Opinie o Meble Pyka w Oleśno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Pyka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Meble Pyka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Pyka w Oleśno

Arnold

Tutaj nawet Ukraińcy nie chcą pracować. Bo się zorientowali że na czarno. Wypłaty 2-3 tyg opóźnienia to standard. Składki ZUS nieplacone od ponad roku. Inspekcji pracy nie było nigdy. Warunki pracy to śmiech. Technologia śmierdzi myszami. Ogromna radość ze wyszedlem z tego syfu

Tom
@Arnold

Informacje są wyssane z palca mijają sie z prawdą . Jestem zadowolonym pracownikiem tej firmy , legalnie zatrudnionym z opłacanym ZUSem. Mam w tej firmie dużo znajomych zarówno z Ukrainy jak i z Polski . Zarobki są bardzo dobre. Warunki moze nie są na najwyższym poziomie ale można swobodnie pracować . Jezeli nie dbał Pan o czystość na stanowisku pracy to zalęgły sie Panu myszy . Łatwo jest kogoś oceniać gdy juz sie odejdzie , ale dopóki sie pracuje i płacą to jest dobrze .

Agata

@romek, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? @Arnold, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Zainteresowana

No może firma nie jest idealna ale takich nigdzie nie ma. !!

romek
@Zainteresowana

HAHAHA

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

romek
@Zainteresowany

Na pewno bo z tego co wiem to dużo odeszło

Firma Meble Pyka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Remik

Dlaczego piszecie , że firma prowadzi złą politykę?

Oferują meble w dobrej cenie i na dobry poziomie jakościowym. Ponad 27 lat temu rodzice kupili tutaj meble i byli z nich zadowoleni. Osobiście mam tapicerke i też jestem z niej zadowolony. siostra kupiła stół z krzesłami z pełnej skóry również są ok. Za taką cene nie było innego tańszego producenta w okolicy Opola.

klient

Popieram, że Firma "Meble Pyka" jest niesolidną i niesłowną firmą. Mam wrażenie , że klienta traktują jak zło konieczne. Piękne rozmowy są tylko jak kupujesz, ale zanim dostaniesz meble do domu to musisz wykonać trochę telefonów . Jeśli zawalą w umówionym dniu z transportem mebli do ciebie , to niestety ale nawet cię o tym nie poinformują, a ty bierzesz urlop i siedzisz w domu czekając na meble które nie dojadą. Porażka.

Tomi
@klient

masz rację dla mnie cała polityka w tej firmie to chora sytuacja ciągnąca się już latami

Agata

@klient problem widzisz tylko w niedogadaniu się co do terminu dostawy? Może nie leży sam problem w firmie, a pracownikach, którzy zajmują się dostawą? Czy w firmie Meble Pyka nikt nie odbiera telefonów? Może jest jakaś inna forma kontaktu? Może e-mail?

Agata

@tadzio widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Meble Pyka? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

tadzio

ale, że poszukują kogoś do pracy Ona'? Bo jak tak to dobrze by było akurat poszukuje pracy i mam doswiadczenia jako stolarz i slusarz, pracowalem w fabryce mebli mam duże doswiadczenie oraz posidam fachową wiedze, gwarantuje 100% zadowolenie z wlasnej osoby.

Ona

Na olx pojawia się dosyć często ogłoszenie

Ona

Jak wygląda praca na stanowisku szwaczki? Jakie warunki finansowe, warto podjąć tam zatrudnienie? Proszę o opinie

Popieram, że Firma "Pyka" jest niesolidną firmą, gdyż od 2 lat walczę z reklamacją mebli zakupionych w tejże "cudownej firmie" , a Dział Reklamacji praktycznie zatrudnia niekompetentne osoby.

krzysiekg1981

Ludzie piszą o meblach i ich jakości, bo są zirytowani - nie dziwię się. Kupiłem u Pyki sofę skórzaną Lord 2. Przysłano mi mebel krótszy o 13 cm na szerokość (sic!), a serwisant idzie w zaparte, widząc pomiary na zdjęciach a mimo to robiąc ze mnie durnia. Mebel dostałem 3 kwietnia 2015 r. Zażądałem zwrotu. Opolski oddział Inspekcji Handlowej wyraźnie stoi po stronie Pyki. Odradzam zakupy i proszę się nie dziwić, że mail nie dotyczy pracy w tej firmie.

GREQ

Kupiłem stół totalna porażka reklamacja co to jest ta firma nie zna takiego słowa

Romek

Mam komplet chesterfield ze skory dopiero 8 miesięcy , ale nic sie nie dzieje .Jest ładnie wykonany.

Mariola

Mam 10 lat komplet Fryderyk i wygląda jak nowy, skóra ok stelaż stabilny jestem bardzo zaskoczona waszą opinią

ble

meble kupiłam 6 lat temu.... drewno -stelaże bez zarzutu, wszystko ok skóry - tragedia najpierw kupiłam meble z lakierowaną skórą- po miesiącu zaczął złazić kolor, reklamacji oczywiście nie uwzględniono, po trzech latach wymieniłam poduszki (teraz skóra nielakierowana, bo w salonie tak mi doradzono), bo jak wspominałam stelaże są. Sytuacja na dziś - skóra wytarta, odbarwiona, meble wyglądają ohydnie... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, MEBLE MAKSYMALNIE NA TRZY LATA Teraz mijają kolejne trzy lata -

bezel

hej to, w takim razie na te meble z Pyki nie dostaliście żadnych gwarancji? jak to było z Tobą @Janna?

Janna

To jak jest z jakością tych mebli? Chciałam dokonać zakupu, ale jeśli piszecie, że wam rok wytrzymały i poszły w diabły to dziękuję za taki interes...

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Pyka - Oleśno

• Jak się pracuje w Meble Pyka?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Pyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Pyka?

Meble Pyka