Tweetop Sp. z o.o.

Adres: Ludowa 24c, 71-700 Szczecin

NIP: 8512743464 KRS: 0000035364

Tweetop Sp. z o.o.
3 12 14 5 1

Opinie o Tweetop Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kamil
 Opinia

Zastanawiam się nad przyczyną tej ciszy? Firma normalnie działa?

Jan
@Kamil 25.06.2019 17:11

Firma normalnie działa i przyjmuje pracowników. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/tweetop-sp-z-o-o,11877 pracodawca szuka inżyniera procesu-produkcja rury wielowarstwowej i operatora/pomocnika operatora linii produkcyjnej. Jeżeli masz gotowości do podjęcia pracy w systemie ciągłym i jesteś dyspozycyjny możesz aplikować. Jeżeli się zdecydujesz koniecznie napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty.

Adam
 Opinia

W sieci krąży oferta pracy. Jak wygląda praca? Przyjmują osoby bez doświadczenia?

Kazimierz
 Opinia

@obibok, w Internecie nie ma żadnych informacji na ten temat, sądzę więc, że firma normalnie funkcjonuje. Może znajdą się tu osoby, które tam pracują, i opowiedzą w kilku zdaniach, jak przedstawiają się warunki? Czy warto aplikować?

obibok

chyba zbankrutowali...

Tak9Nie

Opinia

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w TWEETOP? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

RDQ90
 Opinia

Generalnie wstydziłbym się pracować w tej firmie. Nie rozumiem jak można sprzedawać taki badziew jakim są produkty marki Tweetop. Chiński badziew z dobrą otoczką marketingową. To tak jakby sprzedawać (usunięte przez administratora) w złotym papierku, mówiąc , że jest to czekolada Lindor :) .

Tak2Nie

Das Boot
 Opinia

Firma nawet OK. Gdyby nie wiara Zarządu, że Przedstawiciele i Kierownicy, cokolwiek robią, to firma by była już ze 3 x większa. Gdyby w Tweetop zamontowali pracownikom GPS, to Zarząd by osiwiał w dwie minuty, widząc, jak się pracuje. Przedstawiciele mało lotni, źle wykształceni, zatem, polecam Pracodawcę, wszystkim obibokom i leniom z odrobiną cwaniactwa, bo tacy będą tam gwiazdami. Atmosfera beznadziejna, nie ma zespołu, nie można liczyć na wsparcie i rozsądek Właścicieli, łykających każdy kit Kierowników. Reasumując, jeśli ktoś ma głęboko gdzieś możliwość rozwoju, a chce tylko markować pracę, to miejsce jest idealne.

Tak37Nie

Mirka
 Opinia

Fajna firma, z dużym potencjałem, dynamicznie się rozwijająca. Zarządzania mądrze i strategicznie. Pieniądze jak na szczecińskie warunki bardzo dobre. Niestety w pewnym momencie mocno popsuła się atmosfera w biurze, przyszła nowa miotła i zaczęła robić swoje porządki. Życzę wielu sukcesów i większej intuicji do ludzi :)

Tak14Nie

Mariano Italiano
 Opinia

Firma super. Zarobki bardzo dobre. Przedstawiciele mają jak pączki w maśle. Szkoda tylko, że atmosfera w biurze gorsza niż w chlewie. Jeden z członków zarządu, najgłupszy ze wszystkich, myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. BB super facet, KB super konkretny facet, ale WW dramat. Jeżeli chodzi o pracę w terenie - przedstawiciele, to praca labamba. Jeździsz, pracujesz, masz kasę na koncie. Najgorszy w układzie jest AS. Krótko mówiąc bydle pseudo korporacyjne, ściemniacz pierwyj sort. Byłem, pracowałem, wiem...

Tak22Nie

P
 Opinia

Pracowałem tylko kilka miesięcy.Szkoda że firma postanowiła zakończyć współprace ze mną/ Ten czas oceniam bardzo miło.Ludzie na poziomie, życzę powodzenia

dama w klapkach

Suuuuuper firma...

Tak2Nie2

Opinia

Jak dla mnie trochę zawyżone oceny w niektórych przypadkach!!!

Tak3Nie

Opinia

Ocena w skali 1-10 w każdym sektorze: 1. Płace: 4 2. Możliwości awansu: 2 3. Szkolenia i Rozwój: 0 4. Wyposażenie stanowiska pracy: 5 5. Atmosfera: 2 6. Świadczenia pozapłacowe: 0 7. Respektowanie praw pracownika: 0 8. Warunki pracy: 2 9. Kontakty interpersonalne: 1

Tak10Nie

Zostaw opinię o Tweetop Sp. z o.o. - Szczecin