Żabka

Szczecin

Opinie o Żabka

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Żabka. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

bewien

To zależy jeszcze o jakiej żabce mowa bo rozumiem, że mówimy o sieci sklepów Żabka, a jakoś nie spotkałem się nigdy żeby były tam przeterminowane produkty, są one raczej świeże, chyba że to jakoś jeden konkretny sklep gdzie mogło się trafić coś nie tak, no ale w takich sytuacjach trzeba to zgłaszać.

darek 16

nie polecam tam pracy

jagna57

tak właśnie, masz rację, Pan (usunięte przez moderatora) -właściciel i jego żona (usunięte przez moderatora)swoich pracowników i dbają o sklep tylko przed samą wizytą sanepidu, dużo towarów jest przeterminowanych a oni zdrapują terminy żeby nie było widać..

gość

Witam! Chciałem wszystkich przyszłych pracowników Żabki na ulicy Łuczniczej 72 B w Szczecinie ostrzec przed kłamliwymi pracodawcami, którzy sami nie znają sie na tej robocie i wykorzystują tylko ludzi.. Zastraszają i nie wypąłcają się w terminie.

Zostaw opinię o Żabka - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka