Medical Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Puławy

Opinie o Medical Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

lena

@A.B., jakby kolezanka uczciwie pracowała to nie byłoby za co na Nią donieść. Co do medical to jest ok, zwłaszcza jeśli chodzi o lekarzy.

Olga
@lena 22.04.2016 21:29

Ja tez tam pracowałam i jest wymyślanie głupot, typu co pan , pani zrobiła,albo wpłynęła na pana panią skarga. taki tam jest kierownik. Nie wiesz to nie pieprz głupot.

Olga
@lena 22.04.2016 21:29

A.B.

Moja koleżanka tam pracowała, ale jej miejsce było potrzebne innej pani po znajomości, wiec zaczęły się donosy aż musiała sama zrezygnować taka była zaszczuta!

jak tak super to się tam zatrudnij a zobaczysz!

Ja

Post sponsorowany i kłamliwy!

Zostaw opinię o Medical Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medical Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej