Opinie o Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Zabrze

nick

a w innych działach - nie programistycznych że tak to nazwę ? szkoleniowcy , dział sprzedaży też jest tak pięknie ;) ?

K.

to ja też coś dodam -generalnie zgadzam się z powyższym. Narzekacze znajdą powód wszędzie - haters gonna hate ;) Zresztą praca to nie przedszkole, ani spotkanie towarzyskie. Ja tam sobie chwalę. W moim dziale jest ok i to dobre miejsce dla programistów. Akurat ja sporo korzystam z tych "innych korzyści", o których była mowa i nie ma z tym problemu. Kasa jest ok, godziny ok, ludzie ok, nie ma co marudzić

Pracow(nick)

Już od jakiegoś czasu jestem pracownikiem QNT – wystarczająco długo, żebym mógł się wypowiedzieć w tym temacie. A żeby nikt mnie nie posądził o celowe „słodzenie”, nie mam zamiaru napisać nic co pozwoliłoby mnie zidentyfikować, jedynie swoją opinię. Ogólnie rzecz ujmując jestem bardzo zadowolony z pracy w QNT. Na tyle, że nie chciałbym jej zmieniać, choć przyznam, że trafiają mi się różne, dość intratne propozycje. Mam też pewne porównanie, bo pracowałem już zarówno w małej, rodzinnej firmie, jak i w bardzo dużym przedsiębiorstwie. I tu od razu odniosę się do zarzutów co do systemu zarządzania (które pewnie po części mogły wynikać właśnie z braku szerszej perspektywy i porównania). W QNT nie jest może idealnie, ale w porównaniu z niemocą w korpo, albo układzikami w małych firemkach, tu skala takich zjawisk jest zupełnie inna. W zestawieniu z wcześniejszymi doświadczeniami, w takich warunkach naprawdę mogę pracować. Ścieżka rozwoju zawodowego - no tak, to nie jest korpo, gdzie skomplikowaną siecią ciekawie brzmiących tytułów zawodowych można ją zasymulować, aż ktoś się zorientuje, że co półroczna zmiana tytułu w sumie niewiele daje. Tu faktycznie trzeba ogarniać swoją dziedzinę, żeby móc zrobić krok dalej. I trzeba go zrobić, a nie liczyć, że ktoś go zrobi za nas. Ale przecież żyjemy w kapitalizmie, a nie socjalizmie – nic ci się nie należy za to, że po prostu przychodzisz do pracy i nikt nie będzie podsuwał ci awansów i podwyżek pod nos z automatu za sam fakt istnienia. Owszem trzeba się czymś wykazać, żeby w ogóle się pokazać. A jak się już pokaże i zapracuje na dobrą opinię, to trzeba zawalczyć o swoje, ale tak przecież powinno być. I na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że można i że to działa. Inny z przedmówców miał rację z tym, że QNT faktycznie oferuje sporo pozapłacowych benefitów i ma zaskakująco dobre podejście do potrzeb pracowników. Właściwie co jest potrzebne, to może się pojawić. Sprzęt do pracy, czy rozrywki, imprezy, wyjazdy, szkolenia - czasem wystarczy się wykazać tylko na tyle inicjatywą, żeby jedynie coś zaproponować. I tu mowa nawet o rzeczach, które wydają się na pierwszy rzut oka niemożliwe – chcesz saunę, zrobi się, chcesz wsparcie wyprawy gdzieś na koniec świata, czy specjalistyczny sprzęt do rzadkiego sportu, wesprzeć akcję charytatywną, zorganizować wypad – można coś załatwić. Z czymś takim naprawdę nigdzie się nie spotkałem – ludzie z pomysłami i aktywni są premiowani. Ok, ja może nie jestem największym faktycznym konsumentem takich benefitów, ale cieszy mnie świadomość, że to działa i gdyby się pojawiła jakaś poważna potrzeba, typu nie wiem – jestem jakiś czas bez samochodu, potrzebuję siebie czy kogoś przenocować, pożyczyć dowolny sprzęt, aulę czy cokolwiek, to bez problemu mogę liczyć na wsparcie firmy. Jeśli ktoś się komunikuje z przełożonymi i wysuwa jasne komunikaty, to może się dogadać. Na przykład dla mnie ważne było podejście do organizacji czasu pracy (w związku z pasjami, które sobie rozwijam prywatnie), więc postawiłem sprawę jasno, że to jest jeden z moich priorytetów i spotkało się to z akceptacją i jest szanowane – bardzo jestem za to wdzięczny. Przyznam też, że bardzo sobie cenię i szczerze lubię zarówno osoby z którymi pracuję, jak i dla których pracuję, więc może dlatego jest mi po prostu łatwiej być zadowolonym z codziennej pracy. Ale uczciwie mówiąc i w całej firmie nie zdarzyło mi się poznać wielu jakiś szczególnie niesympatycznych postaci – pod tym kątem to naprawdę fajna ekipa ludzi. A przecież oczekiwać, że będzie się miało dobre relacje z absolutnie każdym to też utopia (poza tym to przecież praca, a nie spotkania towarzyskie, więc w trudniejszych wypadkach zawsze pozostaje profesjonalny dystans). Postanowiłem napisać coś od siebie, bo trafiłem na ten portal i pomyślałem, że to nie jest całkiem fair i nie jest to całkiem obiektywne podejście, bo z reguły na takich forach swoje pretensje wyrażają Ci, którym z jakiś powodów nie było po drodze z daną firmą i pojawia się dużo, często przesadzonego, jadu. Natomiast zadowolona większość nie ma potrzeby wypowiadania się w takich miejscach i ich głos nie jest słyszany. A faktem jest, że w QNT wiele ludzi pracuje dość długo. Jeśli ktoś nie odpadł w pierwszych miesiącach czy latach, to raczej postanawia pozostać z firmą przez dłuższy okres. A w naszym kraju wiecznych narzekaczy czyny mówią wyraźniej niż słowa – i o to się opierając - QNT to naprawdę bardzo dobry pracodawca.

Wojtek

Najlepsza firma z branży IT. Miałem przyjemność pracować w QNT przez 5 lat. Doskonałe relacje wewnętrzne i dobra organizacja pracy. Polecam szukającym pracy w dziale handlowym. Pani Dyrektor jest the best. :)

Firma Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ASYSTENTKA/ ASYSTENT PREZESA ZARZĄDU. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
WsumieZadowolony

Z pozytywów: - wynagrodzenie zawsze na czas i w wysokości, jaką sobie wynegocjowałeś; - bierzesz udział w wielu projektach - masz wiele dodatków do podstawy; - nie ma problemu z elastycznymi godzinami pracy albo pracą zdalną; - sporo rzeczy poza kasą: możliwość pożyczania samochodów i sprzętów do celów prywatnych; korzystanie z mieszkań firmowych czy nawet z auli do swoich celów; darmowe przekąski, siłownia, sauna i inne takie - prywatna opieka medyczna - imprezy firmowe i wyjazdy (głównie rejsy) - na bogato; - dużo spoko ludzi - dla mnie ważne - łatwy dojazd i zamknięty parking Negatywy tez są - jak wszędzie, ale nie bez powodu dużo ludzi pracuje w firmie grube lata.

wd

zgadzam się z Programistą, w innych działach np. w dziale wdrożeń nie wygląda to lepiej, nie będę przepisywać tego co już jest, dopiszę tylko: - szefowa bojąca się podjąć jakąkolwiek decyzję żeby nie narazić się na gniew swojego męża prezesa (metoda radź sobie sam, cokolwiek nie zrobisz i tak dostaniesz) - prezes, któremu lepiej nie wchodzić w drogę, szczególnie przed wypłatą lub gdy coś idzie nie po jego myśli, często sam sobie zaprzecza, poprawia rzeczy które już wcześniej zaakceptował,potrafi wysłać pozwolenie mailem, a tydzień później wyzywać ludzi, bo żadnej zgody na nic nie wydawał - perspektyw awansu rzeczywiście brak - zarobki marne - no i raporty, raporty, raporty... ile minut rozmowy z klientem, ile minut na odpowiedź na piśmie itp., no i w końcu ile minut na wypisanie raportu - ludzie w większości ok, ale jak im się trafi jakaś inna robota, to bez żalu pobiegną - odpowiedzialność zawsze ponosi ten, który siedzi na najniższej grzędzie - ciągła rotacja ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.