Opinie o InPost w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w InPost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Kalisz

syszka

Jedna wielka tragedia!ucinaja na skromnych wyplatach.pracujesz do 22.zarobki ok 800zl minus kary zostaje ok 500

piotr

Podzielam zdanie kolegòw.Szkoda sił,nerw,czasu,pieniędzy!

Nie polecam!wyzysk,brak szacunku i walnieta pani magda ze sortowni.Wynagrodzenie do 800zl miesiecznie.swoje auta gdzie regularnie padaja na wsiach i naprawy ze swoich oszczednosci.

mynie

Nie polecam!swoje auto brak kilometrowki dzienna dniowka 50 zla paliwko w auto 80zl.za wszystko kary o ktorych nie wiesz ze mialy miejsce

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
orkan

hej możecie powiedzieć mi coś więcej na temat pracy w InPost jako Doręczyciel? przeczytałem że to czego firma ode mnie oczekuje to: • samochód osobowy, • samodzielność i dobra organizacja pracy, • zaangażowanie i uczciwość, Z tym samochodem i paliwem nie ma problemu z rozliczaniem przy wypłacie?

Magik
@orkan

Od pol roku jestem listonoszem inpost w kalisz.kasa zawsze na czas i jak sie chce to mozna ladnie zarobic.polecam

@Magik

magik ty się walnij w łeb...właśnie kalisz olewa moje reklamacje w sprawie przetrzymywania mojej przesyłki

twardziel

Inpost to (usunięte przez administratora) ile biorą oni za znaczek ,a ile dają pracownikowi ?).Codziennie gdzie indziej wysyłają ,z jednym listem za 20 gr.nieraz trzeba jechać 6 km i szukać ulicy (bo są ślepe i nie oznakowane ).Dlaczego nie zrobią rewirów ,aby zapoznać się i wdrożyć;polecone awizo trzeba wypisywać na mrozie i mizerne 15 gr dostać- gdzie zdrowie,amortyzacja roweru ?Mowa o inposcie w Ostrowie Wlkp.na szkolnej - wolę roznosić ulotki ,bo idę o płotu do płotu i wszędzie wkładam ,od bloku do bloku .Zanim podejmiesz pracę zastanów się ?

add
@twardziel

pewnie że trzeba samemu sobie kupować bilety jako doręczyciel, jak ktoś jest spoza miasta to też dojezdzac musi pks'ami -gdzie cały bilet w jedną strone to koszt około 5 zł. wierzysz w ich bajki że oddadzą ci za bilety? Popracuj tam tydzień/ miesiąc. pewnie że to nie koniec świata że po miesiącu nie wydadzą pensji!! tylko naliczą kary i wyrafinowanie poinformują cię o tym w dniu wypłaty. To jest sprawiedliwe? patrzcie co pospisujecie. Chyba że praca po znajomości. naiwnym życzę powodzenia :)

add

popracujesz miesiąc, przyjdzie dziesiąty i nagle pensji nie ma. To ich cwany chwyt. jak ktoś chce i ma czas niech idzie i roznosi charytatywnie pocztówki. Strata czasu, a koszta wielkie szczególnie dojazdów. Jak najdalej od inpostu w kaloszu. :)

mariusz listonosz

zarobki głodowe , panuje oszustwo , warunki fatalne , obsługa tragiczna , jedna pani tłuste wlosy i koltuny az żal na to patrzec , druga mysli o jedzeniu trzecia problemy za zgryzem chyba czwarta mumia i z czegos te pensje sie biorą ... Nie polecam bo zarobek taki ze starczy na bułkę i butelkę wody z lidla

hnjmkkl

NIE polecam oddziału w kaliszu!!! Nie wypłacają pensji, jakieś kary za coś co nie miało miejsca. A jak się prosi o dowody to nagle ich nie mają! a człowiek się stara, pracuje, chodzi, roznosi... Pani kierownik jak i reszta pracowników w oddziale nie odpowiedzialna powinien być szybki przesiew tej strefy. Zwalniają człowieka po miesiącu pracy bez konkretnej przyczyny nie wydając wynagrodzenia. Jedno wielkie oszustwo. Ostrzegam przed pracą w inpost, szczegolnie w kaliszu. Napewno sprawa zostanie zgłoszona do sp.

