Opinie o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Maciej

Azoty Chorzów przechodzą zmianę. Niestety bez zmian spółka nie może dalej funkcjonować w sposób, w który funkcjonowała do tej pory. Zmiana nieodwołalnie kojarzy się ze redukcjami. Nie jest to prosta sprawa a na pewno bolesna dla Wszystkich. Ja jednak mocno wierzę, że dzięki temu spółka znowu pewnie stanie na nogach. W końcu ZACH, to część Grupy Azoty z wieloletnią tradycją.

@Maciej

Zgadzamy się z Panem @Maciej. Zmiany są trudne dla obu stron, jednak w obecnej sytuacji są konieczne. Tak jak Pan jesteśmy przekonani, że przyczynią się one do stabilizacji Spółki. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów

@Maciej

Ale o jakich zmianach piszesz jeżeli chodzi Ci o zmiany w ludziach to tak, jeżeli chodzi o Sprawy oczywiste jak remont drogi czy wprowadzenie czytnika kart pracowniczych no to też super innowacja w 21 wieku, zamknięcie tłuszczy, redukcja została wprowadzona bardzo mocna co w zamian jaki pomysł innowacyjny na spółkę ?

@ktosia

Szanowna @Ktosia, innowacje to raczej kolejny krok, to doskonalenie. Obecnie wymagane są działania stabilizacyjne, u podstaw. Przede wszystkim wzrost sprzedaży, obecność na rynkach zagranicznych i świadomość naszych produktów wśród klientów, co właśnie się dzieje. Ciągła kontestacja, którą widzimy na GoWork nie sprzyja rozwojowi Spółki jak i pracownika. Bez wizji lepszej zmiany będziemy stać w miejscu. My wierzymy, że najlepsze przed nami i życzymy takiego poczucia wszystkim naszym pracownikom. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Nie bójta sie

No pewnie pierwsze co sie pyta człowiek z innego województwa to jak z bezpieczeństwem na zakładach azotowych w Chorzowie haha, są ubrania i odzież ochronna w zakładach chemicznych no brawo medal trzeba wystawić:), to teraz zarząd będzie bawił sie w odpisywanie na każdy komentarz?, zwykli pracownicy wątpię żeby byli zadowoleni gdzie sie znajdują, Jeżeli chodzi o innowacje to zwalnianie ludzi i robienie rzeczy oczywistych można też za takie uznać :) Przyjdzie czas podsumowania . Pozdrawiam

Iza

Podobno zamykają ten skansen?

lyjo

podobno nie

lyjo
@Iza

a jakby zamykali to nie szukali by ludzi do roboty.

rooney26

ciekawe kto poprowadzi produkcje za niedlugo jesli zwalnia sie ludzi doswiadczonych.Ale kierownik wydzialu ma to w (usunięte przez administratora). bo to nie kierownik jak kiedys(usunięte przez administratora) ktory go na nieszczenscie nasze wybral

Achim
@rooney26

A co zaś kogoś (usunięte przez administratora)?

Gwiazda
@rooney26

Te tępaku bys chociaż Nick zmienił

roooney
@Gwiazda

tepakiem ty jestes jak znasz nick to wiesz kto pisze (usunięte przez administratora) i matko jebco to mi to powiedz w oczy uju

@roooney

Ja tepakiem to nie mnie(usunięte przez administratora) za picie i tchórzostwo A matki zostaw w spokoju

No Napewno ty byłeś doświadczony Hahahahaha nie być śmieszny

@Achim

Tych co piją na zmianach

@rooney26

No chyba nie ty jak ciągle naj...... byłeś ty masz szczęście że Ci dyscyplinarki nie dali a masz czelność kierownictwo do geby brać .brak wstydu

dno
@BDT

lepij naje..... niż fałszywcem i konfidentem. bo co bylo do zrobienia to bylo zawsze zrobione

@dno

Hahahahaahahaha powiec że za Ciebie zrobili będzie łatwiej i nie ZAWSZE więc daruj se ale tyś zabawny niema co

@dno

Nick tez masz dobry pasuje Ci

Hahaha
@dno

Pen..... skącz pierd.... zwykła (usunięte przez administratora) z ciebie wolałeś wypierd... i narazić innych na nieprzyjemności zero honoru alkohol...ku a kierownictwo to ci poszło wchu... na rękę (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@rooney26

nie wiem kto moze (usunięte przez administratora)zlikwiduje zaklad i da sobie kase na lokate bedzie mu sie to bardziej oplacało sam tak mowił.

