Energetyka-Serwis sp. z o.o.

Opole

Opinie o Energetyka-Serwis sp. z o.o.

Pani

Witam, Odradzam pracę w tej firmie, właściciel sam do końca nie wie czego chce, milion pomysłów brak wykończenia i ciągłe czepianie się. 1400 na rękę dramat. Logistyka sterroryzowana, w myśl zasady załatwiłaś 5 zł taniej sprzedałaś 1 zł drożej jest opierdziel.

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Energetyka-Serwis sp. z o.o. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw opinię o Energetyka-Serwis sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energetyka-Serwis sp. z o.o.