Opinie o Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator w Kraków

Poldek

Czy ktoś się orientuje czy oddał Magdzie auto bo nie wiem czy wiecie jak ja były zomowiec wyrolował. Wpłacił 10% kwoty a ona dawała mu łase na raty plus te 10% do reki bo powiedział ze inaczej skarbówka się przyczepi, a jak odchodziła to wiem, że bez auta. Za projekt i wykonanie domu też jej chyba nic nie dał. K… taka super dziewczyna a żerował na niej. Wiecie co u niej? Bo ta (usunięte przez administratora) jak go zostawiła rozpowiadał ze kolejna psychiczna mu się trafiła a sam ma dwubiegunówkę. Ona chyba jest z eks szefem. Kurcze nie mogę jej na fb znaleźć bo bym jej poopowiadał o staruchu posmialibysmy się przynajmniej z błazna co mi słoma z butow wystaje. Ale luz teraz Święta to jego wielki czerwony nochal i będzie renifer jak znalazł.

Były
@Poldek

Nie oddał samochodu , dał swojej córeczce która charakter ma taki sam jak tatuś, w pracy tylko gnębi nowych ludzi a w głowie ma tylko ciapa**ch i to co mają między nogami , kobieta prawie 40 lat a robi się na 20stke co wygląda obrzydliwie...

Marta Nowy wpis

Słuchajcie czyli teraz w tym roku jak się tu pracuje i czy ta załoga która była kiedyś opisywana, dalej się ze sobą trzyma? Chłopak ma doświadczenie jako instalator i może się tu zgłosi o ile jest coś wolnego i w ogóle można. Czytam poprzednie komentarze i są nieco rozbieżne, więc czy mógłby ktoś nakreślić aktualna sytuacje ekipy pracowniczej?

Poldek

Olek
@Poldek

Nie oddał jej auta powiedział ze przez to ze wpłacał ze swojego konta nic mu nie udowodni. Potem przez chyba z rok nachodził ją, żeby do niego wrocila. Powiadomiła grupę interwencyjną i dał jej spokój. Ale ta wcześniejsza Ankę i Madzię obgaduje od psychicznych. Ja mam z nią kontakt. Smiala się ostatnio ze tylko psychiczna by go chciała wiec nawet dobrze, ze tak mówi. Jest teraz z jakimś mega bogatym kolesiem. Tylko ma problem z noga bo po zakrzepicy ma staw porażony i chodzi o kuli. Wiem, ze chyba w styczniu lecą do Szwajcarii bo ma tam ją obejrzeć jakiś lekarz. W ogole Magda kazała całej waszej załodze przekazać pozdrowienia. To przekazuje. No pisze pod pseudonimem bo by mnie wyrzucił. Zreszta każdy zna psychola. Nie dość że chory umysłowo to jeszcze pijak. Nawet piwko się go wstydzi i woli w SM załatwiać sam.

Były Nowy wpis

Lolka Nowy wpis

No wiecie? W grudniu szła tu dyskusja na całego, jak szef traktuje, że pieniądze to i tamto, jakby firma pełną parą działała. A teraz jej szukam w Krajowym Rejestrze Spółek i nie znajduję :) Ktoś z pracowników napisze jasno, jak się to skończyło? Odzyskaliście pieniądze?

Tyson Nowy wpis

Wiecie co to jest (usunięte przez administratora) sprawiedliwość. Synowiec mordę cieszy a jego eks o kuli chodzi bo ja tak pobił ze jej noge uszkodził. Jakieś nerwy czy coś. Ciagle z łapówkami biega do prezesa Ugorka a ten go trzyma. Piwowarczyk stary (usunięte przez administratora) i łapówkarz tylko do bab biega ze spódzielni z prezentami a ja 2 mc czekam na to aby ten gnój zapłacił mi za prace, bo zatrudniał mnie na czarno. Dzwonie, upominam się a ten nic. Rozłącza się. Ludzie omijajcie z daleka ta firmę bo wszystko co tu pisze na forum to fakty.

Aplikowałeś na stanowisko Regionalny Manager Sprzedaży Hurtowej oferowane przez firmę Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jak z rotacja w firmie, jest stabilna ?

Praxownik
@Marek

Przyjmuje tylko z polecenia chłop to tragedia dyktator i agresor. Ma ekipę, która może rządzić a jak kimś się nie da to wylot.

@Marek

od lat ten sam skład, fajne chłopaki , uczciwe, robotne, super ekipa, kierownik Pan Krzysztof super gosc elegancki na pozioie, tylko własciciel (usunięte przez administratora) ci napuszcza jednych na drugich.(usunięte przez administratora)

@Marek

Rotacja jest stabilna, od lat ten sam skład.

@Praxownik

Nieprawda, od lat jest ten sam skład. Szef i załoga bardzo się szanują i lubią.

Jsk pieowar jest na poziomie to chyba mniejszym niżZERO????

Hahaha jak powowarczyk jest na poziomie to chyba kury ????????????????????Szef i powko tscybsaminsa dwa peploki, za nic majadsme słowo tylko patrza by obgadać.współpraca z obydma „ panami” to onksnt tylka

Ma poziomie chybs zazdrośnika i zwykłej łajzy byle skłócić szefa.

Jak on jest eleganckiego ja jestem Ojciec Pio????

Jak on jest na poziomiecto krowy zaszła latać????????

Meg

Czyżby pisał to zwolniony pracownik? Stek kłamstw i oszczerstw. Każdy kto zna Pana Kierownika lubi go i szanuje .

Meg

Czyżby wykonywał Pan swoją prace po spożyciu i liczy iż osoba zarzadzajaca projektem i wykonaniem pozwoliłby na takie nadużycie? Chyyba przemawia przez pana żal za utrata świetnej pracy.

Meg

Pan zapewne swoją wykazal psom albo osoby na lekach. Z, albo po spożyciu.

Tomasz
@Meg

Nie broń tych łapówkarzy, którzy tylko myślą jak naciągnąć innych.

@Marek

Ma na każdego weksel to moze sobie ludzi za twarz trzymsc , facet bez zasad moralnych.

Przemo
@Marek

Do pierwszej wypłaty. Taka stabilna. Szef (usunięte przez administratora) chory, umowa 1/10 na papierze to sobie odp. jaka stabilna

J.S
@Tomasz

Te komentarze jako Meg to szef pisał bo mi się wygadał po pijanemu.

@Meg

No jak ktoś lubi kiedy po nim (usunięte przez administratora) wyzywa to super robota dla masochisty

Tzn

Każdy wie ze to chciwy (usunięte przez administratora) wszystkie związki synowcowi rozbił manipulując bo soe bal ze wyleci. To chłop co nic nie umie. Nawet studiów nie ma.

Z.M
@Marek

Szkoda Państwa czasu na tą firmę. Oni chodzą tylko po piwnicach jak szczury i rury malują, szefem jest przygarbiony dziadek jak Dzwonnik z Notre Damme a kierownik budowy tuman bez szkoły do wykopu już chyba z 4 razy wpadł. Mu tam pracujemy bo z wyrokami nas nigdzie nie przyjmą ale jeśli macie szanse na lepsza prace bierzcie w ciemno.

tomy
@J.S

Mnie tak samo bo chciał żeby wyglądało ze ona go broni a ona chyba nawet nie wie o tym forum tak ma go w d… jak zawsze chciał zrobić z kogoś wariata żeby było jaki on ok a inni psychiczni

Dziewczyny czy dostaliście już jakieś wypłaty ja pracuje jako asystentka i jeszcze nic mi nie dał- zalega z trzema wypłatami a jak go poprosiłam mówię ze mam maja córkę i nam się nie przelewu to wiecie co uslyalam: „w ch to mam”. Nie wiem jak od tego człowieka ozdzyskac swoje pieniądze zwłaszcza, ze idą Święta a ja na koncie mam same drzazgi.

Criss
@Ewa

Będzie Cię zwodził aż komornik mu na konto nie wejdzie, on zlewa temat a na umowie daje sobie rękę uciąć masz1/10.

Criss
@Ewa

Tak 1/10poprisulam, czy mógłby mi dać więcej bo wynajmujemy z Karolcią mieszkanie, ale odp. ze jak mnie nie stać na czynsz to jego to g interesuje. Bardzo dobrze jego eks mówiła ze do potwór bez serca i empatii. Miała racje.

Nie!
@Criss

Nie da kufwa nic chyba ze sad mu konto jak Co roku odblokuje. Wały piękne robi afirmować znowu była CBA. Zresztą co roku jest bo on łapówy wymienia na euro i sejfach trzyma. Prezes Ugorka taki sam łapówkarz.może przyjdzie na takich sptawiedliwosc

Liks

Panowie mieli mi poprawić taras bo przeciekał Tak poprawili ze cieknie przy byle deszczu na dole w salonie. Zadzwoniłam aby pan wykonawca poprawił prace i rozłączył się. Wcześniej racząc mnie słowem na s. Szok takiego chamstwa w życiu nie spotkałam

Zdzichu

Jaka budowa mieszkań. W opisie firmy informacje jakby był prężnym biznesmenem, a jak u niego pracowałem to jedyny kontrakt jaki miał od lat to malowanie rur w spółdzielni na Ugorku gdzie od lat do prezesa z (usunięte przez administratora)goni, żeby miał robotę.

Szef rzeczywiście jest mega nerwowy, ale za niego i tak wiekszosc spraw zalatwia Pan Krzysiu taki spokojny starszy pan na poziomie, szef tylko w domu siedzi z butelka. Lepiej na niego nic zlego nie mowic, bo jest msciwy i bezwzgledny. Placi 18zl na godz w sumie to chyba tyle. Ekipa chłopakow jest fajna, ale sam szef to do leczenia sie nadaje.

@pracownik

Szef to profesjonalista i takich ludzi również stara się mieć w swoim składzie. Absolutnie nie jest to człowiek mściwy, wręcz przeciwnie. Posiada bardzo dużą dozę empatii dla swoich pracowników.

@pracownik

Jak ten starszy pan byłby na poziomie, to nie odnosiłby na partnerkę swojego szefa. Chciwa lajza i tyle. Za głupim uśmiechem skrywa caly jad, jaki się oprzez tego capa wylewa.a najlepsze, ze biega do szefa z czym tam wykombinuje. (usunięte przez administratora) chłop. Nie przystoi prawein70-ciu dziadkowi.ale jak się praktyki wyniosło rodem z PRL-u to comsie dziwić.

@pracownik

Jsk Pieoear jest spokojny to nie jsk jest z 80 baba a szef z30-kollu. Ból starczego zada level master.

Nie dla łapówkarzy
@pracownik

Oboje siebie warci i kierownik, który wchodzi (usunięte przez administratora) wszystkim i zazdrość go zżera oraz szef. Obaj łapówkarze. Zresztą wystarczy wspomnieć, że przez lata dostawali kontrakty w SM Ugorek- proszę się domyślić dlaczego.

@Prscownik

Obgadywał Magdę bo widział w niej zagrożenie. Jest świetnym Piarowcem, HRem,zna się na wizerunku firm i jest niesamowicie charyzmatyczna. Pomagała mu rozwinąć firmę, dawała cenne rady a Kierownik noc nie robi tylko kasę za nic zgarnia. Na niczym się nie zna,za to brat szefa Adaś zna sie na wszystkim i to on powinien zarządzać firmą. Najlepiej jak Magda przerabiałavmu ten kawałek domu który ma to była tak zaradna i obrotna ze z nory urządzonej meblami z ileś ale tymi najtańszymi zrobiła mu coś genialnego. Gdyby ona zajmowała się kontraktami i nadzorowaniem ich z Adasiem to firma by działała. A szef śmiał się z kierownika ze to tuman co 3 razy zbankrutował i nie wór jsk prowadzić firmę. To po co go trzyma. Chybs po to ze dobrze łapówki daje.

Bob

W końcu ktoś dobrze prawde napisał. Piwowar bal się, ze Magda zajmie jego miejsce i od początku na nią nagadywal a Synowiec to pelikan i niedorozwój to łykał wszystko.

Tommy
@Bob

Przecież on zatrudnia więźniów i niedorozwiniętych- zresztą widać jak tu większość komentuje bez ładu i składu. On normalnych, wykwalifikowanych ludzi na poziomie nie przyjmie, bo takim ludziom musiałby okazać szacunek, a po lumpach i byłych więźniach może jeździć, bo większość pracodawców wymaga zaświadczenia o niekaralności. Poza tym on też jak lump wyglada i tak też się zachowuje. Moja firma miała z nimi podjąć współpracę, ale jak się dowiedziałem, że niemal każdego roku wpada mu CBA, w dodatku siedział za malwersacje i okradł wspólnika śp. i zobaczyłem tą watahę pracującą u niego podziękowałem.

Paulina

Oli to damo miałam stary brzydal cuchnący petami i jakieś zberezne teksty do mnie walił. Uważajcie dziewczyny i nawet tam cv nir składajcie No to zboczenirc on jakiejś k,,,,a dzis s mór pracownika, pomijam ze ns tym forum pisze ze to impotent to Chłop chyba ma z 70 lat a Podwala sie do laski przed 30. (usunięte przez administratora) .a jakie ma żeby cały do czarnu zjedzony of papierosów fuj.

@Paulina

Jaką Wy chciałyście dostać pracę w firmie budowlanej? Kładące kanalizację? Chyba dla żartu tu piszecie , bo poważne to to nie jest.

Ols
@Ewa

Niepoważna to krst pani ten stary zbok asystentki szukał i nauczycielki j. Ang

Anika
@Ewa

Było tez ogłoszenie o poszukiwaniu asystentki, ale ten pan to zboczeniec i podczas rozmowy kwalifikacyjnej on proponuje pieniądze za sex. Szok

Meg

To już szczyt idiotyzmów. Szef ma narzeczoną, a takie wpisy jak ten pokazują jedynie iż osoba pisząca je chce zdyskredytować zarówno szefa jak i firmę.

@Meg

Niestety odcinam się całkowicie od tego chorego człowieka. Po pierwsze właściciel to (usunięte przez administratora) który jedno auto mi popsuł a drugie ukradł. Cierpi on na narcystyczne zaburzenie osobowości. Maci jedynie i obgaduje wszystkich. Nie chce być kojarzona z psychicznie chorym damskim bokserem i alkoholikiem który jedyne co robi w związku to (usunięte przez administratora) partnera. Miejsce takich jsk on jest na oddziale w kaftanie.

Aleksander

Pracowałeś w firmie i widzę, że też masz niezbyt pochlebną opinie o szefie? Co takiego konkretnie się wydarzyło że masz takie zdanie? Chodzi o atmosferę, czy kasa była za mała?

Sweet dreams
@Magda

Dopisz jeszcze jak mu dom urządziłas a ten w tym czasie na urlopie się bawił akurat tam gdzie jak twierdził kobieta jest tańsza od zupy, albo powiedział o Tobie ze ci się zachciało w hotelu zryc to nie wierzyłas a to podły wsior co nawet jedzenie wypomni a na wakacje lata z własnym Prince polo. Wstyd

@Aleksander

Jedno i drugie chłop to (usunięte przez administratora) który niszczy ludzi

@Sweet dreams

Teraz wierzę, że można być tam podłym i fałszywym, ale wcześniej nie chciałam uwierzyć, że w tym człowieku nie ma kszty dobra, uczciwości i przyzwoitości.

pedro

Wszystko było nie tak.

@Magda

Jestem w szoku. Naprawdę na forum pracowniczym omawia Pani szczegóły swego związku z szefem tej firmy? Ratunku, czy jest tu ktoś zorientowany i gotowy ze mną pogadać o wypłatach dla instalatora? Warto żeby mąż składał papiery, czy lepiej w K-rk szukać coś innego.

Zibi
@Ewa

Warto, aby poszukał innej firmy bo tu go nie doceniaca a szef szybko pokaże jaki jest na prawde cxyli tyra n i (usunięte przez administratora)

@Ewa

Owszem, bo tak chorego człowieka nie spotkałam w swoim życiu. To wykorzystywacz jakich mało i człowiek całkowicie pozbawiony skrupolow być może moje wpisy ostrzega kogoś przed podjęciem z tym panem jakiejkolwiek współpracy. Mnie niestety nie miał kto ostrzec .

@Ewa

Prawde dziewczyna napisała każdy o szefie ma takie zdanie tylko wszyscy się boja głośno je wyrazić. A poza tym nie wie Pani jak ten człowiek ludzi traktuje. Dziewczynę miał młodsza o 30 lat, opiekowała się nim, pomagała mu a ten ja jeszcze obgadywał a ona była zamożna i on nie był jej do niczego potrzebny. Gdyby każdy pisał prawde ludzie wiedzieliby z kim maja do czynienia. A ten człowiek to psychopata nadający się do leczenia. (usunięte przez administratora) we własne gniazdo.

Krzysiek
@Ewa

To jest forum dla wszystkich.Poza tym dziewczyna tego Pana nie była jego pracownikiem, a poza tym może sobie Pani mąż składać cv jak ta firma nie prowadzi rekrutacji. Pan Marek bierze ludzi tylko z polecenia i takich na których ma haki. Wiec cv może mu Pani mąż wysłać ale na adres domowy bo nawet biura na Raclawickiej nie ma. (usunięte przez administratora)

@Aleksander

Kasa z18 zł na rękę. Pracownicy mogą sprzedawac złom z budowy, wtedy maja na swoje potrzeby np napoje etc.problem jest z szefem,bo rzuca się o wszystko.Gdyby nie on atmosfera byłaby ok.

@Ewa

I obyście Państwo nie mieli nieprzyjemności współpracy z tym zaburzonym panem. To człowiek, który bez skrupolow niszczy ludzi. A metody ma jak z (usunięte przez administratora) Naprawdę nie warto pracowac w firmie gdzie jeden donosi na drugiego jsk można znaleźć firmę która ceni pracowników.

@Magda

Proponuje odstawić napoje wysokoprocentowe i wdzysyko wrocindo normy.

@Prscownik

Ten sam skąd od niemal 30 lat jest najlepsze wizytówka zarówno samego szefa ja i firmy.

@Prscownik

Pracownicy niezmiennie pracują w tej firmie od 30 lat. Kobiet ze względu na specyfikę nie zatrudniami. Kolejne wymysły nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.

@Prscownik

Czy była Pani na rozmowie kwalifikacyjnej? Wątpię.kobiet nie zatrudnimy????

Proszę nie pisać pójść,

@Prscownik

Gdyby atmosferę psuł szef. , którego zastępuje Kierownik Budowy , a to wyjątkowo spokojny człowiek może Pańska opinia byłaby wiarygodna? Ale niestety pozostaje stekiem bzdur .

@Prscownik

Szef na budowie jest rzadko. Ma of tego kierownika budowy, a ten jest delikatny i przyjazny, wiec coś się panu pomyliło .

@Tomek

Jako narzeczona tego apanaże muszę całkowicie zaprzeczyć pomówieniom jakie się tu ukazują,Oboje jesteśmy szczesliwi.

@Magda

Proszę nie podszywać sód pod moja osobę!!!

@Magda

Kolejne podszywanie się pod moja osobę,

@Magda

Kolejne wypociny nie mojej osoby.

@Zibi

Naoglądała się Pani bzdur”Dlaczego ja” i chyba stad takie wymysły.

@Prscownik

Mam wrażenie ze wy tam nie wylewacie za kołnierz stad tyle jadu wobec firmy, w której wasza noga nie stanęła.

@Magda

Kolejne podszywanie się pod moja osobę.wstyd!

