Opinie o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. w Mianowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. w Mianowice

skoro już piszesz o zarobkach, to poza tą stawką godzinową to dają jeszcze jakieś premie? no i ile tak na miesiąc wychodzi? i co do tych zmian pracy, to powiesz czy są też nocki?

Tadeusz Nowy wpis

Masz 3 zmiany Żadnej premii Ile wychodzi na miesiąc ? Najniższa Ile dostaniesz od państwa

Lola Nowy wpis
@Tadeusz

To znaczy teraz dokładnie 4 242 pln brutto się zarabia, tak? 3 222 na rękę wychodzi z grubsza. A da się przekwalifikować z lakiernika na operatora wtryskarki i więcej zarabiać?

Wiki Nowy wpis

To ile tak mniej więcej zarabia się na wtryskarkach? Jesteś w stanie przybliżyć tę kwotę? Chociażby podaj widełki. Będę wdzięczna, bo mąż szuka pracy i chcę mu dać znać, jak to wygląda.

Czy w Akces Group Sp. z o.o. sp.k. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Irena

To o produkcji już co nieco wiem, a czy można się dowiedzieć czegoś o pracy w biurze? Interesuje mnie dział sprzedaży i marketingu, tworzenie ofert handlowych, pozyskiwanie klientów itp. Jakiej skali zarobki można byłoby uzyskać na takim stanowisku?

W Akcesie nie dostaniecie umowy na czas nieokreślony. Będziecie przerzucani pomiędzy kilkoma wewnętrznymi firmami, żeby uniknąć podpisania takiej umowy. Osoby które dobijają do wieku w którym obowiązuje ochrona przedemerytalna nie dostaną nowej umowy. Oficjalnie zakład nie zwalnia pracowników, po prostu nie przedłuża z nimi umów. Ktoś się powinien za to wziąć, brak stabilności, zatrudnienia, jawne traktowanie człowieka jak maszyny.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy w Akces Group Sp. z o.o. sp.k. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Fabian

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Dawno nie pamiętam takiej sytuacji w tej firmie Jak w przeciągu jednego roku zostało zwolnionych tyle ludzi albo sami się zwolnili Jakoś mnie to nie dziwi Od czasu gdy Sebastian został kierownikiem produkcji tak ten dział leci na dół Tak to jest jak się daje ludzi na takie stanowiska którzy nie wiedzą jak zażądać ludzmi To samo można powiedzieć o pani Ani

@Fabian

Trafny komentarz Jak pracuje tutaj tyle lat to nie pamiętam aby kierownikiem produkcji była taka osoba która ma takie małe kompetencje

Jak zawsze na dużej hali chodziły wszystkie maszyny to teraz może chodzą 3 4 Operatorzy zamiast ustawiać maszyny To teraz pracują na maszynach Dziwne zjawisko żeby tak mało pracy było Silmodes zrezygnował pewnie ze współpracy bo tyle reklamacji było Inni też szybko zrezygnowali Dopiero co się pojawili a już zdecydowali zakończyć współpracę A podwyższenie cen produktów zrobiło dodatkowo swoje Ale jak mawiają skąpy traci dwa razy To jest chyba z niewielu film w pobliżu która swoim pracownikom nic daje na święta Wystarczy zobaczyć jak inne firmy to robią Premie po 1000 zl czy paczki dla całej rodziny Akces powinien się uczyć od innych

@Fabian

Masz rację Też nie widziałam dawno takiego kierownika w Akcesie Jak bym wiedziała że na miejsce Pawła wejdzie taka osoba Szkoda słów Właśnie widać jak ta firma się stacza Karma szybko wróciła panie Mirku Obsada

@Kasia

Pokażcie mi taką drugą firmę gdzie nie można zrobić przerwę 30 min na posiłek Tylko się jada przy maszynie Wyłączasz maszynę i idziesz na przerwę Czym tu się przejmować Masz do tego prawo jak pójście do toalety jak masz potrzebę Ale robić problem że ktoś wychodzi o równej godzinie z budynku to już tak Co was zbawi 5 min I tak w Akcesie mało co idzie Proszę aby kolejna zmiana przychodziła wcześniej a nie za 2 czy 3 min przed rozpoczęciem pracy

norma
@Kasia

A gdzie płaca po 1000 tys złotych ?chętnie sie przeniosę .

Sylwia

Pytanie do szefa Rozumiem że jak dostaniemy więcej maszyn to szef więcej zapłaci za tą pracę?

Karina

Ludzie nie sugerujcie się opiniami takich ludzi, jak widać człowiek, który tu dużo zabiera głos ma problemy z językiem polskim, nie ma pojęcia jak zdanie złożyć i co to są znaki interpunkcyjne, to jaką on może mieć wiedzę o produkcji. ????

