Opinie o Centrum Ogrodnicze Ogród Marzeń Aldona Sójka w Pulawy

Centrum Ogrodnicze Ogród Marzeń Aldona Sójka
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Centrum Ogrodnicze Ogród Marzeń Aldona Sójka?

Tomek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Niska płaca,ciężka praca bez umowy,odcinki za przerwy i wymówki że za wolno ganiasz... (usunięte przez administratora) ale oczywiscie wszyscy święci. Właściciel dorabia się na nędzy swoich pracowników. Szkolka za wiaduktem to (usunięte przez administratora). Tylko dla młodych,silnym i ulizanych takiemu panu S.

TakNie1
Pracujący Nowy wpis

Teraz praca jest tylko wewnątrz..w tunelach..ruch minimalny..proszą klientów o kupno online..pracownik bez maseczki i rękawiczek.. wszystko zanieczyszczone dłońmi.. praca bez umowy. W centrum same babki i Pan S..

Aldona Nowy wpis

Chciałam dodać że moja znajoma tam pracowała ale została oszukana przez tego pana S i zrezygnowała. Podobno jedno nowi tak,o płacy A płaci inaczej i obco na za różne przewinienia, że jak stała lub rozmawiała za długo z klientem.. Nie daje umowy choć ogłaszam na ogłoszeniu że daje.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Chciałem się w Centrum Ogrodniczym w pula2ach zatrudnić. Jaka sta2ka realna? I co to za umowa? Teraz wirus panuje , może dopiero za 1 miesiąc się zgłoszę...bo jeszcze poczytam...dużo negatywnych opinii.. Ale może nie jest tak zle

Jurek

Ogrodnicy, koledzy od tego pana z Centrum Ogrodniczego Ogród Marzeń trzymajcie się z daleka lub bądźcie bardzo ostrożni. Facet zatrudnia na jeden tydzień próbny bez umowy. Choć obiecuje umowe o prace A jakże A potem dziękuję za prace. I tak co tydzień w kolo Macieju. Oferuje śmieszna stawkę 12 z groszami za robota ciężka jak to w ogrodnictwie. Byle tylko przez sezon się nachapac.. Uwaga u niego pozory na wysokim poziomie!!!!

Ogrodnik

Witam. Chciałbym zaznaczyć że będzie to nie miła opinia o tym pracodawcy w Puławach. Zacznę od tego że w tym fachu ogrodniczym jestem od lat pracowałem zarówno w Warszawie jak i kilka lat w jednej firmie w Niemczech. Na ogłoszenie o pracy w Puławach w Centrum Ogrodnicze "Ogród Marzen" odpowiedziałem bo mam dość blisko od mojego nowego miejsca zamieszkania. Dość szybko dostałem skierowanie na badania..bo poważna firma i umowa musi być. Ale też miałem po badaniach na próbę popracować przygotowujące się Cent.Ogrod do sezonu. Bez umowy na czas próbny... jak sie okazało Również bez ubrań roboczych,bhp i jakiejś konkretnej pracy ogrodnika. Po prostu non stop rozpakowywanie i przenoszenie ciężkich i czasami lżejszych wagonów i mis. Czasami też otrzymywaniem jakieś tam czyszczenie szklanego akwarium..Bez możliwości napięcia się herbaty z termosy, bo szef skarzy się na to że stoję pijąc herbatę z termosa. Przerwy oczywiscie byly 15 minut ale oczywiscie nie platne,bo tam taki zwyczaj jak mi powiedziano. Pracujace tam 3 kobiety donosily szefowi na to co robilem czy nie robilem. Wszelkie sytuację zalatwialy przez odnoszenie A nie rozmowe. No i pi tygodniu pracy nie dostałem ani umowy ani zwrotu za badania lekarskie mimo skierowania. Owszem rozliczy się że mną płacąc mi 13zl netto na godzinę za 7,5 godziny pracy ale odliczyć zawsze 15 minut z przerwy na posiłek Bo u tego pracodawcy płaca jest za efektywną pracę. Kodeks pracy..tj.przerwa na sniadanie,brak umowy, podstawowego szkolenia bhp,ubrania roboczego, czy zapłacenie za badania że skierowania jest czystym zyskiem dla niego i porazka dla mnie.Szkoda czasu i nerwów. Pracodawca szuka młodych i naiwnych tak jak to widać w ogłoszeniach w Internecie i na swojej zakładowej stronie. Ten pan pracodawca to typowy polski prywaciarz, dusigrosz z poprzedniej epoki. Nie polecam Ps Dokumentuje każdą pracę Twoją na monitoringu, który chętnie przegląda by mieć pewność że nie stoisz za czas to A nie daj Boże siedzieć, no chyba że kasjerka

TakNie2
On
@Ogrodnik

Praca ciężka ale pracodawca elastyczny bo płaci co tydzień. Co do ubrań, to lepiej we własnych chyba że się nie ma to problem. Na szkółce jest lepiej bo duża i nikt Cie nie podgląda..

TakNie1

Czekamy na nowe sprawozdania. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Centrum Ogrodnicze Ogród Marzeń Aldona Sójka w miejscowości Pulawy i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ogrodnicze Ogród Marzeń Aldona Sójka - Pulawy

Centrum Ogrodnicze Ogród Marzeń Aldona Sójka