Opinie o HR International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w HR International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR International Sp. z o.o. w Kraków

AdrianSolo2K

Witam chciałbym zapytać o pracę w Manheim przy kosmetykach.Czy ktoś tam był i czy warto tam jechać?

Witam. Kiedy otrzymamy pity za 2019 rok?

@Karolina

W 2020 roku termin wysłania dokumentów minął 02.03.2020. To był termin wysyłki dokumentów, a nie odbioru.

Nie jest to miejsce na tego typu dyskusje. Zapraszam do kontaktu z Koordynatorem projektu.

Wszystko zostało wysłane listownie poprzez Pocztę Polska. Możemy kopię dokumentów wysłać na maila.

praca

byłam na kilku wyjazdach i zawsze byłam zadowolona. teraz czekam na kolejną inwentaryzacje

@praca

Bardzo dziękujemy za pochlebną opinię. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszych ofert pracy za granicą. Mamy nadzieję, że kolejne wyjazdy z naszą agencją będą dla Pani również satysfakcjonujące. Pozdrawiamy.

@HR International Sp. z o.o.

Ja rowniez jestem z tej firmy zadawolona

Witam. Chciałabym zapytać kiedy dostanę pit za 2019r?

Tapicer

Rozmowa chwilkę się przeciągnęła, jednak z tego względu, że Panie były lekko zalatane, strasznie dużo ludzi przyszło na rozmowy. Sama rozmowa bez zastrzeżeń, standardowo jak każda w takiej agencji, profesjonalnie, poważnie, z szacunkiem dla kandydata. Nie mam zastrzeżeń.

Nie było żadnych niespodziewanych pytań. Żadnych dziwnych pytań, profesjonalnie i rzetelnie.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witam. Chciałabym zapytać kiedy otrzymamy pit 11 za 2019?

bogaty

na dziś miałem termin wypłaty i dziś dostałem pieniądze. jak widać rzetelna firma. 10/10

@bogaty

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować za wybór naszej firmy. Cieszymy się, że uważa Pan naszą współpracę za udaną. Mamy nadzieję, że w przyszłości również zdecyduje się Pan na wyjazd z firmą Polski HR International.

polecam

@1234

Bardzo dziękujemy za opinię na temat naszej agencji. Mamy nadzieję, że w przyszłości zdecydujecie się Państwo ponownie na współpracę z nami. Pozdrawiamy!

Janusz

byliśmy z żoną pod koniec zeszłego rok na inwentaryzacji, warunki ok, pieniądze dostaliśmy na czas

@Janusz

Dziękujemy bardzo za podzielenie się Państwa spostrzeżeniem na temat naszego projektu. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą agencją. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych projektach. Pozdrawiamy!

Filip

Jak często robione są inwentaryzacje ? Ktoś był?

@Filip

Inwentaryzacje odbywają się cyklicznie, przeważnie trzy razy do roku. Długość trwania projektów jest zróżnicowana. Zachęcam do kontaktu telefonicznego, abyśmy mogli udzielić Panu więcej informacji na temat możliwości współpracy.

Edjtrs2742

Witam, chciałbym zapytać o pracę zbrojarza, widziałem ogłoszenie więc też chciałbym się dowiedzieć kilku opinii. Czy warto jechać jaka stawka itd. dziękuję pozdrawiwm

@Edjtrs2742

Dzień dobry, w sprawach ofert pracy zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego z naszymi Konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Pana pytania. Numer telefonu znajdzie Pan na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy!

zadowolona

Kilka razy w roku współpracuję z tą firmą i kiedyś mieli kilkudniowe problemy z płatnościami (2 max 3 dni, więc bez tragedii) teraz wszystko jest terminowo i bez opóźnień, nie wiem skąd te niskie oceny

@zadowolona

Pamiętasz może, skąd brały się delikatne opóźnienia w płatnościach? Najważniejsze, że wszystko wróciło do normy i opóźnień już nie ma.

Jak długo czekaliście na odzew z Polski HR International Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Polski HR International

Prosimy o doprecyzowanie pytania.

Grażyna

Jest ok. Pracowałam przy inwentaryzacji. Rekrutacja poszła szybko i sprawnie. Co do wypłaty, to faktycznie było opóźnienie, dzień czy dwa, ale to było w okresie świątecznym, więc to może ta kwestia. Generalnie polecam i sama jeszcze skorzystam.

greg

z tego co piszesz to jest malo godzin czy wyjdzie obiecane 4000 na misiac ?

stu

Płatne jest za godzinę czy dniówka za każdą inwentaryzację niezależnie od ilośći godzin?

@stu

Szanowny Panie, niestety, ale w odpowiedzi na pytanie użytkownika @STU zostały po części udzielone nieprawidłowe informacje na temat projektów, które prowadzimy. Podczas wyjazdu na projekt RGIS, są Państwo ulokowani w jednym miejscu, mieszkanie się nie zmienia. Wyjątkami są mieszkania, które nie spełniają wcześniej zapewnianych standardów lub oczekiwań. Podział na zakwaterowanie zawsze jest bezwzględnie ustalany na podstawie PŁCI lub preferencji/pokrewieństwa/znajomości naszych zleceniobiorców. Ponadto osoby, które nadużywają alkoholu otrzymują stosowne kary lub są po prostu zwalniane. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub pojawiają się problemy, zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Pozdrawiamy serdecznie!

@Polski HR International Sp. z o.o.

Ponadto, pragniemy poinformować, iż godziny w porze nocnej, w niedziele, jak i święta są wypłacane zgodnie z dodatkiem zawartym w umowie.

Jajaja
@Polski HR International Sp. z o.o.

Witam Chciałam zapytać czy umowa podpisywana z państwa agencja jest polską umową czy niemiecką czy składki odprowadzane są w Polsce czy za granica Dziekuję

@Jajaja

Witam serdecznie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, żeby udzielić tak szczegółowych informacji. Numer telefonu jest dostępny na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy serdecznie!

Lidia

Czemu milczycie? Czy pracuję się dobrze w Polski HR? Podzielcie się proszę opiniami o tym pracodawcy. Może aktualnie są prowadzone rekrutacje? Podpowiecie na jakie stanowiska? Nic nie widziałam na stronie firmy.

Margaret
@Lidia

Kiedy Państwo zaprzestaną stwarzać pomówienia na temat firmy Polski HR International? Sądząc po zachowaniu podejrzewam zaburzenia emocjonalne!!!! Miłego dnia....;)

Oszukany
@Margaret

Jakie pomówienia??? Nie wypłacają kasy i taka prawda!!!! Od marca czekamy na pieniądze!!!! Nie polecam tej firmy

Adrian
@Oszukany

Rozumiem, że opóźnienie wypłaty wynagrodzenia jest dużą niedogodnością dla pracownika. Czy udało się rozwiązać problem i sprawy finansowe zostały uregulowane? Czy widzisz jakieś pozytywne strony tego zatrudnienia? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje miedzy współpracownikami? Praca w przyjaznym otoczeniu to także ważny aspekt zatrudnienia.

Lidia

@Coco, zapewniam Cię, że żadne informacje, ani opinie na tym forum nie są usuwane, chyba że łamią regulamin i nie są napisane w kulturalnej formie. Czy jednak podpisałaś umowę i zdecydowałaś się wyjechać do pracy, czy ze względu na zmianę stawki zrezygnowałaś? Wyjeżdżałaś już wcześniej do pracy z tą firmą? Masz jakieś doświadczenia odnośnie tej agencji? Jest sporo ogłoszeń o pracę w Niemczech. Agencja rekrutacyjna szuka osób na stanowisko: monter konstrukcji stalowych, pracownik produkcji, pracownik inwentaryzacji i inne.

Lidia

@Miśka, czy kierunek skończonych studiów musi być związany z profilem firmy, czy wystarczy, że ma się wyższe wykształcenie? Jeśli chodzi o język niemiecki to trzeba prowadzić także korespondencję e-mailową w tym języku? Napisz jakich jeszcze kwalifikacji wymaga pracodawca na to stanowisko i jakie warunki proponuje? Jak wygląda rekrutacja? Czy pracownicy przeprowadzają ją profesjonalnie? Odzywają się tylko do wybranych osób, czy każdy starający się o pracę dostaje informacje zwrotną?

Lidia

@Irys, umówiłaś się na rozmowę o prace? Czy język niemiecki można znać komunikatywnie, czy raczej trzeba mieć ukończone kursy poparte certyfikatami? Jeśli zostaniesz przyjęta daj znać na forum i opowiedz o rozmowie kwalifikacyjnej. Czy pracownicy firmy mogliby podpowiedzieć @Irys jak wygląda praca na stanowisku Team Leadera i jakie warunki zatrudnienia panują w firmie?

Miśka
@Lidia

Trzeba mieć skończone studia a język niemiecki komunikatywnie, ale w mowie i piśmie.

Lidia

@Katastrofa, @Pp, rozumiem Wasze rozczarowanie firmą wynikające z niepłacenia wynagrodzenia. Zaleganie z płatnościami to sprawa bardzo uciążliwa dla pracowników. Być może firma ma problemy z płynnością finansową i za jakiś czas zaległości zostaną spłacone i sytuacja wróci do normy? Pracownicy, którzy szukają zatrudnienia po przeczytaniu Waszych opinii sami zdecydują, czy są zainteresowani pracą w tej firmie.

Irys
@Lidia

Polski HR International ma sporo nowych, fajnych ofert. Interesuje mnie Team Leader z językiem niemieckim, może ktoś mógłby cos więcej dodać w tym temacie?

Lidia

@Adam, czy jesteś zainteresowany aplikowanie do firmy? Jeśli tak napisz jak przebiegła rozmowa o pracę i jakie warunki proponuje pracodawca? Proszę, żeby obecni pracownicy firmy dodali więcej szczegółów na temat zatrudnienia w Polski HR International. Jaka atmosfera panuje w firmie i czy pracownicy są zadowoleni z warunków pracy? Wasze opinie są szczególnie ważne dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o HR International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HR International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 52 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR International Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR International Sp. z o.o.