Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Witam Jadę 05,10 do Osieczka samochodem z Elbląga mogę kogoś zabrać. kontakt a.kruk42@o2.pl

Piter

Wybiera się ktoś do Osieczka w terminie od 30.10.2018 r ? Najlepiej Śląsk ? Pozdrawiam

Wioluśka

Witam ponownie bardzo mało osób się odzywa na turnus 30.10.18r. Pozdrowionka .

Piotr_Śląsk

Ja jadę na termin 30.10. Ale mysle dopiero nad srodkiem transportu

Dana

Jadę autem z Warszawy 30.10.2018 r. Kontakt Messenger Danuleczka Danusia

@Dana

Witam immieńiczke ja z Bydgoszczy równiesz jadę 30.10. 2018 do Ośieczka pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Wioluśka

Hejka 30.10.18r z Katowic będę tam.Czy jest ktoś jeszcze z okolic ??

@Wioluśka

Z Będzina jestem,jechał bedę chyba pociągiem...

Dana

Witam, jadę autem 30.10.2018r. z Warszawy. Ktoś chętny?

@Dana

Ja będę się przesiadał w zachodniej na pks;) z Katowic pociągiem będe smigał;)

Mirka

witam-jade do Osieczka 5 października z Lęborka-czy ktoś jedzie w tym terminie samochodem lub pociągiem ?????proszę o wiadomość:)

Mirka

Czy ktoś jedzie z Lęborka do Osieczka 5 października??/Chętnie się zabiore-mogę jeszcze dojechać do Słupska lub Gdyni albo do Gdańska -proszę o szybką odpoczywiście odpłatnie:)

Julia

Cieszę się, że Wasza aktywność na forum jest wysoka niemniej jednak należy pamiętać, że znajdujemy się na forum opinii o pracodawcach. W tym wątku staramy się nie poruszać tematów dotyczących życia prywatnego czy osobistych doświadczeń związanych z turnusami. Takie komentarze nie są w stanie pomóc użytkownikom forum ani udzielić wskazówek osobom planującym podjąć zatrudnienie w Concordiasalusie. Najbardziej istotnymi kwestiami na forum GoWork.pl są informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy w firmie. Jeśli na forum znajduję się jakiś pracownik Concordiasalusa - będziemy wdzięczni za wszelkie opinie na temat pracy w tym miejscu.

Witam jadę 10 września do osieczka z Gdańska samochodem Artur mogę kogoś zabrać kontakt 697582756

Wolaj71
@anonymous

Ja niestety dopiero na 5.10.18. Ale dziekuje mój. Nrkontakt 603666682 gdyby kto$ zokolic Koszalin lub Słupsk to prosze o kontakt Artur pozdrawiam

a.

Jadę do Osieczek na turnus 30.10.2018 ze Słupska. Jeżeli ktokolwiek ze Słupska lub okolic też ma termin w tym czasie proszę się odezwać , razem zawsze raźniej :)

Magda
@a.

Ja tez jadę. Okolice szczecinka.

Wolaj71
@a.

Niestety ja na 5.10 Sławno się kłania a może pan lub pani zna kogoś znaszych okolic kto jedzie na 5.10 mój. Nr kontakt 603666682

aaa

czy basen tez jest w osieczku

zadowolONA
@aaa

W Osieczku nie ma basenu a kuracjusze, którzy mają zlecony przez lekarza basen są raz w tygodni dowożeni do Grójca.

byłem
@zadowolONA

Dokładnie. Po czym większość z nich idzie na zakupy do Simply, a nieliczni ćwiczą na basenie :D Ale co do czego to kipisz bo basenu nie mieli :D

zadowolONA
@byłem

Jest dokładnie tak jak napisałeś . Ja byłam na przełomie stycznia i lutego i było jak najbardziej ok, pozdrawiam!

Wioluśka

Hejka czyli najlepi se zabrać jeszcze swoja lampka i przedłużacz hmmm .to tirym tam trza zajechać a nie pociągiem zaczynom się denerwować. Liczę i jestem dobrej nadzieji że będzie super ekipa ????????

byłem
@Wioluśka

Nie żartuj. Po prostu wynajmiesz sprzęt za kaucję, a na koniec jak oddasz to oni oddadzą kasę. To chyba nie jest skomplikowane ? :)

@byłem

Żartowałam ale jak to czytam hmmm.to opinie podzielone są :)

Karina

Hey,czy ktoś że Śląska jedzie na turnus od 30pazdziernika

@Karina

Pani Karino jak już pisałam ja z Bydgoszczy jadę 30.10.2018 do Ośieczka miło mi razem rażniej proszę pisać

@Karina

Hejka ja jadę z Katowic ????

Ona

Kto jedzie z Bydgoszczy lub okolic na turnus do Ośieczka 30.10.2018 piszćie bo mało się odzywa czy tak nas mało piszćie

Grazyna

Wlasnie wrocilam z Osieczka bylo cudownie uwierzcie nie wazne gdzie ważne z kim To byl cudowny turnus wszyscy jak jedna wielka rodzina

Ona

Hejka czy jedzie ktoś z Bydgoszczy z okolic lub z innych miast do Ośieczka 3o.1o.2o18 mało osób pisze z tym terminem piszćie czekam im więcej tym lepiej

Darek
@Ona

Z Bydgoszczy widziałem kilka osób jedzie w tym terminie , ja oczywiście z innego miasta ,ale obserwuje temat :). pozdrawiam

Zosia
@Darek

Jedzie ktoś z okolic Piotrkowa na turnus od 30 10.2018r??

Danka
@Zosia

Pani Zosiu ja z Bydgoszczy 30. 10. 2018 do Ośieczka pozdrawiam

@Danka

Witam ja z okolic Katowic 30.10.18

Darek
@Zosia

Ja jestem z Piotrkowa i jadę w tym terminie :)

Zosia
@Danka

To Super,pozdrawiam serdeczne:-)

Alina z podkarpacia

Ponawiam pytanie. Witam jedzie ktos z podkarpacia na turnus od 5.10.2018 ? Czekam na odpowiedz.

Alina

Witam jedzie ktos z podkarpacia na turnus od 5.10.2018 ? Czekam na odpowiedz.

ELŻBIETA1971

WITAM. JADĘ NA TURNUS 10.09.2018. MIESZKAM W BIALYMSTOKU ( MOGĘ DOJECHAĆ DO WARSZAWY ), CZY KTOŚ SIĘ WYBIERA W TYM TERMINIE ? DO GRÓJCA MOŻNA DOJECHAĆ , ALE DALEJ TO ALBO TAXI ALBO PIECHOTĄ CHYBA . TEL. DO KONTAKTU 696 439 306 POZDRAWIAM ELŻBIETA

Mirek
@ELŻBIETA1971

Witam, jadę w tym samym terminie, ale z Brzegu opolskiego. Do miłego zobaczenia, Mirek

@Mirek

Dzień Dobry, Tu Małgosia, jadę do Osieczka 16.08.2018. Chętnie zabiorę się z kimś samochodem albo przynajmniej dołączę w podróży pociągiem czy autobusem. Boję się, że nie ma jak dojechać do Osieczka. Jak zaplanować dojazd z Wrocławia? Pozdrawiam Małgosia tel 693374818

Asia
@ELŻBIETA1971

Witam wybieram się na turnus 10.09-03.10 2018 .Jestem z Otwocka k.Warszawy .Jutro odbieram skierowanie jestem tz.ostatniego rzutu. Mój kontakt Asia 691 496 465

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.