Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

MANIEK

Na która należy tam dojechać? mój turnus od 16.08.2019 , jestem z okolic Inowrocławia. Czy ktoś będzie jechał swoim autem? Z checią bym się zabrał, oczywiście dorzucam się do paliwa.

Ewi
@MANIEK

Niby cały dzień przyjmują ale najlepiej w godz 10 - 11. Bo później tłumy do pielęgniarki i lekarza.

Zadowolony kurek

Z tego co czytam i wiem po rozmowie z ludźmi to opinie negatywne wystawiają spece od wódy i innych używek, którzy zostali WYWALENI Z OŚRODKA :) Budynek czysty, rehabilitacja spoko, jedzenie ok ale, że zadupie to nie ma rady. Jak ktoś chce leczyć się w mieście to nie dla niego. Jak ktoś chce odpocząć od miasta to polecam!

wiesiek

Od 8.05 do 31.05.2019 przebywałem w tym ośrodku w którym za wszystko trzeba płacić parking 200 tv 100 lampka nocna 30. jedzenie pod psem nawet na tym oszczedzaja sklep daleko jeżeli ktos się wybiera to radze zabrać z soba jedzenie rano i wieczorem rolnicy dostarczają ,,witamin,, w postaci opryskow brak naczyń w pokojach dwie lodówki i popsuta mikrofala na caly ośrodek osobiście nie polecam tego miejsca radze omijac go szerokim lukiem wiesiek

@wiesiek

(usunięte przez administratora) Sam nic z siebie nie dawałeś. Chodzileś jak łajza po podpisy nie cwiczyleś tylko krecileś się bez sensu a teraz narzekasz jak jakis nieletni.

tygrysek
@wiesiek

Dzięki kolego za wiadomość będę musiał zabrać 2 walizki 1 z jedzeniem 2 z ciuchami

Ela

Jadę na turnus 27.06.19 z Raciborza, może ktoś jest chętny mam wolne miejsce w aucie.

@Ela

Witam jadę też na ten sam turnus jestem z Rudy Śląskiej i szukam transportu . Proszę o podanie nr telefonu to będzie łatwiej nam się dogadać . Pozdrawiam Sabina

@Ela

Witam podam Pani mój nr telefonu może tak się skontaktujemy(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Ela

Witam. Ja bardzo chętnie dołącze do wspólnej podróży. Jestem z Brzegu ale jak trzeba podjechac to podjadę. Proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Powaga 72

Również jadę na turnus 27.06.19,jestem z Oławy. Pozdrawiam Ela

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aga28

Chciałam zapytać czy jedzie ktoś do Sanatorium ConcordiaSalus Pniewy koło Grójca z ZUS-u w dniu 27.07.2019r ?

Sanatoryjny

Do wszystkich którzy jadą do Osieczka jak macie możliwość to zrezygnujcie albo wybierzcie inne to nie jest sanatorium . Jedyny plus to jedzenie a tak to są wszystko trzeba płacić za parking za telewizor w pokoju czy czajnik. Do najbliższego sklepu 4 km w koło sady i nic więcej. Nie ma tam nic do roboty więc piją tam ludzie na potęgę. Szczerze nie polecam . Panie pielęgniarki siedzą tam chyba za kare . Najgorsze sanatorium w jakim byłem

kuracjusz
@Sanatoryjny

Coś takiego. Nie dość, że analfabeta to jeszcze oszukuje. Ciekawe, co byś chciał robić? Przecież masz się leczyć. Poproś o skierowanie do sanatorium w centrum dużego miasta.

@Sanatoryjny

Bardzo dziękuję za rekomendacje. Właśnie tego oczekuje od sanatorium. Cisza, spokój, daleko od cywilizacji, bez telewizora, spacer 8km do sklepu. Na co dzień nie mam czasu odpocząć, obraz jaki przedstawiasz bardzo mi odpowiada

Pietrek
@Sanatoryjny

A jak Nie mamy możliwosci rezygnacji

Foczka
@kuracjusz

No właśnie byliśmy się tam leczyć a nie wdychać co dziennie oprysków osoby chore na astmę nie mogły chodzić na spacery . Tam są same sady jabłek okolica ładna ale po tygodniu będziecie mieć dość bo to że sklep daleko to jedno ale tam nie ma co zwiedzać chyba że są osoby które lubią wędkować to jest duże jeziorko .Ja byłam pierwszy raz w takim sanatorium i nie mogłam uwierzyć w to co tam się wyprawia poprostu masakra piją do upadłego i jest tam jedno wielkie ku...........mało tego nie wszyscy mieli dobrze dobrane zabiegi i wyjechali bardziej połamani niż przyjechali i to jest prawda jak chodzi o telewizor na cały pobyt to koszt 100 byli tacy co wzieli swój telewizor i też musieli zapłacić .Jedyne co mogę dodać że może nie które wpisy są zabardzo kolorowane ale jak to się mówi w każdej plotce jest ziarenko prawdy ja tego miejsca osobiscie nie polecam

@Foczka

Foczks ja bylem z toba na turnusie szkoda że nie powiesz imienia. Pryskanie jabłek to prawda ale k....wo i pijanstwao to przesada

@Sanatoryjny

Hrabia nie przesadzaj nie umiesz się zintegrować to masz problem. Trzeba było sobie znaleźć sanatoryjną żonę co by ci zycie upiększyła

Monia
@Przemo

Byłam tam na kuracji latem 2017 roku. Plusem byla pogoda i mili ludzie .Sanatorium oceniam bardzo słabo. Zabiegi takie jak w zwykłych poradniach . Fakt,że na gimnastyce fizjoterapeuci bardzo się starali. Jeżeli ktoś liczy na spacery, to specjalnie nie ma gdzie chodzić. Droga przy ośrodku jest dosyć ruchliwa.Chodników nie było, więc trzeba uważać.Opryski w sadach wcale nie są bez wplywu na zdrowie.Pobliski las brudny i nie zachęcający do wejścia.Restauracja nad zbiornikiem wodnym i sprzęty pływające ok.Na terenie ośrodka osoby niepalące były terroryzowane przez palaczy.Rano budził Cię dymek wdzierający się przez okna i tak było przez cały dzień. Stoliki pod parasolami w pobliżu budynku też byly zajęte przez palaczy.Interwencje u kierownika pomagały na chwilkę . Jeżeli ktoś ma samochód, może podjechać do pobliskich miejscowości ale na termach tłoczno.I picie faktycznie było dla wielu najważniejszą rozrywką. Niektórym ten fakt bardzo odpowiadał i dlatego chętnie kolejny raz wracali do tego ośrodka .Ogólnie nie polecam.

wiesiek

masakra

Witam wszystkich rehabilitowanych tych w przeszłości i przyszłości. Nie czytajcie bzdur. Owszem jest to dziura wśród opryskiwanych jabłoni ale ma to plusy. Po pierwsze oszczędzić można kasę jadąc do Grójca co kilka dni na zakupy, można zobaczyc Termy w Mszczonowie skoczyć do Warszawy itp. Spokój i cisza. Mozna odpocząć po chorobie. Można iść do Młyna na kolacje i potańczyć. Można bawić sie w tzw. Chlewie z tyłu osrodka. Będziecie zadowoleni. Ale nie zawsze trafią sie zwykli ludzie czasem przyjadą hrabiowie co tylko narzekać będą

Karolcia

Ja również wybieram się na turnus 22.07

Lucyna

Witam wszystkich bez wyjątku wspaniałych ludzi z turnusu 08.05.2019. Jeśli wybiera się ktoś właśnie do Owieczka,to szczerze polecam. Szczególne ukłony dla Kubusia - masażysty, gdyż po jego masażach człowiek jest jak nowo narodzony. Zgadzam się z opinią Majka (Ci, którzy piszą negatywne komentarze muszą być w życiu bardzo nieszczęśliwi). Dzięki Bogu na naszym turnusie takich ludzi nie było. Było naprawdę super!

Lucyna
@Lucyna

Osieczka* :) wkradł się mały błąd

@Lucyna

Lucyna było super a ludzie którzy nie chca sie integrować są nieszczęśliwy

Do wsxydtkicg ludzi którzy tam mają skierowanie Nie czytajcie bzdur. Nie jest wcale źle. Może to kurort nie jest ale jak sie zorganizujecie to 24 dni szybko miną. Będą tańce będą miłości sanatoryjne i ciężkie powroty do rzeczywistości

@zoska

Witam jadę na turnus 27.06 z Rudy śląskiej czy ktoś również z tych okolic się tam wybiera

Jadę ale 02.06 ????

Cześć. Tez jade w tym terminie - dolny slask

@Przemo

Witam. na który turnus od 02.06 czy od 27.06.

27.06

@Przemo

A czym Pan będzie jechał? i skąd ?

@@zoska

Jadę autem, będę miał jedno miejsce wolne ale Ruda Śląska troszkę nie po drodze. Wałbrzych. Do zobaczenia na miejscu. Pozdrawiam

@Przemo

Dzięki za informację do zobaczenia na miejscu. Pozdrawiam

slawek
@Przemo

hej tez mam skierowanie na 27 czerwca jestem z Dzierzoniowa....wiec moze ewentualnie razem bysmy pojechali

@slawek

Możemy coś pomyśleć. Podaj namiary. Odezwę się jutro. Mam wolne miejsce w aucie

@@zoska

Ja się wybieram . Jestem z Brzegu woj. Opolskie???? może to nie okolice ale wspólny pobyt???? Będzieszczęśliwego jechać pociągiem?

@Przemo

Witam, jeżeli to nie problem to mogę sie zabrać . Mogę podjechać do Wałbrzycha lub po trasie czekac. Jestem z Brzegu. Mój nr tel. 6047709931

@Mucha

Spoko. Tylko ten nr tel podałeś jakiś przydlugawy:) jak będę jechał to północną obwodnicą Wroclawia. Możemy się umówić że zabiorę Cię gdzieś w tych okolicach

@Przemo

Witam mój nr tel 604770931. Oczywiście będę czekać po trasie. Czekam na kontakt i pozdrawiam.

Artur

Witam chciałbym sprostowac trasę Słupsk 4.54 przez Lębork Gdynia Główna Warszawa turnus 02,06,2019 do Osieczka jeśli ktoś by jechał to proszę o kontakt 512312944

Artur

Witam jutro jadę pociągiem że Słupska 4,54 przez Elbląg Gdynia Główna do Warszawy. Na turnus do osieczka może ktoś będzie jechał to proszę o kontakt 512312944

jadę 2 06 2019 z okolic Zgierza do Osieczka mogę zabrać przy okazji

Pomocna

Jadę od 2.06 z Łodzi mogę zabrać ze sobą kogoś

@Pomocna

Muszę jechać swoim samochodem także dzięki ale możemy podróżować razem jak coś (usunięte przez administratora)pozdrawiam

@maik

Witam a z jakiej miejscowosci jedziesz?

663910527 dzwoń lub podaj swój nr

@maik

Nie bedziecie żałować nie czytajcie bzdur. Jak sie zorganizujecie to 24 dni strzela jak mnie 31.05 zakończyłem turnus. Tam naprawdę jesy ok

@Marcin

podaj kolego jam możesz numer do siebie lub puść strzałkę to zadzwonię po parę informacji jak możesz

Daj nr zadzwinie

Zakłopotana

Co trzeba zabrać do sanatorium? Jadę pierwszy raz i mam dylemat.

Asia
@Zakłopotana

Ja teraz zakończyłam turnus i byłam pierwszy raz zabrałam wielką walizkę z ubraniami i połowy nie nosiłam miałyśmy płyn do prania i przepierka wieczorem suszarki do bielizny są...... Żelazko jest w ośrodku.....

Artur

Witam mam skierowanie na 2.06.2019 z okolic Koszalina czy ktoś jedzie z tych stron proszę się odezwać pozdrawiam

Pietrek

Jadę z Włocławka skierowanie z zusu na 2.06

Krzysiek

Witam. Jestem z Gliwic. Jadę na turnus od 2.06. Mam wolne miejsca w samochodzie. Jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt tel. 608 051 931. Pozdrawiam, Krzysiek

Krzysiek

Witam. Jestem z Gliwic. Jadę na turnus od 2.06. Mam wolne miejsca w samochodzie. Jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt tel. 608051931 Pozdrawiam, Krzysiek

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.