Barbara
@Karina

Hej ;) To może ty wypowiesz się o warunkach na produkcji? Co sądzisz o pracy na tym stanowisku? Widzę, że przyjmują również kobiety? :) Firma nie ma może wakatów aktualnie?

Bożena

Z tego co kiedyś tu pisali podobno panowały dość słabe warunki i ludzie się zwalniali... Ciekawa byłabym jak sytuacja odnośnie tego aktualnie wygląda, bo postów nowych brak. Da ktoś znać jak aktualnie z warunkami pracy tutaj jest?

fabian
@Bożena

I dalej nic się nie zmieniło Mało osób przychodzi Czasami jakaś osoba się zwolni. Widać braki kadrowe na produkcjach Co powoduje że obecni pracownicy mają więcej obowiązków Czyli dostają więcej maszyn Czasami dobór i połączeń maszyn jest absurdalny Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny? Czy jest to kierownik produkcji czy właściciel? Ale widać że ktoś nie ogarnia tematu wcale. Jeżeli pracownik musi chodzić od jednej maszyny do drugiej przez całą halę przez całe 8 godzin Rozumiem że dać koło siebie blisko maszyny. A jeszcze jak później właściciel firmy Piotr Błażek mówi że pracownicy wolno chodzą to ręce opadają Myśli że jak pan zapłaci najniższą krajową to pracownik będzie się przejmował co spakuje. On spakuje bubel byle było i pojedzie A tego i tak później nikt nie sprawdzi Bo nie kontroli jakości na drugiej czy trzeciej zmianie. A nawet nie ma co pytać na pierwszej zmianie Ani Appel Bo kto zada pytanie tej pani To słychać odpowiedź Nie wiem czy to może iść albo nie wiem jak to ma być spakowane Lepiej powiedzieć pracownikowi na produkcji Najwyżej będzie reklamacja Bardzo śmieszne podejście na takim stanowisku A później się dziwić że jest więcej reklamacji Nawet jak zapytasz kierownika produkcji Sebastiana Kuźbik, który wcześniej pracował w kontroli jakości nie umie ocenić czy dany produkt może iść Więc jak takich kierowników ma Akces to się nie dziwie że ta firma tak funkcjonuje jak funkcjonuje

Helena
@fabian

Z tego co piszesz to słabo to wszystko jest zorganizowanie, może chociaż ten nadmiar obowiązków owocuje dobrymi premiami?

Fabian
@Helena

Nie ma żadnych premii za to A organizacja pracy to największy problem tej firmy A to wina że biorą ludzi na kierowników którzy nie mają pojęcia o tym co robią Brak wiedzy robi swoje

Natalia
@Fabian

Zgłaszaliście te problemy organizacyjne do kogoś wyżej niż kierownik? Może idzie coś na to zaradzić... Jaka jest reakcja na takie zgłoszenia?

Artur

Na produkcji pewnie zainstalowali ze względów bezpieczeństwa. Jak kierownik nie bierze odpowiedzialności to cała spada na pracownika? Kto odpowiada i ponosi konsekwencje jak coś pójdzie nie tak? Taka spychologia na pracownika jest często stosowana?

@Sandra, cyfrowy (usunięte przez administratora) mistrzu interpunkcji... Podpowiem Ci ...To operator odpowiada za jakość wyprodukowanego "detalu". Recepta jest prosta, pracuj tak, żeby nie trzeba było po Tobie wyrzucać ! Widzę, że poczucie anonimowości wpływa na Twoją "odwagę ".

@.

Jestem ciekaw co napisałaś że zostało usunięte przez administratora? Nigdy operator nie jest odpowiedzialny za to Od tego jest kierownik kontroli jakości To jest obarczanie innych bo sama nie umie ocenić detalu I to jest prawda

Mateusz
@Ola

To jest tzw spychologia obowiązków na innych jeżeli samemu nie umie się ocenić detalu Brak brania odpowiedzialności to jest normalne na stanowiskach kierowniczych Lepiej obarczyć ludzi z produkcji

@.

Myślisz że ktoś będzie się przejmował detalami które pakuje za najniższą? Nie Pakuje wszystko jak leci bo szef też nie przejmuje się aby tworzywo było dobrej jakości Jest słabe tworzywo to też ma detale słabej jakości To jest normalna sprawa Coś za coś

@Mateusz

A jak tam Lidzia dalej poluje na facetów czy się uspokoiła?bo pracując z nią nie dało się rady, ona nadaje się do bu...

Bożena

A ja ciekawa bym była dlaczego twierdzisz, że "zerowe". To czego tak konkretnie trzeba na tym stanowisku w takim razie?

Rozumiem że jak teraz są dzwonki w pracy to jest też dzwonek na przerwę 25 minutową aby móc zjeść i pójść jak cywilizowany człowiek na stołówkę? No tak zapomniałem to Akces Trzeba jeść przy maszynie Bo nie można wyłączyć maszyn A w innych firmach można Ale żeby zmianę zrobić wcześniej między pracownikami to nie da się wcześniej? Najlepiej to o równej 6 14 albo 22 Bo wszyscy zamiast przyjść wczesnej to wszytko na ostatnią chwilę I teraz wytłumacz komuś Kończy się moja zmiana wychodzę o równej i nie mój problem Niech się martwi następna zmiana Kontrola jakości wytłumaczy A zapomniałem już jej nie ma To kto ma teraz oceniać A tam reklamacje mogą być(usunięte przez administratora)

Maja
@Monika

O kurcze a czemu już nie ma kontroli jakości??

Darek

Czy może ktoś napisać kto jest odpowiedzialny za dobór połączeń maszyn dla danego pracownika? Dlaczego jedna osoba dostaje maszyny które znajdują się daleko od siebie Jedna maszyna przykładowo jest przy biurze a druga przy magazynie I tak przez 8 godzin biegaj Chyba ta osoba która dopiera tak maszyny ma nie równo pod sufitem? Zero myślenia

Aleksandra
@Darek

No bez sensu. Ktoś w ogóle to zgłaszał?

@Aleksandra

Tak Ale w Akcesie są braki kadrowe Więc osoby czasami robią za dwie osoby a nawet za trzy Brak prawdziwego kierownika produkcji też robi swoje Widać mało ogarnia temat

@Sandra

Dać Sebastianowi takie maszyny to może się ogarnie

Grażyna
@Sandra

A z czego wynikają te braki kadrowe, nie ma chętnych do pracy? Myślałam że przy obecnym bezrobociu i inflacji nie brakuje chętnych do pracy....

@Grażyna

Jeżeli najmniej płacą w okolicy To masz odp dlaczego ludzie się zwalniają A po drugie słaba atmosfera

@Tomek

A co najbardziej powoduje, że taka słaba? :( I ten kierownik produkcji to długo na swoim stanowisku tu jest?

Od listopada 2021

2020

@Tomek

W sensie, że też listopad? To pandemia też jakieś swoje piętno tu nadała?

Beata
@Tomek

No dobra to w takim razie skoro w okolicy płaci się więcej i ludzie tam idą no to w takim razie dlaczego firma nie dostrzega problemu? Jak kadry nie ma to jak to funkcjonuje? Sa jacyś przyjezdni?

Grażyna
@Tomek

Ehh... Masakra. Czyli jak ktoś pracuje za innych bo brak tych ludzi to nie ma szans żeby dostał za to jakąś dodatkową premię czy coś?

@Grażyna

Dobry żart Jak ludzie się sami zwalniają to pokazuje jak wygląda sytuacja w Akcesie

Aleksander

Jestem ciekaw kto będzie oceniać detale z wycinarki laserowej? Mam nadzieję że nie (usunięte przez administratora) Jak ta pani nie umie nawet ocenić najprostrzego detalu czy nóżki Ostatnio pokazała jak wygląda jej wiedza Po tym nawet brygadziści się śmiali zastanawiając się co ona robi Pewnie operator wtryskarki czy brygadzista jest wstanie lepiej ocenić jakość detalu niż ta osoba Gdy jej mówią że czegoś się nie da zrobić to nie jest wstanie zrozumieć tylko przekonuje że da się to zrobić I forma znów idzie do polerowania A później forma wraca jeszcze w gorszym stanie I tak kilka razy Najgorszym problemem tej firmy to komunikacja między ludźmi i duża rotacja pracowników Ostatnio dużo osób się zwalnia Co nie dziwi jak konkurencja obok płaci lepiej A jeden plus że ubezpieczają od najwyższej Teraz to wyjątek Większość firm pod Kępnem płaci pracownikom pod stołem

Jaka atmosfera jest między działami w Akces Group Sp. z o.o. sp.k.?

Ola

Największy problem to komunikacja między działami

@Ola

Mówisz? Czym to może być tak na serio powodowane?

@Bożena

To pójdź sprawdź i się przekonasz na własnej skórze Teraz tylko ludzie się sami zwalaniają z tego zakładu Bo od 3 lat zakład idzie na dół A kiedyś to była bardzo dobra firma A teraz Lepiej nie mówić Ciągle idzie w złą stronę

Darek

Aż tak źle się dzieje w KJ że tak dużo osób ostatnio zrezygnowało?

