counter
4 57 83 5 1
Jonasz Nowy wpis

Czy obecnie rekrutują?

Zawiedziony Klient Nowy wpis

Wczoraj w restauracji "guty" w Turawa Park zjedliśmy obiad ,mąż tak się zatruła kulkami w pięciu smakach że znalazł się w ciężkim stanie. Jedzenie tam bez smaku do tego nie wiadomo co w tym jest. NIE POLECAM!!!!!!

Henry Nowy wpis

Zastanawiam się o co chodzi, że zupełnie przestaliście korzystać z forum?

Norbert Nowy wpis

GUTY to firma z opinią super pracodawcy. Jeśli nawet ktoś ma jakieś zastrzeżenia to i tak jest świetnie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

fasola

Pracowalam tu dlugo. Nie miałam na co narzekać. Uczciwy pracodawca. Miałam stałą pracę i stałe przychody, a to bylo dla mnie najważniejsze. Poza tym nie bylo za bardzo na co narzekać.

slawko
@fasola

Witam czy można się dowiedzieć coś więcej na temat tej restauracji szukam osoby Z Opola w tej Branży z doświadczeniem masz jakiś inny kontakt podaje tel(usunięte przez administratora)Pozdrawiam Proszę o odpowiedź

Patrycja

@Andrzej na stronie internetowej firmy jest odpowiednia zakładka, która jest przeznaczona wszystkim aktualnie prowadzonym przez GUTY C.H. Turawa Park rekrutacjom. Warto tam zajrzeć, aby zobaczyć, co obecnie dzieje się w tej kwestii w firmie. Aktualnie można zapoznać się z ofertą pracy na stanowisko sprzedawcy i pracownika restauracji. Czy byłbyś którymś z nich zainteresowany?

anonymous

Jedzenie totalnie do bani masakra niech się uczą od szefa kuchni wieży ciśnień w Opolu bo to co dają nie da się jeść

Patrycja

Widzę, że jednogłośnie możecie powiedzieć, że praca w GUTY C.H. Turawa Park to idealne miejsce dla studenta. Potwierdza to wiele komentarzy. Chciałabym tylko dopytać, że skoro pracują tylko młodzi ludzie to organizowane są jakieś spotkania integracyjne?

Zikol

Jak ktoś studiuje to można śmiało łączyć nawet studia dzienne z pracą w GUTY. Z dogadaniem się co do grafiku raczej nie ma problemów. Polecam!

dumny paw

nie ma co, praca tutaj jest bardzo w porządku. kaska wpada fajna. szefostwo miłe, pomocne. nie mam wiekszych zastrzezen.

O.M.G.

Spoko, jest na prawdę spoko. Myślałem, że będzie charówa, a nie ma. Pracuje się przyjemnie, napiwki dobre. Polecam tego pracodawcę.

Estera

Istnieje wszechobecne zdanie, że praca kelnera jest ciężka, ale odkąd pracuję w restauracji Seny Guty całkowicie się z tym nie zgadzam. Owszem, trzeba się starać, ale ta praca może się przyczynić do sympatii ze strony klientów - w postaci napiwków, bądź po prostu - następnym razem będą chcieli także być obsługiwani przez Was.

truskawka

System zmianowy to fajna sprawa. Bo najczęściej wychodzi tak, że co drugi dzień masz wolny i możesz zająć się swoimi sprawami. Atmosfera też jest ok, bo większość to młodzi ludzie.

Jagoooo

Spoko praca za spoko kasę. Dla mnie jest po prostu okej.

arthur

seny guty ma bardzo dużo klientów bo ma tanie i bardzo dobre jedzenie. dla nas to oznaczało wiecej pracy, ale też spore napiwki. mi się pracowało bardzo dobrze. kasa była bardzo fajna, godziny pracy też. polecam

kos

Dobra praca dla ludzi ktorzy lubia pracowac. Kasa jest bardzo spoko, mi sie podoba nie ma na co narzekac.

Tajemnicza

Bardzo fajnie mi się tu pracowało :) Atmofsera- kozak! Gdybym się nie przeprowadzałą to bym tu jeszcze długo popracowała. Pozdrowienia dla ekipy, zgadnijcie kto pisze! ;) ;*

ona

Bez słodzenia i cukrzenia. Dla mnie to spoko praca. Nie przemęczam się jakoś bardzo, napiwki spoczko, podstawa tez. Mili ludzie, zarówno pracownicy jak i klienci. Dla mnie spoko.

Mam super wspomnienia z tej pracy, bo trafiła mi się super ekipa na kuchni :))) Poza tym nie czułem jakiejś presji ani stresu. Restauracja wydaje na prawdę smaczne i dobre jakościowo, polecaaam.

kamienny młot

Pracowalem tutaj dlugo i mam dobre wspomnienia. Przede wszystkim zgrany zespół, to było super. poza tym płacili spoko, co do godzin można było się dogadać. Z urlopami też raczej nie bylo problemow. Ogolnie jak ktos sie zastanawia to polecam tu pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o GUTY C.H. Turawa Park - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GUTY C.H. Turawa Park
4/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Skaryszewska 7