paweł basket

brak słow szkoda czasu i wszystkiego . Nawet długopisu nie dają

Baran

Witam! Pracowałem na stanowisku biurowym w oddziale InPost Ostrów Wlkp. ul. Szkolna 14. Jestem byłym pracownikiem Poczty Polskiej (ponad 3 lata) i nie polecam pracy w InPost, tej pseudo-pocztowej firmie. Żenujące warunki pracy, brak odpowiedniego stanowiska pracy, brak stołówki, nawet długopis trzeba mieć prywatny. Umowa oczywiście śmieciowa - zlecenie, stawka 8 zł/h. Zostałem zwolniony bez jakichkolwiek wcześniejszych uwag, po telefonie szefowej z oddziału w Kaliszu. Pani kierownik z mojego oddziału oczywiście wykonała polecenie, tłumacząc że byłem "strasznie wolny". To bardzo ciekawe, skoro na Poczcie Polskiej panowała większa presja i jest więcej przesyłek a byłem dobrym pracownikiem. Widocznie na InPost to za mało... Dodatkowo wspomnę, że jestem informatykiem i kilka razy naprawiałem im drukarki/oprogramowanie, no ale to się nie liczy. W swoim życiu pracowałem w wielu firmach i jest to pierwsza, która mnie zwolniła w taki sposób. Życzę powodzenia osobie przyjmującej się na moje stanowisko. Pozdrawiam.

oj

Ale chyba jest coś na rzeczy skoro tyle ludzi ma bardzo negatywne opinie o tej firemce. Nie tylko pracownicy w większości , ale także bardzo wielu odbiorcow ich usług , z resztą świadczonych na mizernym lub żenującym poziomie. Gdyby było wszystko ok to tyle pomyj i zygowin by sie tu na nich nie wylewalo.

szkoda, że najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy chcieliby kokosy za nicnierobienie, mało tego zawsze was jest najwięcej na forach bo zamiast uczciwie pracować, szukacie kogo by tu obsamrować

saj

oczywiście ! zawsze było obniżanie stawek , nigdy wzrost !

Tommyy

A czy słyszeliście cos może o odgórnym zarzadzeniu, że chca obniżyć stawki za doręczone listy?

Amaterasu

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracowania tam ! obiecują,zapewniają , a na końcu i tak nic z tego nie masz. Najgorzej jest kiedy mają zapłacić.

dyszka

Po tym co tu napisaliście,nie będę się nawet fatygował na rozmowę na którą zostałem zaproszony(szkoda kasy na dojazd).Głównie moje podejrzenie wzbudziła wzmianka o firmie "Kogucik" - Augustus.Otóż ktoś pisał,że jest to de facto podjęcie pracy dodatkowej jako ankieter i związanie się z ta firmą na rok. Otóż w mailu do mnie ktoś się bardzo napracował by to w ładne słowa ubrać: "Warunkiem rozpoczęcia współpracy z nami jest zawarcie umowy ze spółka Augustus w ramach której będziemy Pana prosić o wypełnienie raz w miesiącu anonimowej ankiety dotyczącej badań rynkowych." Pani w mailu próbowała mi zamydlić oczy,że to normalne przy zatrudnianiu przez Agencję pracy.Pewnie,pełna zgoda.Ale nie jest normalne zasłanianie się,że druga umowa służy odprowadzeniu składek ,kiedy tak naprawdę służy niejako drugiej pracy,ankietera(niezgodne z prawem).No i te wielkie kary.Do tego faktu pani się już nie odniosła.Ciekawe czemu... Nie lubię takich szemranych umów i podpisywania dodatkowo czegoś,czego nie można znaleźć nawet w Internecie ! Nic nie ma o tej firmie(Augustus). Poza tym to co opisujecie o pracy w Inpost ,czyli upraszczając o wykorzystywaniu pracownika ,[usunięte przez moderatora] itd, wolę cierpliwie szukać innej pracy ,ale w pełni LEGALNEJ i PRZEJRZYSTEJ.

oszukany

Dostajesz potem umowe ankietera w firmie Augustus. A potem ciezko doprosic sie o kase i za byle co kop w (usunięte przez administratora) Do tego kary ... Zenada.

ewakij

poprawa wcześniejszego postu listów od 16 do 70 szt na gminę, jak się ktoś nie boi pracy to polecam

x

Racja to Opinie Klientów i dobrej agencji piarowskiej - oczywiście nagrody za rozwój zysk i inowacje (paczkomaty) bo za szacunek i wynagrodzenie dla pracownika to 1 z wielkim minusem

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Kalisz

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost