Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Szymon

Witam, jadę własnym autem z okolic Bełchatowa do Osieczna na turnus od 02.06.2019. Mam wygodne pięcio osobowe kombi, dla wygody trzy wolne miejsca. Tel.(usunięte przez administratora)

@Szymon

Z okolic Bełchatowa do Osieczka. Pomyliłem się.

Darek
@Szymon

Witam. O której będzie pan wyjeżdżał i czy była by możliwość jeszcze się zabrać. Również jadę 02.06.2019.

Baram

O której trzeba tam być na miejscu? Jest jakaś określona godzina?

@Baram

Od 7:00 do 15:00 jadę 2 czerwiec mam turnus, dzwoniłam tam i się pytałam. Pozdrawiam

Pseudonim
@Kasia

To się spotkamy :)

anka
@Kasia

A może jedzie ktoś z okolic lublina bo ja też mam turnus od 2 czerwca

Witam, jadę na turnus od 22 lipca ze Świętochłowic chętnie kogoś zabiorę jak by co. Pozdrawiam

@Marcin

Ja jadę z Piotrkowa Trybunalskiego.

@Aga78

To w takim razie dozobaczenia :)

aga75
@Aga78

i podałąs zły numer telefonu hehehehe

@aga75

A widziała Pani że poprawiłam się. Wkradł się mały błąd. Pozdrawiam

Aga75

no nie widziałam

Danuta

Danuta Koleżanka jedzie na turnus od 16.08.2019r. Mieszka w Krotoszynie woj. wielkopolskie. Jeżeli, ktoś by jechał z pobliskich miejscowości chętnie zabrałaby się, bo nie ma dojazdu.

Krzychu
@Danuta

Jadę w tym samym terminie pociągiem ze Środy Wielkopolskie, z tego co widzę jest tam bardzo ciężko dojechać.

Danuta
@Krzychu

Oki, dziękuję bardzo za informację.

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
gosia

Czy jedzie ktoś na turnus 02.06.2019 z okolic Lęborka, Słupska bądź Gdańska ?

Iwona

Witam,czy wybiera się może ktoś na turnus 2.06.19r do Osieczka?z woj.Sląskiego z okolic Lublińca?

marzena 2207
@Iwona

jadę z Bytomia od 2.06.2019 mogę zabrać po drodze marzena

Witam. Jadę autem z Łodzi na turnus od 27.06.2019 r. Mogę zabrać zainteresowane osoby. Proszę o kontakt na: osieczek8a@wp.pl

Wanda
@Adam

Witam. Jadę z łodzi do Osieczka na ten sam turnus. Jestem zainteresowana podróżom ????. Poproszę o nr kontaktowy tel. Pozdrawiam.Wanda

Marzena
@Wanda

Witam, dołączam do grupy z 27.06. ???? Pozdrawiam Marzena marzenastal69@gmail.com

vloo

Jedzie ktoś tam na turnus 02.06.2019 z okolic Zduńskiej Woli, Sieradza, chętnie dołączę podzielę się kosztami kontakt :(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

vvlodix@gmail.com
@vloo

kontakt w nicku :)

Anett

Witam! Mam turnus 02.06.19. Może jedzie ktoś z Torunia? Szymonsorki za pomyłeczkę w odpowiedzi na Twój post ????

Szymon

Witam! Czy jedzie ktoś z okolic Bełchatowa na turnus od 02.06.2019? Jadę swoim autem i mogę kogoś zabrać.

Betti
@Szymon

Witam. Jadę z Łodzi. Chętnie bym dołączyła. Chociaż opinie znalezione na różnych forach, zdecydowanie odstraszają... Pozdrawiam

Paula
@Szymon

Witam Jestem z Belchatowa i mam turnus w tym samym terminie ale nogi sie uginają czytajac te opinie.

szymjaworek@gmail.com
@Betti

Witam Jako nik podałem email, bo administrator kasuje dane kontaktowe. Możemy się dogadać proszę o kontakt. Pozdrawiam

szymjaworek@gmail.com
@Paula

Witam Czytałem opinie, ale ZUS mnie tam wysyła w ramach prewencji. W niku podałem email bo administrator kasuje dane kontaktowe. Pozdrawiam Szymon

Anett
@Szymon

Witam! Mam turnus 02.06.19. Może jedzie ktoś z Torunia.

Właśnie dziś wróciłem z tego ośrodka,rehabilitanci super,ćwiczenia super.Ekipa pierwsza klasa.Pozdrowienia dla wszystkich rehabilitantów i całej ekipy z całej Polski

Betti
@Marcin

Witam. Jest mnóstwo złych opinii o tym ośrodku. Czy wg Pana są one przesadzone, czy może coś się poprawia? Pozdrawiam Betti

Aga28

Chciałam zapytać czy jedzie ktoś do Sanatorium ConcordiaSalus Pniewy koło Grójca z ZUS-u w dniu 27.07.2019r ?

@Aga28

Witam. Ja jadę, ale na turnus 22 07 2019

Darek
@Aga78

Witam! Chcę się zabrać z kimś kto jedzie na turnus od 08.05.2019r trasą Częstochowa, Radomsko czyli DK1. Mój numer telefonu 723196578.Zainteresowanych proszę o kontakt.

@Aga78

Witam też jade w tym terminie, Choc po przeczytanych opiniach zastanawiam sie czy nie zrezygnować.

Ewa 67
@Aga78

Jeśli mogę wiedzieć to skąd Pani jedzie? Ja mam również termin na 22-go lipca i chętnie bym się zabrała z Katowic :)

@Ewa 67

Ja jadę z Piotrkowa Trybunalskiego nie

Basia
@Ewa 67

Tez mam ten termin 22 lipca jadę z Gliwic możemy się umówić ,może jeszcze ktoś dolączy.Mój nr tel .512240604 Basia

@A

797 354 899 Pani EWO proszę o kontakt

jednak to nie jest Twój numer. Niepotrzebnie wprowadzasz w błąd

@agagag

Przepraszam mała pomyłka w numerze tel. (usunięte przez administratora)

mały

Turnus od 08.05.2019 ktoś z okolic Wielunia wybiera się może.

Lacota
@mały

Jadę z Łodzi na turnus od 08.05.2019

Ola
@Lacota

Ja też jadę z Łodzi na 8.05.2019

Viola

Witam ,czy jedzie ktoś z okolic Wrocławia do Sanatorium ConcordiaSalus na turnus od 2.06.19 ?

Krzysiek
@Viola

Witam - Jadę z Oleśnicy

W środę 8.05.2019 zobaczymy gdzie nas ZUS wysłał na uzdrowienie. Sugeruje zabrac duzo oiwa i wódki bo na rehabilitacje to raczej nie ma co liczyć

tez jade

MK

Jedzie ktos do tego miejsca od 8.05.2019 z okolic Bytomia

@MK

Jadę autem na turnus ZUS do Osieczka od 08.05.2019, Możliwa wspólna podróż. Pozdrawiam

mały
@Pit55

Z jakiej miejscowości jedziesz

GRZEGORZ
@MK

Jadę z Gliwic. Ten sam termin. (usunięte przez administratora)

Pit55 z Gliwic.

@mały

Pit55 z Gliwic.

Pit55

Jadę autem na turnus ZUS do Osieczka k/Grójca od 08.05.2019r. . Możliwa wspólna podroż. Pozdrawiam

lucyna21
@Pit55

Skąd pan jedzie?

GRZEGORZ
@lucyna21

Też jadę w tym czasie. Jadę autem z Gliwic(usunięte przez administratora)

md

witam jade od 02.06.2019 mogę jechać przez częstochowę lub kielce bo jade z bytomia i mogę zabrać kogoś do osieczka bez problemu marzena d

serio ?
@md

Ale uj to kogo obchodzi skąd jedziesz. Polecasz prace tam ?

Gr
@md

Witam ja też jadę od 02 06 z Katowic może pojedziemy razem?

@md

Części też mam termin od 02.06.2019 i jestem z Katowic, jak ma Pani jeszcze miejsce w samochodzie to mogła bym się z Panią zabrać oczywiście kosztami za paliwo się podzielimy.

md
@Monika

mogę zabrać ale jest ale 2.06 jeszcze idę do pracy chyba że uda mi się załatwić wolne dam znać proszę podać albo meila albo nr telefonu

Dandi
@md

Witam ja też jadę do sanatorium na 2 czerwca 2019 Rudy śląskiej czy mogę się zabrać z Panią dorzucę się do paliwa pozdrawiam

Dorota
@md

Moja koleżanka z Gliwice szuka właśnie kogoś z kim mogłaby się zabrać w to miejse. Proszę o jakieś namiary na przez messengera. Pozdrawiam Dorota Lewandowska Kowalczyk

@Dorota

Jadę autem na turnus ZUS od 05.08.2019 z Gliwic.

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.