Opinie o Żabka w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żabka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żabka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Szczecin

Urszula

Widzę, że tu na forum różnie ze względu na nazwę ulicy klienci wypowiadają się na temat sklepu. No jak wiadomo w każdej warunki mogą być całkiem odmienne. Ciekawe gdzie jest najlepiej? Czy jest tu jakiś pracownik, który pracował w kilku z nich w Szczecinie i umiałby stwierdzić, gdzie pracowało mu się spośród nich najlepiej? Co na taki wybór wpływa?

Beata

A opowiesz może konkretną sytuację z ta pracownicą? Co takiego się stało? :D Wiesz może czy szefowa zatrudnia tylko jednego pracownika, czy więcej osób tam pracuje? Chciałabym podejść złożyć cv :)

Maks

Bardzo miła i profesjonalna obsługa .Chodzi mi o Panią która pracuje tam już dość długo.Ma na imię Wiola .Zawsze uśmiechnięta ,kulturalna i chętna do pomocy .Ostatnio jej nie ma z tego co wiem miała jakąś operację i jest na zwolnieniu lekarskim.Czekam na jej powrót????

Robert

Dokładnie jaka facjata taka kultura żabką wyzwolenia 30 nawet tej kobiecie imię (usunięte przez administratora) Eryka strach wejść

Firma Żabka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Rafał

Dokładnie w Żabce na wyzwolenia 30 ta kobieta o ile można to coś tak nazwać jest wredna i nie uprzejma nie raz widziałem ją pijaną pod żabką i wiele razy jak paliła papierosa to jak chciałam zrobić zakupy to słyszałem żebym poczekał chwilę to sobie spali to klient jest dla sklepu czy dla kienta

Niezadowolony klient

Witam chodzi mi o wasz sklep w Szczecinie wyzwolenia 30 co dzień robię w nim zakupy żawsze w weczornych godzinach bo wracam z pracy ale jak widzę tą kobietę w okularach to od razu mi ciśnienie skacze wredna opryskiwa i pyskata już trzy razy usłyszałem że jak mam jakiś problem to są też inne żabki bo pani nie ma ochoty iść na magazyn żeby przygnieść mi brakujący towar pani jest ciężko zmęczona Ale po pracy co dzień pije pod żabką nawet do rana a wiem bo mieszkam w tym samym bloku dzwoniłem też parę razy na policję ale to nic nie dało co dzień po pracy ma ta kobieta werwę do picia a potem na kacu obraża klientów

Ropucha

Żabka na ul.Królewicza Kazimierza na skrzyżowaniu Cyryla i Metodego to istny cyrk z małpkami,mam nadzieje że administrator nie ma nic do małpek hehe,bałagan i puste półki a obsługa to porażka,mucha w smole albo ślimak szybciej się porusza jak te pracownice roku,ta córka szefowej i ta Izka wielka kobita jakby poza pracą w Żabce trenowaa dodatkowo japońskie sumo albo wrestling,ta Żabka to typowy cyrk na kółkach i cała galeria dzieł sztuki,ostatnio byłem tam ze 3 miesiące temu i już nigdy tam nic nie kupie a jak ktoś wierzy z reklam że w Żabce się opłaca no to jest naiwny,wszystko jest droższe o 50% jak w innych sklepach i dopiero troche taniej wychodzi jak kupisz 3 batony albo kilka piw itd.a i tak jest drożej jak w każdym innym sklepie,dziwie się ludziom że kupują w tak drogich sklepach jaką jest Żabka,po mojemu to typowa nadymana Ropucha,szkoda gadać

Myszka

Mojej żabce (usunięte przez administratora) klientów nie przyjemna atmosfera brudno jest mają stare pieczywo i dodatkowo gwiazdorza(Rayskiego 22)

picza

Tak te wielkie babsko jest ohydne i brzydkie zarazem,to typowa tufta,niech schudnie ten pasztet bo wygląda jak pociąg ze 100-ma wagonami,jej noga jest jak ja cały a do tego jest brzydsza od (usunięte przez administratora)

przeclawianin

Ta stara Baba na kasie to jakaś porażka, tak nieprzyjemnej baby nigdy nie spotkałem. Nie używam wulgaryzmów, ale tak jak jeeebnieta, że brak słów. Zapytałem czy chce drobne a ona z morda, że kto to będzie liczył. Na imię ma Czesława bo ktoś do niej się zwrócił tak po imieniu. Ochydny stary babsztyl

