Opinie o InPost w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w InPost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Kalisz

Witold

Jak się pracuje? Przestaliście pisać czy jest powód?

Konrad

Myślę, że zamiast narzekać to trzeba dokładniej czytać . Nikt nie zmusza do niczego!!!

Kolejny miesiąc leci a pan M zapomina zapłacić fakturę ! uważajcie !

Piciu

Bez uzgodnienia zmiana adresu paczkomatu!Przymuszanie do wypełnienia formularzy dodatkowych jak by to odbiorca miał winę .Zero przeprosin i kontaktu .Paczka miała być w piątek a ma być może w wtorek za 4dni kolejne!ŻENADA NIE POLECAM!Jeszcze trochę będziemy płacić dodatkowo za przesyłkę i się prosić żeby była pod wskazany adres!

Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Kalisz
DTH Selection
szkodagadać123

Ta sama sytuacja co użytkownika "pietros1". Paczka zaadresowana na firmę w Kępnie. W ciągu dnia dostaję informację, że był kurier inpost, ale zostawił tylko jedną paczkę z dwóch, które tego dnia miały dotrzeć. Wieczorem mail, że przesyłkę można odebrać w punkcie obsługi w centrum miasta. Po 3 telefonach do infolinii z reklamacją, wyjaśnianiem sprawy i konkretnym przekazie, że skoro paczka była zaadresowana na adres a nie punkt obsługi to ma dotrzeć pod wskazany adres. Pod adresem cały czas był człowiek do odbioru przesyłki. Dowiedziałem się tylko, że są wysyłane maila z informacją o rozwiązanie sprawy przez kierownika regionu. 5 dni jest rozwiązywana i końca nie widać.

pietros1

Inpost Kalisz schodzi na psy. Ostatnio miałem dostawę dwóch paczek na Wyszyńskiego tego samego dnia dodam. Jedna dotarła do mnie bez problemu natomiast druga wylądowała na Kanonickiej. Pomimo złożenia trzech reklamacji, wykonaniu kilku telefonów na infolinię paczkę otrzymałem dopiero po interwencji u kuriera dostarczajacego paczki do mojej pracy. Na koniec dostałem odpowiedz na reklamację, że to moja wina i napewno nie było mnie w domu a kurier zostawił awizo.

Maria

ktoś ma może jakiś numer telefonu do in post w kaliszu ulica wrocławska 192..bardzo proszę o pomoc przetrzymują moją przesyłkę na próby dowiedzenia się czegokolwiek i tzw interwencji nie reagują mój email smutna144@interia.pl

dario

DZIADOSTWO! Nie pierwszy raz nie dostarczają przesyłki mimo, ze pokazują status: dostarczona! Ciekawe czyj podpis jest na potwierdzeniu odbioru? Podrabianie jest karalne!

Kowal

Witam. Firmę Impost w Kaliszu przejoł przewoźnik z Poznania. Oczywiście oferuje pracownikom niebo w gębie tylko nie wiedzą w co się pakują. Jest to osoba która ma bujną wyobraźnie mówi dużo rzeczy które są nie realne i nigdy nie dotrzymuje słowa. Co do płatności pracownicy pracują od rana do nocy jeżdżą samochodami które się rozwalają nie nadają się do jazdy po drogach. A o wypłatę trzeba się upominać a i tak się jej nie dostanie

Zdzichu
@Kowal

Popieram, nowy przedstawiciel niski poziom kultury, słoma z butów wystaje, zalega już z płatnościami a co później jak obiecuje kasę której na oczy nie zobaczy, nie warto z nimi współpracować, kilku do rządzenia,

Anitaaa

Paczka leży w Kaliszu status paczki w doręczeniu od 5 dni . Mieszkam w odległości 15 km od Kalisz , następnym razem dostawę przesyłki nie zamówię tym kurierem .

giero83

BRAWO, BRAWO, WIELKIE BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Inpost przesyłki do dostarczenia dostał 10.05.17 a do dziś 26.05.17 jeszcze nie dostarczył zero zainteresowania. Jeszcze raz BRAWO dla PROFESJONALISTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tak samo dba o pracowników jak o klientów to gratulacje dla tych którzy tam pracują.

7777Japko

Chciałbym wszystkich przestrzec przed pseudokurierem allegro-inpost. Przyesyłka dotarła kompletnie zniszczona, zmiażdżona. Reklamacja w inpoście to tylko fikcja i kpina z klientów. U innych kurierów nigdy nie było problemów. W internecie chyba sami sobie piszą pozytywne opinie. Żal mi ludzi tam zatrudnionych, że muszą pracować dla ułomnego umysłowo zarządu.

Damian

Po paczkę to już bym szybciej na pieszo zaszedł niż InPost z Kalisza ją dostarczy

Andzia

InPost w Kaliszu to jakaś masakra paczka przejechała przez połowę Polski w dwa dni a do miejscowości oddalonej o 25 km od Kalisza idzie już 4 dni i jakoś się nie zanosi żeby szybko doszła i to jest nie pierwszy raz pewnie pocztą już by szybciej przyszło .

adresat

016.12.16 godz 18:00 Kalisz ul. Poznańska 121-131 Paczkomaty, ludzie stoja w kolejce jak za komuny,przechodzący pytają po ile te karpie ,ale to nie karpie to paczki do paczkomatu wydaje jakiś ograniczony pracownik InPost z samochodu przy świetle świeczki, nierozgarnięty czyta te same numery paczek po kilka razy i 3paczki wydane na 40min a ludzie powoli tracą cierpliwość . Oczywiście smsy z informacją że paczki oczekują na odbiór w paczkomacie zostały wysłane odbiorcom, ale po próbie wpisania numerów paczkomaty paczek nie wydają oraz informują ze są to błędne numery. InPost nie wywiązuje sie z umowy, mało tego wysyłając takie smsey łamie prawo. Radze omijać taką firme z daleka !!! bo ktos i tak na tym zarobił ale napewno ni e pracownik ani nie odbiorca paczki który zrezygnował z odbioru paczki po 40min oczekiwania na mrozie.

nie zadowolony klijent

Dziadostwo!!!! Paczka dostarczona do nich z Krakowa w 12 h a Kalisz do Ostrowa Wlkp. mają zaledwie 22 km i nie mogą dojechać od 8:20 do ..... teraz mamy 19:52. Komuno wruć !!!!

ala

nie narzekajcie, jak macie większe ambicje niż bycie kurierem to wiele jest rekrutacjio jest na bardziej specjalistyczne stanowisko

klient

"Tomekkk 2015-05-22 15:39:24 Wiecie że większość tych negatywów piszą pracownicy Poczty Polskiej, coraz gorzej u nich, sprzedają ubezpieczenia, konta bankowe, spisują gaz a wypłata nie rośnie... podcinają nogi konkurencji :) " O ile z paczkomatami nie miałem problemów (poza jednym że musiałem paczkę odebrać od kuriera przy paczkomacie na określoną godzinę -bo chyba był pełen) to z poleconymi inpost zdarzyły mi się. Robię zakupy w sieci od około 15 lat dużo i często. Przez ten cały czas tylko jedna przesyłka zginęła nadana Pocztą Polską. Z poleconych Inpost korzystam może od roku w tym czasie zaginęła 1 przesyłka oraz w 1 przypadku trzeba było interweniować żeby się odnalazła - to dla mnie dużo w tak krótkim okresie czasu. Poczta Polska jak dla mnie to jak dobry sprawdzony Mercedes z dużym zasięgiem nawet w małych pipidówach mają placówki - Inpost póki co jest może VW Golfem -życzę Inpostowi jak najlepiej bo konkurencja jest zawsze dobra ale póki co mam firmę i nie wysyłam inpostem.

luc

Ja się martwię bo mi wiszą 3 paczki a na fejsie ludzie od 3 marca ich jadą bo niektórzy od tej pory paczek nie mają ,na forach piszą ze po przegranym przetargu na roznoszenie przesyłek dla sądów listonosze na śmieciówkach co byli się pozwalniali i niema kto doręczac

in

A co z inpostem od1marca jezeli czesc zabiera poczta

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Kalisz

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost