Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Lexie

Witam ! tez jade 24 listopada , jestem z Lubartowa i o dziwo tez mam na imie Zaneta .

Janet

Nie przedstawilam sie , sorki .. jestem Zaneta

Witam,jadę do Osieczka 24 listopada ze Słupska samochodem , mogę zabrać po drodze. Pozdrawiam

Gosia

Turnus skończyłam 31maja .Wiadomość dla kuracjuszy . Liczcie sie z wydatkami wypożyczenie telewizora 100 zł za turnus tylko 20kanałów , lampka przedłużacze po 20 zł kaucja ,leżaki 60zł w tym 30 zł kaucja zwrotna ,parking na terenie 150zł lub u sąsiada 70 zl .Są 3 sklepy polecam ten w prawo w stronę kościoła można płacić karta. W przeciwnym kierunku sa dwa jeden ok 3 km przy stacji benzynowej i bankomatu.,apteka .Posiłki super ,panie bardzo miłe i życzliwe ,czysto w pokojach .Są tylko 3 miski do prania na piętrze brak pralek .Na terenie jest pub tzw DOM CUDÓW .imprezy co drógi dzień piwo po 6.50 zl lane.Pod koniec turnusu jest odnisko Nie polecam składka 10 zł i samemu trzeba rospalić ogień (tacka keczup ,,musztarda i 1 pętko kiełbasy ).Basen w Poniedziałki autokarem Pamiętajcie czepki klapki i kostium kąpielowy ,czepki można wypożyczyć 1 zł lub kupić 5 zł .Czajniki są na każdym piętrze w kuchni jest lodówka ogólniedostepna .Internet Wifi tylko przed stołowka albo w stołówce Plus bardzo słabo działa .Orange Play dobrze .Teren ośrodka zamykany o 22 a drzwi w budynku 23 uwaga z alkocholem pielegniarka chodzi z alkomatem .No i najważniejsze Rehabilitańci są SUPER młoda ekipa .Macie pytania piszcie odpowiem .

Beti
@Gosia

Dzien dobry. Tez tam bede i mam kilka pytan. Basen z automatu dostaje kazdy? Czepki sa obowiazkowe? Jesli tak to czy mozna w jakis sposob sobie basen odpuscic? I jeszcze jedno KRIOTERAPIA? Cos wiecej na ten temat?

Sympatyczna
@Beti

Witaj. Basenu nie dostaja wszyscy. Spokojnie. Jak dostaniesz to zawsze mozesz odmowic, albo od razu powiedziec, ze nie chcesz. Krioterapie tez dostaja osoby, ktorym lekarz zaleci. Ja nic nie wiem w tym temacie.

Ania 1968 ania1968
@Gosia

Hej Gosia jadę rehabilitowac rękę i mam pytanie czy może się orientujesz czy też będę miala basen? Niewiem czy zabrać strój?

Batman
@Gosia

Witam pani Gosiu chciałbym zapytać jak wygląda wypis, ile się czeka w ostatnim dniu

Arek
@Gosia

WITAM Pisząc (Plus bardzo słabo działa .Orange Play dobrze) masz na myśli internet? arek

@Arek

Zasięg jest tam tragiczny. Trzeba chodzić i szukać o internecie nie wspomnę.

anna
@Gosia

Super informacje:)mnie interesują przepustki na sobote-niedziele?czy jest szansa?

iza
@Gosia

Witam moja mama jedzie tam 5 go i się denerwuje co tam zasta może ja trochę uspokoje moglabys do niej zadzwonić 692085962 z góry bardzo dziekuje lub podaj swój nr

@iza

Iza byłam w tym ośrodku - pytaj o co chcesz a ja chętnie odpowiem!

@anna

Spokojnie na weekend wyjeżdżasz gdzie i z kim chcesz . Przepustek żadnych nie ma - jedziesz na własną odpowiedzialność . Zostawiasz klucze w recepcji i opuszczasz ośrodek . Możesz wrócić w poniedziałek prosto na zabiegi ????

Marco
@Gosia

Witam,jadę do tego ośrodka we wrześniu i co nieco przerażają mnie opinie tych co tam byli. Co znaczy pielęgniarka chodzi z alkomatem ? jakie ma prawo ? tego typu badania mogą przeprowadzić tylko policjanci i w wypadku sytuacji niejasnej więc kto im dał takie prawo ? Ponadto niema WIFI w całym budynku to jest niezrozumiałe wręcz nie pojęte w tym wieku 2001 szok. Układ ZUS i ten pan do uzdrawiania szybkiego ludzi metodą mierności. Zobaczymy jak będzie, jak lipa wracam do domu a przyczynę się znajdzie. Pozdrawiam

@Gosia

Witaj a jak sprawa z pokojami ilu osobowe są? Sprawa z szafkami czy są zamykane chodzi o to też czy się zdarzają kradzieże;)? pozdrawiam

Aga
@anonymous

Pokoje 2 osobowe lub 1 osobowe.Co do szafek nie sa zamykane ..Bylam takze nic mi nie zginelo.Troche zaufania !

@Aga

To najważniejsze ze zaufanie działa;) dzieki pozdrawiam

byłem
@anonymous

JAk masz w miarę świeży telefon lub modem to nie martw się. Babciom nokie nie działają. Reszta śmiga bo od niedawna jest niedalego nadajnik na 800 MHz ;)

@zadowolONA

Mieszkam od ośrodka 50 km chcąc pojechać do domu na sobotę i niedzielę czy nikt nie robi żadnych problemów .Proszę o odpowiedż

Jolka
@Mania

Byłam ,turnus 16.08-08.09.2018. Nie ma problemów z wyjazdami weekendowymi. Problem jest się wydostać jak się nie ma własnego Śródka lokomocji. Pozdrawiam

Wieszo56
@Gosia

Co jest do zwiedzania w okolicy? Okres zimowy bo koniec listopada

@Mania

Witaj - na ten temat wypowiadałam się już wcześniej ale jeśli nie doczytałaś to spokojnie . W piątek po zajęciach zostawiasz współlokatorowi swoją kartę zabiegową - on załatwi Ci podpisy gdzie trzeba a Ty jedziesz do domu. Zostaw klucze w recepcji i możesz wrócić w poniedziałek prosto na zabiegi . Nikt się o nic nie pyta, nikomu się nie tłumaczysz - jedziesz i tak na własną odpowiedzialność !

@Jolka

Dzięki śliczne za informację i życzę zdrowia.

@zadowolONA

Dzięki śliczne i mam nadzieję że nic się w tej kwestii nie zmieniło.Bo rozumiem jak ktoś ma daleko do domu a tak jak ja - dobra godzina jazdy samochodem.

Pensjonariusz
@Wieszo56

Skąd Gosiu jedziesz bo ja też mam koniec listopada.

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Piotr77

Dzień dobry rozpoczynam turnus 05.10 może ktoś ma wolne miejsce w samochodzie chętnie dorzucę się do paliwa. Jestem z Wieruszów.Pozdrawiam proszę o e-maila piotrwab@gmail.co

Czy ktoś wybiera się 24 listopada

Tomasz

Witam Ja wybieram się w tym terminie. Wyruszam z Dąbrowy Górniczej

@anonymous

własnie wybieram sie w tym terminie ,a skąd jestes?

Częstochowa

Pensjonariusz
@anonymous

Też mam ten termin jadę z Konina

Dostałam też ten termin

@Dana &

Jestem ze śląska okolice Katowic I szukam kogoś z tych okolic Osieczek od 24 listopada

Witam Czy ktoś jedzie z Bydgoszczy do Concordi? 30 października pociągiem

HANA
@Ona

Ja jadę 30.10.2018 z Warszawy,ale jeszcze nie wiem o której godzinie,bo i nie wiem na jaką godzin trzeba przybyć.

