Opinie o Brico Bepot w Puławy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brico Bepot. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brico Bepot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brico Bepot w Puławy

Juri

Zajefajny sklep super obsługa piękne kobiety no i kibelelki gitara czysto i pachnaco tak trzymać (usunięte przez administratora)

Małgorzata

Chętnie dowiem się czegoś o tym, jak się pracuje w Brico. Jakie są Waszym zdaniem największe plusy i minusy tej pracy? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Czy pracownicy w Brico Bepot dogadują się między sobą?

myślę

jasne ze tak. super

japko
@myślę

potwiedzam. ekipa spox

Miro

Może trzeba bardziej starać się w pracy a nie będzie obrażania innych ludzi. Polecam firme bo jest dobra!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Brico Bepot? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca

nie wiem kto pisze ale potwierdzam . jest DOBRZE. lub jak kto woli co nigdy nie robił SUPER

pan st

Super i Super

obiektywny
@pracownik

no bedziesz nie oficjalnym pracownikiem miesiaca za podlizy. jeden juz wylizał sobie byciem zastepca.

patelnia
@obiektywny

a ty jesteś jak słyszałam mistrzem minety

ja michal

sup er

sab

Lubię atmosferę w Brico Bepot za: super

niezadowolony

To co się dzieje teraz w tym sklepie można nazwać tylko w jeden sposób(usunięte przez administratora). Pracownicy się zwalniają, osoby funkcyjne z dużym doświadczeniem odchodzą, ale na to" wspaniały dyrektor świetny strateg i specjalista od HR" ma sposób awansuje osobę z wykształceniem gimnazjalnym i doświadczeniem jako pracownik ekipy sprzątającej, teraz tacy ludzie będą zarządzać tą placówką. Świetny pomysł...... ciekawe ile jeszcze Centrala będzie patrzyła na to wszystko. Niech ktoś zada sobie trud z Warszawy i sprawdzi rotację pracowników w tym sklepie od objęcia funkcji DS tego człowieka.

@niezadowolony

nieważne jest wykształcenie. ważna jest praca a także koleżeństwo którego Tobie zabrakło. pozdrawiam pracowników Brico.

@niezadowolony

a co ?. ekipa sprzątająca to coś gorszego ?

@niezadowolony

napisz jak nas okradasz i dlaczego cały czas to robisz "niezadowolony"

z kar bówka

policyjna prowokacja

sprany
@niezadowolony

piszesz bdrury jak nie doj eb any

wieczór
@niezadowolony

do "niezadowolony" ...........................jechałem twoją starą i tak jak ty jestem niezadowolony

Gruz
@niezadowolony

Rysiek to Ty?? Dobrze się stało że nie zostałeś wywalony dyscyplinarnie

zastanówcie się

Siostry i Bracia w Chrystusie, Oto kilka dni temu rozpoczęliśmy Okres Wielkiego Postu. Jest to szczególny czas łaski dany nam byśmy podjęli refleksję i pracę nad sobą wiodącą ku naszemu nawróceniu, ku zerwaniu z grzechem, który nas zniewala, ku przemianie naszych serc, by zwrócić je na nowo do Boga. I oto w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu czytania biblijne koncentrują nasze myśli na prawdzie o niezmiennej miłosiernej miłości Boga, o słabości i grzeszności człowieka oraz nieustannej walce prowadzonej przez ojca kłamstwa – szatana, mającej na celu oderwanie człowieka od Boga. Oto w pierwszym czytaniu z Księgi Rodzaju słyszeliśmy jakże dobrze nam znany, opis kuszenia pierwszych rodziców przez szatana. Ojcu kłamstwa nie podoba się idealny świat stworzony przez Boga i od samego początku stara się namówić człowieka do grzechu, do odłączenia się od Boga. Ucieka się do kłamstwa, aby wprowadzić w serce człowieka wątpliwość co do prawdziwości słów wypowiedzianych przez Stwórcę. Działa więc zgodnie ze swoją naturą i przedstawia zakaz zjedzenia owocu z drzewa poznania dobra i zła jako nieprawdziwy, mówiąc: Na pewno nie umrzecie! Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło. Człowiek, zamiast zawierzyć Bogu, który go stworzył i umieścił w pięknym ogrodzie, ulega pokusie i tym samym sprowadza na świat grzech, którego konsekwencją jest śmierć. Skutki tego grzechu dotykają wszystkich potomków Adama. Po raz pierwszy rodzi się w człowieku nieuporządkowane pragnienie, by być jak Bóg, znać dobro i zło. W ten sposób, jak poucza św. Paweł: Przez jednego człowieka grzech wszedł do świata, a przez grzech śmierć, i w ten sposób śmierć przeszła na wszystkich ludzi, ponieważ wszyscy zgrzeszyli. Po dziś dzień wszystkie pokolenia zmagają się z konsekwencją tej decyzji pierwszych rodziców rodząc się z brzemieniem grzechu pierworodnego, które to brzemię może zostać zgładzone jedynie przez sakrament chrztu świętego, który zanurza nas w odkupieńczą śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Wielki Post to okres szczególny, to czas kontemplowania tej właśnie zbawczej Ofiary i przygotowania się do świętowania Paschy – przejścia ze śmierci do życia. Słusznie rozpoczyna się on nawoływaniem do nawrócenia i pokuty, zwrócenia się do Boga, aby otrzymać łaskę przebaczenia grzechów i stać się nowym stworzeniem. Stwórz, Boże we mnie serce czyste i odnów we mnie moc ducha – wołamy za psalmistą, bo pragniemy przemienić nasze serca, aby dostąpić usprawiedliwienia danego nam w Jezusie Chrystusie. Albowiem – pisze św. Paweł – jak przez nieposłuszeństwo jednego człowieka wszyscy stali się grzesznikami, tak przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi. I dalej – Gdy bowiem jeden tylko grzech przynosi wyrok potępiający, to łaska przynosi usprawiedliwienie ze wszystkich grzechów. Tak, przez posłuszeństwo Chrystusa wszyscy staną się na powrót sprawiedliwymi. Życie Bożego Syna za życie wszystkich ludzi. Jak bardzo Bóg ukochał swoje przybrane dzieci – Ciebie i mnie, droga Siostro, drogi Bracie – że zdecydował wydać na śmierć swojego Jednorodzonego Syna, Baranka bez skazy, który upodobnił się do nas we wszystkim oprócz grzechu. Jego uczynił grzechem, aby przez Jego mękę i śmierć, uwolnić nas od winy. Aby dobrze przygotować się do wypełnienia swojej zbawczej misji Jezus udał się na pustynię, by tam pościć przez czterdzieści dni. Szatan chciał wykorzystać ten czas i kiedy tylko Jezus poczuł głód kusił go mówiąc: Powiedz żeby te kamienie stały się chlebem (Mt 4,3). Jezus zaś odrzuca tę pokusę odpowiadając: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Szatan nie daje jednak za wygraną i w drugiej próbie zachęca Jezusa: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół! (Mt 4,6). Cytuje nawet słowa Pisma świętego chcąc sprawić wrażenie, że to nic złego, gdyż Bóg i tak pośle aniołów, aby Jezusowi służyli, aby nie stała Mu się krzywda. Jezus także odwołuje się do Pisma świętego, w którym napisane jest: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego. Wtedy szatan odwołuje się do potrzeby władzy: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon (Mt 4,9). Jednak Jezus wie, że wszystko, co istnieje na świecie nie jest w rękach szatana, ale pochodzi od Boga i dlatego odpędza szatana pouczając go, że tylko Bogu wolno służyć i oddawać pokłon. Jakże znamienne trzy pokusy, którym tak często również dzisiaj ulegamy. Pokusa zaspokojenia głodu, żądzy władzy i bałwochwalstwa. Trzy zagrożenia tak dobrze znane współczesnemu człowiekowi. Można by rzec, że nic od tamtego czasu się nie zmieniło. Szatan wciąż, według tego samego schematu, kusi każdego z nas i jakże często niestety ulegamy. Jeśli odważył się kusić Jezusa to tym bardziej nie cofnie się by kusić nas, słabe stworzenie. Doświadczamy tego na co dzień.

