Leroy Merlin

Opinie o Leroy Merlin

lll

Leroy Merlin Lublin to (usunięte przez administratora) kłamcy ! Spełniając wszystkie wymagania w odpowiedzi zwrotnej kłamią o tym że nie ma miejsc pracowniczych, a dalej odświeżają ogłoszenia. Szukają chyba alfy i omegi za minimalną krajową. (usunięte przez administratora) bez jakiejkolwiek wiarygodności.

Balbina

Tak to się odbywa. 2900 teraz dostaje nowy na dzień dobry :-/

StaryWyga

Po 5 latach 2900 brutto to jakieś nieporozumienie....

Wiele osób myśli, że wie już wszystko o Leroy Merlin. Czy posiadasz jakąś wiedzę na temat tego pracodawcy, która mogłaby zaskoczyć rynek pracy? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o Leroy Merlin - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin