Radecki Restauracja Zbigniew Radecki

Szczecin

Opinie o Radecki Restauracja Zbigniew Radecki

daneczka57@op.pl

Lokal przereklamowany,jedzenie takie sobie;( bardzo długo czeka się na posiłek,jaki wniosek... oszczędność na pracownikach,chyba jest 1 kucharz i się nie wyrabia. Nie polecam:(

Radecki
@daneczka57@op.pl 16.01.2016 23:56

Lokal przereklamowany to prawda. Jedzenie takie sobie to prawda. Czeka się na posiłek to prawda. Kuchnia to 9 osób szefowie kuchni 10 lat pracy w Restauracji Radecki Polecam i pozdrawiam

Cuore

Witam, jestem zainteresowana pracą w tej restauracji i zastanawiam się nad warunkami pracy oraz zarobkami w tym miejscu. Czy ktoś z was coś wie na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Zostaw opinię o Radecki Restauracja Zbigniew Radecki - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radecki Restauracja Zbigniew Radecki