zastanówcie się

Czytania na niedzielę, 2 grudnia 2018 I Niedziela adwentu(Jr 33,14-16)Pan mówi: „Oto nadchodzą dni, kiedy wypełnię pomyślną zapowiedź, jaką obwieściłem domowi izraelskiemu i domowi judzkiemu. W owych dniach i w owym czasie wzbudzę Dawidowi potomka sprawiedliwego; będzie on wymierzał prawo i sprawiedliwość na ziemi. W owych dniach Juda dostąpi zbawienia, a Jerozolima będzie mieszkała bezpiecznie. To zaś jest imię, którym ją będą nazywać: "Pan naszą sprawiedliwością".(Jr 33,14-16)Pan mówi: „Oto nadchodzą dni, kiedy wypełnię pomyślną zapowiedź, jaką obwieściłem domowi izraelskiemu i domowi judzkiemu. W owych dniach i w owym czasie wzbudzę Dawidowi potomka sprawiedliwego; będzie on wymierzał prawo i sprawiedliwość na ziemi. W owych dniach Juda dostąpi zbawienia, a Jerozolima będzie mieszkała bezpiecznie. To zaś jest imię, którym ją będą nazywać: "Pan naszą sprawiedliwością".(Ps 25,4bc-5ab,8-9,10 i 14)REFREN: Do Ciebie, Panie, wznoszę moją duszęDaj mi poznać, Twoje drogi, Panie, naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami. Prowadź mnie w prawdzie według Twych pouczeń, Boże i Zbawco, w Tobie mam nadzieję.Dobry jest Pan i prawy, dlatego wskazuje drogę grzesznikom. Pomaga pokornym czynić dobrze, pokornych uczy dróg swoich.Wszystkie ścieżki Pana są pewne i pełne łaski dla strzegących Jego praw i przymierza. Bóg powierza swe zamiary tym, którzy się Go boją, i objawia im swoje przymierze.(Ps 25,4bc-5ab,8-9,10 i 14)REFREN: Do Ciebie, Panie, wznoszę moją duszęDaj mi poznać, Twoje drogi, Panie, naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami. Prowadź mnie w prawdzie według Twych pouczeń, Boże i Zbawco, w Tobie mam nadzieję.Dobry jest Pan i prawy, dlatego wskazuje drogę grzesznikom. Pomaga pokornym czynić dobrze, pokornych uczy dróg swoich.Wszystkie ścieżki Pana są pewne i pełne łaski dla strzegących Jego praw i przymierza. Bóg powierza swe zamiary tym, którzy się Go boją, i objawia im swoje przymierze.(1 Tes 3,12-4,2)Bracia: Pan niech pomnoży liczbę waszą i niech spotęguje waszą wzajemną miłość dla wszystkich, jaką i my mamy dla was; aby serca wasze utwierdzone zostały jako nienaganne w świętości wobec Boga, Ojca naszego, na przyjście Pana naszego Jezusa wraz ze wszystkimi Jego świętymi. A na koniec, bracia, prosimy i zaklinamy was w Panu Jezusie: według tego, coście od nas przejęli w sprawie sposobu postępowania i podobania się Bogu i jak już postępujecie, stawajcie się coraz doskonalszymi! Wiecie przecież, jakie nakazy daliśmy wam przez Pana Jezusa.(1 Tes 3,12-4,2)Bracia: Pan niech pomnoży liczbę waszą i niech spotęguje waszą wzajemną miłość dla wszystkich, jaką i my mamy dla was; aby serca wasze utwierdzone zostały jako nienaganne w świętości wobec Boga, Ojca naszego, na przyjście Pana naszego Jezusa wraz ze wszystkimi Jego świętymi. A na koniec, bracia, prosimy i zaklinamy was w Panu Jezusie: według tego, coście od nas przejęli w sprawie sposobu postępowania i podobania się Bogu i jak już postępujecie, stawajcie się coraz doskonalszymi! Wiecie przecież, jakie nakazy daliśmy wam przez Pana Jezusa.(Ps 85,8)Okaż nam, Panie, łaskę swoją, i daj nam swoje zbawienie.(Ps 85,8)Okaż nam, Panie, łaskę swoją, i daj nam swoje zbawienie.(Łk 21,25-28.34-36)Jezus powiedział do swoich uczniów: „Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłoku z wielką mocą i chwałą. A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie. Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie przypadł na was znienacka jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”.(Łk 21,25-28.34-36)Jezus powiedział do swoich uczniów: „Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłoku z wielką mocą i chwałą. A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie. Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie przypadł na was znienacka jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”.