@Zibi

Dzef jest. nieco porywczy , bo nietolerującą partactwa i jest profesjonalistą.

@Magda

Kolejny wpis uzurpujący prawo do wypowiadania się za mnie. Tyle ma wspólnego z rzeczywistością, ze poza ogarniajacym mnie pustym smiechem nie mam na te brednie nic do dodania.

@Zibi

Jeśli dla pana profesjonalista to tyran proszę wynająć firmę, która wykona prace po tzw łebkach.

@Magda

Podszywanie pod inna osobę jest karalne!

@Magda

Znowu kogoś poniosła fantazja. Jesteśmy szczesliwi, a Pani radzę tego samo. Wtedy jest nadzieja, ze żółć Pani nie zaleje;)

@Ewa

A nie przyszło Pani do głowy, ze ktoś robi nam czarny PR? Podszywając się pode mnie , pod Wlasciviela i pod Kierownika za to iż za picie w pracy został zwolniony.

Pominę milczeniem;)

@Magda

Kolejne uzurpowanie dobie do używania mojego imienia.szczyt (usunięte przez administratora)

@Aleksander

18 zł/h, atmosfera ok, pracownicy pomocni i fajni.

Idiotyzm głupotę pogania.

Skoro niszczy ludzi, to nie wiem co pan tam jeszcze robi.

@Magda

Kolejne użycie mojego imienia zupełnie oderwane od rzeczywistości,

Sąsiad
@Meg

Już dążyła od psychopaty uciec, to jak ją traktował to tylko swir może tak kobietę traktować. Zreszta eks dziewczynę i żonę traktował podobnie. To jest psychol jadący (usunięte przez administratora)chotropach i pijak.

@Idiotyzm głupotę pogania.

tak skład ten sam bo ludzi ma po 60-tce,albo 55 plus.Do tej pory kazdy uczył sie sam, teoretycznie żaden nie ma na nic uprawnień, ani szkoleń. DO tej pory każdy był zatrudniany na 1/10 etatu.Może Pan nas zatrudni chętnie przejdziemy, bo tu tylko słuszymy ciągły szantaż,że jak odejdziemy to nas zniszczy.

@Idiotyzm głupotę pogania.

całą prawdą o was piszą partacze,nieuki i (usunięte przez administratora).

@Idiotyzm głupotę pogania.

Ciebie żółć zaleje jakBoguśka dowie sie Zę,że Piwowar ją zdradzał, ale przynajmniej w końcu nauczył korzystać się z internetu. Dalej nieudaczniku prowadzisz firmę jak w PRL-u i jeżdzisz 12 letnim rzęchem, czy (usunięte przez administratora) nadal żebrasz o 25 zł na kartę do tel.od szefa. Sam się z Ciebie smieje, że mu wszystkiego zazdroscisz a najlepsze były twoje żałosne fotki z wakacji. Tylko (usunięte przez administratora) poleciał w taką pogodę,bo mu wcisnęli hahahah Reczywiście glupota glupote pogania bo ty tłuku poganiasz drugiego tłuka cyli szefa. Zółć to zalej Ciebie łapówkarzu jak Boguśka dowie się z kim i przez ile lat ją zdradzałeś. Marek dobrze mówił,że wyżerasz mu wszystkie cukierki.Pasożyt jakich mało. I star głupi (usunięte przez administratora) który wpada do wykopu.

stare dziadki dwa
@Idiotyzm głupotę pogania.

To ja pominęlam wiele spraw milczeniem,ale jak doradzał mi Prokurator ,po tym jak kolejny raz była u nas policja ,bo mnie dusił, że to jak znęcał się nade mną, iż wniesienie wniosku o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej to tylko formalność. Nie zrobiłam tego ,bo nie jestem mściwa i wierzę w prawo karmy. Pominę jakiego biednego i samotnego udawał, abym się nim zainteresowała. Zrobiło mi się go najzwyczajniejw świecie żal.Od początku finansowo nie dorastał mi do pięt. Wykształceniem także. Zniszczył mi samochód,drugi ukradł.Jego rzekomy kierownik, a tak naprawdę dziadek przed 70, który nawet drukarki nie potrafił obsługiwać tylko mącił z zazdrości między nami. Wcześniejsze dziewczyny Pana Marka to oprócz bardzo fajnej eks żony 1 to mężatka, a zarazem sprzataczka hotelowa 2 pracownica piekarni. Ja branpracowałam jako brand menager i zarządzałam kilkoma firmami. Wcześniej pracowałam jako broker finansowy. Pan S. nie mógł przeboleć ,że mam pracę i lubimy sie z Prezesem. Santażował mnie,że skoczy z dachu jak nie złożę wymówienia.Nie chciałam awantur, więc złożyłam-pracując o czym nie wiedział dalej jako brand manager z tym, z prosiłam o umowy zlecenie. Moi przyjaciele i współpracownicy od razu się na nim poznalii i go znienawidzili, bo nawet przy nich nie miał do mnie odrobiny szacunku. Jego eks rodzina też mnie przed nim ostrzegała.Jak zobaczył,że mamy bardzo dobre kontakty skłócił nas.Jestem osobą uczciwą i nie znoszę hipokryzji. Ale ten człowiek oscarowo manipuluje ludzmi i liczy się dla niego tylko on sam. Mimo kierunkowego wykształcenia nie moglam długo uwierzyć, ze w tym czowieku nie ma ani odrobiny dobra,uczciwości, czy przyzwoitości. Obgadywał dosłownie każdego przeważnie od osób psyhicznie chorych.To mój jedyny wpis na tym forum, bo ten człowiek wyrządził mi tyle okruieństwa jakiego w życiu nie zaznałam i naprawdę jego losy i on sam kompletnie mnie nie interesują.Po niemal roku wychodzenia z traumy znów mam świetną pracę i kochająego faceta. tym forum powiedziała mi przyjaiołka i jedyne co mogę powiedzieć to oprócz tego,że ekipa którą zatrudniał była super, tak wszystkie pozostale rzeczy są niestety prawdą. A jedyny, który go broni to 70 letni dziad-niby kierownik ozywiśie też iq szczoty od mopa. Pozdrawiam Magda B.

@Idiotyzm głupotę pogania.

Tak musisz zrobić Marku S pijaku i fanie psychotropów, a najlepiej wyrzuć tego starego dziadka,ktory nawet do nas mówiłeś,że tylko obzera Cię z cukierków, ale nigdy nawet czekolady nie przyniósł.A pamiętasz jak do nas dzwoniłeś obgadując Madzię i mówią że żryc jej się w hotelu zahciało.Jesteś burak i biedak. Na wakaje wozisz konserwę zlidla i prince polo. Każdemu zazdrościsz bo masz najtaańsze auta w leasing i kurnik zamiast domu.

@Idiotyzm głupotę pogania.

zwłaszcza profesjonalnego kierownika o do rowu wpada i nie zauważa napisu"uwaga wykopy"

@Idiotyzm głupotę pogania.

to odstaw zulu bo nawet Swieta i Nowy Rok spedzales chlejac sam bo tak cie wszysy lubia. zapity menel udajacy panisko, a eks zona musi dorabiac sprzataiem wgalerii,bo (usunięte przez administratora)nie płaci jej alimentów wstyd koło iebie mieszzkać na szześci większość i tak z ćwokiwm nie rozmawia

@Idiotyzm głupotę pogania.

przestań stary dziadu w koncu obgadywac eks dziewczynę bo juz nie pamiętasz lumpie jak po pijanemu lapę złamałeś i całego ojszczaanego cię zawozili do szpitala a ona ci ikilka miesięy (usunięte przez administratora) myła i opiekowaała sie toba a ty jeszcze jak cie po schodach znosili morde na nia darłeś ze po co ich wzywala jak jestes pijany i nie dostaniesz odszkodowania.zaal jestes i (usunięte przez administratora)

brzózka
@Idiotyzm głupotę pogania.

Widać Synowiec że po pijaku piszesz.Boli Cię ,że Magda kponęła Cię w to stare pomarszczone zadzisko. Zastosuj si e w końcu do własnych rad, bo cała Fiołkowa wie kto jest lump.

bla bla bla
@Idiotyzm głupotę pogania.

Kazdy wie ,ze to Marek S pisze te opinie. Razem z J.Danielsem,albo innym40 procentowym kolegą hahaha

Magda B.
@Idiotyzm głupotę pogania.

Zachowałbyś klasę na koniec, no ale w sumie jak można zachować coś czego nigdy się nie miało mitomanie.

@Idiotyzm głupotę pogania.

tak.Synowiec i Wyborowa. Najwazniejsze ,że Madzia ucieła od starca.

wujek
@Idiotyzm głupotę pogania.

fakt chleją ale ich noga postan ła, nawet obie .Niestety

@Idiotyzm głupotę pogania.

to spróbuj Synowiec ją ukarać , a wszyscy złożymy oświadczenie jak ją maltretowałeś a wtedy w pudle pokażą ci gdzie jest miejsce damskich bokserów.Raz już siedziałeś za malwersacje to może czas na powtórkę z rozrywki.

@Idiotyzm głupotę pogania.

skończ się błaznić alhoholiku i zapoznaj ze słowem "apanaże" ale skoro cymbalisto nie znasz nawet dobrze ojczystego języka, to wiadomo że francuskiego tymbardziej. Już po procentah czy po psychotropach? ps masz narzeczoną jak na roksie zapłacisz i to porządnie bo ponoć od impotentów więcej biora.Kto by chciał takiego łysolca z plamami starczymi i kinolem jak kulfon? Chyba niewidoma.

święta prawda
@Idiotyzm głupotę pogania.

naucz się Synowiec poprawnej pisowni, bo widac,że piszesz napity i nieoczerniaj dziewczyny, ktora dbała o ciebie jak nigdy nikt.W domu miałeś tak czysto,że mozna jesć z podłogi, codziennie ugotowane , na ur czy imieniny Mikołaja Gwiazdkę cały dom udekorowqany, prezenty i tort z balonami jesteś gorszy niz kał, oczerniajac ją bo Cię zostawiła dla 40 lat młodszego kolesia.

święta prawda
@Idiotyzm głupotę pogania.

idiotyzm głupote pogania pisze sam szef.Informatyk sprawdził adres ip komputera i to ten pijaczyna broni się jak może. a zapomniałam dodac jak na ksęgową mówił że to gruby leń i na jej corkę że wyglada jak locha. Tylko psychopata pozbawion wstydu nie potrafi przeprosić a ten impotent tylko umie obgadywac i szkalować.

Święta prawda
@Idiotyzm głupotę pogania.

Śmiej się tymi sztucznymi zębiskami, które każdy ząb wyglada inaczej a co najlepsze ten (usunięte przez administratora) twierdzi ze dał za te implanty 200 tys. Hahaha a brzydszych zębów niewidzialna. Jak był u nas to całe towarzystwo ubaw miało po pachy bo taki bogacz a jak poszedł do salonu Mercedesa po najtansze auto to go nawet obsłużyć nie chcieli bo wyglądał jak zul.

Synowiec żul
@Idiotyzm głupotę pogania.

A jakie jaki masz na niego tez weksel in blanco?

Synowiec żul
@Idiotyzm głupotę pogania.

Jak ty jesteś profesjonalista to świnie latają. Czekaj na. pozew jak Cię menelu zamkną w psychiatryku ba obserwacje a zamkną-kwestia tygodni to zobaczymy kiedy wyjdziesz.Ps odwiedzi Cię na dniach C B A bo maja nowe dowody i nadzór budowlany, wiec schody out albo po drabinie z tym swoim parkinsonem właź.

@Idiotyzm głupotę pogania.

Wstyd to wręczać łapówki jak Ty, obgadywać wszystkich od psychicznie chorych, a przede wszystkim wstyd to muszę spłacać Teoje długi. A największy wstyd to fakt, ze moi rodzice Cię sadysto nienawidzą a Ty śmiesz wpraszać się do nas na Święta. Trzeba było przyjść tata już miał przygotowany sadysto prawy sierpowy dla Ciebie a mama zmieniła nr kom. i stacjonarny. Jesteś chorym zaburzonym zazdrosnym o każdego. Zakompleksionym uzurpatorem i mitomanem. Spodziewaj się pozwu bo straciłam przez Ciebie kilkadziesiąt tyś.I choćbym miała stracić 10 lat to mój nowy chłopak jest prawnikiem i obiecałam mu ze nie odpuszczę. Ps szykuj 50 tys na legalizację schodów ???? albo kup sobie dobrą drabinę.

Nic
@Ewa

Tak jak po (usunięte przez administratora) opisaliśmy wszyscy jak tu jest a jaki pani pantofel ze sam nie umie sobie roboty znaleźć to bsbsko wysyła????

Edek
@Ewa

Proponuje dalej w nim trwać szef lubi zszokowane (usunięte przez administratora)jsk (usunięte przez administratora)na ich facetow otwiera , albo co 3 dzień grozi zwolnieniem oczywiście na 1/10 etatu ????

