Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Czy.znajdą się osoby na.30.10.18 hmmm

Leszek

oczywiscie;)

Fantastycznie :)

@Wio

Czy będzie tak fantastycznie to się okaże na miejscu, przeraża mnie że to jest na takim odludziu.

@Darek

Hejka mnie też to przeraża właśnie w pola jadymy 3 km do sklepu. Besto pytam kto jedzie mam nadzieję że ekipa nam dopisze i bedzie zgrana wesoła itd. Chyba trza karty zabrać bo co tam robić hahaha :)

@Wio

ee tam karty :) , pojedziemy na disco do wawy :))

@Darek

Haha jeszcze nie zajechał na krzakoterapia a już na disko się wybiera czyli nogi mo zdrowe :)

@Darek

Mom się czuć zaproszono na te balety :)

jasne że tak :)

@Darek

No to miłe :) z kąd jedziesz do osieczka ??

Jadę z łódzkiego, 100km

Znajdą :-) :-)

janusz , ryki, lubelskie/

elilka
@Wio

Karty zabierz, wode do picia ,mleko do kawy,takie w jednoarazowkach , bo lodowka w kuchni 1. Do sklepu 3,5...w jedna strone.... jJak ekipa sie zgra to idzie przeżyć. Klimat tworza ludzie.

@elilka

No właśnie tak mam zamiar zrobić bo tragedia jak czytam i oczywiście liczę na fajną ekipę:)

Zuzia
@Wio

Czy znajdzie się ktoś w przedziale wiekowym 20-30 lat w terminie 30.10?

@Zuzia

Witam ja się odnajde w każdym przedziale wiekowym :) byle humorki dopisywały i było z kim pogadać:) pozdrawiam cieplutko .

Michu 9616
@Wio

Jasne, też jadę tego dnia. Pozdro :)

Michu 9615
@Darek

Ja Leszno, nicale 300 km :)

Michu9615
@Zuzia

Zuzia, znajdzie się!! Jestem! :)

Magda

ja, ale 32 :(

????
@Wio

Ja jadę na turnus od 30.10 i jestem przerażona ????

Hej, wlasnie odebralam zawiadomienie o stawieniu sie w osrodku na 24 listopada... jestem z okolic Lublina. Jade pierwszy raz w zyciu i prawde mowiac troche niesfojo sie czuje ...

@anonymous

Hej ,To jestesmy dwie bo ja też pierwszy raz jadę

Pacjent24
@anonymous

Jesteśmy we trójkę :) tylko że Wy dwie a Ja sam ;)

@anonymous

czyli nie jestem sama z lubelskiego, swietnie

@Pacjent24

czyli tez Pan jest z lubelskiego ?

Szkudny

mam turnus od 30.10 jest ktos na ten termin z lubelskiego?

@Szkudny

ja też z lubelskiego z Ryk podeślij swój numer telefonu na mejla jankan18.67@wp.pl lub podaj swój to pogadamy ja jadę samochodem i mam wolne miejsce

@janusz

Panie Januszu czy ma pan jeszcze wolne miejsce w samochodzie dokładam sie do kosztów popzarawiam Paweł

@Szkudny

szkudny z jakiego miasta jedziesz ?

Marco

Szanowni Państwo powiem tak, nie miejsce lecz ludzie tworzą klimat. Zabiegi jak na ośrodek spoko, kadra młoda i wesoła, jedzenie może być, obiekt spoko. Czas wolny ty decydujesz co robisz. Byłem w Osieczku od 10 IX do 3 X 2018r. Wróciłem do domu bardzo zadowolony choć przemarnowałem swój wolny czas na głupoty. (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Seb

Witam. Udaję się do Osieczka 02.01.2019 i pomimo, że to początek roku i okres zimowy to powinno być ok. Byłem w różnych miejscach na rehabilitacji i każde miejsce miało swój urok. Nie przejmuje się negatywnymi opiniami bo i po co. Pozdrawiam.

tomek

Jadę na turnus od 30.10 2018 do Osieczek z podkarpacia także jakby była cętna osoba to może sie ze mną zabrać mam wolne miejsce w samochodzie

@tomek

Witam z jakiego miasta jedziesz?

@tomek

eloo ja z lubelskiego byłbyś wstanie mnie zgarnąć??

