TWEETOP

Szczecin

Opinie o TWEETOP

RDQ90

Generalnie wstydziłbym się pracować w tej firmie. Nie rozumiem jak można sprzedawać taki badziew jakim są produkty marki Tweetop. Chiński badziew z dobrą otoczką marketingową. To tak jakby sprzedawać (usunięte przez administratora) w złotym papierku, mówiąc , że jest to czekolada Lindor :) .

Das Boot

Firma nawet OK. Gdyby nie wiara Zarządu, że Przedstawiciele i Kierownicy, cokolwiek robią, to firma by była już ze 3 x większa. Gdyby w Tweetop zamontowali pracownikom GPS, to Zarząd by osiwiał w dwie minuty, widząc, jak się pracuje. Przedstawiciele mało lotni, źle wykształceni, zatem, polecam Pracodawcę, wszystkim obibokom i leniom z odrobiną cwaniactwa, bo tacy będą tam gwiazdami. Atmosfera beznadziejna, nie ma zespołu, nie można liczyć na wsparcie i rozsądek Właścicieli, łykających każdy kit Kierowników. Reasumując, jeśli ktoś ma głęboko gdzieś możliwość rozwoju, a chce tylko markować pracę, to miejsce jest idealne.

Mirka

Fajna firma, z dużym potencjałem, dynamicznie się rozwijająca. Zarządzania mądrze i strategicznie. Pieniądze jak na szczecińskie warunki bardzo dobre. Niestety w pewnym momencie mocno popsuła się atmosfera w biurze, przyszła nowa miotła i zaczęła robić swoje porządki. Życzę wielu sukcesów i większej intuicji do ludzi :)

Mariano Italiano

Firma super. Zarobki bardzo dobre. Przedstawiciele mają jak pączki w maśle. Szkoda tylko, że atmosfera w biurze gorsza niż w chlewie. Jeden z członków zarządu, najgłupszy ze wszystkich, myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. BB super facet, KB super konkretny facet, ale WW dramat. Jeżeli chodzi o pracę w terenie - przedstawiciele, to praca labamba. Jeździsz, pracujesz, masz kasę na koncie. Najgorszy w układzie jest AS. Krótko mówiąc bydle pseudo korporacyjne, ściemniacz pierwyj sort. Byłem, pracowałem, wiem...

P

Pracowałem tylko kilka miesięcy.Szkoda że firma postanowiła zakończyć współprace ze mną/ Ten czas oceniam bardzo miło.Ludzie na poziomie, życzę powodzenia

dama w klapkach

Suuuuuper firma...

Jak dla mnie trochę zawyżone oceny w niektórych przypadkach!!!

Ocena w skali 1-10 w każdym sektorze: 1. Płace: 4 2. Możliwości awansu: 2 3. Szkolenia i Rozwój: 0 4. Wyposażenie stanowiska pracy: 5 5. Atmosfera: 2 6. Świadczenia pozapłacowe: 0 7. Respektowanie praw pracownika: 0 8. Warunki pracy: 2 9. Kontakty interpersonalne: 1

Zostaw opinię o TWEETOP - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TWEETOP