zapraszam na mszę

Pośród wszystkich form nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny Różaniec jest najbardziej znany i rozpowszechniony. Do upowszechnienia i docenienia tej modlitwy przyczyniły się usilne i naglące wezwania Papieża Leona XIII pod koniec XIX wieku. Chociaż w ostatnim okresie modlitwa ta została w niektórych środowiskach zaniedbana, to jednak wydaje się, że odzyskuje ona teraz swoje uprzywilejowane miejsce w pobożności chrześcijańskiej, szczególnie wśród młodzieży. Przykład i słowa Jana Pawła II są potężnym bodźcem dla wiernych, aby nabyli lub odzyskali zamiłowanie do tej tradycyjnej i wciąż aktualnej praktyki

WP

kto nie skacze ten z policją a kto skacze to jest z nami a kto tylko chce być lepszy to na pewno z Wiślakami

pul
@WP

Po roku przerwy zapraszamy kibiców do Plebiscytu na najlepszego piłkarza puławskiej Wisły w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Głosować można na jednego wybranego zawodnika. Zachęcamy do zabawy i głosowania.

spoioch

nie pijecie z nami to znaczy że jesteście piersi na policji. to jest to forum ? NOWY policja to ty

antygłup

aby pisać na tych wypocinach to co trza umić i skund być. napiszta. jak coś to my czekamy koło was

Kilka lat temu pracowałem w tej firmie jak czytam co tam się dzieje to cieszę się że już mnie tam niema. Ludzie po gimnazjum wydający polecenia hehe

my z brico
@Nowy

też się cieszymy że już cię nie ma od kilku lat. jest spokojniej...lepiej... i ...bez ciebie

ja z brico
@my z brico

nie wyrażaj swojej opinii pisząc my - bo nie znasz innych zdania na ten temat

wszyscy z briko
@Nowy

"pracowałem" to za dobrze jak na ciebie. prawda jest taka że inni pracowali za ciebie a ty brałeś za to kasę

Prawnik Społeczny

a co myślicie aby sprawdzić kto pisze te posty i kto kogo może obrażać ?

gość

Mam pytanie merytoryczne, skoro piszecie że osoby zarządzające mają wykształcenie gimnazjalne to jakie kwalifikacje trzeba mieć na sprzedawcę, znać alfabet i umieć liczyć do dziesięciu?

taka prawda i tyle

so hight

"nizadowolony" to zwykły wycior do tylniej części pod plecami

Roman

Zwolnień będzie ciąg dalszy aby patrzeć dyrekcja kogoś zwolni. Dyrektor wyrzuci wszystkich których on nie zatrudnił lub awansował. Na pewno zostanie Grzesiek kupiony przez dyrektora.

@Roman

Jeśli o mnie chodzi to TVN 24 poda kwotę transferu.. podobno Lewandowski sprzedał się za mniej ☺

Brico Depot
@Roman

Tacy ludzie są najlepsi którzy nie mają swojego zdania albo dla podlizu wejdą wszędzie.

Sadurski G

Ha ha ha. To dobry komentarz.... powiem jedno... była taka osoba na brico co mówiła do pracowników i tu cytuje " nie wyrabiam się?? Nie dajesz rady ??? Zwolnij się." Szanuje te osobę bo dzięki Niemu pracuje i dzięki Niemu wiem po co to robie dzięki Niemu nauczyłem się ze trzeba zapir... został zwolniony za głupotę prawda. .. a wy jęczacie, podejdzie do mnie na hali i powiedzcie ze zarabianie mniej ode mnie albo że jesteście naciskani powiem wam jedno "Nie wyrabiasz się źle Ci??? To się zwolnij" . Ja byłem szkolny przez starych pracowników i nie jechałem jak musiałem sam zapie... bo nikt młodemu nie pomaga teraz mobbing i te sprawy i każdy nagle się skarży... wiec dla waszej informacji mam 100 zł więcej od najniższej w Brico. .. i nie mam z tym problemu przychodzę robie swoje i nie muszę się podpisywać czy (usunięte przez administratora) ..bo nie mam na to czasu kto pracuje zemną wie ze ja na ręce innych nie patrzę bo w h... to mam. Wiem co Ja mam zrobić i to robie...

Sadurski G

Ja pracuję w Brico Depot.. nie ukrywam swojej tożsamości i jestem zadowolony, zarobki są oki... szkolenia na wszystkie urządzenia zapewnia Castorama... szkolenia stanowiskowe zapewnione... a pracować trzeba jak wszędzie... nie oszukujmy się jeśli ktoś pracować chce to będzie pracować w żadnej pracy takiego wsparcia nie dostałem i nie chodzi mi o stara dyrekcję....Nowa dyrekcja zmieniła parę rzeczy i większość na plus (przynajmniej na moim dziale nie chce mówić o innych działach bo niewiem)... wymagania są, ale w której pracy ich niema?... każda firma dąży do progresji...nikt nikogo nie zmusza żeby robił coś czego nie jest wstanie zrobic ... Kierownik wyrozumialy i zastepcy do rany przyloz... niemialem problemu ze zmianą grafiku gdy było mi to potrzebne... nie miałem problemu z urlopem na żądanie...

@Sadurski G

Będziesz pracownikiem miesiąca za to. Brawo.

@Nikt ważny

Myślałem o pracowniku roku.... no ale trudno pracownik miesiąca musi wystarczyć :)

@Sadurski G

Za mało włazisz w d..e żeby być pracownikiem roku.

Lolek
@Nikt ważny

Pracownika roku wybierają pracownicy nie dyrekcja...

Brico Depot
@Sadurski G

No Panie Sadurski przeszedles nawet najlepsze wlazidupy. Sam narzekali na kierowników zw calu czas 2 zmiany że podają dalej co się mówi a teraz wszedłes głębiej niż oni. Luz dalej wylizesz wielka karierę. Pozdrawiam

@Brico Depot

Powiedz mi to w szatni albo przynajmniej nie ukrywają się za "nickiem" miałem swoje zalety i pogadamy z kierownikami wyjaśniłem sobie pewne kwestie i jest oki..

@Nikt ważny

No tak bo większość juz nawet nie pamiętam jak wyglądam bo tylko na gorze siedzę ????

Stary pracownik

To co pisze nick to się cześć zgadza. W/w przykłady zwolnień -prawda. Nowa dyrekcja-nowi menadżerowie. Największy donosiciel tylko został. Nieważne czy to stary pracownik który awansował na zastępcę czy nowy kierownik z drugiego końca polski zawsze się znajdą takie osoby. Jeżeli ktoś twierdzi ze mu źle niech się zwolni i życzę mu żeby trafił na gorszych szefów. Dla osoby której to jest jego pierwsza praca może być zle a dla osoby która już miała kilku szefów nie jest wcale źle. Dyrektor musi czasem pokazać że ma jaja. Proste.

@Stary pracownik

Ten kto nadal pracuje..wie,że donosicieli jest przynajmniej dwóch. Stary pracownik,który został zastępcą kierownika i właśnie jego kierownik. Atmosfera jest jaka jest. Większość pracuje jak powinna. Ale nikt nie lubi lizusów i donosicieli.

@Nikt ważny

W/w przykłady byly tylko po to ze zwolnienia nie biora sie znikąd. Zawsze jest coś na rzeczy. Oni też dostali wyprawke, a moglo sie to skonczyc dla nich bardzo kiepsko. I jakoś nikt nie pisze ze dyrekcja dobra tylko dalej źli bo zwalniają. Donosicieli jest wiecej niż dwóch tylko udają pozadnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Brico Bepot - Puławy

• Jak się pracuje w Brico Bepot?

Zobacz opinie na temat firmy Brico Bepot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Brico Bepot