@tomek

Tomek i Paweł w jakim jesteście wieku ? :)

Mój nr 575772900

@Pawel

Paweł a dokładnie skąd bo ja jadę samochodem z Ryk i mam wolne miejsce

Janusz ja Opola Lubelskiego

@Pawel

A jak będziesz jechał Paweł bo może byśmy razem pojechali ja mogę pojechać przez Puławy jak możesz to prześlij numer telefonu na e mejla jankan18.67@wp.pl

Wysłany

Witam z okolic Rzeszowa

@Tomek

Tomek, ja jestem z Przeworska moglibyśmy się razem zabrać, numer podałem wyżej :)

@Piotr

O to super ja dokładnie z Siedleczki to się możemy zgadać

@Tomek

Tomek możesz napisać na adres monsenik@interia.pl albo numer (usunięte przez administratora), zawsze to lepiej pojechać w dwie osoby. Dzięki i pozdrawiam.

@Pawel

Paweł jedziesz z Januszem na turnus przez Puławy ?

Basia

Czy ktoś jedzie z Bełchatowa lub okolic? Chętnie zabiorę 3 osoby autem 24.11.2018. Pozdrawiam :)

Janek

Jadę 24 listopada z okolic Chojnic mogę kogoś zabrać

Witam wszystkich. 30.10.2018 jadę na turnus do Osieczka. Jadę z Konina własnym samochodem i mogę kogoś zabrać. Chętnych proszę o kontakt tel. 602434961. Pozdrawiam

Lora

Witam, jutro, tj 5.10 mam się stawić w Osieczku. Nikt nie odbiera tel podanych na stronie internetowej. Na którą godzinę najlepiej przyjechać? Pytam, bo czeka mnie 4 godzinna podróż. Pozdrawiam

zadowolONA
@Lora

Poczytaj moje wcześniejsze odpowiedzi na tym forum i wszystkiego się dowiesz .Pamiętaj - najważniejszy jest spokój i pozytywne nastawienie . Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniej wiedzy w interesujących Cię tematach - pisz chętnie podpowiem!

Izabela

Hej najlepiej do 8-9 żeby być.do zobaczenia jutro Pozdrawiam Izabela

Bądź na 7"nie wcześniej

@Lora

Telefon jest na skierowaniu :)

Piotr 0090

Byłem na turnusie od 10 września 2018 do 3 października 2018, rehabilitacja była na wysokim poziomie prowadzona przez młodych ,miłych,profesjonalnych fizjoterapeutów,posiłki na śniadanie,obiad,kolację pyszne ,ale wielkim minusem jest to,że do sklepu lub innych miejsc jest daleko.

Alusia

Byłam w 2015 r i miałam dobre wspomnienia o tym miejscu. Zus wysłał mnie kolejny raz w tym roku w czerwcu i niestety zaszlo tam wiele zmian na dużą niekorzyść tego ośrodka. Cała kadra fizjoterapeutów została wymieniona... podobno przez parę miesięcy nie mieli podpisanej umowy z zusem i w zasadzie szkoda że tak nie zostało... ja osobiście trafiłam na młodego fizjoterapeute bez doświadczenia i do tego z wypaleniem zawodowym... były na niego skargi od innych kuracjuszy. Basen raz w tygodniu, dawny sklep na terenie ośrodka zamknięty. Wszytko pięknie jak ktoś jest zdrowy... jeśli ktoś oczekuję pomocy to odradzam to miejsce. Sama już nigdy w życiu nie dam się tam skierować! trochę doświadczenia mam z rehabilitacja i pobytami w innych uzdrowiskach. Ps wolny czas trzeba sobie zorganizować bo nie mam żadnych wycieczek, jeśli ktoś jest z drugiej strony Polski to naprawdę współczuję.

zenek
@Alusia

jakoś nie rozumiem Pani toku myślenia o rehabilitacji i sanatorium - z jednej strony psioczy Pani na małe kompetencje rehabilitantów co jest bzdurą - byłem i zadowolony jestem - kadra młoda i dobrze wyszkolona tylko trzeba współpracować i chcieć np. ćwiczyć , jednak widać że niektórzy cudów oczekują i kąpieli w kozim mleku z miodem a z drugiej strony nie pasuje Pani brak WYCIECZEK ha dobre - pomyliła Pani sanatorium ze wczasami plus organizacja czasu ,,wolnego,, przez personel ośrodka - chyba nie na tym polega rehabilitacja ludzi naprawdę chorych .......

Alusia
@zenek

Jeśli rehabilitant na zajęciach indywidualnych nie mówi dzień dobry ani do widzenia to co ja mogę więcej o nim powiedziec? Brak szacunku i kultury osobostej. Ćwiczyłem sama bo robię to dla siebie i nie powiem gdzie mialam tego Pana. Inni kuracjusze podpowiadali mi żebym poszła na skargę do kierowniczki rehabilitacji. Nie należę do takich osób, zresztą jak wspominalam ktoś i tak to zrobil i niczego to niezmienilo, w sensie podejścia tego Pana do nas. Ciekawa jestem jakie ma Pan porównanie z innymi ośrodkami i rehabilitacja skoro dla Pana to dobry ośrodek? Zabiegi mają okrojone np pole magnetyczne, laser itp A basen raz w tygodniu to już żenada!!!Ps skoro Pana uzdrowili to pewnie nie mieli z czego uzdrawiać...i dobrze, życzę zdrowia

A.U.

Cała prawda o Osieczku: nawet super ekipa nie zrekompensuje wszystkich słabości: zadupie totalne, nie ma gdzie wyjść, komunikacji publicznej zero, w sanatorium nikt nic nie organizuje dla kuracjuszy: nie ma żadnych wycieczek, imprez, nawet wypożyczalni rowerów, jedyny bar na terenie ośrodka otwierany z łaski przez syna prezesa - do tego rzadko i nieregularnie, brak punktu handlowego - do najbliższego sklepu 3 km, zabiegi okrojone - nie licz, ze dostaniesz to co chcesz - np. basen, masaże, kriosauna w ograniczonym dostępie, jedzenie monotonne i podawane bardzo nieestetycznie - jak w garkuchni w latach PRL-u, serwetki wydzielane w ilości ( uwaga!!!!!! ) DWÓCH sztuk na osobę do posiłku, lampka nocna i za krótkie przedłużacze - udostępniane za kaucją - bo podobno ciągle je ktoś kradnie ( opinia prezesa ), telewizor za opłatą 100 zł na pokój, parking 150 zł, internet i zasięg PLUSA - tragiczne, łóżka w większości pokoi - szpitalne, niewygodne - spadek po DOMU STARCÓW, który był do 2013 roku w tym obiekcie.... do tego wszystkiego gbur konserwator, na którego pomoc w razie potrzeby raczej nie licz! Są też jakieś plusy: rehabilitanci - w WIĘKSZOŚCI mili i entuzjastyczni, tylko jest ich za mało - więc zapracowani. Pielęgniarki też życzliwe, nie można absolutnie na nie narzekać. Pokoje duże, sprzątane, pościel stara - szpitalna ale wymieniana w ciągu turnusu, tak samo ręcznik. Reasumując... jak możesz - to nie jedź do Osieczka ...jeżeli już musisz - módl się, żeby trafiła Ci się dobra pogoda i fajna ekipa... bo inaczej - 24 dni wyjęte z życiorysu.

Aga

Zgadzam sie z opinnia!

byłem
@A.U.

