Opinie o J&G Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie J&G Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie J&G Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&G Sp. z o.o. w Zabrze

Darek były operator

I właśnie chodziło mi o taką odpowiedź że do końca miesiąca dostane ten Pit . Dziękuje za odpowiedz .

@Darek były operator

Ja nie odpowiadam Ci w imieniu firmy...czy ja gdzieś napisałem, że w imieniu firmy jest moja odpowiedź czy też jestem przedstawicielem ów firmy? Ja Ci tylko napisałem jak przewiduje ustawa, do ostatniego dnia lutego pracodawca obowiązany jest takowy dokument dostarczyć, ja Ci nie piszę, że firma taka i taka ten dokument ci DOSTARCZY. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Darek były operator ANTYEMERYT górniczy.

Witam Ponownie :). Pani Izo oczekuje NADAL NA pit . Proszę o załatwieniu tej palącej sprawy . Przepraszam że Nalegam ale Zaczynają się prace na kopład i będę mieć Problem z Urlopem żeby załatwić PIT.

@Darek były operator ANTYEMERYT górniczy.

Groteskowe to jest...najwięcej się udzielasz w temacie firmy, w której NIE PRACUJESZ, pytania o PIT'y do kierownictwa firmy zadajesz w komentarzach/opiniach o firmie, zadzwonić trudno (jakby nie patrzeć, mają jeszcze 3 dni na dostarczenie Ci tego pit'u)? Człowieku, nie kompromituj się, bo wyglądasz na jakiegoś troszkę "bojaźliwego" osobnika, któremu się strasznie nudzi...

Darek były operator ANTYEMERYT górniczy.

Cześć to Moja nowa Ksywa:). Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Kozaki "admin31 i A" Nic nie napiszecie ? Taka cisza na tym forum . A o emerytach nie piszę bo wiecie jakie mam zdanie :).Ale kurcze grzeczny Jestem aż sam się Dziwię .Pozdrawiam Chłopaków którzy Mnie pamiętają.

Franek
@Darek były operator ANTYEMERYT górniczy.

Ej człowieku daj sobie na wstrzymanie spamujesz tu i tyle !!! popisz sobie na jakiejś stronie dla homo może tam będziesz lepiej odbierany nikt tu nie zagląda żeby poczytać twoje żale!!! daj sobie spokój !!! jesteś żałosny !!!!

Dziękuję Bercik .Tak jak napisałeś poczekam do końca kuroniówki. Potem sie zobaczy . Pozdro

Pracownik Budowlany

spokojnie

czy chce pan u nas pracować

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Bercik

Witaj Adam Jeśli naprawdę szukasz pracy to uważam abyś poczekał aż skończy ci Się Kuroniówka Firma zawsze była wypłacalna choć czasem kasa jest parę dni puzniej a czy są jakieś przyjęcia musisz się sam podjechać i przekonać odpisuję ci bo pracuje w te firmie już 2.lata 6 .miesięcy

Dzięki Darek. Poczytałem to forum. Ale wiesz to są stare wpisy. Czekam na kogoś co pracuje w tej firmie i Najlepiej Mi powie .

Darek były operator

Witam admin31 i A. Widzę że Jesteście większymi kozakami takie piękne imiona. Pracuję 10 h dziennie jak was to tak interesuje. Dlaczego nie chcę widzieć się z panią Prezes? PO CO. Podziękowałem za zaproszenie i nie widzę aby Pani Prezes Miała do mnie pretensje że nie chce się spotkać.Widzę że to niektórych bardzo zabolało .Ja poprostu wszystko powiedziałem na tym forum i nie widzę sensu Rozmowy. Kafar widzę że nadal pisujesz to jak możesz to odpisz Adamowi czy warto do was przyjść . Bo ja nie odpowiem bo tam nie pracuję i nie chcę siać propagandy.Adam poczytaj to forum to sobie wyrobisz opinie.

Witam jestem aktualnie na kuroniówce i szukam pracy . Chciałbym się dowiedzieć czy Firma jest wypłacalna na czas ? i ogólnie czy ma dużo roboty ? Pytam sie bo nie chce stracić kóroniówki . Dziekuje za odpowiedz .

Ja rozumię Darka byłego operatora ze nie chce sie spotkac z pania Prezes.Tez nie chciałbym sie z nia spotkac:)ci co znajom pania prezes wiedza o co chodzi.

Kafar
@Anonim

Kolejny kozak, który wie wszystko, ale nie mówi nic ;)

Darek były operator

Witam i od razu Dziękuje Pani Izo za tak szybką odpowiedź . Za zaproszenie do biura dziękuję ale nie mogę skorzystać . Porostu pracuję i wracam dość późno do domu. Pozdrawiam.

admin31
@Darek były operator

Ha ha taki z ciebie kozak. A się boisz spotkać z kobietą Szefową firmy a tłumaczenie że do późna pracujesz to jest jakiś żart

A.
@Darek były operator

Hahahaha, a to co? do 21 pracujesz? hahahahahahahah - taki obrońca miejsc pracy i anty-emeryt, a tu proszę, jak prosto w oczy to już nie bardzo ;)

Kierowca

Jakieś wolne wakaty dla kierowców na kat. B, C? W przyszłym tygodniu wybieram się do biura, ale śledząc temat różnie to u Was w firmie jest, więc lepiej zapytać u źródła. Pozdrawiam

Iza

Rozliczenie podatku otrzyma Pan w ustawym terminie, pocztą za potwierdzeniem odbioru. Jeżeli ma Pan na tyle odwagi aby porozmawiać, dowiedzieć się wszystkiego co Pana nurtuje u źródła , zapraszam do biura w godzinach od 6 do 21. Pozdrawiam

Darek były operator

Ponawiam Pytanie o Rozliczenia Podatkowe? Dostaliście???Ponawiam Mój nr kom 883543049. A Może emeryci odezwą się do Mnie :) Chciałem ładnie o Nich Napisać . Ale naprawdę Nie Mogę . Józ-k wybacz bardzo Ciebie jedynego lubię . Ale KÓR-A nie mogę zdzierżyć waszego Zabierania pracy za Grosze dla WAS.Ale dla Zwykłych to duże pieniądze ( NIESTETY) . A szczególnie Widzę . Znajomego piskliwego gościa za kierownicą .A obok niego siedzi dwoje takich gosci !!!! To KÓR-a Szlak mnie trafia . Jeżeli oni przepracowali w Przodkach albo Ścianach 25 lat to Daj prace Innym ! Nie tylko Młodym są też pracownicy z likwidowanych firm:( . Nie są Młodzikami a i tak Pracy nie mogą znaleźć bo Przez takich !!!!!!!!! nie znajdują pracy. I ponawiam pytanie o Rozliczenie Podatku.

Darek były operator

Witam. Mam pytanie Dostaliście już PIT-y ? Bo z Mojej firmy już dostałem i a z tej jeszcze NIE. Proszę o odpowiedz .Bercik kiedyś podawałem nr tel do Mnie poszukaj powinien być . Narazie.

Darek były operator

oj Bercik zauważ że pisząc tu komentarze masz korektę tzn czerwoną kreskę która pokazuje że jest błąd . Dlatego napisałem i ponowie Debil. Pozdrawiam.

Bercik

Tak Darku NADAL PRACUJE W TEJ WSPANIAŁEJ FIRMIE A CO DO WPISU Wyżej nie Pisz Frajer Itp Bo Mogła to byś osoba która na przykład DOPIERO CO ZACZYNA PRZYGODĘ Z KOMPUTEREM I NIE BARDZO UMIE OBSŁUGIWAĆ Shift ALT Capslock nie koniecznie była to młoda osoba bo nasze pokolenie już się na komputerach wychowało a Jak by nie patrzeć zmieniłeś numer tel i nie można się z tobą skontaktować

Darek były operator

Niedaleko lodowiska gks tychy lub jak ktos sie orientuje tychy lodowisko a a co tam powstaje i co juz sie tam znajduje zajrzyj w internet lecz jesli zamierzasz sie przyjac do tej firmy wsrzymaj sie okolo 3miesiecy wiadomo nic nas na sile nie trzyma i kazdy z nas ma wybor lecz ja uwarzam ze zbyt zadaleko jestesmy do tylu by odejsc kazdy wie oco chodzi lecz nie muwi o tym w prost bo sie po troche boji i nadal wierzy ze bendzie lepiej kiedys ktos tak powiedzial bo w karzdej firmie czy brygadzie sa jakies plusy i minusy ale jak to muwil dawny pan premier zrobimy irlandie i mamy ale troche inna ze niemamy co jak wykarmic naszych dzieci jak to muwi jeden ze jest diablem a ja kims kto walczy o leprze jutro lecz gdy sie przedstawi stanie sie tym zlym a tego niechce bo jestem czlowiekiem bardzo kulturalnym i dobrze wychowanym. BARDZO PIJANY FRAJER TO PISAŁ PO PROSTU

Darek były operator

Witam znowu Diabełek .Czytam i powiem tak . Firma wyjdzie na swoje jak zwolni WSZYSTKICH pracowników. Wtedy zus NIE odezwie się . A Emeryci będą dalej po cichu pracować . I wyprowadzą firmę do przodu . Bercik ty nadal Pracujesz w tej Wspaniałej firmie! . Zapytam się Pawła . Moja ocena jest taka

Ąę

Może i kulturalny i dobrze wychowany, ale ortografii podstaw brak... W karzdej firmie > w kaŻdej firmie, muwil > mÓwił, leprze > lepSZe. Nie żebym się czepiał itd., ale to normalnie aż bolą oczy :/

@Ąę

To tylko polska . Wiem z małej piszę bo nie opłaca się inaczej. Niektóre pokomunistyczne państwa dały sobie rade a polska została i jest kierowana przez starych fachowców. Sory nie na temat ale tak wymskło Mi się:)

Na jakiej ulicy w Tychach budujecie i co?

Zostaw merytoryczną opinię o J&G Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak wygląda rekrutacja do firmy J&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w J&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

J&G Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.

J&G Sp. z o.o.