Opinie o J&G Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie J&G Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie J&G Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&G Sp. z o.o. w Zabrze

czy coś aktualnie buduje firma? macie co robić?

@+-

Nareszcie ktoś was docenił i napisał prawdę. Bo jak tu nie wkurzać się na taką politykę w zatrudnianiu emerytów . Przecież zabieracie prace ludziom którzy jej szukają . Mocno na was napisał i widać że zabolało no ale każdy może napisać co chce chyba że obraża konkretne osoby . Dlatego ten twój pseudo wpis go obraża i administrator powinien go usunąć.

@Anonim

Uderz w stół a nożyce się odezwą.Dobre ja mogę być Gn-jem ale przynajmniej nie zabieram ludziom pracy. Ktoś widzę też tak myśli jak ja :). A co do ludzi z którymi pracuje to jest OK i nawet zostałem wybrany na przedstawiciela załogi . To wydaje się że Jestem jednak lubiany . Mój wpis nie obraża firmy to nie mój cel .Do Firmy nic nie mam Już to kiedyś napisałem. Po prostu jestem uczulony na Emerytów . Widzę jak młodzi szukają pracy i odchodzą z kwitkiem bo tacy ludzie zamiast Odpoczywać to nadal pracują .

Kafar
@Darek były operator

Nt. emerytów, to każdy może mieć swoje zdanie, ale człowieku, nie wyzywaj ludzi od gnojów, kur.. itd. itd. bo to tylko świadczy o Twojej osobie, a nie o nich, jeśli chcą pracować, a pracodawca nie ma nic na przeciw (z wiadomych względów), to w czym widzisz problem? Jest wolny rynek, każdy zatrudnia kogo chce i nikt nikomu nie może zabraniać. Sam mam problem z znalezieniem pracy jako kierowca kat. C - zrobiłem sobie uprawienia za dość sporo kasy, a wszędzie chcą doświadczenie, ale nikt nie daje owego zdobyć i koło się zamyka, ale bez przesady, nie będę emerytów wyzywać gnojami etc. bo to też ludzi i jeśli prawo im zezwala pracować, to nie ma żadnego problemu. To, że firma ich zatrudnia, a jednocześnie nie przyjmuje innych, młodych to prędzej czy później na niej samej się zemści, bo za parę lat emeryci pójdą "odpoczywać" jak to napisałeś, a na rynku zostanie garstka ludzi z doświadczeniem, którzy będą szukali dobrze płatnej pracy i będzie alternatywa - albo płacić dużo za jakość pracownika, albo mniej i przyjąć "żółtodzioba". Nie upatrywałbym zatem problemu w emerytach, a raczej w firmach.

laseczka

Jakie tu zmiany zaszły w tej firmie? i duzo wpisow usunietych zostało nie słusznie! bo to prawda była kto co roił!Ludzie i tak juz swoje wiedza na temat tej firmy!

Darek były operator

Nie chcę Gnębić Firmy . Ale Chce Wypier--lić Jeba--ch Emerytów górniczych z Pracy :) U mnie udało się gościu dostał SOCZYSTEGO KOPA . I Zwolniło się miejsce do pracy .Bo poznał mojego buta i kumpli z pracy . Te emeryty zapraszam do Mojej firmy W której teraz pracuje. jESTEŚCIE GNOJEM I NIC WIĘCEJ SZAMBO TO JESZCZE PACHNIE A WY gnoje śmierdzicie jak (usunięte przez administratora) ruszone na emeryturze . A dalej gnoje robią I Zajmują innym prace.

A.
@Darek były operator

Tu chyba Darek atakujesz ciągle J. - emeryta górniczego, a Ty wiesz, że on ze swojej emerytury ma 800 zł, bo resztę to płaci na kredyty, co pobrał synkowi, a ten go wyj***ł i nic mu nie płaci, więc akurat tu, że J. pracuje mnie nie dziwi, bo by nie miał za co żyć.

Darek były operator

Przepraszam że tak się wtrącę . Zauważyłem że nadal święta trójca Jedzie samochodem z nalepką wiadomej Firmy Same zmęczone EMERYTY GÓRNICZE :)I Wiem dzięki Emerytom Firma żyje :) Hura

Pracownik Budowlany

spokojnie

czy chce pan u nas pracować

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
J&G

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz sympatykom naszej firmy składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt. Marzeń, o które warto walczyć, Wartości, którymi warto się dzielić, Przyjaciół, z którymi warto być, Sukcesów, które przerosną oczekiwania oraz Nadziei, bez której nie da się żyć. WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! ZARZĄD I PRACOWNICY J&G Sp. z o.o.

@J&G

Teraz twoje pytanie jest bez znaczenia to jest mój trzeci wpis i ostatni po 3 latach koniec pracy we tej firmie szkoda lecz nie da się już czasu cofnąć przeżyłem z tą firmą dobre i złe chwile życzę tej firmie jak najlepiej aby zapomniała o przeszłości i pozytywnie spoglądała w przyszłość mam

grach

Juz w konco sie pozbili psełdo prezesa p.piotra i wysyłał pracownika sms z informacja ze juz nie jest prezesem i odchodzi!a prawda jest inna ze juz go zwolnili! bo co ras wiencej wychodzio spraw na swiatło dziene nie gospadarnosci dla firmy!kazdy wie w jakiej teras jest firma sytuacji! kasy nie ma na wypłaty itp.

Darek były operator

No to przykre . Kurde a taka była dobra firma ale pani I.. zaufała nie odpowiednim ludziom . Ale myślę że pani Iza nie jest w ciemię bita i wyprowadzi tą firmę na prostą:)Trzymam kciuki . Ciekawe gdzie Piotr teraz nadzoruje?

