Kirma Profesor Operator wózka widłowego /magazyner

Lublin

Opinie o Kirma Profesor Operator wózka widłowego /magazyner

JA

PRZEZ NASZ [usunięte przez moderatora] RZAD [usunięte przez moderatora] PRAWO NIEMA PRACY W KRAJU CZEBA SIE PROSIC I TO ZŁASKĄ ZA MARNE GROSZE PRACOWAC JAK JUZ JEST TA PRACA ZA 1000ZŁ. NAJGORSZY SYF NA SWIECIE TO W POLSCE!! [usunięte przez moderatora]BIARA ZATO GRUBA KASE NIEMYSLAC O ZWYKŁYM SZARYM CZŁOWIEKU NIECZ[usunięte przez moderatora] ZA MARNE GROSZE!!!!!

Zostaw opinię o Kirma Profesor Operator wózka widłowego /magazyner - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kirma Profesor Operator wózka widłowego /magazyner