Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

pracownik solidu

Powiem tak całość godzin mam liczone jako 11 zł i teraz będę miał stała pensje 2640 zł za 240 godzin miesięcznie, mam umowę o pracę na cały etat. Jeżeli mam 200 godzin mam stawkę 11 zł, powyżej 220 godzin stawka 11.70 zł, powyżej 240 12.20 do ręki. Nie jest źle, mogło być gorzej w porównaniu do tamtego roku gdzie miałem 8 zł na godzinę. Jakby co to zapraszam do pracy w solidzie

NICK

zgłoszenie do PIP poszło niedługo beda mieli kontrole

Kamila

tutaj też maja stawki wyższe mm service cienko pod tym wzgledem wypada Zatrudnimy pracowników z 2 grupą. stawka 13 zł - 14 zł brutto ,2180 do 2350 brutto Praca od zaraz, na stanowisku pracownika ochrony. Wymagania: pracownik nie może być emerytem. Obowiązków na obiekcie nie wiele. Prosimy o kontakt telefoniczny 609 080 919

kaja

jakby ktoś chciał to to znalazłam Firma ochrony zatrudni pracowników z orzeczeniem specjalnym ( PFRON ) o niepełnosprawności – 2.500 pln. Obiekty stacjonarne - nie markety. Tel: 661–029–135 lub 669–115–343 w godz. 10.00-12.00 Czytaj więcej: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-ochrony-3603526.html

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Magazynier
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
miro

2300 w konsalnecie płacą

Zbyszek z Kons

pfff jak macie problemy z ta firmą to zatrudnijcie się w Konsalnecie tam stawki sa najwyższe umowa o prace 2150 do 2200 brutto z gr inwd paczki na święta premie

KAMILA
@Zbyszek z Kons

cZY MOZE PAN PODAC NUMERY TELEFONOW DO TEJ FIRMY BARDZO PROSIMY

@KAMILA

na gratka pl znajdziecie tel

piguła

nie zawsze praca w takich firmach to szczyt marzeń ale MM w Łodzi jest ok.Mam pensję na czas,spokojny obiekt.Z powodu stanu zdrowia nie mogę jeszcze pracować w swoim zawodzie ale myślę ,że niedługo to się zmieni i zwolnię miejsce dla kogoś innego.Wpisy powyżej są niewątpliwie od osób które w ochronie chcą pracować chyba do śmierci.Takie firmy dają możliwość pracy na czas niesprawności a ten kto nie może pracować to siedzi w domu lub biadoli na każdą firmę[a zmienia ja co chwila].Nie plujcie do swojego gniazda bo możecie z niego wypaść poślizgnowszy się na własnym jadzie!

ciekawski

branża może ma się i dobrze szczególnie duże firmy a właściwie ich właściciele prezesi, dyrektorzy a szaraki ciągle jeszcze pracują za 3 zł lub niewiele więcej a 5 zł/g to już jest rarytas

cieciunio

rozumie pewnie chodzi głównie o właścicieli firm,że ukoronowaniem pracy n.p w policji jest założenie firmy ochroniarskiej ,choć ty piszesz o pracownikach dozoru myśle że szeregowych,też pracuję w ochronie ale głównie że muszę ze względu na niepełnosprawność i brak znajomości na lepszą prace np.w biurze

ASP

Znam p(usunięte przez administratora)i kilka innych person. Jedni z wykształceniem podstawowym inni z wyższym po,,Prestiżowych"stażach. Co ich łączy to to że praca w ochronie na stanowisku pracownika dozoru jest ukoronowaniem i zwieńczeniem ich zawodowych ambicji.Dla innych jest to schyłek kariery zawodowej ze względu na koleje życiowe i niepełnosprawność. Jak czytam to wnioskuję że nawet kierownictwo firmy o geriatrycznych umysłach miało już dosyć takiego tuza jak(usunięte przez administratora).

cieciunio
@ASP

co ty piszesz o jakimś ukoronowaniu i zwieńczeniu ambicji zawodowych...jeżeli praca w ochronie jest takim czymś to ,,jesteś mniej niż zero''ta druga część wypowiedzi, że jest to schyłek kariery zawodowej jest jak najbardziej trafna!!!

APS
@cieciunio

Pisałem o Konkretnych osobach , a ty cieciuniu naucz się czytać ze zrozumieniem.

połykacz baranów

co za ciecie nawet jeśli się powie na nich ciecie to obraża się ludzi , którzy pracują jako cieciowie. Jacy ludzie z doświadczeniem . Powinni im zrobić egazminy z WF . Grupa interwencyjna ha ha ha. Prędzej zawału dostana zanim kogoś złapią.Sami tworzą armie PFRONÓW. Dobrze, że ludzi o kulach nie biorą. Graupa interwencyjna , która dojezdza do Czepowa w 15 minut juz. to widze, wszędzie maja ręce umaczanei biora obiekty po najszych kosztach , które w pale się nie mieszczą. Banda byłych psów i inwalidów

macher

po wprowadzeniu w 2016r minimum płacowego 1850 pln i zmian w umowach zlecenie mogą nastąpić jakieś zmiany które mogą rykoszetem uderzyć w strażników trudno przewidzieć co to może być ,ale jest to prawdopodobne na pewno nic dobrego się nie kroi

Loluś

Niestety muszę stwierdzić, że firma nie ma szacunku dla pracowników. Wyzyskiwacze, kretacze. Firma zarabia na nieszcześciu, braku zdrowia ludzi. Płacą Ci złotówkę a sami dostają za ciebie 3 razy tyle. Od taki biznes i się kręci.

men
@Loluś

nie wiedziałem że w mm ludzie pracują za 1 zł to naprawdę wyzysk aż trudno pomyśleć ale popis się tym zajmie tak nie może być[ale że ktoś się na to godzi]

michno45

pracowalem w MMS na biurowcu, stawka jak wszedzie, wymagania w zaleznosci co sobie zyczyl zleceniodawca a żę nie pilismy alk.umundurowanie mielismy regulaminowe i postepowanie w czasie dyzuru wiec nikt sie nie czepial,jak ktos jest opier@@lacz,alkoholik i nygus niech nie wylewa krokodylich łez nad swoim parszywym losem, trzeba bylo sie uczyc i być z zawodu DTREKTOREM

to ja
@michno45

panie kochany, chyba się panu cos mowiąc delikatnie pokiełbasiło, nie ma takiego zawodu dyrektor!

biuro

Firma się ponoć "kurczy" i trzeba zwalniać.Piszecie o pracownikach dozoru i tym jak są traktowani.Hmm nie chcecie wiedzieć jak traktuje się tam osoby w biurze oczywiście te "wybrane" bo reszta ma jak w niebie!

MMM

Czyli już szukacie i studentów do roboty. Najlepiej od razu z orzeczeniem o grupie inwalidzkiej. Nie ma to jak ściemniona reklama swojego kołchozu :)

WITAM JA ODSZEDŁEM Z WINY PRACODAWCY I ODDAŁEM SPRAWE DO SĄDU

expert
@PIOTR GRYC

współczuje p.PG ale takiego sumiennego pracownika że zwolnili to dziwko mnie bierze a w którym sądzie to będzie? bo lubię chodzić na takie sprawy....powodzenia!!!

@expert

po pierwsze nie zwolnili tylko odszedłem z winy pracodawcy a panie wielki i do (usunięte przez administratora) ekspercie pilnuj własnego smrodu jak pan wie firma zmusza pracowników do pracy w trybie niewolniczym i to jest podstawa do oskarżenia a ja jako były koordynator mam na to dowody

@expert

a dla wszystkich zainteresowanych ja nie pracuje jako cieć tylko jako pracownik biurowy w nowej firmie i mam umowe na czas nieokreślony a pan expert czym sie pochwali swoją głupotą życze powodzenia

expertinio
@PIOTR GRYC

o panie kochany ja naprawdę mam się czym pochwalić moja kariera zawodowa jest również bogata ale nie jest to czas i miejsce na podsumowanie bo choćby po swoim największym dziele zawsze o sobie sądż mało nie myśl że kiedyś zrobiłeś wiele lecz co ci jeszcze zrobić pozostało....powodzenia

Jola
@expertinio

Pracownik biurowy, panie kochany nie opowiadaj pan głupot, pisać pan po polsku poprawnie nie potrafisz ( w jednym wyrazie po dwa byki ) i na dodatek podstawowe wykształcenie chyba pomylilo się panu, może pracujesz pan jako pracownik budowy chociaż też nie wydaje się żeby tam przyjmowali ludzi z żółtymi papierami!

podwładny
@PIOTR GRYC

p.P.G powiedz pan w sądzie wszystko nie tylko o swoich sprawach ale również zwykłych cieci którzy nie mogą iść do sądu bo ich zwolnią albo będą traktować jak zło konieczne.pan jest mądry człowiek to nie muszę udzielać wskazówek...zawsze wierny endriu

nieznajomy

Mam do państwa pytanie. Jak was skrzywdzili to dlaczego jeszcze nikt nie złożył pozwu do sądu pracy jak nie jako jednostka to można grupowy pozew złożyć. A sąd pracy ustali kto złamał prawo pracy i czy zostało złamane prawo. Jak na razie widzę że na forum publicznym pierzecie swoje brudy i tylko narzekacie. Zażalenia można składać w P I P oraz sądzie pracy . Tam wam pomogą a tu na forum robicie z siebie błaznów. Rozumiem że jesteście osobami niepełnosprawnymi ale litości macie wsparcie w różnych instytucjach państwowych. Więc ruszczie się z przed komputera i do P I P - u zapraszam. zapraszam Inspektor .

@nieznajomy

dziękuje p.inspektorze za zaproszenie ,tylko nie wiem czy z takimi organami jak pip czy sąd warto zadzierać wobec pracodawcy bo skutki mogą być odwrotne

żyleta

Pracowałam w tej firmie i jest to prawda są ludzie wykorzystywani - biali murzyni po za tym gdzie ta premia która była na umowie gdzie te pieniądze za nadgodziny za dyżury nocne za święta ? Po za tym koordynator pan Czesław Miśkiewicz nie jest lepszy po prostu aż się scyzoryk w kieszeni jakie podejście mają koordynatorzy tej firmy "MM" do pracowników Więc jaka płaca taka praca

@żyleta

z jednym się zgadzam ,jest w umowie premia uznaniowa ,ale może jakaś mądra głowa powie kiedy i za co można dostać taką premie.nie przypominam sobie żeby taką premię ktoś dostał.prezes pewnie wie bo podpisuje umowę ,ale druga strona również powinna wiedzieć

krzys

Jestem pracownikiem firmy i nie zgadzam sie z ogolna opinia o firmie. Czego wy chcielibyscie? Jaka praca taka płaca.Jesli komus nie odpowiada to droga wolna.Nikt nikogo na sile nie trzyma.Oczernianie kogos na forum jest oznaka wrodzonego debilizmu i ograniczenia umyslowego.P

miro
@krzys

proszę poczytać forum innych firm co tam dopiero piszą to można się przekonać co jest obrażliwe a co nie

inny
@krzys

,,JAKA PRACA TAKA PŁACA'' są to słowa rodem z PRL a my wykonujemy pracę sumiennie,jest to praca odpowiedzialna ,z narażeniem na różne czynniki zewnętrzne a płaca jak[prawie] wszędzie w ochronie min.płac.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security