@HANA

Do ośrodka kuracjusze przyjeżdżają w dogodnych dla nich godzinach. Najwięcej osób dociera przed południem. Musisz pamiętać , że czeka Cię procedura meldunkowa, wizyta u pań pielęgniarek i lekarza do którego zostaniesz przydzielona.Jeżeli chciałsbyś spokojnie te formalniści pozałatwiać, rozpakować się i odnaleźć swoją stołówkę i swoje tam miejsce przyjedź najlepiej ok. godziny 10.00 - powodzenia !

@HANA

Witam Hana o której pani wyjeżdża pociągiem chętnie się dołączę

@HANA

Hana proszę dać znać o której pani wyjeżdża pociągiem z Warszawy miło byłoby się spotkać i dotszeć razem czekam na odpowiedz

hana
@Ona

Jeszcze nie wiem ,poczekam jak będzie rozkład jazdy aktualny ,bo teraz może być wakacyjny.Napiszę informację we wrześniu.

@hana

Witam jak pani pani Hano będzie się orientować z rozkładem we wrzešniu to czekam na informacje jeszcze bym prošiła jak z Warszawy dojechać do Ošieczka proszę pisać pozdrawiam

@Ona

Witam .Na obecną chwile to z Warszawy Zachodniej jeżdzą PKS do Grójca.A tam podobno przyjeżdzają jakieś busiki w dniach przyjazdu i odjazdu z turnusu.Zadzwonię we wrześniu do ośrodka i się upewnię i dopasuję wtedy PKS i dam znać.MOŻE się pani przypomnieć na hannasalanska@ wp.pl.Pozdrawiam.

@Ona

Ja jadę Warszawa Zachodnia pks polonus 8,45 do Grójca i o 10-tej z Grójca do PNIEWY i tam będą busiki na przystankach i zabiorą do Osieczka .Generalnie z Pniew busiki w dniu przyjazdu mają czekać na kuracjuszy na przystanku dowiedziałam się telefonicznie. NA E-PODRÓŻNIK można sprawdzić dojazd inny Warszawa-Pniewy.Pozdrawiam.

Dana
@HANA

Jadę autem z Warszawy 30.10.2018r . Kontakt messenger Danuleczka Danusia.

Dana

Ja jadę autem z Warszawy 30.10.2018r. Kontakt messenger Danuleczka Danusia

@zadowolONA

Anka Ja mam jedno pytanko- jak wygląda wizyta u Pań pielęgniarek i lekarza. Jadę na turnus 24 listopad

@anonymous

Wizyta u pań pielęgniarek to expresowe spotkanie. Przygotuj sobie dane osoby Ci najbliższej do ewentualnego przekazania informacji na temat Twojego stanu zdrowia w razie problemów. Panie zrobią Ci ładną fotkę do dokumentacji, wypytają na co chorujesz itp. i poproszą o podanie liczby kilometrów z Twojego domu do ośrodka - na koniec dostaniesz częściowy zwrot kosztów !

@anonymous

Zapomniałam o lekarzu / weź ze sobą wszystkie dokumenty związane z chorobą . Lekarz robi wywiad dość szczegółowy oraz przeprowadza badanie aby odpowiednio dobrać i zlecić Ci ćwiczenia i zabiegi.

Pani Anno ja też jadę 24 ,może razem dojedziemy

@anonymous

Słyszałam że pielęgniarki są super i rehabilitanci też. Skąd jesteś? Szukam kogoś ze śląska

Wio

O to blisko ma koleżanka ja prawie 300km

Wio

30.10.18 coś malutko nas tu na ten termin

Edzia

Hejka! Odezwijcie się kto jeszcze jedzie na turnus od 5.10.18 do Osieczka z okolic Częstochowy lub ogólnie ze śląska. Pozdrawiam.

Ja jadę 5 pazdziernik jestem z Ruda Śląskiej Pozdrawiam Izabela

@Izabela

Miło że się Pani odezwała. Do zobaczenia na miejscu. Pozdrawiam.

