Opinie o J&G Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie J&G Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie J&G Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&G Sp. z o.o. w Zabrze

Karol Nowy wpis

Czy firma jest dobrze zarządzana ? Odpowiada Wam wymiar godzinowy?

Dawid Nowy wpis

Widzę że macie super oferty pracy, a jakie pensje?

BERCIK Nowy wpis

JA MAM 1900 brutto to i tak ok 1410 netto plus nadgodziny lecz nie jestem niewolnikiem to robi ok 30 nag. to mam około 1800 na rękę w LOOGSTOR ZABRZE

Bercik Nowy wpis

kasa się zgadza cudów niema podstawa ale zawsze 8 na koncie jest szkoda że pani Iza nie dała rady utatować firmy czasem trafią jakieś nadgodziny to bywa i 1500 zł niestety na producji jest ciężko szczególnie teraz gdy pracuje od 18-do 6 rano muszę wyrobić 80 nadgodzin aby mieć 10 dni wolnego coś za coś pozdrawiam

Pracownik Budowlany

spokojnie

czy chce pan u nas pracować

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
A.

Miało być pięknie i ślicznie, a wyszła plajta firmy ;) Z dniem 30.06 (bodajże) firma przestała istnieć.

Bercik

Witam i pozdrawiam tych którzy mnie pamiętają napisze tylko tak 3 lata w J.G było dobrze i gorzej tak na marginesie zmieniłem branże teraz muszę być dokładny i napierdzielać na produkcji w LOOGSTOR Zabrze na 3 zmiany i gdyby była możliwość powrócił bym do J.G bo gdy porównać J.g -Loogstor to W j.g człowiek chociaż się liczył a w Loogstor człowiek ma być robotem poza tym jeśli nadal ktoś tam pracuje ze starej gwardi to trzymajcie sie tego pracodawcy gdyż naprawde jest cieżko z pracą w ciągu 2 miesięcy trafiłem na 2 oszustów

@Bercik

No Bercik może i tutaj jest lepiej niż na "taśmie" przy produkcji, ale mam nadzieję, że przynajmniej kasa co miesiąc Tobie się zgadza w portfelu/na koncie, bo tutaj to hmm... różniste różności ;)

???

Moderacja postów, które nie mają w sobie ani jednego słowa obraźliwego? KPINA!!! Wobec tego, zaglądam tutaj po raz ostatni ;)

Darek były operator

Wiem Zaśmiecam to forum :). Ale mam pytanie.Kto Nas zastąpi za kilka lat ?Jak widzę Młodziaków w Firmach którym wszystko cze ba wyjaśniać tak jak brzdącom którzy mają 5lat:( A i tak Mało . Zaczynam Firmy rozumieć 1 emeryt który wie co to robota a 5 dzieciaków technodisko i dopalaczy. Wybierze emeryta NIESTETY. Przepraszam Za za zaśmiecanie OPINI

Zygmunt

Witam. Czy są tam przyjęcia do pracy na stanowisko kierowcy?

Darek były operator

Kurcze. Nadal Emeryty tam Pracują:(. Wiadome ktoś musi Pogonić Ludzi jako dodatek do emerytury .

Szkoda :( .

Darek były operator

To uczciwa Opinia o Firmie która ma Przyszłość bez pseudo Piotra . Dowiedziałem się że zostali zwolnieni EMERYCI GÓRNICZY NARESZCIE:). Naprawdę życzę Powodzenia.

@Darek były operator

Błędne info Panie Darku, błędne - radzę zmienić "informatora" ;)

cała prawda o j.g

napisze tak pracowałem w tej firmie dobre czasy się dawno minęły firma j.g pomału przestaje istnieć konta zablokowane przez komornika koparka walec i 2 samochody we Wrocławiu na parkingu komorniczym i winę ponosi państwo bo o parę lat za się spuzniło by ratować małe Firmy

@cała prawda o j.g

Kolego, nie pieprz głupot!!! Co Wy tak wszyscy nauczyliście się "Państwo ma pomóc", czy Wy nadal żyjecie w PRL'u??? Ludzie złoci, to jest PRYWATNA firma, jest prezes, cały zarząd i to tylko i wyłącznie w jego rękach leży los firmy, nie w PAŃSTWIE! To, że firma ma problemy finansowe wynikają z poprzednich lat, w których ów długi narosły, zostało to zostawione same sobie, a tak niestety żadna firma funkcjonować nie może. Szanse na uratowanie firmy są zawsze, tylko trzeba być fair w stosunku do pracowników (bo to oni pracują na zysk firmy!), kontrahentów jak i samych zleceniodawców, bo to są główne czynniki, które gwarantują poprawność normalnego działania firmy, natomiast z wierzycielami trzeba iść na ugodę i choćby w minimalnym stopniu spłacać swoje zaległości, bo te nie znikną nigdy!

Darek były operator

Tylko że face to face jakoś nie może a tel też nie odbierają. A dlaczego Mają trząść przecież nic złego nie napisałem .

Darek były operator

Widzę że Jednak Napisałeś posta :) . Ten Pan zadzwonił do Mnie i zapytał się czy nadal tam pracuje . Po wyjaśnieniu Okazało się że ma problem z odzyskaniem należności bo pracował na zastępstwie w styczniu i nie otrzymał swoich pieniędzy. A gdy widzą jego nr to nie odbierają . Proszę o załatwienie tej sprawy. A dupowłaz-m powiem zastanów się co piszesz.

...
@Darek były operator

Proszę o załatwienie tej sprawy - hahahahaahha, człowieku, myślisz, że firma i prezes zacznie trząść wiadomo czym, bo napisałeś komentarz? Takie sprawy załatwia się face to face, a nie w komentarzach!!!

Kiper

Witam , wszystkich pracownikow tej firmy chce sie dowiedziec czy na dzien dzisiejszy firma fukcionuje, poniewaz mam trudnosci odzyskac moja kase. Ciagle mnie zmywaja ze inwestor nie płaci Pozdrawiam

Darek

anonim1990 .No widać że masz dusze poety . Taki wspaniały wpis widać inteligentny poeta SZACUN:) . Wez znajdź wydawce i wydaj tomik swoich tanich wypocin. Ej człowieku sam sobie daj na wstrzymanie . Jak szukasz homo to sory ale nie ta stronka. Ze ja spamuje to napisz skargę do moderatora tej strony bo nie widzę aby usuwał moje spamy . A dużo już usuną wpisów.

Darek były operator

Adam .Długo Pracujesz W tej Firmie?

Darek były operator

A jeszcze jedno. "Ja nie odpowiadam Ci w imieniu firmy"!!!! .My są po Imieniu? Bo nie kojarze . Jak coś to mam na imię Darek a nie CI:)

Darek były operator

A GDZIE Napisałem ze to firma mi odpowiedziała? Ja tylko Podziękowałem za odpowiedź . Ja jako zwykły człowiek nie Muszę wszystkiego wiedzieć po prostu zapytałem się . Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Zostaw merytoryczną opinię o J&G Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak wygląda rekrutacja do firmy J&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w J&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

J&G Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.

J&G Sp. z o.o.