Opinie o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ANL PLASTIC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANL PLASTIC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANL PLASTIC w Dąbrowa Górnicza

Czy ANL PLASTIC oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Oferuje, ale co z tego, to bardzo ciężka praca szczególnie dla kobiet. Faceci chodzą jak koguty i nic nie robią tylko pieja. Odeszłam bo tam są same układy, temperatura wysoka a pot po dupsku się leje masakra

Naszprycowany
@55

To miejsce jest wykreowane i nie ma nic wspólnego z prawem pracy.(usunięte przez administratora)

Odpowiedź

Jak się uczyłeś to idziesz do papierkowej roboty. Jeśli pracujesz na produkcji to liczy się doswiadczenie, bo to dziwne żeby zwykły robol wiedział więcej od lidera, który przecież powinien odpowiadać za cały proces produkcji, ale ciemni ludzie wola wchodzić mu w 4 litery i wyręczać ze wszystkiego nawet z papierkowej roboty. Zatem nic tylko się bzykać. Jak nie wstyd temu ustawiaczowi. Oby wasze dzieci się że sobą nie wybzykaly nawzajem bo pokrewieństwa nie ma żadnego.

Ofen
@Odpowiedź

Wszystko powinno być inkognito, ale od kad zacząłem tu pracę to słowo przestało istnieć. Takie sytuacje były zawsze ale ludzie posiadali więcej wstydu i stosowali się do etykiety. Teraz tego nie ma od kad lekkie obyczaje wzięły górę nad kultura.

@Ofen

Jeszcze pamiętam czasy jak ludzi z takim zachowaniem nazywano prostakami. Cóż inteligencji potrwa trochę by się odrodzić.

Śmieszny
@.

A mówili trzymaj fason... To się wszystko popróło i tyle w temacie. Nie ma kto nad tym ręki trzymać. Z zagranicy to se możesz co najwyżej w grze posterować.

Syndrom polaczka
@Śmieszny

To wyjaśnia czemu wszyscy tacy posrani jak delegacja jest. Jakby byli w porządku to by z godnością potrafili się zachować.

miko
@55

szczególnie z lasek to Gosia.....tępa jak but...no ale cóz ..zrób se tatuaż jestes kimś,,,,ale rozumu nie zrobiz tatuażem

Renta babka!
@miko

Każdy powinien zająć się swoimi sprawami. Jak nie wstyd żyć na łasce u innych. Życie nie polega na pasożytówaniu. Ja rozumiem jeśli ktoś wnosi jakiś wkład. Ale mam dość tego że ciągle wymaga się nie dając nic w zamian. To świadczy o niepełnosprawności.

Zuza

Aha. A może jakieś szczegóły?

Olek
@Zuza

Co Ci mam napisać, że tak naprawdę Nikt jej nie lubial ????nie wiem jak jest teraz. To wzwyjla kablara, ciągle miała jakieś urojenia i wysyłała na ludzi e-mail do dyrekcji. Mieć taką w domu to dramat. Ha ha

To pracujecie sami... Jak jesteście tacy dobrzy!! Ciągle się naśmiewacie z ludzi.. To wy jesteście bez mózgi

@444

Nie no, facet przyjmuje się na stanowisko ustawiacza a nie rozróżnia klucza płasko oczkowego 13mm od 17mm chociaż twierdzi ze w poprzwdniej firmie był fachowcem w obsłudze i naprawie maszyn. Po kilku dniach szkolenia ptzez ustawiaczy koleś dalej nie rozróżnia kluczy. To jak nazwać taką osobę?

Sąsiad
@666

Taką osobę można nazwać jedynie Włodziu syn Lutki z kociej wiary.

@Sąsiad

Byłoby świetnie, gdybyśmy pisali o pracy w ANL PLASTIC, nie o konkretnych osobach z firmy. Ja na przykład chciałabym dowiedzieć się tego, czy warto iść do pracy w tej firmie. Jakie są Twoim zdaniem jej plusy? Poleciłbyś?

Benek
@666

Tak jest... Nic dodać nic ująć.

Tobiasz
@Maja

Pytasz czy warto? Chyba nie. Ogólnie to ciężka praca, na dodatek dochodzi wysoka temperatura.. Ja się pytam kto im podpisuje te wszystkie papierki ze jest ok? Pytanie brzmi czy kierownictwo Anl wie w jakiej temperaturze może Pracować Pracownik?????

Chalucyn
@Tobiasz

Popijając fakt że wdycha opary palonego plastiku jak folia spadnie na grzaki. Tego pomieszczenia nikt nie wietrzy.

Ela

Mam Nadzieję że zarząd ANL podejmie odpowiednie kroki w zaistnialej sprawie Koronowirusa. Nie czekajcie do samego Końca. Większość zakładów już podjęła decyzję o wolnym. Przypominam że ludzkie życie nie ma żadnej wartości.

Wacek
@Ela

Są jednorazowe fartuchy, jednorazowe rękawiczki i środki dezynfekujące na początku dziennym. Taki standard. A folia pochodzi z belgijskiego przemiału. Tam nie ma sanepidu...

@Wacek

I co z tego? Jak ludzie stoją koło siebie? Nikt nie przejmuje się tym że można się zarazić. A gdzie jest biuro? Oni się boją o swoje dupska, a robol może pracować dalej??????

Rus

Witam. Chciałem zapytać Wasz o pracę w tej firmie, chomi mi o zarobki i ogólnie o Wszystko. Chciałem tylko dodać że mam 45 km do tej firmy i nie wiem czy będzie mi się opłacać

@Rus

Napisze Ci potem

@Rus

Moja droga na pierwszy rzut oka jest fajnie czysto , ale jak już popracujesz trochę to zauważysz pewne rzeczy. Praca jest ogólnie ciężka, nie czarujmy się, ale ok takie czasy, najgorsi są Ludzie którzy Cię ciągle obserwują i częsta obgadują. Ogólnie utarlo się że Nowy pracuje na najgorszym asortymencie. Liderzy też mają wysokie mniemanie o Sobie, Marne pieniądze, dla tego odeszłam aaaa i latem jest masakra. Nie ma wyciągów. Odeszłam i pracuje u konkurencji, nie Żałuję A Ty Rob co uważasz. Tam jest ten dziwny zapach, mówią że bardzo szkodzi zdrowiu. Przyjdź do Magny obok. Pozdrawiam

Magazynier

Szybka rozmowa,mało wymagań a dużo obietnic ale jak chodzi o zatrudnienie to okej,są kary za niszczenie rzeczy i kary słowne a tak poza tym to warunki super

czy mogę pracować w weekendy czy mogę pracować na 3 zmiany,książka sanepidu,jakie chce się mieć wynagrodzenie najlepiej powiedźieć że 1200 złoty i robotę ma się pewną

Leszno
Grek

Hej, mam pytanie, ile w waszej firmie może zarobić normalny pracownik?

Msrcin

Byłem dziś na rozmowie w Anl i podoba mi się naprawdę super

Maj nejm is
@Msrcin

Super!!!

Grześ
@Msrcin

Przykro mi ale się z Tobą nie zgodzę. Ja wiem ze wszędzie gdzie pójdziemy do pracy coś nam się nie spodoba ale... ANL JEST JAK W (usunięte przez administratora). PRZERWY ZA KRÓTKIE, hałas okropny i ta temperatura, mało tego do bardzo szkodliwa praca. Pani Agnieszka jest miła to fakt, ale nie mówi do końca prawdy. Ludzie przychodzą i odchodzą bo nie dają rady, a pieniądze marne

Dziewczyny jaki styl panuje w ANL PLASTIC?

Plastic

Plastic is fantastic

Observator

M. nie dosc ze jestes plytka to jeszcze plaska jak 8 latka ty szlaufie

Maja

Pracownicy mają zagwarantowane szkolenia poszerzające wiedzę na stanowisku pracy? Jest szansa na rozwój?

@Maja

Wszyscy pracownicy sa szkoleni przez lidera zmiany a pozniej przez innych pracownikow tzn Najpierw bhp i ogolny zarys wszystkiego. Nowy pracownik poznaje firme a pozniej uczy sie od starszej kolezanki lub kolegi fachu.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Odppwiedz

Nie, dopiero od 4 dnia i tylko na dni nieparzyste.

@Odppwiedz

Myślę, że powinniśmy sobie tu darować ironię. Ja sama chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o formach współpracy, jakie proponuje nowym pracownikom ANL PLASTIC. Podejdziesz na poważnie do tej kwestii i odpowiesz na pytanie?

319925
@Maja

To trzeba pytać w agencji

Zuzia

Jak to jest, że jak braknie prądu to jaśnie lider nawet o północy w niedzielę dzwoni z problemem do odpowiednich służb, że jest problem a jak ciepłej wody braknie to nikt nie widzi problemu i nawet tydzień dymamy bez ciepłej wody. (usunięte przez administratora) logic

Obeecny
@Zuzia

Ty juz sie bartus tak ta woda nie martw nie stac cie zeby w domu sie umyc? Co woda za droga?

Gregor

Dobry pracodawca to na forum trudno znaleźć informacje o pracy. Warto aplikować?

Observator

Jesteś żenująca m.

Obsrawa-tor

Serwery przeciążone. Rośnie zainteresowanie firmą. Nowi pchają się drzwiami i oknami. Nie powiem rozwijacie się świetnie. Nic tylko zamknąć tą budę.

Milikowyfan

Nigdy nie bywam po tej drugiej stronie kartonu ????

Milikowyfan

Drogi Miliku, ciekawy wątek. Jakość jest najważniejsza. Brawo.

Milik
@Milikowyfan

To wszytko jest tak zdezynfekowane, że aż wyjałowione. Nadaje się tylko do hermetycznego zamknięcia. A swoją drogą otwierałeś kiedyś karton z magazynu i widziałeś co się z tym dzieje po wystygnięciu?Ciekawe jak wygląda u klienta po rozdzieleniu na sztuki....

Milik

Ciekawa sytuacja jest wtedy kiedy pracownicy posiadają władzę co do decydowania w sprawie jakości, żeby zaoszczędzić na kontrolerach... Jednakże kiedy przyjeżdża szef wszystkich szefów okazuje się że odrzucone 90% produkcji było dobre, a straty są niewspółmierne w stosunku do zatrudnienia kompetentnych ludzi. Po czym szef wszystkich szefów odjeżdża a skrzywiona psychika pracowników nie pozwala przyznać mu racji... Nakład obowiązków i gorąco daje się we znaki...

Nick fury
@Milik

Otóż to a jak ustawiacz mówil "dobre pakuj! " to nikt nie słuchal.

Ciepełko musi być

Sezon na JA PIER..LE ALE GORĄCO uważam za oficjalnie otwarty

Jak ryba bez wody

Szczęśliwi ci co na maszynach wiatraki mają Albowiem oni świeże powietrze wdychają

ZOŚKA
@Jak ryba bez wody

LEKARZ MI POWIEDZIAŁ, ŻE WIATRAKI SĄ NIEZDROWE. LEPIEJ WYPOCIĆ.

Aktualny

Tak tylko premii żadnych nie dają nawet frekwencyjnej. Robota typowo dla tych którzy lubią chodzić na L4

Zostaw merytoryczną opinię o ANL PLASTIC - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ANL PLASTIC?

Zobacz opinie na temat firmy ANL PLASTIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANL PLASTIC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANL PLASTIC?

Kandydaci do pracy w ANL PLASTIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANL PLASTIC