No to jadziemy od początku :) Super ekipa to podstawa, nic tego nie zastąpi. Zadupie to fakt. Ale jest gdzie wyjść ! 40 minut jazdy samochodem i WARSZAWA :D :D :D Raz w tygodniu dyskoteka w Przęsławicach. Kto nie wie co to, nie musze tłumaczyć ;) W sanatorium może i organizują wycieczki i imprezy ale to NIE JEST SANATORIUM ( albo jak kołki piszą SENATORIUM :P ), tylko ośrodek zdrowia !!! Rowery były ale KURACJUSZE rozjeb... to ich nie ma. Można wypożyczyć na wsi za grosze jak ktoś nie ma swojego. Jak komuś zginie albo rozwali albo złamie rame to zapłaci za rower i tyle. Jedyny bar jest otwierany dla ludzi, którzy potrafią przyjść o własnych siłach i się bawić. Dla tych, którzy przychodzą nawaleni to jest zamknięty. Jak jest bydło i (usunięte przez administratora) to też zamyka i się nie dziwię. Jest niedaleko resteuracja "MŁYN". Potrafili naszą ekipę wyprosić, ponieważ niektórzy zachowywali się jak BYDŁO !!! Punkt handlowy był. Istniał sklepik na terenie ośrodka. Zbankrutował bo KURACJUSZE woleli jechać PKSem do Grójca do Lidla i kupić troche taniej :D Do najbliższego sklepu jest za daleko ale wcześniej napisałem dlaczego. I tak koledzy i kolezanki nie korzystali z miejscowych sklepów. LIDL, KNAUF I BIEDRONA górą :P Co do zabiegów. Jak sie chla do rana to i zabiegi okrojone. Jakoś mi lekarz przepisał i wszystkie miałem. Jedzenie monotonne hahahahahaha....twój zdradzony nie raz mąż zapewne przynosi miseczkę do łóżeczka i jeszcze karmi hahahahaha....po tym tekscie to chyba już wiem co za paniusia to wypisywała. Dużo ich nie było :D :D :D Garkuchnia, której żaden z nas nie widział bo jest na dole i żarełko windą wjeżdża, ale ty wiesz, ze to garkuchnia z PRLu :D Powiedz od razu, że jesz jak świnia i potrzebujesz rolki ręczników, żeby wytrzeć stół, siebie i reszte w koło :) Ja nie jestem eksklusiv ale kobieto !!!!!!! Wystarczy mi jedna serwetka, żeby gebe wytrzeć. Jak ty jesz ?????? że potrzebujesz więcej :D :D :D Już dziś były śmiechy, że ludzie pomimo zapłaconej kaucji pojechali z przedłużaczami i lampkami do domu. A ty kobieto jeszcze marudzisz o kaucje ? :) Trzeba było zabrać swoją lampe i kabel i bys nie musiała płacić kaucji. No i sama sobie byś nie ukradła :P Zasięg telefonu jak i internetu jest wyśmienity. Kilka miesięcy temu postawiono nadajnik w Pniewach. Ale jak sie ma telefon z 2008 roku to ma prawo źle działać :) Ja mam shitfona z zeszłego roku ( budżetowy samsung ) i bez problemu LTE na 800 MHz łapałem. Filmy w pokoju bez problemu oglądałem. No ale paniusia miała nokię z 1995 roku i miała hujowy zasięg :D :D :D Mapki operatorów są online, wystarczy zobaczyć na stronach jakim pasmem pokrywają tereny. Co do wynajmu telewizora i opłaty za parking wewnętrzny. Tak jest wszędzie. Ja korzystałem z laptopa, a samochód zostawiłem u rolnika w sadzie. Można ? Można. Łóżka ? Kobieto, w szpitalu nie byłaś :P My z kolegami mieliśmy tapczany. Lepiej mi się spało niż w domu ale to odczucie więc miałaś prawo negować. Wszak w domu masz pewnie łoże wodne :D Konserwator.......facet do rany przyłóż. Chyba, ze zawraca sie mu (usunięte przez administratora) pierdołami, wtedy zbywa. Kilka razy był u nas bo szczerze...dwa razy sami zawaliliśmy sprawe, a raz sie sypnęło oświetlenie. Zawsze miło i skutecznie, bez zbędnego biadolenia. Facet robi swoje i dało się odczuć, że ma w (usunięte przez administratora) nasze bóle :D Nie dziwie sie. Jest jeden na tyle osób. Jak działa pokój to działa. Jak nie to przychodzi i naprawia. CO więcej od gościa chcieć ? O euforio. Dobrze, ze po tej litanii zauważyłaś, że najważniejsze po co przyjechalaś jest OK :) Dokładnie TAAAAAKKKKK i z tym sie zgadzam. Rehabilitanci są zajebiści !!! Czy jest ich za mało ? Nie mam pojęcia. To co mi lekarz dał to miałem, wchodziłem prawie z zegarkiem w ręku i było tak jak być musi. Pielegniarki też sie zgadzam. Super kobiecinki. Wyrozumiałe, sprytne. Pokoje duże ? CO ty.....wg mnie małe pokoje. Najpierw piszesz, że garkuchnia, a później, że pokoje 3*4 metry są duże ? :D Kobieto, osiedle ci sie pomyliło.....Dla mnie pokoje mogły by być większe. Ale to pikuś. Stara pościel hahahahahaha. Kobieto....stara to ty jesteś :D Dostałem ja i współlokator czystą i pachnącą pościel :) Wymieniono nam w trakcie turnusu, tu sie zgadzam. Czyli na plus bo wcześniej byłem w SENATORIUM hahahahaha i nam nie wymieniono. Ręcznika tyż :D Ostatnie zdanie...módl się o super ekipę...jaja sobie robisz ? Najpierw na początku piszesz, że super ekipa nie zrekompensuje, a na końcu piszesz, żeby sie modlili o super ekipę. Poradzę jedno. Idź do apteki i weź poproś o coś konkretnego na meno !!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam bo ja byłem w niebie nie w SENATORIUM hahahahahaha.

Wioluśka
@byłem

No toś pojechał po całości grubo :) spoko ja się umiem odnaleźć w każdej sytuacji pozdrwionka :)

Izabela

Super odpowiedz,........

Hanna
@A.U.

Ach, Ty nieszczęśliwy człowieku. Każdy może wszystko pisać bo podpis A.U. kojarzy się bardziej z pieskiem. Zastanawiam się tylko jaki masz cel wprowadzania ludzi w błąd. Najlepiej pewnie, jakby taki ośrodek był zlokalizowany w centrum miasta, to byłoby wszędzie blisko i można oczywiście kupić w markecie mniej monotonne jedzonko np: pasztetową czy salcesonik. Ja byłam w Osieczku 4 razy. Podczas mojego pobytu otwierał się sklep, który w trakcie trzeciego pobytu już zbankrutował zapewne na takich klientach jak Ty. Co do imprez, wycieczek i baru powinieneś raczej zwrócić się do ZUS, a nie na forum. Może ZUS zafunduje różne imprezki dla takich jak Ty. Jest przecież w bliskiej odległości "Młyn" dlaczego tam nie imprezowałeś? przecież można bez ograniczeń, tylko za darmochę nie ma. Drodzy przyszli kuracjusze. nie czytajcie tych wypocin. Ten, kto przyjeżdża się leczyć i wypocząć - idealne miejsce. cała załoga na czele z Panem prezesem - wspaniali ludzie. Ośrodek czyściutki, rehabilitacja super. Pan konserwator - miły dla miłych, gbur dla gburów. Ludzi trzeba szanować, a nie poniżać.

zadowolONA
@Hanna

Brawo , zgadzam dię w 100% !

zenek
@byłem

właśnie wróciłem - miałem napisać kom w podobnym stylu szczególnie dla krytykujących ,, księżniczek ,, które turnusu nie ,,zaliczyły,, ! dla mnie było ok i popieram Twój kom w 100% !!!

Dan27

Siemanko, Ponieważ,spotykam się 1 raz z takim wyjazdem, prosiłbym o kilka prostych odpowiedzi, od osób tych co tam już byli i tych nowych co będą od dnia 30.10.2018, mianowicie: 1. Kto jedzie z Lubelskiego? (okolice Białej Podlaskiej) 2. Jak dużo ludzi wybiera się z rocznikiem mniejszym niż 30? 3. Czy mogę zabrać ze sobą np. laptopa? (internet i te sprawy) 4. Czy liczyć na jakieś imprezki? :D 5. Każdego dotyczy ten basen raz w tygodniu? Jak jakieś pytanie mi jeszcze najdzie to zapytam :) Pozdrawiam

@Dan27

Witam też 1 raz jadę powyżej 30 lat :) jak bedzie ekipa fajna wiek nie ma znaczenia :)

Witam ,Czy ktos jedzie z Wielkopolski 24 list,do Osieczka?Jestem z Jarocina i chciałabym się doczepic do kogos kto jedzie z moich okolic ,podam numer tel,530 797313 ,Iwona

Witam jadę samochodem z Elbląga do Osieczka 05,10 mam wolne miejsce, mogę kogoś zabrać mój telefon (usunięte przez administratora)

Anka

Już jestem spokojna, że nie tylko jadą młodzi, ale ekipa starszej młodzieży tez będzie liczna. Pomimo,że to odludzie to damy radę i świetnie zorganizujemy sobie czas.

Jarek
@Anka

Jasne Pani Aniu najważniejsze to aby nam humory dopisywaly a nad nimi popracujemy na miejscu. Pozdrawiam.

Lexie

Witam ! tez jade 24 listopada , jestem z Lubartowa i o dziwo tez mam na imie Zaneta .

Janet

Nie przedstawilam sie , sorki .. jestem Zaneta

Witam,jadę do Osieczka 24 listopada ze Słupska samochodem , mogę zabrać po drodze. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.