@Izabela

Miło że się Pani odezwała. Do zobaczenia na miejscu. Pozdrawiam.

Jadę z Radomska,40km od Częstochowy

Ilona

Ja też jadę z Rudy Śląskiej... 5.10.18

@Kamila

Super,a czym Pani jedzie? Bo ja chyba samochodem pojadę bo nieciekawy dojazd tam jest.

Ja jadę z Katowic od 5 października

@Edzia

Samochodem jadę. Pozdrawiam jak coś to kontakt mailowy bo bardzo rzadko tu zaglądam szymczakkamila24@gmail.com pozdrawiam

@Edzia

Już fajna ekipa sie utworzyla oby nie bylo nudno....

@Izabela

Mam nadzieję że będzie super, pomimo tego co piszą na forum. Dobra ekipa to super sprawa. Pozdrawiam cały turnus od 5.10.18

Maciej

Witam. Jadę 05-10 prywatnym samochodem z Leszna Wlkp....kontak maciej_sw@op.pl

Maciej

Witam serdecznie. Ja jadę w dniu 05-11-2018 z Leszna Wlkp prywatnym autem....ktoś chętny

Ona

Kto jedzie z Bydgoszczy lub okolic do Ośieczka 30.10.2018 lub z innych miast piszćie

@Ona

Częstochowa w jakim wieku jesteś

Będzin

@anonymous

A w jakim wieku ty jesteś pozdrawiam

@anonymous

A w jakim wieku ty pozdrawiam

@anonymous

Częstochowa czy Będzin bo oriętuję się że ta sama osoba proszę pisać

@0na

Nie ta sama osoba,2 inne;)

Kierowca

Witam, jadę 30.10.2018 z Konina do Osieczka. Mogę kogoś zabrać.

Joanna

Jadę na turnus 5 października, jestem z Wrocławia i proszę o kontakt osoby jadące przez Wrocław z którymi mogłabym się zabrać, mój nr 664 329 939.

Jade na turnus do Osieczka 30.10 czy jedzie ktos z okolic Starogardu Gdańskiego?

@Ewa

Ja jak pisze z Bydgoszczy mam ten termin pozdrawiam

witam ,czy jedzie ktos do Osieczka na turnus od 24 list.z okolic Poznania ,Jarocina .iwonaadakiewicz@gmail,com,pl

janusz

Witam. Jadę na turnus do Osieczka od 30.10. Jestem z Malborka - może ktos wybiera się w tym terminie z okolic Malborka, Gdańska czy Elbląga. Oczywiscie dokładam się do kosztów przejazdu. pozdrawiam i do zobaczenia. Podaję nr kontaktowy 733 443 944.

Isabel

Hej...jak ktos jedzie na turnus od 5 pazdziernika 2018 niech sie odezwie :-) Pozdrawiam izakania@o2.pl

Ja jadę od 5 października z Katowic

@Isabel

Ja jadę z Katowic na turnus do osieczka w tym terminie

Basia

Hejka, jadę od 05.10 :)

Ja jadę w tym terminie

@Isabel

Ja jadę od 05.10.2018.z Podkarpacia ????.

Witam ja też jade na turnus od 05.10 okolice Wielunia.Pozdrawiam

anna
@Isabel

hej nie bedziesz sama -tez jade 5 .10 :))

Maria
@Isabel

Ja także od 5 października. Pozdrawiam .

@Basia

Hej cieszy mnie to ze sienie odezwalas..fajna grupa się tworzy.odezwij.sie na, @ izakania@o2.pl

Ja jadę z Katowic 5 października

Jak ktoś chce to jadę 5 - 10 do osieczka proszę pisać na meila grzes113@onet.pl

@Isabel

Moja mama jedzie a z kas jesteś

Izka
@Isabel

MOZE KTOS CHETNY Z LEBORKA DO OSIECZEK( ZAKLAD REHABILITACJI ) 5GO PAZDZIERNIKA CHETNIE ZABIORE NAWET 3OSOBY.....

Jestem z Rudy Śląskiej

@anonymous

Fajna grupa się już utworzyla z kilkoma osobami mamy kontakt na fb juz jak.cos pisz na mojego @pozdrawiam Izabela

Witam , ja jadę w tym terminie . Pozdrawiam Kamila

@anonymous

Witam jade na turnus z okolic Wielunia prosze o kontakt to moj emeil jadziak1969@wp.pl

IZA
@Isabel

Hej ja jade z kad jestes ? muj nr to 692085962 prosze o kontakt lub email izabelakreft66@wp.pl

alina
@anonymous

Witam a z jakiej czesci podkarpacia ?

Hej ja jadę od 5.10 z okolic Częstochowy ????. Pozdrawiam ☺

A pani z jakich okolic na 5.10.18

@Maria

Pani Mario z jakich okolic pani jedzi??

@Izka

Czy ma pani już komplet pozdr

Mirka
@Izka

Hej,ja tez jadę z Lęborka na 5 października,jak mogę to się chętnie zabiorę, mój e-mail ines108@wp.pl. Czekam na szybką odpowiedź na e-maila.

Darek
@Edzia

Ja tez witaj jade z Czestochowy (usunięte przez administratora) to moj nr tel

@Darek

Witam, super że ktoś jedzie z mojej okolicy. Czym zamierzasz tam dotrzeć?

Darek
@Edzia

Mysle ze pojade samochodem ale jeszcze nie wiem jak to będzie

@Darek

Ja też prawdopodobnie samochodem pojadę.

@Isabel

Ja jadę z Warszawy i kto jeszcze jest z tych okolic.

@Izka

Czy ma pani Izo już komplet?

@Izka

dzień dobry , także jadę do Osieczka na turnus 5.10 ,bardzo chętnie zabiorę z Panią . Jestem Tczewa Proszę o kontakt Mirela tel 503 943 603

Kamil

Witam czy jedzie ktoś na turnus od 30.10.2018 w wieku poniżej 30 lat? :) pozdrawiam

W.
@Kamil

Troszkę powyżej:)

Witam Czy któraś z osób która była w osieczku niedawno może mi zweryfikować pewnie informacje na temat tego ośrodka? "a mianowicie w internecie krąży opinia że ten ośrodek to imprezownia, pijanstwo, awantury i słaba rehabilitacja. Czy to prawda, może coś się zmieniło w tym temacie? Jadę a turnus w październiku i chciałabym wiedzieć. Przy okazji gdyby ktoś mógł mi napisać czy pokoje są żeński i męskie czy mieszane?

@anonymous

Witaj - pokoje są dwuosobowe i przydzielane według płci - dwie kobiety, dwóch mężczyzn ! Nikt nie prowadzi tam mieszkania koedukacyjnego w pokojach. Osoby są dobierane w miarę możliwości w zbliżonym wieku .Są też pokoje jednoosobowe przydzielane dla odób mających wskazania od lekarza orzecznika. Nie martw się na wyrost o burdy czy pijaństwo. Owszem , przypuszczam, że na każdym turnusie znajda się osoby lubiące sobie porozrabiać . W razie rażących zachowań taki delikwent jedzie do domu i tyle - są od tego osoby dyscyplinujące takiego osobnika - pielęgniarki , prezes! Trudno przy 150 czy więcej osobach przebywających jednocześnie w jednym miejscu , aby wszyscy byli grzeczni i ułożeni - cóż - samo życie . Nie martw się , jedz , wypoczynij i sama ocenisz jak wrócisz! Powodzenia.

@zadowolONA

A w jakim wieku ludzie tam są? Przewaga osób starszych czy młodszych?

@anonymous

Najwięcej jest osób w przedziale wiekowym 35 a 50 osób około 60 a 65 śladowe ilości ( tych ZUS nie uzdrawia bo są w wieku już prawie poprodukcyjnym).Na moim turnusie było tez sporo bardzo młodych ludzi w okolicach 20-25 lat!

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.