Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Oczko

Czy może ktoś wie ile płaci ZUS jeżeli ktoś.prywatnym samochodem jedzie jak to wygląda w naprawdę

lola

haha grosze Zus płaci ,za 300km płaci aż 70 zł

300 km w jedną stronę

34,10 zł za 300 km

Lukas93

Witam ktoś wybiera się z Lublina 27.01.2019

Lukas93

Witam ktoś wybiera się z Lublina?

Przyszedł mi niedawno wpis do domu lekarz na ostatniej wizycie mówił że bez zmian a na wypisie pisze poprawa. Paranoja!

@Anonim

Mi na wizycie powiedzial ze nie ma poprawy a na wypisie że w stanie dobrym wiec to co mówią i to co napisane mija się z prawdą niestety pewnie u większości tak jest pozdrawiam

@Aga77

Bo gadać se mogą co chcą ważne co jest napisane i to jest wiążące...

@dreyfus

Otóż to

@Aga77

Witam mam pytanie czy do tego ośrodka jest jakaś komunikacja czy od danej stacji muszę dojść pieszo do tego ośrodka

xxx
@Oczko

Nie ma tam diabeł mówi dobranoc .

@Oczko

Coś tam jeździ ale nie powiem co tylko słyszałam ja jeździłam samochodem ale sporo osób dojechało busem

@xxx

Jeśli diabeł mówi dobranoc no cusz muszę się z nim spotkać bo inaczej te barany z ZUSu zabiorą ten marny grosz co płacą!!! .no i nastał koniec na samym początku amen.dzięki za informację.

Dzięki za informacje

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
dreyfus

27.01 wyjazd ze Śląska Katowice- Mysłowice jeszcze wolne miejsca w aucie ktoś jedzie? :) dreyfus1@interia.pl

dreyfus

Witam 27.01 jadę na rehabilitację na chwilę obecną zajęte dwa miejsca w aucie więc jeszcze mogę zabrać 2-3 osoby, wyruszam z Katowic-Mysłowic. Kontakt pod dreyfus1@interia.pl

Kaśka

Jest możliwość przepustek na weekend do domu ?

@Kaśka

Jest taka możliwość trzeba się dogadać

@Kaśka

Do domu coś koło 300 km chyba będę tam jednym z niewielu weekendowych kuracjuszy :)

Kaśka

Dzięki:)

dreyfus

Witam właśnie odebrałem list z ZUS-u turnus zaczynam 27.01. Jadę z okolic Katowic jeżeli ktoś ma chęci na wspólną podróż zapraszam dreyfus1@interia.pl

Tomek 30
@dreyfus

Hej a skąd dokladnie jedziesz ?

@Tomek 30

Katowice-Mysłowice

Tomexxx88

Czy ktoś wybiera się w terminie 27.01.19 z okolic Katowic?

@Tomexxx88

Tak wybiera :)

Tomek 30

Hej czy ktoś wybiera się do ośrodka w terminie 27.01.19 ?? Z okolic Katowic

@Tomek 30

Tak wybiera :)

anna

Poszukuje osoby jadącej do sanatorium w terminie 02/01/2019 z okolic Katowic celem wspólnej podróży .

@anna

Witam. Jadę w tym terminie z Poznania PKP.. A Pani czym się wybiera .. mój numer 887.335.808

@anna

witam. Z dąbrowy górniczej będę jechać na ten termin.

Iwona
@anna

Iwona Witam jestem z Mysłowic i jade w tym samym terminie

@Iwona

Do Iwona i Ania ; Jak planujecie transport do tego pięknego miejsca :) ?

iwona
@monia

do Moni mnie prawdopodobnie ktos zawiezie samochodem a ty jak planujesz

Ewella

Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt mailowy z.ros@vp.pl Pozdrawiam

@iwona

Zawiezie mnie mąż, bo inna opcja dojazdu nie wygląda za dobrze z walizką. Ktoś zainteresowany wspólnym dojazdem?

Iwona
@monia

Bylabym zainteresowana wspólnym dojazdem .

Monia
@Iwona

Napisz na meila niebieskahodowla@wp.pl to sie umowimy.

anna
@monia

Szukam kogoś jadącego samochodem,jeśli nie znajdę -pozostaje opcja pociąg. We dwie lub trzy byłoby razniej i przyjemniej.Pozdrawiam

Monia
@anna

Na 2.01 miejsca zarezerwowane dla 3 Pań ze ślaska i zagłebia :)

olo

Jadę w tym terminie z Rudy ŚL. mój nr. tel.604 303 783

olo
@olo

Jadę na turnus 2.I.2019. samochodem. Jak ktoś chce to dzwonić ;)

@olo

Hej dzisiaj odebrałem list z ZUS-u jadę 27.01.2019 ruszam z okolic Katowic jeżeli ktoś chętny na podróż dreyfus1@interia.pl

Lapa

Bylem potwierdzam ze gdyby nie fajni ludzie to byloby nudno ,rehabilitacja super .dziewczyny dbaly o porzadek na piętrach jadloo dobre tylko palenie fajek na zewnatrz bez dachu nad glowa byl w chlodne dni ciezkie ale j tam przychodzili fajni ludzie ogolnie bylo super pozdrawiam czytajacych

lola
@Lapa

haha na palarni zawsze było bardzo wesoło ,Będę ją pamietac długo .Pozdrawiam ostatni turnus osieczka

@lola

Na papierosku zawsze było wesoło no i ogólnie fajnie było pozdrawiamy Was kochani jeszcze raz moze kiedyś gdzieś się spotkamy jeszcze

Aga

Witam. CZY ktoś z Państwa się orientuję do której godziny trzeba się wstawić, bo niestety dzwonie pod podany nr i nikt nie odbiera .

@Aga

Nie ma określonej godziny, na którą każdemu pasuje. Wcześniej udało mi się dodzwonić teraz pewnie nie ma turnusu i zamknięte.

Bardzo dziękuję za info .. Monia

@Aga

Do 2 stycznia nie ma tam nikogo mają przerwe świąteczną a najlepiej byc rano jest wybór w pokojach i tak ogólnie przy okazji pozdrawiam turnus 24.21 18 -17.12.18 bylo super kochani????

@Aga77

Aga77 dziekuje za info ..po 30 telefonach ktos w koncu odebrał i dowiedziałam sie ze max do 19 trzeba dojechac . A ze jade z Poznania Pkp to dobra godzina bo z tego co patrzyłam dojazd tam tragedia ..

@Aga77

Jak wyglądał ostatni dzień ? Do której trzeba opuścić pokoje? wypisy sprawnie ?

@monia

Większość osób wyjeżdżało rano przed albo po śniadaniu ale z tego co mi wiadomo to do kolacji mozna zostać w zależności od wyjazdu z rana dają karty i można śmigać do domu życzę miłego pobytu jak zorganizujecie się to pobyt może być fajny naprawdę????

krawcowa
@Aga77

Dziękuje I tez pozdrawiam To był najlepszy turnus , super ekipa.

@krawcowa

Oj tak w takim składzie to jeszcze raz mogę jechać nawet w takie odludne miejsce

Ann

Witam, jakie są zabiegi wodne w Osieczku i czy jest basen ?

Izabela
@Ann

Basenu nie ma osrodku raz w tygodniu jest wyjzd ale nie kazdy dostaje basen,

@Ann

Jest basen raz w tygodniu tylko na wizycie trzeba się upomnieć u lekarza a w ośrodku jest hydromasaż miłego pobytu życzę!

Ona

W kilku pokojach dziś pito alkohol i pewnie trzeba będzie to gdzieś zgłosić. I piętro. ZUS się wami zajmie i to już wkrótce.

Kiep
@Ona

Ty się przyzwyczajaj i najlepiej kup flaszkę i zintegruj się z mieszkańcami takiego pokoju. Inaczej będziesz tylko pluć jadem podglądaczko. Zacznij żyć własnym życiem, zamiast podglądać cudze :)

Lekarz orzecznik
@Ona

ZUS to powinien zająć się tobą i skierować na badania do Tworek???? Proszę wyluzować zwieracze, jak nie pomoże to lekarz może przepisać maść na ból (usunięte przez administratora)

@Kiep

Integrować można się bardzo dobrze bez flaszki. Alkohol to samo zło...

Lora
@Ona

Serdeczne wyrazy współczucia pragnę przekazać na rece twojej współlokatorki! Los był łaskawy, ze ja dostałam „normalną”;) U nas były takie imprezy, ze nawet pielęgniarka przychodziła ;)) szkoda, ze nie chciała się przyłączyć ☺️

@Lora

Życzę powodzenia na następnej komisji... ????

Lora
@Ona

Dziekuje, ja od razu wróciłam do pracy. Żadna komisja nie jest mi straszna. Nie jestem leserem, który ciągnie od Państwa ile się da. Sanatorium poprawiło moją jakość życia, zabiegi mi pomogły i funkcjonuje dalej jako osoba aktywna zawodowo... a tobie widzę dalej żółcią się ulewa

MAX
@Ona

Jak piją i jest spokojnie to ok, może to jest piwo bezalkoholowe. Byle potem po korytarzach nie biegali, żeby rodziny się nie powiększały, aby przyzwoitość i wierność była zachowana a ci co wolni to niech szaleją.

Max

Nie widzę jak można wyjść nie ma gdzie,łóżka na kółkach to i nie wygoda. Po turnusie powinniśmy napisać w których pokojach były jęki niech rodziny się dowiedzą, jakich mają w domu.

Łał..a mój mąż mieszka na 1 piętrze i codziennie mówi że jest idealny spokój

@Ona

Mogłaby Pani podać nr. pokoju?

@Max

Też tak uważam

@Żona zdradzona?

Numery pokoi najlepiej podać po turnusie awantur szkoda a tak niech się rozmawiają w domu.

@Max

Myślisz ze ktoś się odważy napisać?

@Żona zdradzona?

Po turnusie to co komu zależy.

Maxi
@Żona zdradzona?

Na tym turnusie osobiście nic sprośnego nie widziałem poza pierwszymi dniami ale to przeszłość. Tu nie ma gdzie i jak, dookoła sady i zimno. Może na innych piętrach jest inaczej. Cóż jak widać są osoby którym przeszkadzają hałasy, ale wszystkim nie dogodzi. A jak coś się napisze to jak w powiedzeniu uderz w stół a nożyce się odezwą.

Kuracjusz
@Maxi

Dobrze turnus minoł prawie opisywać kochani że szczegółami co się działo i jak było. Tylko prawdę, najlepsza najgorsza prawda niż najsłodsze kłamstwo.

Li

Co oznacza siedlisko?

@Li

Alkohol sprzedawany na terenie ośrodka lub dowożony hurtowo ze sklepu

@Kuracjusz

Siedlisko pijaństwa

@Ktoś

A ile par się potworzyło. trzymali się za rączki jak dzieci.

Ktosik
@Ktoś

Bo uroczysko zbliża, tylko rozstania były ciężkie, a po powrocie przykładni mężowie i żony, rodzice.

Żona
@Ktosik

Mój mąż tam był. ..ciekawe czy tez miał swoją parę ?

ktoś
@Żona

To chyba powinien powiedzieć chyba że jest dwulicusem.

Młody34

Witam jadę z okolic Bełchatowa mogę kogoś zabrać , arek.m2@vp.pl

mlody
@Młody34

Witam na który termin pan jedzie ? ja z Radomska, zabrałbym się, jadę 02. 01. 19

Młody34
@mlody

No właśnie w tym02.01.19 mój numer 661899222

Małgorzata 50+

Dostałam skierowanie na termin 27.01. - 19.02.2019 r. Zamierzam jechać własnym samochodem z Kalisza (Wielkopolska ). Mam wolne miejsca w samochodzie i mogę zabrać po drodze osoby potrzebujące pomocy w zorganizowaniu transportu. Z tego co się orientuję to PKP i PKS nie bardzo daje radę... Pozdrawiam

Lexie

24.11- 17.12 pozdrawiam. Zus- wyślemy osobę w tak " urokliwe" miejsce, to odechce mu się chorować i wróci do pracy.... Rehabilitanci na piątkę ! Jedzenie szpitalne , łóżka"ortopedyczne". Czystość..pojęcie względne, nasza Pani sprzątaczka z 1 piętra (pozdrawiam) za.....ta kobieta wypruwała sobie flaki , żeby ogarnąć piętro i.... wydawać posiłki jednocześnie ! Kto widział sprzątaczke i kucharkę w jednym ?!?! Cóż ewenement ! Wyżywienie przeciętne, ale jak nagle zgłodniejesz to masz problem, bo nic nie kupisz. Obsada lekarska tylko, żeby odfajkować godziny, nic poza tym. Czytając komentarze pod niektórymi postami , to mi się ciśnienie podnosi lepiej niż po kawie - zawsze ktoś pluje jadem ! Obcy ludzie obcym wydają osąd ! Więc szczerze powiem ....hulaj dusza piekła nie ma! Plujcie na całego ! Będzie wam lżej ! Amen .

Beti
@Lexie

Każdy ma prawo się wypowiedzieć a prawda w oczy kole

@Lexie

Jak wygląda sytuacja z Wi-Fi i telewizorem? zasięg np Plus jest?

Lexie

jest ale maly

terminator
@Lexie

Ja tam byłem na turnusie od 30.10 -22,11 i nie narzekam,mimo okolicy,aczkolwiek nie narzekałem bo trzeba się umieć sobą zająć i zorganizować sobie czas ,to odpoczynek w takim miejscu to totalne wyciszenie organizmu psychicznie,a jak się ktoś podłamie to do monopolowego normalka bo sobie radzić z samym sobą nie potrafi.Reszta do przeżycia,rehabilitanci jak najbardziej w porządku (pozdrawiam D.K,I.P K.G i cała resztę;),ekipa żal było się rozstawać,jedzenie wystarczające,i cała reszta ok,także nie narzekajcie tylko korzystajcie póki możecie....pozdrawiam

Nieważny
@Beti

Ten co ma za kolniezem to jasne że nic nie napisze niepisana zasada co w sanatorium to zostaje w sanatorium. Tchurzostwo w modzie każdy porządny.

bolo

Czy jest możliwosc dostania pokoju jedno osobowego i kto przydziela proszę o informację

LU
@bolo

Nie wiem czy są jedynki ale parę osob mieszkało w pojedynkę w DWÓJCE. Trzeba pogadać z lekarzem prowadzacym.

Pensjonariusz
@bolo

Chyba tak ale taką decyzję może podjąć tylko pan (usunięte przez administratora).

Kuracjuszka

Lokalizacja- za karę. Sady wszędzie i o ile zimą jest czym oddychać to podczas oprysków masakra. Pokoje duże,zadbane i w miarę nowe,choć lepiej przyjechać z własną miotłą,lampką,przedłużaczem,ścierką do podłogi i miską. Domestos też lepiej mieć swój.,bo używany przez sprzątające jest mocno rozcieńczony. Personel się bardzo stara, ale nie kaszlną bez pozwolenia prezesa. Lekarz,przynajmniej mój, dr L.nie raczył nawet musnąć wzrokiem mojej bogatej dokumentacji. Zabiegów 116,z czego wiele zbędnych i bez sensu,np. edukacja zdrowotna,na której pan z bhp chwalił się sukcesami w swojej pracy i omawiał wypadki. W sumie wystarczyło tylko przyjść po podpis. Zresztą nie tylko tu. Fizjoterapeuci bardzo młodzi,mili,chętni do przechodzenia na ty z kuracjuszami. Nie zawsze pełni entuzjazmu,ale w większości tak. No może poza panią od gimnastyki grupowej,która ćwiczy z pozycji krzesła, skracając ją do minimum i nie korygując błędów i nie zwracając uwagi,co kto może ,a czego nie powinien. Posiłki smaczne,choć urozmaicenie nie powala. Wyliczona każda porcja. Brak lokali w miejscu uzupełnia UROCZYSKO,lokal syna właściciela obiektu,w którym można kupić różne "atrakcyjne" towary. A towary po sanatorium chadzają,oj chadzają niejednokrotnie nie trafiając do swego pokoju. Ale jak tu trafić,gdy szumi we łbie. Blisko do domu,to na wekend można jechać odpocząć. Wtedy na stołówce pustki. Książki w szafie na stołówce to harlekiny,więc weźcie z sobą. Inaczej umrzecie z nudów jeśli nie wykupicie telewozora(100zł). Parking 200zl,ale lepiej w sadku przed obiektem(80zł) bo tu tylko pies lub kot przechodzi. Ludzi nie uświadczysz. Najbliższy sklep 3,5km dalej,mały sklepik U EDZI.Obok sklepu kościół. I to by były wszystkie atrakcje. Ogólna ocena w skali 1-5: a) zabiegi 4 b) opieka personelu medycznego c)fizjoterapeuci 4( dzięki pani od grupówki,bo byłoby 5) d) wyposażenie pokoju 3( miotła i (usunięte przez administratora) do podłogi! Guma do zbierania wody sparciała,a zasłonki w prysznicu mają pleśń). e) posiłki 4 f) brak kontroli 5! Przyjeżdżajcie więc,bo ZUS wam odda nawet za podróż, 90gr za km. Udanego pobytu. Moje sugestie dla Concordiasalus Sp. z o.o.: Więcej zainteresowania pacjentem jako chorym,a nie klientem z ramienia ZUSu. Lubię atmosferę w Concordiasalus Sp. z o.o. za: Kriosauna

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.