Bandziorek

Nie polecam Żabki na ul. Metalowej 6 (były Sultan). Wczoraj około g. 18 chciałem kupić pieczywo, ale było tylko kilka suchych bułek, więc spytałem Panią z obsługi, czy mogłaby mi upiec świeże bułki. Ona na to, że szef nie kazał nic piec, póki starocie nie zejdą do końca z lady. W dodatku Pani powiedziała, że oni mają już tu na wszystko wyrąbane, bo zdają za dwa tygodnie sklep i inny ajent będzie, także jak dla niej to w ogóle nikt tu nie musi robić zakupów, jak mu się nie podoba... W dodatku ostatnio koledze Pani wydała resztę w maksymalnie drobnym bilonie i on tylko grzecznie spytał, czy można by trochę grubej? Na to ona, że niech się cieszy, że w ogóle resztę dostał, bo następnym razem będzie ganiał rozmieniać...

Normalny człowiek
@Bandziorek

No i dobrze zrobiła gburze

gość

Witam! Chciałem wszystkich przyszłych pracowników Żabki na ulicy Łuczniczej 72 B w Szczecinie ostrzec przed kłamliwymi pracodawcami, którzy sami nie znają sie na tej robocie i wykorzystują tylko ludzi.. Zastraszają i nie wypąłcają się w terminie.

Xddd
@gość

Ten sklep to w ogóle jest porażka. Wiecznie czegoś nie ma, wysyłki kurierowi dają jak im się podoba. Z samego rana nie można płacić kartą bo wiecznie zepsuty terminal. A obsługa taka sobie.

Gabriela
@Xddd

Nie polecasz tej Żabki jako klient, dobrze zrozumiałam? Ja chciałam się dowiedzieć tutaj, jakie są warunki pracy w każdej ze szczecińskich Żabek. Sprzedawcy, dacie znać, jak jest u Was z zarobkami, grafikami i wolnym?

Czy można wybrać sobie zmianę jaką się woli?

Szczecinianin39

Chciałem napisać coś o Żabce na osiedlu Bukowym przy ulicy Seledynowej. Ta Żabka to jakaś kpina, to jest sklep czy jakaś melina ? Cały czas menele siedzą obok na murku i chleją browary zakupione obok (odległość około 3 metry). Dodatkowo z nimi potrafi siedzieć ekspedientka tego sklepu popijając alko i śmiejąc się w głos. Żenada. Jakiś czas temu musiałem czekać aż jaśnie pani (specjalnie z małej) spali swojego papieroska dopije piwko z "chłopakami" by łaskawie obsłużyć. Co to ma być. Żałosne że osoby odpowiedzialne za ład nie reagują na to.

Ciekawy

Witam! Czy ktoś z państwa jest franczyzobiorca żabki w Szczecinie? Opłaca się w naszym mieście spróbować?

tajemniczy klient

Żabka na Mickiewicza 48 nie polecam sprzedaja nabiał z złymi terminami, alkohol sprzedają niepełnoletnim a obsługa zachowuje się chamsko

Iza

Czy w żabce zawsze są weekendy pracujące ?

Lili@

Nie polecam żabki przy ul Śląskiej 19 obsługa nie miła panie okradają dzieci nie wydając całej reszty a paragony wyzucaja.(usunięte przez administratora)Po za tym wiem że to nie pierwszy raz kiedy ludzie robiąc tam zakupy są oszukiwani na pieniądze. Mało tego dziś byłam i zostałam wyzucona ze sklepu a pani ekspedientka wydarła ryja na mnie tak się traktuje ludzi. Sprawa na policji nie pozwolę sobie na takie traktowanie mnie i okradanie. Ludzie liczcie pieniądze i bierzcie paragony z tych sklepów internetowych

Cziczi

Polecam żabkę w Szczecinie przy ulicy Reduty Ordona 65. Bardzo miła obsługa polecam, zadbany sklep uśmiechnięty Panie , Super Świeży hot dog

Gabriela
@Cziczi

Właśnie myślałam, czy nie iść do tej Żabki. Mają teraz jakieś fajne promocje? Daj znać.

Janosik

Jakie trzeba spełniać wymagania żeby podpisać umowę z firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Szczecin

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Żabka