Opinie o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

hm

Wiecie co ludzie, weźcie są do pracy bo chyba Wam się nudzi. Kto w tych czasach ma czas na siedzenie w necie i opisywanie opini. Myślicie że to pisanie Wam cos pomoze...chyba naprawde macie sporo czasu wolnego. Ja jezdze w lkw i mam sie dobrze, jesli jestes sumienny i potrafisz wspolpracować to idzie do przodu. Zastanowcie się czy naprawde WY jestescie wporzadku wobec firm z ktorymi wspolpracujecie. Ja tez dostalem kare, ale to byla moja wina i mialem tez problemy, ale idzie sie dogadac. Dzisiaj mam wolne i spojrzalem do internetu z ciekawosci bo wczesniej nie mialem czasu zeby przegladnac firme lkw w internecie i tu znalazlem te opinie. Wiadomo sa jedni zadowoleni, drudzy nie. To jest tak z kazda rzecza. Zazdroszcze ze macie tyle wolnego czasu, bo ja nie mam. Bo pracuje.

hm

Stałych współpracowników mają i mają się świetnie. Sam tam pracuje i wiem jak jest. Naprawdę dziwię się tych opinii.

nowy

a mozesz powiedziec cos wiecej, co jest nie tak? chce rozpoczac wspolprace z lkw i szukam opinii na ich temat.

aa

Pani (usunięte przez administratora) była bardzo miłą kontaktową osobą, jedyna która oddzwaniała na telefony niestety nie umiała nam pomóc. Sporo osób, z którymi mieliśmy do czynienia już tam nie pracuje ciekawe dlaczego

handlowiec

Witam. Zalogowałem się na tym forum, bo dluzszy czas obserowowałem to forum bez pisania czegokolwiek, ale aktualnie od konca lipca pozegnałem się z byłym już praco dawcą i szukam jakiegoś zaczepienia gdzie kolwiek w okolicy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Widzę po ogłoszeniach w necie i na stronie firmy, że jest od razu umowa o pracę. To bardzo spoko jak dla mnie. pytanie mam tylko czy doswiadczenie w tej konkretnej branzy jest tak ściśle przestrzegane na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie mam pełnego roku przepracowanego jeszcze i caly czas mysle czy przejde ten etap rekrutacji. napiszcie jak wiecie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

a kto LKW FREDRICH

kto usuw opinire

kto??????????????????????????????????

brumbrum

Jaka stawka wychodzi na międzynarodówce. Chwalą się że powyżej 0,85 w górę. jak realnie? Bo to, że jest okres wypowiedzenia to raczej ubezpieczaja siebie - jak cyfra!!!

PUHT_rymańczuk

Tak z ciekawosci zapytam o co chodzi? Jak jestescie oszukani, słyszałem, że są opóźnienia w płatnosciach ale to jak wszędzie. Słyszałem,że firmy zrywają umowy i dostają kary czyli jak wszędzie. Gdyby ktos mógłby opisać o co chodzi będę wdzięczny

gość
@PUHT_rymańczuk

skoro to taka uczciwa i dobra firma, to powinna dać sobie spokój np. ze mną i zaakceptować moje zerwanie umowy a nie chcieć trzymać mnie jeszcze dwa miesiące (usunięte przez administratora)

PUHT_rymańczuk
@gość

Gadasz jak potłuczony a w banku jak wexmiesz kredyt i przestaniesz się wywiązywać to co nie trzymają Cię, weź jakis samochód w kredyt i idź zerwij umowę bo Ci się tak podoba. Ludzie ile Wy macie lat? Podpisujesz jeden z drugim umowe a teraz jest płacz?

ja2

Ja jezdze u nich juz podan rok. Nie wiem skąd biorą się te opinie, bo ja i jak inni przewoznicy jestesmy zadowoleni ze wspolpracy. Ale tez znam kilku ktorzy wiecznie marudza i to pewnie ci wypisuja te komentarze. wezcie sie do roboty i zacznijcie jezdzic tak jak trzeba, a nie wymyslajcie obiboki.

chce jeżdzić

Kolego jeździłeś po polsce, czy międzynarodówka. Panie bardzo miłe, obiecują warunki do przyjęcia. Jak jest w rzeczywistości, jak jest z tym 3-mc okresem wypowiedzenia? Mam zamiar wstawić do nich auto, tylko po tych opiniach zapala się lampka czerwona.

lukas

Proszę o więcej informacji o LKW Fredrich mam zamiar wstawić tam auto proszę o opinie.

Normalny przewoźnik

Tak to jest jak się nie czyta umów:)) następna (usunięte przez administratora) wyeliminowana , może dla normalnych przewoźników będzie łatwiej

Jak układa sie współpraca jako przewoźnik dla Lkw? Jakie stawki do osiągnięcia na swoim zestawie.

lkw

Ja jestem zadowolony z pracy w LKW Fredrich, dobry kontakt ze spedytorem. Stawki w miare.

bartek

Basiu a dlaczego piszesz w formie męskiej? wyżej opinie sa pozytywne, zastanawiam się czy Twoja to nie jakis marketing konkurencji..

Umowa o pracę, kasa na początku nie jest powalająca, ale da się osiągnać dobre wyniki i wtedy prowizja jest na godnym poziomie.

Warunki pracy bardzo dobre, pracuje tam 7 miesiecyi wszystk jest OK

bartek

@op co to znaczy dobre warunki? jaka umowa? warunki rozowjowe? relacje z przelozonymi? pomozesz cos?

op

warunki są dobre. ja mimo opinii niektórych (usunięte przez administratora) uważam współpracę za udaną.

bartek

dosc zroznicowane te opinie.. ktos powie czy w miare stabilna jest praca w LKW, jakie sa warunki umowy?

troche obiektywizmu

mam pytanie do gościa z góry. na prawdę nie dostrzegałes zadnych zalet? wszystko w lkw friedrich bylo na nie? nie chce sie wierzyc

Zostaw merytoryczną opinię o LKW Fredrich Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKW Fredrich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LKW Fredrich Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 459 ocen.

LKW Fredrich Sp. z o.o.