Opinie o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. w Mianowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. w Mianowice

Oskar

Czy to prawda że Akces zwalnia kobiety w ciąży? Może ktoś wypowiedzieć się na ten temat?

Miłosz

Czy aż tak źle jest teraz w Akcesie ze tyle ludzi się zwalnia? Ale jakoś mnie to wcale nie dziwi jak posiada tak mało ogarniętych kierowników produkcji czy jakości

Wiktor

A ty się dziwisz jak obok w innych firmach płacą na start 1000 1500 zł więcej

@Miłosz

No i dlatego jest mniej samochodów na parkingu? To teraz już wiem gdzie jest przyczyna A kiedyś trzeba było szukać miejsca parkingowego 5 10 min

Maciej
@Miłosz

To bardziej chodzi o tarczę antykryzysową Więc trzeba wykazać straty

były pracownikk

To jest według mnie dobra firma. Płacą dobrze, można się sporo nauczyć

Julka
@były pracownikk

Najniższa Zero podwyżek

Kruczek

Pracuje tutaj od jakiegoś czasu i nie spotkałem się jeszcze z negatywną opinią, dobre zarobki, stabilne zatrudnienie, wszystko jest na miejscu.

Fabian
@Kruczek

Chyba sobie sam nie wierzysz w to co piszesz? Dobre zarobki Stabilne zatrudnienie Śmiech na sali

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mariano

Znakomite miejsce na zdobycie doświadczenia oraz zarobienia całkiem dobrych pięniedzy, nie było czego żałować, polecam

@Mariano

Najniższych pieniędzy ma się rozumieć?

Fabio

Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

Kris
@Fabio

Zgadzam się, warunki zatrudnienia na mega wysokim poziomie, stabilnie przede wszystkim. Można liczyć na ludzi, którzy tam pracują.

Sandra
@Fabio

Myślę że jedna z najgorszych firm na rynku Nie polecam Zwolnienia Najniższa płaca w okolicy Kierownicy nie znający się na swojej pracy a wymagający nie wiadomo czego Jak coś źle zrobione to winna osoba na produkcji Nigdy z biura

Aleksander

Szkoda słów. Tam tylko Pip, Zus oraz US wysłać

Kamila

Nie długo ta firma nie będzie produkcyjna tylko sprzątająca Zleceń mniej to zapchaj dziurę sprzątaniem Po prostu Brawo A najlepszy szantaż pracowników Albo przejdziesz z montażu na produkcję lub lakierni na montaż albo wypowiedzenie Nie sądziłem że ta firma tak nisko upadnie A kiedyś to była normalna firma Ale miała bardziej ogarniętych ludzi Nie to co teraz

Mateusz

Kiedy wrócą nadgodziny? Czy dalej tylko dla wybranych?

Lorek

Pracowałem i według mnie można polecić, bo warunki w porządku.

Bonn

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klientów

patryk

Ludzie ogarnięci i konkretni, wszystko załatwiają konkretnie, jest na razie ok

pracuje i nie narzekam

Ludzie ogarnięci, nie trzeba mieć jakiegoś bardzo dużego doświadczenia, idzie się w każdej kwestii jakoś dogadać, jak dla mnie ok.

Marti

Dają solidne zatrudnienie i porządne warunki. Człowiek stratny nie jest.

Aleksander

Bądź jak Akces i pisz sobie sam pozytywne komentarze

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do warunków pracy, bywało naprawdę gorzej w przypadku moich poprzednich pracodawców.

Myszka

Wspominam dobrze czasy kiedy miałam okazję tam pracować, może teraz jest inaczej tego nie wiem, ale będąc tam nie spotkałam się nigdy z jakimkolwiek problemem. Wszystko było załatwione profesjonalnie wobec mojej osoby, a rownież innych ludzi którzy ze mna pracowali

Jasiu

Stabilne warunki zatrudnienia, pieniądze zawsze na czas, a przede wszystkim można zdobyć cenne doświadczenie w tej firmie

Tanter

Oferta na pewno jedna z lepszych na rynku, jeśli nie najlepsza

Włodi

Pracowałem na produkcji, warunki dosyć cięzkie ale było warto dla zdobycia doświadczenia oraz poznania nowych ludzi. Zarobki całkiem dobre jak na produkcję.

Zostaw merytoryczną opinię o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. - Mianowice

• Jak się pracuje w Akces Group Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Akces Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akces Group Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 16 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akces Group Sp. z o.o. sp.k.