Edek
@Magda

Jak on pp drabinie wejdzie jąkał on cały pokrzywiony????długami po tej medzie się nie marte jesteś majętna szybko wyjdziesz na swoje jsk tylko serduszko wyleczysz. Tersz najważniejsze żeby mu dali kare za schody i trzebs nasłać na niego wszystkie kontrole . U piwowara będzie 5 zawał s stary to już kieps pd kieps odpala, jak on by wiedział ze my kontakt mamy to by dopiero mordę rozdarł narazie głupie to i nieświadome. Jakby coś o Tobie mówił napisze ci na watsuppa, trzymaj się ciepllutko i uważaj ns serduszko.

Do pijaka
@Idiotyzm głupotę pogania.

Weksle in blanco już oddałeś ludziom, czy dalej tym trzymasz pracowników W garści aby nie odeszli? Były zomowcu,

Wujek
@stare dziadki dwa

Dobrze Pani zrobiła zostawiajac chorego umysłowo dziada. On powinien być z tym koniem co w piekarni robiła i nos miała jak czarownica a nie z Panią. Pasowała Pani do niego jak do świni siodło. Zresztą pozwoliłem sobie do Pani napisać na watsuppie i zapraszam jak będzie Pani w moich okolicach to opowiem Pani o nim jeszcze więcej. Pozdrawiam serdecznie.

Tadek Notek
@Idiotyzm głupotę pogania.

A oddałeś już pracownikom velsle im blanco łapówkarzu I kierownik taki sam a przede wsssykim wracaj do Rosji tam już czekaj ma na takiego świra na takiego świra jak ty.

Loli pop
@Idiotyzm głupotę pogania.

Cłlopoe masz zgłosić się ma zamknięty podział psychiatryczny a ten dalej swoje,

Tom
@Idiotyzm głupotę pogania.

A lyo by ciał ppdcxyeac się pijaku, impotencie, smierdziuchu staruchu pod Ciebie? Chyba błazen za którego każdy cię ma.

Klient już były
@Idiotyzm głupotę pogania.

Jesteś Pan tyram, co drugie słowo to(usunięte przez administratora). tak się oddzwania fo pracowników. W wykonuje wszystko ms tzw” odpoeprz się „. Nigdy ny mie exi firmy o tak fatalnych opiniach.Dlisilo lmiie bo wolne terminu mieli ale po wykonaniu już rozumiem dlaczego. Chytry dwa razy traci, to straciłem.

CLK
@Idiotyzm głupotę pogania.

Chłopie zatrudniasz więźniów dlatego u ciebie siedza i odp… się w końcu od Magdy bo ona nawet wstydzi się przyznać ze z takim tłukiem była.

Luck

A wiecie co chłopaki ten Piwowar tez kawał(usunięte przez administratora)widział ze dziewczyna jest ok a napuszczał tego dziadka Synowca na nią bo chytrus bal się o stołek a to chytrus pierwszej wody. Poza tym ona studia z wyróżnieniem skonczyla a te tumany nawet matury nie mają. Jak tam u nich remontowałem to darł na nią mordę bo mu wymyśliła jak unowocześnić firmę No k… kretyn, bo inny to byłby dumny z takiej kobiety. Jak ją u nas na robocie pierwszy raz zobaczyliśmy to centralnie barbi ze shrekiem. A jaka miła z każdym pogadała podała rękę. Kurcze ją mieć za szefową a nie tego pijusa na lekach toby się fajnie pracowało. Ona jak u nich robiłem to mi kawe dała mówi siadaj zjedz coś kanapki podała a tamten to by ci czas w kiblu wyliczał

Darek

Dramat facet chce Cie zatrudnic za 18 zeta ale tylko na 1/10 etatu i jeszcze główna robota to łażenie po piwnicach w spóldrażka. zielni. Mega podgłupiasty gość zamiast normalną rozmowe prowadzic to gada o tym gdzie to na wakacjach nie był, i ze zdradzł żonę ja prdl. Jakaś porażka.

@Darek

Pomówienie. Szef płaci bardzo dobrze. Od kilku lat ma narzeczoną.

@Darek

Porazka to pańskie pomówienia nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.

@Darek

Dziwne był Pan na rekrutacji, a tej nie prowadzimy. Skład ekipy jest stały od lat. Kolejne chore szkalowanie.

@Darek

Nie dość że Pan nas szkaluje to w dodatku ma pan problem z prawdą i językiem polskim. Proszę zgłębić obie te wytyczne a potem szkalować uczciwych ludzi.

Sasiad
@Meg

Nikogo nie ma. Miał super dziewczynę, mega inteligentna i atrakcyjna. Szybko się przekonała, ze ma doświadczenie ze staruchem stetryczalym i chorym umysłowo burakiem. Najlepiej, ze okłamał ją iż ma ponad 10 lat mniej.

Seba
@Darek

Daj spokoj stare (usunięte przez administratora) to na emeryturę a tu wchodzi dwóch dziadków jakbym się w domu opieki o prace starał. Ten cały nyby właściciel to mordę tylko drze a ten grudibdziadej go uspokaja. Oni chętnie byłych więźniów biorą do roboty bo podobno ten stary to ubek czy zomowiec i on haki na każdego ms. A rozmowa gorzej niż n Białołęce. Chłopaki szanujcie się bo taka jebodtrzalowa p nie będzie Wami rządzić. Cwany w ryju gorzej jakby doszło do konfrontacji. Ja się nie zdecydowałem i nie żałuje jeszcze jak się dowiedziałem jak się na kobieta znęcał … oj nauczylibysmy go szacunki do kobiet. Może jeszcze będzie okazja

Damiav
@Darek

W ogole jakim cudem go Ugorek trzyma CBA chłop ma postępowanie a ci go trzymają to malwersant i i (usunięte przez administratora) cza prezesikowi g przedstawić od kogo łapówy bierze, bo skończywszy celi obok

Nico

Wiadomo każdemu d obrabia. Dwulicowy ale jak baby ze spółdzielni obmawia to do nich taki d…wlaz ze śmiech ogarnia. I znowu ma postępowanie z CBA ale udaje ze nie.

Romo
@Darek

Ej a wiecie czy on oddał tej blondyneczce auto, które jej (usunięte przez administratora)?

Czekamy na nowe informacje odnośnie firmy Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator w miejscowości Kraków. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych sprawozdania od Was!

Meg

Szef nadal jest z narzeczoną i oboje są szczesliwi. A takie chore wypociny stanowią jedynie wytwór czyjejś wyobraźni. I to raczej nie trzeźwej.

Meg

Pisze Pan nieprawdę. Nie prowadzimy rekrutacji.

@Meg

Odcinam swoją osobę od podłego uzurpatora jakim jest Marek Z. Ten osobnik potrafił tylko niszczyc moja karierę zawodową,zazdrościć sukcesów a także mscic się na mnie podcinać każdy pomysł,ażdy pomysł na który w życiu by nie wpadł.to pierwszy facetami zakompleksiony jakiego znałam umiejący tylko szukać nastolatek bo (usunięte przez administratora) nie ma klasy, ze jest stary to wstydu żadnego nie ma. Każdy wspolny wyjazd to dla mnie olbrzymi wstyd biega po hotelu za dzieki w wieku jego wnucząt. Takiego buraka ze słomą z butow, w życiu nir miałam okazji pogadać. Pół dnia czyta ploty z pudełka pół pije kolejne pół (usunięte przez administratora)chotropach jedzie.nigdy nie doznałam wiekszego wstydu niż bycie z takim burakiem. Bogu dzięki wypadł tsk szybko jsk się pojawił. Od naciągaczy trzymam się z daleka.

Iza
@Magda

Jedyne co takiemu dziadkowi w życiu wyszło to bieganie po spódzielni z podarunkami. I podjeżdżali damskim autem żeby go księgowa widziała. To żałosny mitoman, każdego obraza zamiast powiedzieć czemu żadna kobieta go nie chce (impotencja) czemu nie ma przyjaciół bo (usunięte przez administratora) który jak nie okradnie to obgada a najlepiej to i to. Zazdrości wszystkim w szczególności swojemu kierownikowi ma przy nim takie kompleksy ze aż wstyd żeby dziadek lat 66 tak się zachowywał. Zreszta to zaburzenie nazywa się narcystyczne zaburzenie osobowości i wystarcza poczytać jak idealnie słowa te pasują do Marka S. To pasożyt który zeruje na wszystkich którzy sobie na to pozwolą. Obgaduje ludzi od chorych psychicznie wiedzac ze to zaburzenie dotyka tylko jego. Jest medą i szują od którego warto trzymać się z daleka. (usunięte przez administratora)

Jareck
@Iza

Każdy widzi jsk Fiwowsrcxyk zazdrości szefowi i napiepsza na jego kobietę ina szefa. Chłopie lecz zazdrość , bo to już nawet siedze nie jest tylko żenujące !!!????????

Ty pajacu
@Meg

Sam to piszesz a Magda znać Cię nie chce w towarzystwie jak opowiada o Tobie to wszyscy pękają ze smiechu.

Domonik

A jak wyglada proces rekrutacji

Meg

Szef codziennie jest w pracy , albo kierownik. Pracownicy to od lat ten sam skład. Atmosfera jest rodzinna, a takie wpisy umieszcza tu nasz były pracownik, który mści się za zwolnienie.

Meg

Kolejna opinia nadająca się do prokuratury. Szef ukończył kierunkowe studia, jest wymagającym profesjonalistą, ale to cechy niezbędne przy tak wymagających zleceniach.

Meg

Szef skończył kierunkowe studia, płaci pracownikom bardzo dobrze. Jest wymagający, ale przy tak ważnych zleceniach jakie realizuje firma taka cecha jest wręcz konieczna.

Wujek
@Meg

Chyba ochlej mordą i sadystą, który nawet własne dzieci od psychicznych wyzywał.

Olo
@Meg

Chuba na bazarze dyplom kupił chodziłem z nim donszkoly średniej nawet matury nie zrobił on był prze tumanisko!!!

anusiaRO

TOBIE NIE MUSZĘ TLUMACZYĆ CO ZE MBĄ ZROBIŁ. DBAŁAM O NIEGO, GOTOWAŁAM MU TO PO 10 LATACH SPAKOWAŁ ,MNIE W WORKI NA SMIECI I WYRZUCIL. zERO HONORU BO POTEM DZWONIŁ ZA MNĄ I BŁAGAŁ ZEBYM NA MOC ZOSTAŁA, A TO ZEBYM NA WAKACJE Z NIM POLECIAŁA.gDZIE JA MIAŁAM WTEDY OCZY CHYBA W D...TFU PBLRŚNY STARY CAP

Jurek

Każdy wie, ze on wykorzystuje młode dziewczyny a potem zostawia je z długami tak samo robi z kontrahentami. To zwykła lajza bez zasad. Udaje miłego ale niech powie jak żonę gnębił ze gościec dostała przez niego bo ja zdradzał z byle kim nie patrzył czy chłopak czy dziewczyna. O każdym mówi ze psychiczny a sam jest zreszta swojego nieżyjącego już wspólnika tez okradł nigdy więcej pracy u takiego wariata jego miejsce jest w kaftanie w babinskim.

Miła

Ej on jest psychiczny ja go znam zawsze do Lewistans po pies przychodzi taki nieogolony w czapce i kufajce i zawsze takie głupoty gada ze jest biedny samotny i ma pecha do kobiet. U mojej koleżanki robi paznokcie to maja z niego niezły ubaw jak takie giry zagrzybiałe wystawia i bajeruje a laski w wieku jego wnuczki.

Mati
@Jurek

Ej jak to z toba był skoro on chłopaków woli to chyba był z tobą aby odsunąć podejrzenia od siebie. To stary pedał jest i każdy kto go zna wie wie na roksie chłopaków młodych szukał i zreszta mnie też przygadywał. Stary pedzio i zbok.

Grześ

A po cholere tyle młodsze dziewczyny biorą się za takich starych capow jeżdze ten to (usunięte przez administratora) jakich mało ze słoma w butach. Dziwie się co trzeba mieć w głowie żeby za takiego starucha się brać żeby jeszcze bogaty był a to dziad który z ex żona mieszka bo go nie stać żeby ja splacic.

Meg

Opinia spreparowana, całkowicie nie prawdziwa. W firmie nikt o takiej pani nie słyszał. Zresztą skład ekipy jest meski ze wzgledu na wykonywane prace.

Meg

Kolejne bzdury. Ma ktoś wyobraźnię. Proponuję aplikować do Trudnych spraw, a nie oczerniać stabilną od lat firmę.

@Mati

Chyba za dużo Pan wypił pisząc takie opinie. Szef ma narzeczoną a pańskim wpisem zajmie się Prokurator.

Kamil
@anusiaRO

Wyrzuci cię bo bylas brzydka nochal wielki wyłupiaste oczy usta jak dwaa paski nitki i jeszcze flejtur naswett nowej dziewczynie sioenko urwałaś bos biedna hucisrs obcią/gara klaki z nosa Az do brody brwi jak plemniki wyłupiaste oczyska płaska kak decha a miała się za niewiadomo kogo ofz paszczetem bo wstyd z takom czymś być sam bum cię wyrzucił ścierko zazdrosna chciwa materialistka z krzywymi nogami w dod (usunięte przez administratora)

@Kamil

Anka na kasę leciała, szef biedak dopóki nie związał sie z Madzia jedzie 23- letnia jaris potem mu miło głupio i kupol trochę lepsze. Magdzie należało się to auto bo gotowała sprzątała zrobiła projekt jego domu i urządziła mi ten dom do wejścia potem złamał lapsko okszczalsie to pół roku go myła itp a ta lajza z (usunięte przez administratora) Putin Synowiec okradł ją. Ulradl jej auto a wcześniejsze zniszczył. Do diesela 1/4 dodał 3/4 benzyny ona cidem z tego wyszła. To parszywy zaburzony czuby gościa ostatnio tak wyierzyl okna, ze facet wydzwania bo nie może rolet zamontować bo ten wsiowy głupek tak wymierzył klamki. Ze roleta dojeżdża do klaki i ta ja blokuje. Chcecie wiedzieć jaki on krst. Jsk Putin taki sam opętany niedorozwój.

Kamil
@anusiaRO

Taka się robi ze szlauchem. Proste

Tzn

Ej wiadomo ze na kasę jak (usunięte przez administratora) bogacza udawał a rury czyści pasowało (usunięte przez administratora)i stary mitoman Tadek Norek

Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 11100 i Manager. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Radek

Chyba tysiąc sto na rękę. To wyzyskiwacz ten cały starzec właściciel zreszta to nie firma tylko jednoosobowa działalność gospodarcza i chłop zatrudnia brata, kuzyna i jedzcze dwóch czy trzech jakichs niewykwalifikowanych kolesi i zajmują się malowani rur w piwnicach czyszczeniem piwnic i tym podobne (usunięte przez administratora) Biuro niby na Raclawickiej a okazuje się ze tam żadnego biura nie ma tylko rekrutacja u tego dziadka w domu w Zielonkach. Strata czasu.

Chyba Ci się pomyliło. Raczej 1100. Ten chłop płaci 18 zeta na rękę. Zresztą pracowałem u niego to jest psychopata. Zrzucił swoją dziewczynę ze schodów i przez niego musi chodzić o kuli, okradł ja i okradał nas bo zatrudniał nas na 1/10 etatu poza tym jak nas wyzywał to nawet menele tak nie klną jak on. Trzymaj się od (usunięte przez administratora) jak najdalej. Ja odszedłem i teraz wiem co to znaczy mieć spoko szefa.

Klientka

Facet to stetryczaly znocxeniec , mówię mi o zaltesir prac s ten głsb pomalowane poddasze poddasze to ocieplili dach s wszystko trzeba nulo robic of nowa no Po wpuszczaniu ocieplania taki rzuty zostały to trzeba to wszystko było malować raz jeszcze, a ksk się do mnie ppdwalsl facet w wieku mojego dziadka fuj, Już powinnam go pożegnać! A najlepsze lodówkę i meble w kartonach wnosiło ma pietro o cała klatka do malowania jak mi powiedziałam ze złoże fo prokuratury, ze to (usunięte przez administratora) to zablokował mój Mr i mail.to krst psychol (usunięte przez administratora) 80 lat w domu brudno tsk zd ksk zdkel Buty to niepr skarpetki miałam szatę a dół czarny, oczywiście biorą ma zravlseovlork moe ma przyjmuje w takiej klatce w połowie domi ciemnego brzydkiego s schody ms takie ze można sobie żeby wybić.

Syrbe
@Klientka

W jakim to języku? Czyżby clonazepam zaczął działać?

Klient
@Syrbe

O widać znowu pisze właściciel. Nikt nie zna psychotropów tak jak on. To miłośnik tych specyfików zmieszanych z procentami i kiepami w ilościach hurtowych.

Halina
@Klient

To chyba jego prywatna sprawa? Nie wiem, co to ma do pracy w tym miejscu twoim zdaniem. Jego zachowanie ci się nie podoba czy jak?

Kostka brukowa

Byłem wczoraj u tego dziadka czyli właściciela firmy i z drugim dziadkiem chlali na tarasie. Nawet rozmawiać nie był w stanie mimo ze wcześniej umawiałem się z nim na spotkanie. To jakiś cyrk nie firma. Zbieranina pijaków nic więcej.

Klient
@Kostka brukowa

To nie jest firma, a pomyłka i to jedna wielka. Właściciel to starowinka, kierownik budowy również, pracownicy w większości geriatria. Jak komuś zależy na czasie i jakości wykonania zdecydowanie nie polecam. Ja się wmanewrowalem w nowe poszycie dachu to teraz inna firma poprawia mi po tych partaczach.

Karol

Z życiu pracy z takim psycholem. To zaburzony stary dziadek który obiecuje pracownikom złote góry a umowę daje taka ze człowiek ma 1/10 na papierze i z tego są mu pobierane składki kiedyś mu to tłumaczyłem ze jaka emerytura nas czeka to mnie zwyzywał ze on już swoją ma i g…pracownicy obchodzą. I ze do łopaty tokszdego cwoka znajdzie. Co chwile krzyczał obrażał nawet nie można było się wypowiedzieć ze coś zle robi bo sobie zamontował zewnętrzne rolety tak ze jedna się nie opuszcza bo taki konstruktor z niegobdamozwanczy ze blokuje ja klamka. O urlopach czy wakacjach nawet mowy nie ma. Tylkobdrugibstart (usunięte przez administratora) niby kierownik może sobie wolne brać. Oni maja jakiś układ z ty Presesem Ugorka bo ch chwile tam z kasa albo prezentami łażą w ogole firma Taja ze dwóch dziadków koło 79 tki jeden po 60 i tylko dwóch w okolicach 50 którzy maja sile pracowac, i takiego zakłamanego tyrana co z mordy ma cholewę. Tylko kłamie, manipuluje a chytrus taki ze aż wstyd. Ciagle od niego wódą jechało aż ten kierownik się wstydził jak tamten się pokazywał. Ja przepracowałem 4 miesiące i teraz mam fajne szefostwo inzaloge a przede wszystkim cała kasa na pasku,są uczciwe firmy ale Nowator z Zielonek z Fiolkowej 6 to omijać szerokim łukiem.

@Karol

Dziadzisko teraz ma wmeryture to może da sobie spokoj i przekaże tą pseudo firmę komuś bo gdzie taki dziadek do rządzenia się bierze żal

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator - Kraków

• Jak się pracuje w Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marek Synowiec Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Novator
2.2/5 Na podstawie 182 ocen.
  • Racławicka 56
    30-017 Kraków