Opinie o Brico Bepot w Puławy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brico Bepot. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brico Bepot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brico Bepot w Puławy

herman

sa tam ludzie ktorzy pracuja i ktorzy lubia dobrze posciemniac, gdy wchodze do brico to na wejsciu zawsze ktorys pracownik jest zeby sie dowiedziec gdzie co jest. od dluzszego czasu przychodze na dzial elektryczny i ciagle widze mlodego chlopaka (wiek ok 25 lat) dosc wysoki, zawsze podchodzi z kultura i profesjonalizmem do swojej pracy oraz zawsze doradzi co warto wziac a co nie. Szczerze polecam dzial elektryczny w Puławach!!!

?

Uwaga na oszustów z Puław i drzwi z Brico Depot firmy Widoow z radomia .

kasia

ja rowniez mam takie zdanie o kierowniczce kas jest niemiła dla swoich pracownic nie wiem jak one mogą z taką osobą pracować nikt tego nie widzi czy co myśle ze trzeba coś z tym zrobić zgłosic gdzies czy co bo same są przestraszone i nie wiedzą co mają zrobić.

maria

Dobrze ze ludzie sa wrażliwi i zwracają na te rzeczy uwagę. Mojej znajomej córka pracowała na kasie w brico pulawy. Karygodne traktowanie kasjerek. Nikt tego nie widzi gdzie jest dyrekcja tego sklepu. Kasjerka nie ma prawa się usmichnac, wyjść za potrzeba kiedy musi, kasjerka nie ma prawa do urlopu kiedy chce tylko wtedy kiedy daje jej kierowniczka kas, kasjerka nie ma w tym markecie żadnych praw. Coz za nieludzkie traktowanie. Ludzie przecież wy macie prawa, zwrodzcie sie wiec o pomoc do instytucji które sa po waszej stronie. Tak nie może być.Na szczęście znajomej córka dostała prace w innym sklepie, jest zadowolona i szczesliwa. Porostu wie ze żyje. Skonczyl sie stres, ktor towarzyszyl jej w sklepie budowlanym BRICO w PULAWACH. Apani kierowniczka może trafi na kogoś kto potraktuje ja tak jak ona traktuje kasjerki z tego sklepu, czego jej zycze...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Brico Bepot? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Puławy
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
halina

To prawda. Jestem mieszkanka Pulaw. Ta przelozona kasjerek ma rude wlosy, jest bardzo niemila i odstrasza klientow. Powinna miec troche pokory. Kasjerki rzeczywiscie powinny zawiadomic kogos kto im pomoze. Tez bylam swiadkiemtakiej sytuacji. Kierownik powinien byc madry , zrownowazony i przede wszystkim za swoimi prcownikami a nie przeciwko nim. Ciesze sie ze ludzie zwracaja na to uwage. Pani kierowni kas niech ma sie na bacznosci, sama siegne posrodki zapobiegawcze. Jej zachowanie wygania klientow ze sklepu, a pan kasjerek jest mi poprostu zal, pozdrawiam

kazimierz

Ostatnio robilem zakupy w Brico w Pulawach. Jestem przerazony jak kierowniczka kas traktuje swoje kasjerki. Wlosy stanely mi na glowie. Wykrzykiwala na panie, ktore godzinami siedza przy kasie, sa bardzo mile. Ona zachowywala sie jak kapo. Tak nie moze byc. Rozjezona kierowniczka kas, bo dowiedzalem sie wiele o tej osobie. CZY DYREKCJA NIE MOZE ZWROCIC TEJ PANI UWAGI ZE KASJERKA TO TEZ CZLOWIEK. bEDE PRZYGLADAL SIE TEJ PANI BO CZESTO TAM BYWAM. jEZELI BEDZIE TAKA KONIECNOSC SAM BEDE INTERWENIOWAL NIE TYLKO U DYREKTORA ALE TAKZE ZAWIADOMIE INSPEKCJE PRACY. Ta pani musi tam miec szerokie plecy....

zosia

Aż mnie ciarki przechodzą jak pomysle jak zostalismy dziaj potraktowani przez ochronę firmy IMPEL w markecie budowanym Brico Depot w Puławach. (usunięte przez administratora), prostactwo i zero szacunku do klienta. A przecież ten o wiele młodszy człowiek odemnie dzieki moim zakupom w tym sklepie ma pensje. Ale do rzeczy, wybrałam się na zakupy do sklep. Miałam ze sobą swoją rzecz, poniewaz chciałam kupić taką samą, więc poprosiłam Pana ochroniarza przy wejściu o przyklejenie naklejki żeby potem nie było problemów. Po dokonaniu zakupów udaliśmy się do wyjścia a ty nagle za tzw. winkla wyskakuje dwóch ochroniarzy, ani Dzień Dobry ani nic z tekstem: \"OCHRONA OBIEKTU ZAPRASZAM ZA NAMI\". Oczywiscie przestaszyłam się bo jejku o co tu może chodzic? Idąc za tym Panem w 100% reklamujacym firmę brudnym i zmechaconym polarze do pokoju wszyscy patrzyli sie na Nas jak na potencjalnych złodziei. a o co chodziło? o oklejoną wczesniej przez ochroniarza rzecz. Po niemiłej akcji przeszukania Nas powiedziałam do tych Panów że chyba należy się jakieś PRZEPRASZAM za tą sytuację nie z nazej winy a ten (usunięte przez administratora) ochroniarz odpowiedział: NIKT WAM NIE KAZAL TU PRZYCHODZIĆ!!!(usunięte przez administratora), buractwo i prostactwo nic więcej. szkoda tylko że taki fajny sklep tracu wlasnie klientów przez takich to niekompetentnych ochroniarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Brico Bepot - Puławy

• Jak się pracuje w Brico Bepot?

Zobacz opinie na temat firmy Brico Bepot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Brico Bepot