Opinie o Brico Bepot w Puławy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brico Bepot. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brico Bepot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brico Bepot w Puławy

Fjat

To forum nie jest miejscem na zale.

nick

Ostatnie opinie dowodzą tylko kto je pisze. Stara śmietanka towarzyska poprzedniego dyrektora która dawała aby sobie podwyżki. Nowy dyrekcja zrobiła z nimi porządek i się ich pozbyla A teraz wielkie żale ze mobing. komentarz o donoszeniu po zwolnieniu jednego z największych donosicieli to zwykle dno.

@nick

Nick-W (usunięte przez administratora) byłeś,gowno widziałeś.

Tyskiea

Jezeli Tobie cos nie pasuje to postaw sie na miejscu pracownikow ( nie kierownikow). Praca swoja droga a obowiazki dyrektora sa tez wazne ale nie droga wyrzucania doswiadczonych ludzi i przyjmowania swierzych ktorzy nie maja pojecia o standardach panujacych w firmie. Ludzie sie boja o swoje stanowiska a lizacych coraz wiecej. Trzeba wiedziec kiedy sie ogarnac i wymagac tyle od siebie (dyrekcja) co od pracownikow a nie przysiasc albo chodzic jak kat i wymagac jeszcze wiecej. Troche rozumu w glowie trzeba miec. Swierzak nie zrobi tyle co pracownik ze starzem

@Tyskiea

czy o tych doświadczonych pracownikach to mówicie o tych co zostali wyrzuceni za picie bo czasami nie byli w stanie ustac na nogach, gościu który wyzywal się na dziewczynach bo tylko umiał krzyczeć A cala reszta obsady nic sobie nie robiła robiła jego krzykow, kireownika co chodził na 1.5h przerwy, kolejny który tylko umiał kur...wiać do klientów. jeżeli twoim zdaniem to doświadczeni pracownicy to życzę powodzenia.

@Tyskiea

Do mnie pijesz?

Tyskiea

Widze ze duzo wiesz i duzo widziales. Donosiciele sa wsrod nas

Jeśli jesteście pewni, że tak jest jak piszecie to trzeba zgłosić a pisanie na forum nic nie da!!!

Pracownicy Brico Depot w Puławach zgłaszajcie sytuację mobingu do Warszawy! DYREKTOR NIE JEST BOGIEM JEST TYLKO PRACOWNIKIEM i ma swoich przełożonych. Skoro nic nie wiedzą to jak mają reagować? Nie dajcie się, kiedyś jego też wyrzucą.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Brico Bepot? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Puławy
ACTION Poland Sp. z o. o.
Magda

Dyrekcja w Brico Depot to jakaś pomyłka, kto ich wybrał i trzyma na tym stanowisku? Takiego pomiatania ludźmi i zastraszania dawno nie widziałam. Pracownicy czekają kogo zwolnią następnego. Nie wolno chorować i brać zwolnień lekarskich bo zwolnią, urlop na żądanie - do zwolnienia. Kto im na to pozwala? Gdzie są ich przełożeni? Czy to przypadkiem nie jest mobing?

Roman

Zwolnień starych i doświadczonych pracowników w Brico Depot ciąg dalszy. Dyrektor zwalnia doświadczonych pracowników, którzy nie donoszą lub mają swoje zdanie. Zwolnienie z paragrafu lub za porozumieniem stron z wyprawką. Każdy wybiera to drugie. Idą do konkurencji, która ich przyjmuje z otwartymi rękami bo mają spore doświadczenie. Ciekawe co na to centrala w Warszawie... Pewnie cieszy się, że konkurencja rośnie w siłę. Pozdrowienia dla "mądrej" dyrekcji.

głodnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

a jaka gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarmazerkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kkkkkommmmm
@głodnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kosa na kamień

Od kiedry zmieniła się dyrekcja to jet tragedia każdy pracuje jak w (usunięte przez administratora)każdy z pracowników jest zastraszany przez (usunięte przez administratora) straszy pracowników że jak się nie zwolnią za porozumieniem to dostaną wypowiedzenie z paragrafu nikomu nie życzę takiego dyrektora ss nie człowiek połowie pracownikom już życie zniszczył

Krzycho-do niedawna stały klient
@Kosa na kamień

Puławy dużym miastem nie są i pozytywne opinie o dyrektorze krążą od dłuższego czasu osobiście pracownikiem ani byłym ani obecnym ani tymbardziej przyszłym nie jestem ale słyszy się wiele. Jeżeli to wszystko prawda to ludzie nie dajcie się!

swietlówka
@Krzycho-do niedawna stały klient

"pozytywne opinie o dyrektorze krążą od dłuższego czasu" i pod tym się podpisuję. super sklep, super pracownicy, towar lepszy nisz w leroju i zawsze znajdziesz obsługę

kamieńz dupy
@Kosa na kamień

jestem tęmpy i pijany jak zawsze. (usunięte przez administratora) głupoty jak (usunięte przez administratora)

pulawy kellys
@Kosa na kamień

(usunięte przez administratora) "Kosa na kamień" to zwykły cffel

się wie
@pulawy kellys

100%. wytłok buraczany

ortopeda
@kamieńz dupy

skontaktuj się przez Admina z kosanakamiennerkowy

znafca żap

Kosa na kamień rowna sie żabiej kloace a to jest zwykła tojtojowa sra _ ka

KAŚKA

może to dziwne pytanie ale jak znaleźć dobrą pracę tzn taką żeby chciało do niej iść i w miarę przyzwoicie zarobić i była w miarę pewna. W tej chwili pracuję od 12 lat w jednej firmie, jestem wdzięczna że jest bo dzięki niej mam utrzymanie co prawda bardzo skromne ale jest no i praca w miarę pewna mogę spać spokojnie. Jestem po studiach humanistycznych i mam jeszcze dwa lata administracji, znam średnio j.angielski no i lubię się uczyć. Szukałam pracy w instytutach i w bibliotekach uczelnianych, w jednej zaproponowano mi pracę ale za 2200 zł brutto to za mało na utrzymanie. I teraz zastanawiam się gdzie dalej iść pytać o pracę. Moze ma ktoś pomysł. Wiem, ze można na pracuj pl i wielu innych, wole jednak podejść zapytać.

BR3X7CAB

jestem bardzo zadowolony z waszego sklepu często robię u was zakupy

lol

Jagiellońską podobno mają zamknąć, tylko jeszcze nie wiemy kiedy,,,ja obstawiam koniec roku....szukają na budowlankę...jak zwykle zresztą.

Staly klijent

Witam panstwa chcialbym wyrazic swoje zdanie na temat tego co zauwazylem w niedziele robiac u Was zakupy jestem stalym klijentem buduje dom wiec kupuje artykuly od podstaw obsluga jest mila mlodzi sympatyczni ludzie pelna pomoc na dziale budowlanym przy zakupie wiekszej ilosci workow z cementem wapnem lecz mimo ze uwielbiam robic zakupy jestem stalym klijentem przerazila mnie jedna rzecz wchodzac na sklep przed sklepem sprzataly dwie osoby jak sie domyslam byli tu ludzie pewnie z ekipy z sprzatajacej nic by mnie nie zdziwilo ze sprzataja bo wiadomo ze wymaga sie czystosci lecz pogoda jaka dawala w niedziele byla przerazajaca od wiatru malo glowy nie urywa a ludzie zamiataja liscie troche nie powazne to bylo widzac tych ludzi mialem ochote zapytac czy kierownik ktory to rozporzadzil jest normalny przepraszam ale to jakis cyrk drzewa sie przewracaly straszna pogoda a ludzie liscie gonia to mi sie nie spodobalo slyszalem obok smiechy ludzi ktorzy wchodzili do sklepu takze na przyszlosc drogi kierowniku nie rob z ludzi idiotow bo naprawde bylo szkoda tych osob ja nie zmienilem opini na temat sklepu dalej tam robie zakupy i czesto tam bywam takze moze moja opinia cos pomoze z gory dziekuje Krzysztof

zadowolony pracownik

2002 zl brutto

Irena

Witam panstwa jestem stala klijentka tego marketu caly remont domu zrobilam dzieki waszym produktom jestem jednoczesnie bardzo zadowolona jak i mocno zaskoczona osoba ktora obsluguje na dziale z farbami gdyz przyszlym po wybor farb na dziale obslugiwal taki bardzo wysoki pan ktory chyba mial zly dzien 15 min czekalam w alejce na obsluge a on zajety byl wulgaryzmem do swoich kolegow przeklinal jak szefc wszystkich sie czepial niewiem czy to kierownik ale tak sie nie traktuje ludzi nawet oberwalo sie panu ktory tamsprzatal to mnie tak z niechecilo ze gdy podszedl i zapytal w czym moge pomoc to podziekowalam i wyszlam powrocilam gdy na dziale obslugiwala przemila pani na tyn dziale wspaniale doradzila mi wybor farby jestem zadowolona lecz rozmowa z tym mlodym czlowiekiem bardzo by sie przydala bo tak sie nie traktuje ludzi moze mial gorszy dzien ale uszy mi zwiedly jakimi obelgami rzucal dookola do kolegow bardzo im ublizal wiec moze moja opinia cos tu pomoze !!!!! Ogolnie caly sklep jest na 6+ dziekuje

Sampl

Sami przyznajcie, że Brico odważnie weszło na rynek artykułów budowlanych a co lepsze konkurencja obi czy castoramy za wiele sobie z tym nie zrobiła. Oby tak dalej, bo to podnosi jakość produktów i świadczy o wysokiej kulturze konkurencji. Mam nadzieję, że konkurowanie nie wychodzi bokiem pracownikom...

ANONIM

witam widze ze weszla również kwestia czystości w Brico Pulawy wielka pochwala dla ludzi którzy utrzymują tam porządek szczególnie łazienki nie ma obrzydzenia żeby z niej korzystać tak jak w innych marketach szczególnie cerfur masakra !!!!!!!!!!mila obsluga na kasach i dziale budowlanym i ogolnie na sklepie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zosia

popieram kolezanke Wiole mila obsluga ,przyjemne kasjerki i fakt czystość jak najbardziej przyjemnie wejść jest do łazienki za potrzeba !!!!!!!!!!!!!!!!Tak trzymajcie

Wiola

Witam bardzo lubie robic zakupy w brico jest mila obsluga dużo młodych ludzi którzy fachowo potrafią pomoc do tego pochwala o czystość łazienki sa pachnące i bardzo czyste dużo marketow moglo by brac przykład z porządku utrzymanego na sklepie i łazienkach bardzo przyjemnie robi się zakupy kasjerki bardzo uprzejme mile kobitki polecam ten skład budowlany jeśli chodzi o zakupy

Dyrekcja

Witam was Na wasze skargi i żale będę odpowiadał.

Zostaw merytoryczną opinię o Brico Bepot - Puławy

• Jak się pracuje w Brico Bepot?

Zobacz opinie na temat firmy Brico Bepot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Brico Bepot