Opinie o GUTY C.H. Turawa Park w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUTY C.H. Turawa Park. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GUTY C.H. Turawa Park o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUTY C.H. Turawa Park w Opole

Mam super wspomnienia z tej pracy, bo trafiła mi się super ekipa na kuchni :))) Poza tym nie czułem jakiejś presji ani stresu. Restauracja wydaje na prawdę smaczne i dobre jakościowo, polecaaam.

kamienny młot

Pracowalem tutaj dlugo i mam dobre wspomnienia. Przede wszystkim zgrany zespół, to było super. poza tym płacili spoko, co do godzin można było się dogadać. Z urlopami też raczej nie bylo problemow. Ogolnie jak ktos sie zastanawia to polecam tu pracowac.

martyna k.

Byłam ostatnio na rozmowie o prace. Szczerze- konkretna, rzeczowa, przeprowadzona w milej atmosferze.Chciałabym dostać tą pracę, bo podobają mi się zarobki i slyszalam, ze jest bardzo fajna atmosfera.

An

Ja pracowałam tam długo. Mogę powiedzieć, że ta restauracja ma na prawdę obsługe klienta na wysokim poziomie. Wiem jak tego bardzo tam pilnują. A mi się to bardzo podobało. Poza tym dobre zarobki, fajne napiwki, zgrany zespół.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GUTY C.H. Turawa Park odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Patrycja

@Mika a mogłabyś zdradzić jakie pytania mniej więcej padają na takiej rozmowie w GUTY C.H. Turawa Park? Czyli na grafik elastyczny można liczyć i nie ma z tym żadnego problemu? A chcesz powiedzieć coś więcej o samej pracy? Jak atmosfera, płaca? Każda dodatkowa informacja może komuś pomóc.

Mika

Byłam na rozmowie na początku maja i polecam. Fajna sprawa. Nie ma jakiejś specjalnej spiny. Po prostu rozmowa. Moje doświadczenie z pracy w innej restauracji się przydała i teraz pracuję. Co do roku akademickiego to już ogarnięty mniej więcej grafik, więc wszystko da się ogarnąć.

Patrycja

@Łuki dzięki za odpowiedź. To w takim razie czy są na forum jacyś studenci, którzy chcieliby podjąć pracę w GUTY C.H. Turawa Park? Jakby ktoś próbował to zdajcie potem relacje jak było na rozmowie i czy się udało.

Patrycja

@Julek i @Karolina S. czyli każdemu studentowi i uczniowi polecilibyście GUTY C.H. Turawa Park jako miejsce do dorobienia sobie, ponieważ można liczyć na dostosowany grafik do zajęć i innych obowiązków? Czy firma ma jakieś preferencje do zatrudnianych pracowników? Jakie mają wymagania? Każda wskazówka komuś może się przydać.

Łuki
@Patrycja

Studentowi tak, ale jeśli chodzi o ucznia to może być trudniej. Łatwiej studentowi, bo jakiś wykład pominie, a w szkole trochę ciężej tak zrobić :P Co do kasy to fakt, można łatwo sobie dorobić. Może nie są to jakieś nie wiadomo jakie miliony, ale zawsze dodatkowa kasa się przyda.

Karolina S.

Zaraz po szkole pracowałam tam ponad rok. Wcześniej często tam chodziłam i było smacznie. Atmosfera w pracy była naprawdę fajna i nie miałam żadnych zastrzeżeń. Godziny pracy normalne. Pieniądze też całkiem ok. Ja się jakichś kokosów nie spodziewałam, bo to była taka moja pierwsza poważniejsza praca.

Julek

Jako dorywcza praca to GUTY jest spoko. Można 3-4 dni w tygodniu popracować, bo grafik jest elastyczny. Pogodziłem pracę ze szkołą i to mnie bardzo cieszy.

Agata

Smacznie, tanio, ze świeżych produktów i szybko. Taka właśnie powinna być kuchnia w Opolu

Adrian

Praca jest naprawdę ok. Dobra atmosfera jest, a to podstawa. Wypłata zawsze na czas. Polecam

Kowal

Pracowałem tam i było całkiem ok. Praca jak każda inna w gastronomii. Jak ktoś to lubi to na pewno będzie mu odpowiadało. Kasa nie jest zła, powiem nawet że całkiem dobra.

Mariusz

dobra, wyplacalna firma. godziny pracy ok, nie ma co narzekac, bo jak czlowiek chce pracowac to napewno zostanie mu to wynagrodzone odpowiednio

Aga

Pracowałam w GUTY i było ok. Klientów dużo więc trzeba się uwijać jak w ukropie, ale jest w porządku. Płacą na czas i kasa jest dobra. Polecam

ada

Jem tam często i jestem zadowolona. Zawsze smacznie, szybko i przyjemnie. Najlepsze knajpa azjatycka w Opolu!

Mkk

Dostarczaliśmy im mięso przez 2 lata, bo tyle trwała umowa. Jak najbardziej polecam współpracę z nimi. Zawsze dostosowywali się do warunków jakie ustaliliśmy i nie było żadnych problemów.

Erico

Pracowałem w Opolu jeszcze za daawnych czasów. Fajną ekipę mieliśmy. Dużo pracy i dużo klientów, ale to nam odpowiadało. Dobre zarobki i określony czas pracy. Najważniejsze, że było smacznie, szybko i sprawnie. Niedawno byłem, próbowałem i jakość nadal na wysokim poziomie.

Knajpa jak najbardziej warta polecenia. Dobre jedzenie, szybka obsługa, czysto i przyjemnie. Odwiedzam dosyć często bo 2-3 razy w tygodniu i zawsze trzymają wysoki poziom.

Justi

Pracuję w Guty w Auchan w Wwie, ale znam koleżankę która pracuje w Opolu. Z tego co czasem rozmawiamy to podobne standardy są we wszystkich Guty. Ma być szybko, sprawnie i smacznie. Kierowniczka nadzoruje, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem, ale nie ma na szczęście jakiejś wielkiej presji. Po prostu każdy zna swoje zadanie i to musi wykonać. Wypłata na czas, kontakt z ludźmi - zarówno klientami, jak i innymi pracownikami. Małe zgrzyty się zdarzają, ale przebywamy ze sobą tyle czasu każdego dnia, że minie chwila i obracamy to w żart :)

Zostaw merytoryczną opinię o GUTY C.H. Turawa Park - Opole

GUTY C.H. Turawa Park
3.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Skaryszewska 7
    03-802 Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042