Darek były operator

Ta firma wyjdzie na swoje. bEZ PSEŁDO pIOTRA . ludzie UMIEJĄ Podnieść Firmę ale dajcie im pracować w odpowiednich warunkach i bez sS WON pIOTRA. żegnaj Piotrze i niewracaj . Życzę tej firmie dużo szczęścia .

autor

Póki co żadnego bankructwa nie ma.

to po co nowa pani prezes dzień wcześniej jak ogłosili bankructwo?

Zachowawam ANONIM
@+-

witam dawno mnie tu nie było tak Darku pan PIOTR NIE jest prezesem pani I. .... Wiesz kto próbuje uratować Firmę Mirek odszedł Zastąpiły go panie Panie panią kierownik w niedługo będzie 2.5 miesiąca bez wypłaty z biura też odchodzą nikomu Zle nie życzę ale ktoś zbyt długo komuś ufał i to są skutki

grach

Dzisaj to juz nad szed dzien ktory przesondził o działalnosci tej firmy ogłolisi bankructwo!!!i tak rzadzili i kombinowali i prosze!tylko niech kase nam wypłaca za dwa miesiace pracy

Darek były operator

Witam co ty gadasz takie zmiany ? .

Co za Pani jest nowym prezesem? A Pan Piotr został wyrzucony z firmy czy dano mu inne stanowisko?

grach

HI HI HI wkoncu ktosc przejzał na oczy w tej firmie bo by z torbami janusow posłał p.piotr G !!!!.Ja bym mu zaproponował zeby LESNICY poszli do lasu lepiej bo tam jest ich miejsce!!!!hi hi hi a nie za budowlanie sie brał jak nie ma pojecia bladego co i z czym.

bartosik

W koncu!!!!!! przyszła kreska na matyska!!!! hi hi hI.Psełdo prezes juz nie jest prezesem ha ha ha dostał dymisje i zastopiła go pani prezes.Tak wojował i sie doczekał tylko szkoda ze tak puzino jak juz firme do takiego stanu doprowadził wypłat nie ma przes 2 miesia.i budowa nie idzie, na nic nie ma kasy na paliwo emerici sponsoruja paliwo zeby jezdzic na tychy.SZUKMY nowej pracy dla p.piotra hi hi piscie co mozecie mu zaproponowac!!!ja moge mu dac auto do umucia za 5zł.albo niech sie łopaty chyci hi hi hi

Darek były operator

Powiem tak poczekaj na prezesa Piotra i po prostu powiedz ze szukasz pracy . Albo wejdź do biura na 1 wszym piętrze i w lewo i drzwi po prawej :) Tam są Fajne dziewczyny i po prostu zapytaj się o prace . Ale najpewniej jak pogadasz z Piotrem.Zycze szczęscia .

Darek były operator

Cieszy mnie to że Mirek zmądrzał i nie poddał się Piotrowi .Panie Mirku RESPEKT. Walcz z Tym Tyranem . Ludzie pójdą za Tobą:)

Oferty Pracy

Filetowanie ryb J&G International Sp. z o.o. 2014-09-04 Żródło: Gowork.pl Hanstholm ( ) Praca za granicą- Dania. Miasto Hanstholm. Wymagania • Doświadczenie w pracy na stanowisku filetowania ryb• Język angielski na poziomie min. podstawowym Obowiązki • Filetowanie i obróbka ryb Oferujemy • Praca na stałe• Zakwaterowanie• Odzież robocza 62 zł brutto za godzinę pracy.

Bercik
@Oferty Pracy

BERCIK

są w tym kraju firmy które w cale nie płacą lub ze 2 -3 miesiące do tyłu nie płacą u tu jest jak jest zawsze wypłacą prawda marne stawki zatrzymały się na poziomie sprzed kilku lat i naprawdę jest czasem ciężko ale jak pracujesz jakoś zarobisz duży plus jest że dostajesz normalną umowę o prace a nie żadną śmieciową pracuje w te firmie 2.5 roku i gdyby naprawdę było aż tak zle dawno by mnie tam, nie było pozdrawiam chciałem dodać że pracuje z wszystkimi osobami wypisanymi na forum i powiem tak o ludziach lub jak kto woli współpracownikami nie mogę o nich powiedz złego słowa a ci tam ważni mnie nie interesują mogą się nawet pozabijać ja uważam że raz jest lepiej a raz gorzej Darka Byłego opera znam dobrze jak i kilku innych z tego forum uważam że w każdym z tych wpisów jest po troszkę prawdy

@BERCIK

Witam Ponownie :) .Bercik spoważniałeś RESPEKT .Ciekawe jak tam skuterek? .Dałem tej firmie mały plus za Wypłacalność nie w terminie ale jednak:) jak może przeczytałeś . A ty " moze ktos nowy" Dobrze robisz że szukasz opinii na forum . Powiem ponownie Firma jest wypłacalna i to jest spoko . O reszcie nie chce już pisać bo nie pracuje tam . I mogę mieć złą wiedzę na tą firmę. A Jak zaczniesz tam pracować to napisz czy jest lepiej . Bo liczę na to że po moich wpisach jest lepiej.Pamiętaj że Inni szukający pracy Też oglądają to forum.

bercik
@Darek były operator

Skuterek dobrze wiadomo ze jesli cos sie zepsuje czasem trzeba naprawic a jak jest w pracy rak jak bylo i za ciebie tylko kierownik pinki si uspokoil i nie wyzywa ani nie jest upierdliwy

Zostaw merytoryczną opinię o J&G Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak wygląda rekrutacja do firmy J&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w J&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

J&G Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.

J&G Sp. z o.o.