@Darek

Wystarczy napisać imię i nazwisko pseudo kierowniczki od kontroli jakosci A.A. i masz odpowiedź na swoje pytanie

Były

(usunięte przez administratora)szkoda widać w tym zakładzie lepsze są czyjeś kłamstwa by kogoś wykopać i wspiąć się wyżej a co do pań z katroli to przydała by im się tam kamera bo im siedzenie w biurze (usunięte przez administratora) z nudów mania wyższości do głowy uderza mówiąc że one na ich stanowisku im nie wypada jednym słowem same kierowniczki

@Były

Jestem ciekaw co miałeś na myśli w drugim zdaniu?

@Były

To teraz kierowniczki mogą pokierować sobie zdalnie

Artur
@Tomek

To co? Firma przeszła na prace zdalną? Cała czy tylko jakieś działy?

@Artur

Zostały zwolnione

Na stałe nie masz co liczyć nawet jak chorujesz to lepiej idź na l4 bo i tak cie nie poszanuja a i tak widać że pracy za wiele chyba nie ma bo panie z kontroli się nudzą bo w czasie pracy filmiki na tiktoka nagrywaja

@Monika

Chyba ktoś tu poruszył temat Karoliny

@Monika

To teraz już wiem skąd tyle reklamacji

Klaudia
@Monika

A mówią innym żeby nie siedzieli na telefonach a tu proszę

Wystarczy wejść na (usunięte przez administratora)Pani (usunięte przez administratora). Generalnie kto w akcesie pracuje lub pracował wie jak wyglądają płytki i schody.

@Kasia

A masz jakieś dowody na podparcie swojego komentarza?

Tik toka tez sprawdź

@Kasia

Czyli rozumiem głupie gadanie z twojej strony nie poparte niczym?

@Monika

Czy one są czy ich nie ma To ten sam efekt

@Monika

Na produkcji kamera przy kamerze, może w kontroli też by się przydały?

@Ania

Oraz w biurach

@Monika

I jak teraz dalej nagrywają?

Tadeusz
@Ola

Jak zostały zwolnione to już nie

Darek

I proszę jak szybko Karolina zamieniła swoje konta na prywatne Jaka szybka reakcja Czyżby koleżanka coś ukrywała? No proszę

@Darek

No i chyba to nic jej nie dało Szef się przekonał jak pracuje

Aleksander

I jak wygląda sytuacja pani Karoliny po tym występku?

@Aleksander

I jak Karolina Brzezinska dalej nagrywa Tik Toki w pracy?

Mateusz

Nie bo się zwalnia

@Mateusz

Tylko Gosia wraca na maszyny

Aleksander

Najpierw zwalniacie ludzi z montażu czy innym miejsc a później dzwonicie do byłych pracowników aby wrócili jak gdyby nic ? Bardzo słabe zachowanie ze strony Akcesu Na produkcji też widzę że macie mniej ludzi jak już operatorzy maszyn muszą robić na maszynach? A jeszcze nie tak dawno było po 25 osób na zmianie Dopiero w czasie kryzysu okazuje się która firma jest silna a która......

@Aleksander

A po co? Jak można rzucać ludźmi z montażu na produkcję i odwrotnie

@Aleksander

Może lepiej wziąść ludzi z biura bo i tak mają dużo wolnego czasu jak nagrywają na tik toka w czasie swojej pracy

@Tomek

Teraz mogą nagrywać sobie tylko w domu bo dziewczyny skończyły swoją karierę w Akcesie

@Tomek

Jakoś mnie to nie dziwi jak nic nie robiły Szef podjął bardzo dobrą decyzję Powinien jeszcze dać kilku osobom z biura wypowiedzenia

@Tomek

Teraz Karolina może nagrać film pod tytułem Poradnik czego nie robić w czasie pracy

Czy w Akces Group Sp. z o.o. sp.k. są szkolenia zewnętrzne?

Kajla

To co tam jeszcze robisz skoro tak Ci źle? W tej okolicy łatwo zmienić pracę. Zamiast narzekać trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i sobie polepszyć los. Najłatwiej siedzieć na dupsku i narzekać jak to źle. Każdy sobie pracuje na własną sytuację życiową, ludzie inteligentni o tym wiedzą.

@Kajla

Bo tutaj ludzie inteligentni nie pracują

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Akces Group Sp. z o.o. sp.k.?

Były

Na stałe nie masz co liczyć nawet jak chorujesz to lepiej idź na l4 bo i tak cie nie poszanuja a i tak widać że pracy za wiele chyba nie ma bo panie z katroli się nudzą bo w czasie pracy filmiki na tiktoka nagrywaja

Sandra

1.5 roku na pośrednictwie multi albo prestige A dopiero wtedy na Akces I umowa na pół roku albo rok

Zostaw merytoryczną opinię o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. - Mianowice

• Jak się pracuje w Akces Group Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Akces Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akces Group Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 16 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Akces Group Sp. z o.o. sp.k.