Opinie o Best Auto Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Best Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Auto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Auto Sp. z o.o. w Lublin

Ogromną rotacja pracowników. Niskie zarobki bliskie najniższej krajowej do tego często na działalności. Praca co najmniej po 10 godzin dziennie plus bezpłatne soboty. Masz urlop = nie zarabiasz. Podejrzenia i oskarżenia na każdym kroku. Jedyny plus to część załogi bardzo fajna . Podsumowując brak czasu i kasji na rozwijanie siebie i swoich pasji. Ja zdecydowanie nie polecam tutaj pracy. Dziś na rynku praktycznie wszędzie zarobisz więcej bez zbędnego stresu.

Mpower

Sama prawda. Praca na "przeczekanie" poznać technologie ciekawych klientów lub zdobyć wpis w CV. Na stałe zdecydowanie nie choćby z uwagi na niskie zarobki i fatalnie ułożone prowizje. Na rozmowie o pracę obiecane złote góry. Dealer stałe poszukuje pracowników nawet dziś na portalu o pracę dostępne aż cztery ogłoszenia. Czy zadowoleni docenieni pracownicy tak często odchodzą . Do tego jest grobowa atmosfera. Ja również nie polecam tutaj pracy. Chyba najgorszy pracodawca motoryzacyjny w Lublinie i okolicach. Plusy dostęp do bazy danych i technologi fajna załoga ładny obiekt. Minusy głodową pensja i ogromną presja fatalny wulgarny PO brak pewności czy na koniec miesiąca nie zostaniemy zwolnieni. Pracownicy to zwykłe cyferki w tabelce. Zwalnianie z dnia na dzień bez jakiejkolwiek podstawy.

Nicky

Nie polecam pracy w tej firmie. Marka premium zarobki najniższa krajowa (3300zl) plus premia.... Oczywiście zrobią wszystko żeby tej premii było jak najmniej... Osobom zza biurka zależy tylko na tabelkach i wynikach co miesiąc żeby prezesik byl zadowolony i dyrektor. Ogólnie po tej pracy można nabawić się nerwicy i depresji. Nadgodziny są ale nie płatne.. A jak zostajesz to prezes ci powie ze jestes nie efektywny bo nie zrobiłeś tego w czasie pracy. Zarobki maks 3.5k na rękę na więcej nie ma co liczyć. Duża rotacja na działach. Szkolenia w zamian za lojalki. Wyrzucają z pracy z dnia na dzień bez powodu ludzi. Radzę omijać to miejsce! ????

@Aga

i sama rozmowa jak przebiega przy tym wszystkim. podkreślana jest rotacja i ciekawa jestem reakcji kandydatów, że mimo wszystko wciąż są chętni. proces rekrutacyjny jest taki, że feedback przychodzi po rozmowie czy mimo wszystko się czeka?

Kandydatka

To jak blisko bieżącym zarobkom tutaj jest właśnie do mediany? Ktoś teraz odniósł się do tego ze raczej na pewno nie jest to minimalna i podrzucił kwotę w wysokości 8,6 tys. to już tak na starcie wychodzi czy raczej po dłuższym stażu? samo wdrożenie tutaj jak jest zorganizowane? Jak je oceniacie?

Jasio
@Kylo

Z ostatniego ogłoszenia wynika że pracownik myjni musi być na samozatrudnieniu. Przecież to wtedy staje się (usunięte przez administratora) za najniższą krajową. Bez urlopu bez określonych godzin pracy. Serio znajdują się tacy do pracy? Ciągle powtarzają się te same ogłoszenia pracownik myjni pomocnik mechanika/ mechanik specjalista da akcesoriów czy doradca. Kto pracuje w branży w Lublinie i okolicach ten wie że praca tutaj to żaden rarytas. Praca za pensje bliska minimalnej krajowej i to na własnej działalności gospodarczej . Szukajcie sobie dalej naiwnych pasjonatów. Ktoś dobrze napisał chyba lepiej iść kebaby robić i sprzedawać. Przynajmniej kasa jest i szacunek.

Bartosz

Świetna załoga i warunki pracy. Do tego klienci pierwsza klasa.

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Best Auto Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Koordynator techniczny. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jak jest efekt z tych szkoleń poprzez głównie obserwacje, tak jak ktoś opisał teraz niedawno? Utrzymają się doradcy. Którzy ogarną temat bez zbędnego wyjaśniania po kilka razy co i jak? taka forma selekcji? Jak to potem przekłada się na „robienie kasy”? Ile nowi zarabiają?

Nie polecam. Zwalniają bez powodu, szczególnie kiedy potrafisz się postawić i jesteś „niewygodnym”. Oczekują świetnych wyników, a przeszkolenie polega na siedzeniu przy doradcy i słuchaniu. Niektóre osoby z zespołu są super, chociaż od nich nigdy o tej firmie dobrej opinii nie udało mi się usłyszeć. Nigdy nie udało mi się spotkać tak nieslownej i pięknej z zewnątrz, a obrzydliwej w środku firmy. Pełno lizodupstwa. Jeżeli podpadniesz komuś „wyżej” bo popełnisz jakiś nawet nieznaczacy błąd, to jesteś na takim celowniku, ze wychodzisz z gabinetu z płaczem. Piękny obraz jak pieniądze potrafią pozbawić szacunku do drugiego człowieka, dać prawo do poniewierania z uśmiechem na twarzy. Uciekajcie, nie idźcie tutaj, chyba ze jesteście (usunięte przez administratora), którym zależy tylko na karierze. Chociaż i w tym przypadku to nie będzie dobry pomysł.

Ciekawa

Ciekawa mimo wszystko jestem tego przeszkolenia. Ile w praktyce trwa i co ten doradca mówi w kontekście merytorycznym? Co do dalszych wskazówek to nie można po prostu spytać wprost? Albo poprosić o więcej czasu na przyuczenie? Próbował ktoś?

Widzę kolejna osoba się przekonała że pod tą piękną skorupa jest (usunięte przez administratora)i niskie zarobki. Wszystko można tam wytrzymać bo załoga jest naprawdę fajna. Tylko jednak nie te zarobki.

@Ciekawa

Trwa tyle ile będą tego potrzebować. szkolenie wygląda tak, że siedzisz obok i po prostu obserwujesz prace doradcy przy którym aktualnie siedzisz. Czasami da Ci poklikać. Na dotlumaczenje nie ma czasu, przecież trzeba robić siano

Pracownik myjni na samozatrudnieniu? Widzę przy tym, że pomocnik mechanika nie ma takiej opcji, widoczna jest umowa o prace w opisie. Oferta wygasła ze trzy miesiące temu, to już koniec okresu próbnego o ile wystąpił? Myślicie, że jeszcze cos wznowią czy może już tym razem nie?

Firma Best Auto Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko PRACOWNIK PORZĄDKOWY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Kandydatka

@Kandydatka

W granicy 3009-3300 na rękę. Taki tutaj miód jest. Więcej jak jesteś pupilem przełozonego i podrzuci naprawy gwarancyjne typu silnik skrzynia. Niestety trzeba się liczy. Na wynagrodzenie bliskie najniższej krajowej. Dlatego wieloletni pracownicy już opuścili ten okręt.. Czy warto? Na to pytanie każdy sam musi sobie odpowiedzieć. Do mediany nawet faworyzowany i w najlepszym miesiącu nie wyrobisz tutaj tyle. Może u konkurencji tak ale nie tutaj.. Ktoś już zresztą pisał że premia jest tak ułożona by szarak jej nie dostał. Po za zarobkami cóż ciężka atmosfera panuje w tym miejscu.

Kylo

Trzeba przyznać że pracować za takie pieniądze na dzisiejsze czasy to trzeba mieć nie po kolei w głowie. Śmieszne kwoty.

@Kylo

A nakład pracy przy tym jak ocenisz, skoro już budkę z kebsem przytaczasz? I czy wobec tych zarobków 3,3 tys netto, które zostały opisane maja nastąpić gdzieś w najbliższym czasie jakieś podwyżki płac? Co jaki okres czasu są zwiększane na tym stanowisku?

Jasio

Justyna

Witam, a zarobki w księgowości przy tym co tu opisujecie jak wypadają? Widzę właśnie taka ofertę w sieci, lecz nie podano w niej wprost widełek placowych i nie mam przez to punktu odniesienia. czy dział księgowości jest jakiś duży czy raczej łączony z innymi?

Czy pracodawca Best Auto Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nicky

Tak. Dyrektor który mówi że jest 10 na twoje miejsce ????

@Nicky

i teraz tak szczerze, czy faktycznie tak jest? widnieje w tym momencie oferta dla pomocnika mechanika i zastanawiam się czy będzie spora konkurencja jeśli o liczbę kandydujących chodzi. warto aplikować? Co sądzicie o perspektywie co do warunków na kolejny rok?

@Nicky

Ta oferta dla pomocnika mechanika, o której pisaliście wyżej z tego co widzę dalej wisi. To rozmowy jakieś już się zaczęły czy jeszcze nie bardzo? był w ogóle teraz ktoś na jakiejś? Jak przebiegają? Jest cos w ogóle sprawdzane czy od razu trzeba iść na jakiś okres próbny?

Nicky

Dziś kolejna osoba się zwolniła.... to nie jest uczciwy i lojalny pracodawca. Obciążają pracownika kosztami za jakiekolwiek uszkodzenia auta a serwis ma ubezpieczenie. A ciągną kasę od pracownika ma pokrywac koszty uszkodzenia i od ubezpieczyciela. Prezes i reszta góry nie mogą się (usunięte przez administratora) kasą. O podwyżkach jakichkolwiek nie chce słyszeć (usunięte przez administratora) nie polecam! Były pracownik.

Hehe
@Nicky

Powinni tam zamontować na wejściu drzwi obrotowe. Tak żeby Ci co odchodzą z pracy jak i nowi pracownicy nie mieli możliwości zamienić słowa. Niedługo pół okolicznych wsi będzie miało w cv wpisane doświadczenie zawodowe w best auto. Podwyżki przecież będą bo od nowego roku najniższa krajowa wzrośnie. Nie rozumiem jak można pracować na działalności przy tak niskim wynagrodzeniu. Wszędzie zarobisz więcej bez zbędnego stresu i pogardy. Tu nie masz co liczyć na szacunek. Ja zdecydowanie również nie polecam tutaj pracy. Przestrzegam wszystkich co im się wydaje że to fajne miejsce do pracy. Szkoda nerwów i zdrowia. Strata czasu. Nie wierzycie to zobaczcie na ogłoszenia o pracę. Non stop kogoś potrzebują. Czy zadowoleni pracownicy tak chętnie odchodzą. Ja przekonałem się osobiście bo nie mogłem uwierzyć w negatywne opinie. Chcesz być traktowany jak (usunięte przez administratora) to spróbuj jak to jest. Gorzej trafić może można. Obecnie poszukują pomocnika mechanika. Żaden dobry mechanik wiedząc jak tu jest nie przyjdzie tu pracować za grosze i najlepiej na działalności. Z oszczędności wolą zatrudnić kogoś co będzie się uczył na tak drogich samochodach klientów. Jak popełni błąd zostanie obciążony. Jak ma się szkolić musi podpisać umowę lojalnościową i później czeka go kara za grubą kasę. Do tego praca w weekendy i w nadgodzinach zupełnie za darmo. O przerwie by spokojnie coś zjeść też można zapomnieć. Donosy i(usunięte przez administratora) na każdym kroku. Wszystko to i cała ta atmosfera jest praktycznie przez jedną osobę. Cóż kiedyś chętni i naiwni do pracy się skończą. Pamiętajcie firmę tworzą ludzie nie obiekty.

Aneta

Z czego wynikało to że 10 godzin dziennie praca była? Nie było żadnych dodatkowo płatnych godzin? I w ogóle to na jakich stanowiskach zatrudniają na własnej działalności?

Mpower

Bartosz

Świetna załoga i warunki pracy. Do tego klienci pierwsza klasa.

Mtray

Proszę o wyjaśnienie dlaczego jeden pracownik powoduje że odchodzą z pracy wieloletni doświadczeni pracownicy?

Beti
@Mtray

a jakie są okoliczności w związku z ta sytuacją, że sugerowana jest przy tym tylko jedna osoba? dopytuję, bo w jednym z ostatnich wątków pisano o tym, że jest nawet w porządku, więc co mogło się wydarzyć przez te miesiące?

@Nicky

Dzięki za opisanie sytuacji. Serio takie niskie zarobki? Ostatnio mocno zastanawiałem się by aplikować na ogłoszenie o pracę jako doradca serwisowy. Docierały do mnie sygnały o warunkach pracy tutaj jak widać były prawdziwe.

@Marcin

Doradcy są zrównani z ziemią przed dyrektora i prezesa. Liczą się wyniki i tabelki oraz nagrody za ciężka pracę ;) mało kto wytrzymuje presję psychicznie. Praca od pierwszego do ostatniego miesiąca i tak w kółko.. Brak jakiegokolwiek planowania prac wszystko na już bo klient jest ważny.

Dawid
@Nicky

Serio doradca autoryzowanego serwisu premium. Człowiek z wyższym często technicznym wykształceniem zapewne i ze znajomością języka z uwagi klientów zarabia maks 3.5k??? Przecież małolaty w McDonald's zarabiają lepiej. Na byle pracy przy taśmie zarobisz lepiej. Tu pewnie jeszcze soboty za free. To aż nie do uwierzenia.

@Dawid

Chciałam sprawdzić dostępne oferty wobec tego co piszecie o warunkach dla doradców. Na stronie jest kompletnie pusto, czyli wszystko obsadzone? Osoby zatrudnione uznają te warunki za adekwatne mimo, że tak opowiadacie się o tych stawkach? Są jeszcze jakieś odrębne warunki, które składają się na całość wynagrodzenia za pracę?

