MOSTOSTAL PULAWY S.A

Puławy

Opinie o MOSTOSTAL PULAWY S.A

ajaj

To skoro zapewniona jest umowa o pracę @śmiech, to rzeczywiście warto się załapać. Przecież to się wiąże z odpowiednimi socjalami w tym zakresie, wiec jest o co walczyć.

wyjebany

Anonimie należysz do pracowników typu: Panie kierowniku uprzejmie donoszę, nie wiem czy to ważne, ale na kwaterze pili wczoraj piwo, nie przychylnie się o Panu wypowiadali- to ja spawacz M[usunięte przez moderatora]. Byłem, widziałem-na kontrakcie było kilku w porzo chłopaków, ale wy panowie z Puław to nie możecie na siebie patrzeć.Wasza fachowość pożal się boże, P[usunięte przez moderatora] znamienity kierownik montażu-brudas, skarpety przez tydzień wietrzył pod biurkiem. M[usunięte przez moderatora]- jeszcze dobrze się nie przebrał a już był u kierownika- panie kierowniku impreza była udana wszyscy [usunięte przez moderatora], a pan pan wymiotował.Ten anonimie twój wpis to [usunięte przez moderatora]nie wiem komu [usunięte przez moderatora]

ja juz kolejny kontrakt pracuje w mostostalu i musze powiedziec ze nie jest lekko,no ale przynajmniej wiem za co pracuje,kierownictwo jest wporzaadku,ludzie sie tylko nakrecaja miedzy soba, ale wszedzie chyba tak jest, no i skoro piszecie zle o mostostalu widocznie byliscie za slabi a wiadomo ze slabi musza odpasc:) porzadna firma

Zostaw opinię o MOSTOSTAL PULAWY S.A - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOSTOSTAL PULAWY S.A