Opinie o Herbaty Szlachetne Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Herbaty Szlachetne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Herbaty Szlachetne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbaty Szlachetne Sp. z o.o. w Szczecin

Marek Nowy wpis

@anna dlaczego nie kobiecie ?

vcchn Nowy wpis

na chwile obecna powiem szczerze że żadnych ofert pracy @Dyb tutaj nie widzę... Ale ciekawi mnie ogólna opinia jaka panuje o firmie Herbaty Szlachetne? Jaka pan uje atmosfera pracy, czy pensje sa godne (czy można za nie żyć i przeżyć). Proszę o opinię

anna Nowy wpis

@eoko co za bzdura! chyba o innej firmie piszemy! Z resztą jak ktoś będzie chciał się przekonać to Pan prezes przedstawi wynagrodzenie rozmawiając przez telefon (czyli najmniej ile można dać). Jest on chytry i nie daje pracownikom żadnych gratisów. Eoko pisze totalne bzdury, nie dajcie się na nie nabrać - ostrzegam! I wszystkim odradzam pracę w tejże firmie.

anna Nowy wpis

mika nie ma w tej firmie kogoś takiego jak przedstawiciel ogólnie nie polecam tam pracy, szczególnie nie kobiecie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Herbaty Szlachetne Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Paprykarz

Ha! Pracowałem tam kiedyś, ale tylko niecałe 3 dni, szybko wyczułem, że coś było "nie tak" z tą firmą i jak widzę, niestety miałem rację. Ciekawe, czy nadal ta sama osoba jest kierownikiem (nie pamiętam niestety imienia)...dzięki niemu szybko "załapałem", że to nie praca dla mnie ;). A jak widzę stawki przez te cztery lata się praktycznie nie zmieniły :(

Zostaw merytoryczną opinię o Herbaty Szlachetne Sp. z o.o. - Szczecin

Herbaty Szlachetne Sp. z o.o.
  • Lenartowicza 8 lok. 8
    71-445 Szczecin
  • NIP: 8512696960 REGON: 812056271 KRS: 0000115384

Herbaty Szlachetne Sp. z o.o.