Opinie o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. w Mianowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. w Mianowice

Woortis

Szczerze mówiąc, bardzo obawiałem się samej rozmowy kwalifikacyjnej, stres opanował mnie bardzo mocno. Natomiast po jej przebiegu uświadomiłem sobie jak było miło - niepotrzebne nerwy. Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Sandra
@Woortis

A możesz się pochwalić na jakie stanowisko? Jak przebiegła rozmowa? Kto przeprowadzał z tobą rozmowę? Sam jestem jestem zainteresowany tą firmę i też chciałbym spróbować? Maja jeszcze jakieś oferty?

Major

Pracuje na produkcji od ponad pół roku, praca wymaga trochę krzepy i zacięcia, ale ogólnie nie narzekam na nic. Pracować trzeba, przynajmniej ludzie polepszają atmosferę

Jimmy

Dużo negatywnych opinii, natomiast ja spotkałem się tylko z samymi pozytywami w firmie. Ludzie w porządku i zarobki w miarę dobre, nie ma co narzekać

Olkii

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na warunki zatrudnienia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Akces Group Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Karen

Pracowałem tam przez okres dwóch lat i nie spotkałem sie z taka opinia, trzeba isc i sprawdzic na wlasnej skorze, tyle opinii ile ludzi na świecie, kazdy bedzie mowil co innego :)

Dami

Praca jak praca, pracować trzeba, w firmie nie mam na co narzekać, zarobki w miarę na poziomie jak na nasze realia, moge polecić każdemu kto chce zacząć swoje pierwsze doświadczenie

Icc

Polecam

Logan

Pracowałem przez parę lat w firmie, zarobki wysokie a nauczyłem się naprawdę wiele, doświadczenie wykorzystałem dalej

lickos

Dobra robota, nie wyzyskuja czlowieka i mozna solidna kase zarobic.

Miki

Wszyscy tutaj narzekają na warunki pracy ale wiadomo jak to jest w naszym kraju, nie ma lekko. Ja osobiscie pracowalem przez jakis czas w firmie Akces i nie bylo nigdy zadnego problemu, wszystko na plus

Paulina

Pewnie pracownikom kazali napisać coś pozytywnego

Andy

Na pieniądze nie narzekam, warunki mi pasują i nie zamierzam na razie zmieniać pracy

@Andy

Ile można zarobić tutaj

Matt

Czuję się doceniony w pracy, a w poprzedniej robocie miałem z tym problem. Tutaj jest inaczej, człowieka szanują, płacą na czas i to mi pasuje.

@Matt

Możesz coś więcej napisać czym się zajmujesz w Akcesie oraz na jakie stawki można liczyć

Basia

I tu masz rację

Darek

Chyba akces poszukuje nowych pracowników bo na olx pojawiło się ogłoszenie że poszukują lakierników magazyniera i na obsługę maszyn

Prawda
@Darek

I oferują całe 16 zł brutto na godzinę hahaha niezły żart jak na Kępno :D :D

Artur
@Prawda

Podstawa wynagrodzenia może nie być wysoka, ale wiele firm oferuje dodatkowe możliwości zarobku i benefity. Czy Akces Group proponuje pracę po godzinach za ekstra pieniądze lub premie za dobre wyniki?

Sebastian
@Artur

Tu nie ma co liczyć na jakieś bonusy Maksymalnie możesz dodatkowo dwie godziny każdego dnia i jest płacone +50% Byly wcześniej premie ale zostały zabrane i wciągnięte wstawkę godzinową Przy 160 godzinach wyjdzie ok 2100 netto

AKCES GROUP

Jako Akces Group sp. z o.o. sp. k. zs. Mianowice chcielibyśmy poinformować, że wszystkie komentarze, które będą spełniały przesłanki przestępstwa zniesławienia (art. 212 §2 Kodeksu Karnego) lub znieważenia (216 § 2 Kodeksu Karnego) zostaną zgłoszone odpowiednim organom ścigania lub organom wymiaru sprawiedliwości. Jednocześnie informujemy, że za popełnienie ww. przestępstw grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Ustalenie tożsamości oraz danych identyfikacyjnych autorów komentarzy może być dokonane poprzez polecenie właściwej miejscowo jednostce Policji dokonania czynności dowodowych na podstawie art. 448 § 2 Kodeksu Postępowania Karnego w zw. z art. 180d Prawa telekomunikacyjnego.

Darek
@Prawda

A ktoś w Mianowicach mniej płaci niż Akces?

Johnny
@Darek

W Akces Group wcale nie jest tak zle, zarobki w miarę, da sie przezyc

Marianczello

Normalna firma z normalnymi warunkami zatrudnienia, kokosów nie ma, ale nie ma co narzekać

Tredd

Jest spoko. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłem na zgrany zespół. Bałem się, że przez małe doświadczenie zawodowe sobie nie poradzę, ale każdy mi pomagał i się wprawiłem.

Timo

Praca jak to praca, nie ma na co narzekac, warunki w miare dobre, a ludzie w porzadku :)

Alex

Nikt nic nie chce napisać coś więcej na temat pracy jako operator?

1.5 roku

Zostaw merytoryczną opinię o Akces Group Sp. z o.o. sp.k. - Mianowice

• Jak się pracuje w Akces Group Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Akces Group Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akces Group Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 16 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akces Group Sp. z o.o. sp.k.