@Dawid

Wystarczy co kwartał wejść na stronę firmy. Widać wtedy jak często zmieniają się pracownicy. Może są tak zachwyceni praca hehehe. Rotacja pracowników jest ogromna. Nasuwa się wniosek: raczej tutaj nie można liczyć na stała stabilna prace.

Aga
@Aneta

Wystarczy wejść na popularny portal dla poszukujących pracy i jest ogłoszenie że poszukują doradcy. Ogólnie praca nie jest zła. Bardzo fajny właściciel i załoga. Zdecydowanie polecam dla młodych zdobywających doświadczenie pracowników. Nie ma co ukrywać ale w tej branży są takie zarobki.

@Aga

nowy

Co możecie powiedzieć o pracy na myjni w bmw Lublin? Zgrany zespół jak z zarobkami?

@nowy

Zespół zgrany i to bardzo. Dzięki temu jest świetna atmosfera. Zarobki są tez ok

@Nowy

zarobki "ok" czyli w teorii mogłyby być lepsze w ujęciu rynkowym czy jednak na 100% sa adekwatne? piszesz to w zasadzie jako osoba nowa? na rozmowie to jakie plany względem zarobków zostały przybliżone? jakie są perspektywy na podwyżki, po jakim czasie?

Doradca

Bez wątpienia najlepszym firma z branży motoryzacyjnej w okolicy. Bardzo fajna atmosfera -zgrany zespół ambitnych pracowników. Zarobki uzależnione od zaangażowania i kompetencji. Zdecydowanie polecam pracę w tym salonie.

Taki tam

Kiedyś Wojciech Ż. w Toyocie płacił grosze jako prokurent, to teraz jako właściciel ile może płacić? Kokosy? Nie dziękuję. Nie ryzykuje.

@Taki tam

Płacić najniższą krajową i to pracownikowi na działalności. To się nazywa wyrachowanie.

Aneta

Ja tam widziałam inne stawki na forum, ktoś nawet o ósemce wspomniał... Mo ale to czekaj, o którym stanowisku piszesz tak właściwie? Pracowałeś na nim? Jeśli tak to opiszesz jak praca mogła przebiegać?

Aneta

mnie tam auta nie interesują, zaś sama praca i wynagrodzenie za nią. Co możecie napisać o dziale sprzedaży? Jest na stronie właśnie ogłoszenie do niego. Jacy ludzie obecnie się zatrudniają, jaki staż? Co z atmosferą i zakresem rzeczywistych obowiązków?

Ja wol

Po ogłoszeniach które ukazują się regularnie cały czas rotacja to dobra firma czy bardzo dobra to samo w mercedesie

klient

Czy ktoś może udostępnić nr tel do prezesa?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Best Auto Sp. z o.o.?

Roksana

Na dostęp do biurka - oczywiście jak za dostęp wcześniej szanownej firmie zapłacić.Serio to nie jest żaden żart. Przykre to jest że naiwność ludzka nie zna granic i nadal są osoby które dają się tutaj a tak wykorzystywać. Praca pod presją za marne pieniądze tu jedyne co masz pewne.

@Roksana

jak nie żart? to w jaki sposób miałoby tego typu rozliczenie tutaj wyglądać? ta presja na dzień dzisiejszy to z czego może wynikać? jak niektórzy tutaj sobie z nią radzą?

Taki ten

Jest taki jeden co lata na pięterko a największe boki robi. My to widzimy. Jest taki jeden

Halina
@Taki ten

Jakie boki? Nie jestem w temacie. Co konkretnie widzicie? Jesteś w stanie napisać jakieś dokładne sytuacje? Nie do końca wiem, co masz na myśli.

Roksana

Bardzo dobra praca. Zarobki powyżej 8000 zł netto. Dużo specjalistycznych szkoleń w tym bezpłatny kurs angielskiego.

Kandydat debest

Ja cie. Toz to szok! A są owocowe czwartki? :D

@Kandydat debest

Raczej lodowe środy

@Roksana

Co z tego że większość z nas zarabia dużo. Jedynka z przodu przy dzisiejszych cenach ech. Chcemy przynajmniej te 20 klocków zarabiać

Aneta

nastawienie, że zawsze można więcej? a za jaki konkretnie wysiłek ta jedynka z przodu wpada? jeśli chodzi o te szkolenia o dorzucili jakieś nowe w ostatnim czasie?

Zostaw merytoryczną opinię o Best Auto Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Best Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Auto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Best Auto Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Metalurgiczna 60
    20-234 Lublin