Opinie o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

odp pliz!

ej to niefajenie. wynajmijcie papuge i na LKW Friedrich po kase. czy to jednostkowy przypadek czy regóła?

bartek

(usunięte przez administratora)jaki macie typ umowy? ludzie, napiszcie cos konkretnego, jak zarobki, socjal? moze ktos wie, ale sie nie wypowiada. pomozcie

toro

to chyba jesteś jednym z nielicznych wyjątków. Ale dobrze, że takie wyjątki są i przynajmniej Tobie się udało

Poszkodowany

Współpracowałem z nimi ok 6 miesiecy ,nie polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
tak

Ja wspołpracuje z nimi już pare miesiecy i jest dobrze. Nie narzekam.

toro

to znaczy, że koniec końców nie dostałeś wcale swoich pieniędzy od LKW Fredrich? czy pomimo opóźnienia kasa się zgadza?

toro

czytałem na innym forum o tragicznych stawkach w LKW Friedrich... czy możecie potwierdzić tamte słowa?

do AA

czy współpracujesz z nimi?

Marian

napisz coś więcej pracujesz u nich?

odp pliz!

co z friedrichem? znalazlem fajna oferte pracy i nie wiem czy aplikowac. ktos pomoze bo ona niedlugo wygasa.

PYTAJ ĄCY

DLACZEGO OSTATNIE WPISY SĄ Z POCZĄTKU KWIETNIA ?

Marian

Jak mogę się z Tobą skontaktować?

Marian

Czy podpisałeś z nimi umowę? Masz jakieś przejścia z nimi? (usunięte przez administratora)

opinia

Praca uporządkowana, wiadomo jak w każdej pracy są plusy i minusy. Spedycja ogarnięta, stawki też ok. Po prostu trzeba chcieć pracować, a nie jak niektórzy, obijać się.

Poszkodowany
@opinia

JESZCZE ZDANIA NIE ZMIENIŁES?

spostrzegawczy
@opinia

sadzac po postach poprzedników super musi byc uporzadkowana

transport

Ja jestem zadowolony i nie narzekam na tą firmę, dobrze poukładana praca i dobre stawki.

UCZCIWY PRZEWOŻNIK

JESZCZE NIE UMIEM WYRAZIĆ OPINII, GDYŻ PODJĘLIŚMY WSPÓŁPRACE NIEDAWNO ALE WKRÓTCE OKAŻE SIĘ , CZY SŁOWA WYPOWIEDZINE PODCZA ROZMOWY PRZED PODPISANIEM UMOWY MAJĄ DLA TYCH OSÓB JAKĄŚ WARTOŚĆ. DLA MNIE OBJETNICA TO JAK SŁOWO HONORU , WIĘC ZOBACZYMY ILE SĄ WATE.NIE TYLKO SŁOWA ALE GODNOŚĆ TYCH PAŃ .

ZK

Jle dostałeś za ta opinie spostrzegawczy

stas

Co Wy gadacie ja tam nie mam z nimi problemu... kasa w terminie dobre stawki w okolicach 3 zł i jestem zadowolony... dziwią mnie te opinie ale jak widać konkurencja nie śpi.

ZK

zasada - termin do zapłaty 45 dni, ale: termin płatności faktury VAT wynika z par. 4 ust. 2 - termin płatności rozpoczyna się dopiero z momentem otrzymania przez Zleceniodawcę prawidłowo wystawionej faktury VAT i potwierdzonych załączników, czyli może być sytuacja że wystawisz fakturę i będzie naliczony termin do zapłaty ale on się przesunie na od momentu otrzymania tej faktury przez Zleceniodawcę. Dodatkowo, jeśli nie spełnisz wymogów dot. dokumentów tj, że musi być oryginał faktury i potwierdzone dokumenty to termin do zapłaty wydłuża się o 90 dni. 2) umowa nie przewiduje możliwości wypowiedzenia przez Ciebie umowy inaczej aniżeli za 6 miesięcznym jej wypowiedzeniem i to na koniec miesiąca, na piśmie - oznacza to, zę nawet jeśli złożysz wypowiedzenie 2 lutego dopiero od marca zaczyna się bieg terminu ogółem muszę ewentualnie zbadać zapisy ustawy tj. kc umowy przewozu i zlecenia ale to jutro.

Antoś

Zleży jakie rzeczy ludzie oczekują. Poczytajcie i przeanalizujecie komentarze- czesto piszą je firmy konkurencyjne. Bo ja z nimi jestem od 6 miesięcy i jestem zadowolony. 2-5 dni poślizgu w płatnościach mnie nie boli.

@Antoś

Mógłbyś napisać jak układa się jazda? Byłem wczoraj na rozmowie i obietnice były niezłe choć nie mam pojęcia jak to się przedstawia w rzeczywistości

JJJ
@Antoś

czy możesz kolego coś szerzej napisać o współpracy z nimi?

sylrus
@Antoś

Witam czy ta firma jest rzetelna???

Zostaw merytoryczną opinię o LKW Fredrich Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKW Fredrich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LKW Fredrich Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 459 ocen.

LKW Fredrich Sp. z o.o.