jadę z Katowic na turnus od 19.03 mam wolne miejsce w aucie,jest ktoś chętny ?

@Marta

A przez Kielce jedziesz? Bo nie wiem jak z moim połączeniem będzie.

@Ivona

Iwona jadę przez Częstochowę jak ci to coś da to daj znać!

Niestety Częstochowa nie po drodze :(

@Marta

Hej! Jestem z Siemianowic byłabym chętna z Tobą jechać.

@Monika

Hi to podaje telefon do mnie (usunięte przez administratora)

Dorota
@Marta

Hejka. Jestem Dorota,też jestem ze Śląska z Mysłowic i jadę w tym samym terminie, mam problemy z kręgosłupem jak wszyscy ????.Też chcę jechać autem ale może uda się jakoś wspólnie jednym zawsze taniej.Ja z chęcią zabiorę kogoś ze sobą chyba że ja mogłabym się z Tobą zabrać.Proszę o kontakt.Pozdrawiam

@Dorota

Dorota jak możesz to podaj swój numer telefonu albo zadzwoń do mnie i się umówimy,my z (usunięte przez administratora)juz rozmawiałyśmy i jedziemy razem!

Dorota
@Marta

No jak to nie problem to zabiorę się z wami.To mój numer 502970608 będziemy w kontakcie.

godulanka
@Marta

Witam ja też dostałam termin na 19 jeżeli było by miejsce to chętnie bym się zabrała .Jestem z Rudy Śląskiej.Zawsze taniej jednym samochodem. Mój nr 513532052 Popanda Ewa.Pozdrawiam epopanda @wp.pl

@godulanka

Ewa dzwon do dziewczyn, albo napisz ogłoszenie na naszej grupie na face 19.03 Concordiasalus

@Marta

Kolejna. Polecasz prace w tym ośrodku ? Co mnie obchodzi skąd jedziesz. To jest portal z opiniami o pracodawcy, a nie skąd ty jedziesz.

Artur

Chciałem napisać, że rehabilitanci byli bardzo mili, zawsze widziałem uśmiech na ich twarzach. Są to naprawdę wspaniali ludzie z właściwym podejściem do pacjenta, dużą kulturą osobistą, wiedzą i umiejętnościami, które posiadają przy wykonywaniu swojej pracy.

@Artur

No i ? Czyli polecasz pracę tam ? ten serwis jest o pracy, a nie o tym czy ktoś jest miły i uśmiechnięty. Ogarnij sie !

serio ?

Przeczytałem setki opinii. Tylko to nie są opinie o pracodawcy, a gadanie jakiś pacjentów, którzy są albo nie są zadowoleni. Jakoś mało mnie to obchodzi bo szukam pracy, a nie opinii czy komuś smakują buraczki na obiad czy by wolał szaszłyka. Co to ma być ? Portal z pracą czy serwis plotkarski ?

Zarabianie

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Cześć! Jest tu ktoś z turnusu, który zaczyna się 19 marca? Jest może jakaś grupa czy wspólny mail jak w przypadku turnusu lutowego?

@Michał

Ewa witam zaczynam turnus 19 marca chyba jeszcze nie ma nikogo z tego terminu?Chetnie sie dopisze do zgranej ekipy!

Trzecia - melduje się :)

@Ewa

Michał może jakaś grupa na face...? Stwórz proszę i podaj nazwę - będziemy się meldowac i poznawać :)

@Michał

Cześć, też mam" przydział" na ten turnus, chętnie dołączę.

19.03 Concordiasalus zapraszam do grupy na facebook

@Ewa

Hej! Jadę również w tym samym terminię. Nie potrafię znaleźć znaleźć tej grupy na fejsie.

@Monika

Wpisz tylko 19.03 i powinna sie pojawić gRupa Pełna nazwa to 19.03 concordiasalus Jest nas juz troje - zapraszamy! :)

@Ivona

Już się dołączyłem do grupy, nie spodziewałem się aż takiego odzewu i nie zaglądałem tutaj. Ja startuje z okolic Piekar Śląskich, sporo ludzi z naszego regionu będzie widze :)

@Michał

Cześć to dobrze że jeszcze tu zaglądasz bo nie wszyscy mają Facebooka ,proszę dajcie czasem znać co sie dzieje na grupie. Jak sie tam na miejscu odnajdziemy bo nie chciała bym zostać sama ja będę na miejscu ok 10 rano bo potem nie będzie mnie komu przywieźć i musze koczować tam od rana

@Ewa

Ciężko tak Ewo bez fotki by sie rozpoznać... ale może jakoś uda. Możesz tu zajrzeć i jakieś szczegóły napiszemy :) PS. Ja chyba tez będę wcześnie ;)

Ewo, a skąd jesteś?

@Ivona

Hej ja mam bardzo blisko nie całe 30 km i myślałam że dlatego mi dali ten ośrodek ale jak czytam skąd tu ludzi wysyłają to wiem że to przypadek

@Ewa

Sporo osób jest z okolicy, ale tez Śląsk, Lublin...

@Ivona

O tyle dobrze że problem z praniem mam rozwiązany, zawsze ktoś podjedzie jak będzie taka potrzeba

pluto

Jestem Renata też mam turnus w tym czasie i jestem ciekawa czy wytrzymam 24 dni

@pluto

Hej jesli sobie dobrze zorganizujemy wolny czas to myślę że 24 dni szybciutko zleci a skąd jesteś

Atc
@Michał

Hej, mam skierowanie na to zadupie właśnie na 19 i jadę tam jak za karę, ale 3 tygodnie może uda się wytrzymać ???? Czytając opinie na necie to jest nie za ciekawie.

@Atc

Opinie są różne. Pojedziesz i wystawisz swoją opinię :) Zapraszamy do grupy na face 19.03 Concordiasalus

pluto

okolice Piotrkowa Tryb.

Bogdan

Szukam chętnych do wspólnej podróży turnus zaczynam19marca 2019r.jadę od Białej Podlaskiej

@Bogdan

Zapraszamy do kontaktu z innymi z tego turnusu na Facebook grupa- 19.03 Concordiasalus :)

Bogdan

Nie mam Facebooka

@Bogdan

Napisze na grupie, że jedziesz i jakby ktoś był chętny to Was skontaktuje :)

Atc
@Bogdan

Ja będę jechał z Białej 19 marca, planuje pociąg 7:45 na zachodni, później bus do Grójca

@Atc

Jest bezpośredni do ośrodka busik. Spójrz sobie proszę na oficjalnej stronie Concordiasalus :)

Ivona

Turnus od 27.02 lub ze stycznia- jak rehabilitacja? Sprzedajcie proszę jakieś porady co do pobytu, spakowania niezbędnych rzeczy, czy ciekawostek! Z góry dzięki - turnus id 19.03 :)

@Ivona

Jak z otrzymaniem zabiegu krio? Czy to pokój gdzie wchodzi się grupowo, czy takie "urządzenie" wolno stojące? Jak że strojem- musi być wszystko 100% bawełny czy dozwolone domieszki? A co z maseczkami?

ola

Kto jedzie 27 .01.2019 świętokrzyskie

@ola

Ja się wybieram skąd dokładnie jedziesz

Możemy razem pojechać jak coś to dzwoń 796678856

@ola

Witaj Basia. Ja nie mogę jechać ,ale jak możesz ,to mi napisz jaki jest ten turnus i czy był ktoś ze świętokrzyskiego ? Skąd ty jedziesz ? Ja okolice Skarżyska.

@Ola

Ja okolice buska a co się stało że nie jedziesz

@Ola

Musze załatwić sprawy rodzinne ( osobiste ) Napisz jak tam jest i czy mam czego żałować.

@Basia

Ciekawe jak tam będzie ? Byłam w Kołobrzegu ,było fajnie ,ludzie mili :) Pomyliłam nick :) teraz nie mogę zmienić.

@Basia

Witaj Basia . I jak tam turnus ,dużo ludzi ,wesoło ?

@ola

Ja tu jestem z Ostrowca Św

@Ola

Turnus bardzo udany. Super ludzie bardzo wesoło.

@Basia

Podobno był tam znajomy mojego męża .Na którym piętrze mieszkałaś ? On na pierwszym .

@Basia

Hej jadę na turnus w marcu i mam pytanie ,widzę że jesteś już po pobycie a chciała bym wiedzieć czy jak na skierowaniu z zus mam żeby zabrać strój kąpielowy to oznacza że będę miała basen? Czy to dopiero okaże się po przyjeździe ,zadecyduje lekarz prowadzący?

@Ewa

Ewo lekarz ustala zabiegi. Basenu nie ma miejscu ake jest kriokomora i hydromasaż. Zapraszam na Facebook do grupy naszej - 19.03 Concordiasalus (usunięte przez administratora)

@Ivona

Nie mam fejsa i chyba nie ma sensu go zakładać tylko pod pretekstem wyjazdu na rehabilitację ,jak coś to w miarę często zaglądam na tę stronę więc będę wdzięczna za jakieś informacje z grupy pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu mam nadzieję że sie tam odnajdziemy ????

Piwonia 2018

Zachęcam "wczasowiczów" turnusu od 19.03 do dołączenia do grupy na facebooku "19.03 Concordiasalus"

Jan
@Piwonia 2018

Niema jeszcze grupy na Facebooku

@Jan

Szukaj 19.03 Concordiasalus

Agix 1122

Witam. Mogę prosić o jakąś relację z przebytych turnusów tzn jak wygląda lub jak można spędzić czas winy ???? Z opini wynika że można się zanudzic ????

Agix 1122

Turnus zaczynam 21 luty 2019 czy ktoś jedzie w tym terminie :(

Izabela
@Agix 1122

Hej bylam na turnusie październikowym bylo super,ekipa sie zgrała imprezowalismy w Młynie w lokalu niedaleko Osieczka tam też sie spedzało popoludnie,piwko dobre jedzenie deser .Jestem bardzo zadowolona z pobytu nie narzekam na nic.Mielismy ciepło wiec szło wyjsc na spacer.do Ogrodu Osieczkowego itp..Pamietaj jak sie ekipa dobierze czas zawsze miło sie spedza....Pozdrawiam

SabPrz
@Agix 1122

Witam jade w tyn terminie z katowic :) ale chyba zostaje mi pociag.:)

Do miłego zobaczenia ;)

monika125

Ja jadę w tym terminie

Tomi_301
@Agix 1122

Witam serdecznie, też zostałem "zesłany" w to miejsce w tym terminie :-)...O ile to możliwe proszę mnie dopisać, do tworzącej się tu grupki. Ps. Ja o brak przygód raczej się nie martwię- na początek proponuję wycieczkę do pobliskiego baru przy użyciu rowerów stacjonarnych ;-)

Poczucie humoru musi być:) Pozdrawiam

Aga77
@Agix 1122

To zależy od was samych w młynie organizowane były imprezy no i w domku cudów na ośrodku. Mój turnus listopad /grudzień był super ludzie fajni a to podstawa i nie prawda że można się znudzić trzeba się zorganizować i będzie spoko

Tomi_301
@Agix1122

Ja od Sylwestra oszczędzam swoje poczucie humoru, właśnie na ten wyjazd :)... Pozdrawiam...

Marcin J
@Agix 1122

Jadę z Zawiercia 21.02.2019 narazie nie wiem czy jest jakiś pociąg gdzie przesiadka przed chwilą otrzymałem list z ZUS

Iwa

Dobry wieczor Jadę i ja , z tego ci czytam to nieco za karę :(

Iwa
@Tomi_301

To może zgadajmy się na jakim mailu ogólnym? I stwórzmy grupę 21.02.2019 przed przyjazdem?

@Tomi_301

Witaj Został stworzony adres e-mail dla osób turnusu od 21lutego Stwórzmy grupę będzie raźniej się zaklimatyzować osieczekluty@wp.pl

Anka
@Agix 1122

Ja byłam w Osieczku od 24 listopada 2018 r. Okolica fatalna nie ma co robić , jeżeli jesteś samochodem to można jechać na termy choć szału nie ma,gdyż basenik malutki.Można pojechać na wycieczkę całodniową do Warszawy,albo do Grójca na basen.Wszystko zależy od towarzystwa.W okresie którym ja byłam było świetne.Co drugi dzień potańcówki w barze, który prowadzi syn Prezesa.Świetnie wpływały na rehabilitację całego ciała.Kilka spotkań tanecznych zorganizowano w Młynie( klimatyzowana sala).Jeżeli będzie fajne towarzystwo to i nie będziecie się nudzić. Alkohol dostarczy właściciel sklepu na telefon,który znajduje się na tablicy ogłoszeń.Moje 24 dni szybko zleciało.

50+
@Agix 1122

Ja jadę 21 lutego 2019. Jeśli ktos jedzie z okolic Turek, Konin ,Koło [wielkopolska] swoim pojazdem chętnie się zabiorę za opłatą. Mój tel.693654103. Kobieta.

All
@Agix 1122

Ja też zaczynam 21.02.Jestem pełna obaw...

Mariusz

hej ,tez tam jadę

Ryszard
@Marcin J

Jadę z Katowic samochodem w tym terminie. Jesteś zainteresowany to zadzwoń (usunięte przez administratora)

TaMara

Witam ja także zaczynam od 21 lutego skąd pani jest? Pozdrawiam

@SabPrz

Witam ja tez wyjezdzam z Bedzina na turnus dnia 21.02 do Paniewy kolo Grojca jade autem kontakt moze zgadamy jakos

@Ryszard

Witam ma Pan miejsce jeszcze w aucie jak z Panem skontaktowac

@Agix 1122

Witam ja autem w tym terminie

Inaaa
@Agix 1122

Witam, ja też jadę na ten turnus w tym terminie. Czy ktoś może jedzie z Częstochowy lub Radomska?? Pozdrawiam

@Agix 1122

Obowiązkowo bierz ścierkę do podlogi bo po kąpieli cała podłoga zalana a masz na wyposażeniu tylko tępą gumę- ściagaczkę i miskę bo trza w czymś prać. Pani na recepcji- po (usunięte przez administratora) przyszłeś??. Sprzątaczki super kobitki podobnie rechabilitancii. Jakby co to pytajcie

@Hubi

Co Ty za bzdury pociskasz? Ściągaczka ogarnie co trzeba reszta sama wyschnie, miski są dostępne na miejscu...

Inaa
@Ryszard

Witam ma Pan jeszcze miejsce w samochodzie.?? Jak można się z Panem skontaktować??

wyjazdowy 21.02.19
@Ryszard

Witam, czy ma Pan jeszcze wolne miejsce ?

Ewa05
@Beata

Dzień dobry,jadę z Katowic- 21 lutego zaczynam turnus,czy można się z Panią zabrać, oczywiście nie za darmo.Czekam na info.Pozdrawiam

@SabPrz

Z Katowic jadę ja też w tym terminie. Jeśli chcesz możemy podróżować razem .

Ja z Katowic też 21.02 sądzę że możemy jechać razem.Pozdrawiam. annq@interia.pl

Marzena93
@Agix 1122

Ja również zaczynam turnus w tym terminie ????

@Annq@interia.pl

Witaj . Niestety nie jestem z okolic Katowic ;) Ale do zobaczenia na miejscu :) Pozdrawiam.

agowi
@Agix 1122

Witam, dobrze wiedzieć, że nie będę sama. Do zobaczenia 21 lutego na miejscu. :-)

wyjazdowy 21.02.19
@Ryszard

Czy ma Pan wolne miejsce?:)

@Ewa05

Dzien dobry mozna sie zemna zabrac prosze numer

Anna annq@interia.pl
@Agix1122

Agix do zobaczenia na miejscu :*

Katarzyna

ok ale jakie hasło?

Katarzyna
@Beata

Dzień dobry . Ja jadę z Czeladzi i jeżeli jest miejsce to chętnie się z Panią zabiorę

TaMara

Jak coś mogę zabrać ????

Ewa05

Jestesmy dwie można się umówić? Podaję maila Ewa. katowice@Interia. pl

@Ewa05

Witam napisalam Pani wiadomosc na mailu Pozdrawiam

A.motyl.445@wp.pl
@Agix 1122

Z tego co wiem to dużo osób. Na osieczekluty@wp.pl można porozmawiać z grupą. Pozdrawiam

@Katarzyna

Witam proszę o wiadomość na maila annq@interia.pl

WITAM TEŻ JADĘ W TYM TERMINIE AUTEM

@Agix 1122

WITAM JADĘ AUTEM NA TURNUS DO OSIECZKA 21.02.19 Z OKOLIC ZGIERZA MOGĘ ZABRAĆ 3-4 OSOBY

@Agix 1122

Witam. Ja też jadę 21 lutego. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to jadę z Gliwic swoim samochodem. Mogę kogoś zabrać.

@Katarzyna

Dzien dobry chce Pani sie zemna jeszcze zabrac Pozdrawiam

@SabPrz

Ja też jadę w tym terminie. Wyjeżdżam, Gliwic. Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Cię zabrać. Mam wolne cztery miejsca. Jakby co to dzwoń 728 864 815. Pozdrawiam Andzia

Mnich

Jadę

WITAM JADĘ Z OKOLIC ZGIERZA K.ŁODZI

A.motyl.445@wp.pl

Witam. Ja jadę 21.02 i z okolic Piotrkowa tryb. Tomaszowa Maz lub łodzi mogę zabrać.

Hubi

Brak wody od 8h nie ma jak się wysrać. Trza (usunięte przez administratora) do Mlyna lub na Lotos i 2zł za kibel. Brawo Wy

@Hubi

No to ciekawie tam jest :) a jakaś inna rozrywka oprócz szukania toalety ? Chociaż awaria wszędzie może się trafić :)

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.