Opinie o InPost w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w InPost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Kalisz

in

A co z inpostem od1marca jezeli czesc zabiera poczta

barry

Uwielbiam wasze paczkomaty, oby tak dalej, to już nigdy nie bede musial korzystac z poczty polskiej.

lon

brak słow bylem dzisiaj na rozmowie umowa smieciowa 2 zmiany plus 2 soboty i 1200 zł hehhehe żal to mniej niż najnizsza szkoda słow banda i tyle

In Post Kalisz- były

In Post Kalisz - po 90 dniach pracy opinia może być tylko jedna. Zapier.... od świtu do zmierzchu i gęba w kubeł. Takiego syfu, bałaganu opóźnień nigdy w życiu nie widziałem i chyba nie zobaczę. Bezcenna mina odbiorcy jak po podpisaniu tobie poleconego - szok sprawa była tydzień temu. Nigdy nie mów że termin jest od razu widoczny bo ci nie odbierze i kasa poszła w .....Poza tym ilość epitetów jakie padają pod adresem doręczycieli ze strony Pani M Pani J itd. Idiota, głupek (usunięte przez administratora) to najdelikatniejsze co można powiedzieć. Podsumowując, nie masz na chleb możesz tu pracować tylko zawsze pamiętaj pierwszego dnia pracy zarabiasz 4 000 na m-c od 10 następnego miesiąca czekasz czekasz liczysz 100 razy że zarobiłeś 1 000 PLN a dostaniesz 500 i jak się nie podoba to spadaj. Natomiast są oddziały InPost gdzie masz stałą kasę co miesiąc 1 700 netto ( umowa zlecenia ) + kilometrówka jak teren wiejski, ale niestety to nie Kalisz i nigdy Kalisz tym nie będzie.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Tomekkk

Wiecie że większość tych negatywów piszą pracownicy Poczty Polskiej, coraz gorzej u nich, sprzedają ubezpieczenia, konta bankowe, spisują gaz a wypłata nie rośnie... podcinają nogi konkurencji :)

dani333

za nie wykonywanie pracy nic wam bym nie zaplacil!!nie dotarla do mnie przesylka z sadu z mandatem a teraqz musze zaplacic komornikowi o 330zl wiecej.byloem w oddziale na polnej w kaliszu i sprawdzany by kurier na GPS.ani razu u mnie nie byl.teraz ten h>j powinien oddac mi te pieniadze .mi z nieba nie leci podjales ta prace to wykonuj ja dobrze!znales zasady i na nie zgodziles sie a teraqz powinni ci wystawic taka opinie zebys nigdzie do pracy sie nie dostal.

kołtun

pracuj w inpost 10 bedzie na winko

misiek

Szkoda gadac!szkoda zachodu.Jeden wielki wyzysk

mati

Swietna rekrutacja.dzien dobry ja w sprawie pracy-to zapraszam brac listy i spadaj na rejon.jakie wynagrodzenie?20 g!haha

goral

Jedna wielka tragedia

Chciałbym was ustrzec przed pisaniem nieprawdy nt firmy, centrala wynajęła firmę prawniczą i zakładają sprawy.

fiso
@Marcin

To niech mi założą sprawę. Uwaga nie mam nic wspólnego z tą dziadowską firmą na paczkę oczekuje dwa tygodnie. Utnkneła w kaliszu. Wszystkie osoby decyzyjne z kalisza do wywalenia dyscyplinarnie. To jest totalne zaniedbanie od sortowni do kierownika.

fiso
@Marcin

Wzywam osoby dbające o wizerunek firmy INPOST o natychmiastowe dyscyplinarne zwolnienie osób decyzyjnych w oddziale kalisz. Jeśli to nie jest możliwe(ciocia,wujek,szwagier itp) proszę o przekierowanie paczek do innych sortowni i totalnego odciążenia placówki, która nie funkcjonuje. Ten oddział jest idealnym przykładem szkoleniowym jak można położyć dobry wizerunek i sumienność pracy całego inpstu na łopaty i dno! Mam nadzieję że osoby urażone moim wpisem załoźą mi sprawę, dzięki temu dowiem się kto z imienia i nazwiska odpowiedzialny jest za katastrofę oddziału Kalisz. Jeśli sytuacja oddziału się nie zmieni informację i zaniedbania zostaną podane medialnie.Czas się obudzić, koniec zabawy. Firma traci przez oddział Kalisz!

wku

Odradzam podjecia pracy w tym buszu.nie placa-brak szkolen-wielkie wymagania.polna 63 omijac szerokim bokiem!

nikitaaa

a ja tez nie przynosze z spowrotem.

@nikitaaa

Prosze z mateuszem porozmawiac o ilosciach i jego wynagrodzeniu chlopaki sa zadowoleni ale w kulki nie leca i nie opuszczaja se pracy

@lola

widze ze nie masz nic wspolnego z ta praca.

nikitaaa

przeciez spisuje sobie dokladnie ile dostaje dziennie poczty. z marzec mam 2058 poleocnych w tym doreczonych mam 1378 listow. a zwyklych mialam 5790szt. to ile maja. jestem ciekawa.

@nikitaaa

Placone jest za listy doreczone a nie nabite na liste i przyniesione spowrotem prosze z mateuszem porozmawiac on ma takie ilosci ale czasow nie przynosi i ma zupelnie inne pieniadze

lola

Ja jestem tam operacyjnym i wiem ze zadna kobieta nie wynosi takich ilosci

nikitaaa

tyle mam miesiecznie poczty. po co bym miala klamac. a twoje znajome ile maja? poczty miesioecznie

justin

Jak jest tak super w tej waszej firemce to dlaczego portale ogloszeniowe sa zawalone ogloszeniami inpostu?slucham?kuzyn pracowal tam wynosil niezle ilosci i mial 1100zl na czystko.a w domu byl gosciem.nawet w niedziele pracowal.

miki

Nie polecam.szkoda nerw(a idzie sie tam nabawic nerwicy)

nikitaaa

zalezy gdzie. ja wynosze duzo poczty. a zarbiaam 1600zł. poleconych ponad 2000szt. z czego 70% doreczam osobiscie reszte awizo. zwykcyh srednio 6000szt. miesiecznie. mam na reke 1600zł.czy to duzo?

@nikitaaa

Mamy 2 doreczycielki i zadna nie wynosi takich ilosci wiec bajek prosze nie pisac

Kisiel
@nikitaaa

chyba na poczcie polskiej ha ha ha

taka z ciebie nikita jak z koziej ...
@nikitaaa

ładnie pani pisze pani Marto...

lola

Dedykuję to do nierobów którzy za nie robienie chcieliby kokosy dostawać jak robicie boble mylicie skrzynki gubicie listy i zpo to nie nasza wina.Zaznaczam że mamy doręczycieli którzy pracuja ponad 2 lata i nawet na wakacje w tunezji ich stac weżcie sie do roboty a potem narzekajcie nygusy

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Kalisz

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost