Opinie o J&G Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie J&G Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie J&G Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&G Sp. z o.o. w Zabrze

Darek były operator

A Zauważyłem że bronisz Tych eMERYTÓW no tak napędzają ci robotę bo nikt nie odezwie się bo boją się o prace w pseudo nie napisze dalej bo CENZURA :) Dla was ważniejsi są Emeryci . To widać i czuć. Aha Józku sory ale ja Walczę o Chłopaków którzy mają rodziny i Sami PRACUJĄ W TYMM BAGNIE.A NIE jak przeczytałem : Piszesz o biednych Józefie, Mietku czy Kaziku oj JACY ONI BIEDNI nie obrażaj :DNO aha dzwońcie na mój nowy nr 883543049 NARKA

A.

Darek, zamiast pisać tutaj kto ile zarabia zastanowiłbyś się nad swoją postawą! Piszesz o Józefie, Mietku czy Kaziku, a dobrze wiesz jaka sytuacja jest u Józka, ale chyba nie chcesz pamiętać. Jakby mógł, to tak samo jak Mieciu czy Kazik siedzieliby w domu, na ogródku czy gdziekolwiek indziej, ale dobrze wiesz o co chodzi. Co do pracy górników, to nie widzę problemu, którego tutaj próbujesz się doszukiwać - skoro pracodawca (obojętnie kto) zatrudnia emeryta górniczego, po hucie itd. to w czym widzisz problem? W tym, że Oni chcą pracować, a pracodawca im to umożliwia? Szkoda słów, jakoś wcześniej taki "agresywny" nie byłeś, no ale internet także robi swoje. To ile ktoś zarabia Ciebie jak i kogokolwiek innego powinno G obchodzić, ale chyba tutaj inne ludzkie cechy przez Ciebie przemawiają. Ochłoń i zastanów się nad tym co mówisz/piszesz.

@A.

Oj Pięknie napisane . No tak Oni bidni nie mają za co żyć rozumie :) Bo listonosz tylko raz zapuka z emeryturą a potem wypłata i koperta pod stołem OK . A taki zwykły pracownik który pracuje za 9zł musi wyżywić rodzinę za jedną wypłatę no tak porównanie godna Mistrza :) .A jeśli chodzi o moje zarobki chce uświadomić Kolegą ile zarabia się w normalnej firmie .Dlaczego taki Agresywny jestem bo widzę w jakich warunkach pracuje w porównaniu z Tą firmą .Ja tylko chce Poprawić moim kolegą życie w tej firmie . Jak Oni będą zadowoleni to automatycznie Ja przestane pisać.A ogólnie i tak już nie chciałem pisać ale po tym poście . Pozdrawiam Chłopaków .Ciekawe kto tak Pięknie pisze .

Darek były operator

AAA józku eMERYCIE nie kapują tylko mi dzwonią i mówią prawdę. Ja ciebie rozumie Ty taki bidny jesets. Masz tylko ponad 2500 zł emerytury. I nadal pracujesz bo brakuje do życia.Mietek i Kazik to samo mają ponad 2500zł , wiem za mało napisałem. Dzięki wam Górnicy Ta firma istnieje . I kto tu pisze ze Górnik ma ciężko jak w wieku 40 paru dalej pracuje zabiera prace innym .I nadal czekam na tel od normalnych pracowników.

AvG
@Darek były operator

Prawie wszystkie komentarze od Pana Darka vel byłego operatora koparki, ciekawe ? ;)

Darek były operator

Jedna tylko wiadomość . Czekałem do pierwszej wypłaty . Tak więc Jako operator kopład mam na czysto zn Do ręki 3500 zł a inni zn przy łopacie mają ponad 2500zł .Nic więcej nie napisze bo obiecałem ze nie będę pisać zle o tej firmie. Ale przy następnej wypłacie też poinformuje was ile zarabiają:)

Pracownik Budowlany

spokojnie

czy chce pan u nas pracować

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Darek były operator

Na koniec Moich nie przychylnych wpisów . Znalazłem jeden Duży +. Firma jaka jest taka jest ale jest Wypłacalna . Trochę późno ale jednak. Więc kończę z Opiniami na temat Byłej Mojej firmy.

ziutek

Juz pip poras kolejny został poinformowany ze znowo wypłat nie ma i nie przeszczegaja praw pracowniczych.Mamy nadzieje ze im dowala!!! spora kare za to ze tak ludzi traktuja ze nawet na sniadanie ludzie do pracy nie maja i zaporzyczaja sie u rodzin zeby muc jakosc funkcjonowac.Psełdo prezes tak jutro jutro bedzie przelew i nic a juz 12dni po terminie.

Darek

Panie Adamie weś się Pan za Firmę bo stacza się na dno. Pan Piotr i Pani Iza Rozwalają Pana Firmę stworzoną przez pana Ojca . Pana mi nie szkoda ale tych pracowników oprócz Emerytów górniczych naprawdę szkoda. Jak mi gadali hopcy kiedyś pan nawet pomagał przy robocie. A teraz co Kasa jest to upodlic za 9 zł. Jestem z wami chłopaki.Te Kazik zwolnij się wkącu . Masz emeryture ponad 3000 to Odejdz .

Darek

Nie polecam tej Firmy Normalnym Pracownikom. Nie płacą kasy na czas I jest nakaz pracy do 10 h na dzień i wszystkie soboty Ludzie omijajcie tą Pseudo Firme są Już upadającą pseudofirmą

Darek były Pracownik

Dostałem wiadomość od ludzi z tej Firmy . Nie ma Podstawowej WYPŁATY. Kierownik szuka w torbach butelek morze uda sie uciąć godzine :). Panie Mirku Znajdz sobie pan Inną robote a nie byc kloszardem nie wmawiaj że jest super jak Jest BIEDA Nie podpadłeś mi To daruje:) nie być Hu-em. Niech tEN pseudo Prezes pokarze co potrafi DLA MNIE NIC NIE PREZENTUJE.Piotrze Jedź na wakacje i nie wracaj będzie lepiej dla tej firmy. Pani Izo proszę o ratunek dla ludzi którzy zapylają dla Pani ,.bo jak widzę Pani psy są ważniejsze od pracowników . Ale jak spotkaliśmy się pierwszy raz była Pani naprawdę jak Dama . GadaLI ŻE PANI Klnie lepiej jak Facet . Ja tego nie spotkałem .

@Darek były Pracownik

Panie Mirku Po dotarciu do prawdy. Chciałem Pana Przeprosić za to co napisałem na pana. Miał pan pełne prawo do sprawdzenia trzeźwości pracownika. Jak by nie było był w pracy. A że Pan był dla mnie spoko to jeszcze raz Przepraszam.

Darek były operator

nie miałem problemów ze zwolnieniem :)byłem operatorem niby koparko ładowarki NEW HOLLAND B115. Panie Piotrze Wez sie pan za Szukanie nowych robót a nie pilnuj ludzi! Bo oni niestety muszą u Pana pracowac za 9 zł na h A ty piotrze wyglądasz jak naganiacz niewolników.Taki pan Adam Potrafił tą firme prowadzic a le jak ją dał tobie . SAME poraszki . SMIETNIK . J&g wygrywa smietnik.Panie Adamie WeS SIE PAN ZA SWOJĄ FIRME. Ludzie pracują na głodowych warunkach Ja też tak pracowałem ale udało mi sie znalesc nową i NORMALNĄ firme . AAAA jeszcze nie ma pieniędzy z pod stołu a tu zbliza sie 10 .

Darek

nie ma wypłaty a mamy dalej w SOBOTY pracować ! (usunięte przez administratora)

Darek zbulwersowany op

ceny rosną a tu NIC 9 zł .

Anonimo

Ostatni czas temu wypłata zamiast 10 była...23 ;)

?

No tak? a miało być tak pięknie wypłaty do banku na konto do 10 każdego miesiąca.A jest już 15 i dalej nieeeeee ma i nieeeee bedzieeee ale jak jutro nie będzie przelewu to PIP odwiedzi j&g hihihi.POWODZENIAAAAAAAA.

rekin

Pracowałem kiedys w tej firmie i zgadzam się z wpisami (usunięte przez administratora) a nie irma budowlana. pracowników traktuje się tam jak roboty, które maja tylko obowiązki a nie ludzi posiadjaych prawa. Na poczatku wszystko pieknie zeby pokazac jaka to firma na poziomie a po rozpoczeciu pracy okazuje sie jak jest naprawde.Wszystkim odradzam prace w tym [usunięte przez moderatora]

mikus

A co najlepsze to juz od dwóch miesiecy szukaja kierowcy kat.C i operatora koparki i nie umia znalesc to jest dobre te forum bo to co sie dzieje w tym [usunięte przez moderatora] to PRAWDA.KIEROWCY WIDMO tu jezdza HI HI HI HI HI HI.

laseczka hi hi

[usunięte przez moderatora] sobie wymyslił ze w sobote 10 sierpnia maja ludzie zostac do 16 lub do 17 w pracy bo 15 sierpnia jest Swieto Wniebowziecie Najswietszej Maryi Panny i jest dzien wolny od pracy i maja go odrobic.Znowo [usunięte przez moderatora] sie w głowie przewraca.Bedzie bunddddddddddd hihihi.

Musimy zostawać w pseudo umowach mamy 40 h pracy tyg a pracujemy 56 h wszystkie soboty obowiązkowo jak nie przyjdziesz to w poniedziałek [usunięte przez moderatora]sie wydziera i grozi zwolnieniami.

zoosia

zarobki 1400+50 nad godzin =2000zl

gołąbek

kierownicy w tej firmie to tylko podkładka pod papiery, ich zadaniem jest pilnowanie i poganianie pracowników, ważne decyzje podejmuje prezes , i tu jest zabawnie bo decyzje te często są nie trafione co kończy się dodatkowymi kosztami i często syzyfową pracą ludzką . Ogólnie jest wesoło udajemy że robimy a oni udają że nam płacą . ; )

Zostaw merytoryczną opinię o J&G Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak wygląda rekrutacja do firmy J&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w J&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

J&G Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.

J&G Sp. z o.o.