Durex
@roooney

Te pendo.... mama się pyta czy bedziesz w robocie hehehehehe

@roooney

Pen... bydziesz w robocie bo mama wydzwania i się pyta kiedy Marcin będzie w pracy a my nie wiemy co mamy jej powiedzieć . ZADZWOŃ DO NIEJ ????

ernest
@Alojz

Widza cisza przed burzą !!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
nie zgadzam sie

Azoty Chorzów Grupa Azoty, jaki to wstyd że odbija sie te Polskie piekiełko w tej firmie dali nam nowego szefa jak Niemcą w 1934r. Który nie liczy sie z niczym i z nikim nie pyta sie nikogo o zdanie tylko pozwalniał doświadczonych ludzi Brawo Ty

Ok
@nie zgadzam sie

Doświadczonych tez mi coś przynajmniej coś się dzieje A nie tak jak kiedyś

Richat

Każdy narzeka ale wszyscy łażą do roboty .Panie i panowie czas skończyć z tym syfem i wziąć się do uczciwej roboty .Arbeit raus

ktosia

Dzień dobry. Jak tam sytuacja dalej prezes (wiem usunięte przez administratora ) na chybił trafił usuwa pracowników wartościowych no tak młody jest trzeba sie wykazać, szkoda mi takich osób bez kegosłupa moralnego dobrze że żyjemy w Polsce i każdy może wyrazic swoją opinie. Pozdrawiam Śląsk

CYRK

(usunięte przez administratora)tak źle jeszcze nie było jak macie widoki na inną robotę to panie i panowie Spi……. niema na co czekć

kam
@CYRK

Zaprzeczam. Jest wyraźnie lepiej niż wcześniej.

sam
@kam

hahahaha - same zwolnienia - nie znasz dnia ani godziny........ ludzie są traktowani jak bydło....

ernest
@kam

Przy jakim korycie siedzisz????

Iza

Każdy płacze jaki to (usunięte przez administratora)ale w robocie na zmianach uśmiechy na ryjach ludzie skończcie z tą fałszywą propagandą jak się nie podoba to fora ze dwora

@Iza

Wystarczy wejść na oficjalną stronę azot i zobaczyć że dyrektor handlowy jest jeden + dodatkowo manager. Skąd te info że 2?

Lech
@ehh

Od kiedy jest Pan (usunięte przez administratora)jest zatrudniony? czy ma umowe o pracę ? Ludzie wy tego nie chcecie wiedzieć ? Jeszcze raz Przypominam to jest spółka skarbu Państwa !

Lech
@ehh

to są 100% info potwierdzone czyli nasz Prince robi sobi bezprawie nie wiem kto mu dał uprawnienia do zasiadania w spółkach Państw Polskiego

LoL
@Lech

Skarba Państwa nie ma udziałów w ZACH S.A., ale poszukać i sprawdzić to za trudno widocznie...

Drach
@Lech

A co szeregowy pracownik ma sprawdzać kto jaką i od kiedy ma umowę? Co mnie to interesuje. Po co mi ta wiedza. Mniej wiesz spokojniej śpisz. Zastanów się co piszesz. Zobaczmy jakie będą efekty sprzedaży po co z góry już kogoś oceniać. A status prawny spółki można sprawdzić. Tak jak wspomniano wcześniej nie jesteśmy spółką skarbu państwa.

@Lech

Bezprawie to było jak kto inny rządził i dobrze otym wiecie

DO NIE ZOBACZENIA

Oj dostaliśmy człowieka który nie ma podejścia do ludzi? Kto go wybrał w Puławach? Pytam sie jakie są Wyniki ? mija 6 mięsięcy? zwalnia najbardziej doświadczonych ludzi wprowadza niezdrową atmosferę w firmie tak to ma wyglądać? (usunięte przez administratora)GOOD BAY

@DO NIE ZOBACZENIA

Jakich ludzi z doświadczeniem co ty mówisz chyba w złodziejstwie A o atmosfere sami się prosili na dyrekcji nic nie robią o wypłaty 2 razy wieksze od roboli Brawo. Prezesie widzę że Pan wie co jest grane na tym zakladzie

Afa

Widzę zmiany na lepsze. Ludzie dużo pracują i są efekty. Takiego manadżera Azoty potrzebowały. Pierwszy odkąd pamiętam który nadaje mocne tępo i rozlicza z efektów. Tak trzymać !

Fafa
@Afa

A hahahahahahaha dobry żart!!!! normalnie popłakać ze śmiech się można

OBIEKTYWNY

To jest Firma Skarbu Państwa przypominam drodzy Państwo!!! bo niektórzy o tym zapomnieli z prezesem na czele, jakie to zabawne bo on podejmuje decyzje w 5 minut a powinien mieć już zakaz zasiadania w spółkach skarbu Państwa Polskiego przynajmniej na dzień dobry, Bo wątpie żeby Polak Polakowi gotował taki los

@OBIEKTYWNY

Akurat właśnie Polak dla Polaka jest najgorszy. Wystarczy zobaczyć polskie i zagraniczne firmy jak dbają o pracowników. Tylko rodak patrzy jak wyzyskać i uwalić swoich.

OBIEKTYWNY

No tak Nasz (usunięte przez administratora) łamie wszelkie Prawo a nikt nie reaguje za to jest kryminał !!! Bo po pierwsze każdą wartością nadrzędną każdej firmy jest człowiek potem produkt który jest produkowany ! Nikt nie widzi problemu w postaci sterej instalacji !!! , Proszę Puławy o interwencje w imieniu dobra ludzi tu pracujących

@OBIEKTYWNY

To jak wiesz o kryminale to poinformuj odpowiednie służby cbś i inne tylko czekają, zamiast pisać rzeczy bez pokrycia tu na forum.

@OBIEKTYWNY

Człowiek, potem produkt produkowany, tylko produkować nie ma z czego, powtórka z zeszłego roku.

ktosia

mamy zmiany kosmetyczne czy prezes wie jaka jest sytuacja na rynku jak konkurencja ma dopracowane produkty jakie ma ceny ? nie wie !!! puławy patrzą sie na to i nic!!! bo na razie jest skupiony tylko na zwalnianiu ludzi i robieniu dobrego wrażenia to są kpiny ta Firma powinna być dawno pod wodzą Kędzierzyna Koźla żeby nie generowala kosztu w postaci zarządu

grunelibe
@ktosia

co do cen trzeba wziąć pod uwagę jakość- z czego produkuje konkurencja a z czego my. Mamy lepszą jakość (mniejsza zawartość metali czy chlorków) konkurencja robi na innym surowcu przez co nie nadaje się na saletrę spożywczą. Tyle w temacie cen do jakości.

Bolo

no i zaczęły się zwolnienia pracowników fizycznych w firmie...dobra zmiana ha,ha,ha....sprzątanie powinno się zacząć od własnego podwórka...przez tyle lat mieliśmy różnych (usunięte przez administratora),i też sytuacja w firmie był kiepska(tak jak zawsze,ha,ha)ale ludzi się nie zwalniało...prezesi przyszli,poszli,przyszli następni ale nikt nie ma tyle honoru i ambicji by wyciagnąć tą firmę na powierzchnię...Kiedyś pracowało kilkunastu ludzi i był taki zbyt że były premie,towar schodził jeszcze "ciepły",a teraz "specjalistów" od cholery a zbytu nie ma...najlepiej kasę dostawać za nic...żałosne jest to co się teraz dzieje...

Było tak
@Bolo

Kolego najpierw powinien Pan (usunięte przez administratora)zwolnić tych co przychodzą do pracy pod wpływem i co pija w pracy a dyrekcja jak zwykle nie do ruszenia

Rumba
@Było tak

Piszesz tak jakby taki problem istniał, a tak nie jest. Po co to szkalowanie ?

Bolo
@Było tak

tyle lat tu pracujesz więc powinieneś wiedzieć jak jest...kto ma chody i znajomości oraz to ze im więcej wchodzą w (usunięte przez administratora) tym są na lepszej pozycji...dlaczego się nie biorą za tych co chodzą bez przerwy na L4,kombinatorów ,pijusów...zwalniają nie tych co trzeba...a co Solidarność na to ??????? jak zwykle nic !!!!!! przedstawiciele związku,dbajacy tylko o swoje (usunięte przez administratora) czy byli u "(usunięte przez administratora)" bronić ludzi przed zwolnieniami ??? na pewno nie,bo po co ...to ich nie dotyczy...załatwiają inne niepotrzebne rzeczy a gdy są naprawdę potrzebni to ich nie ma ...powinni się wstydzić !!!

@Rumba

szkalowanie ??? dobre sobie...ci młodzi co ich przyjęli mogli być ślepi i głusi ale nie ci co już pracują trochę lat...

Było tak
@Rumba

Jak nie wystarczy że z alkomatem na nockę by się przyjechało

@Bolo

Jak ktoś nie nalezy do zwiazku to przecież nikt nie bedzie za niego glowy nadstawiać. To oczywiste że dana organizacja działa tylko dla swoich członków nie ogółu.

Drach
@Bolo

Czekam na dalsze redukcje, tym razem w biurach bo obecnie stosunek fizycznych do biurowych to 1:2 no ale kiedyś za innego dyrektora i (usunięte przez administratora)była moda i parcie- każdy po studiach do biura. Zresztą porażka! Bo chyba nic sie nie zmieni w tej kwestii skoro i sterownie na biuro przerabiają. Masa sztucznych stanowisk ktorych obowiazki mógłby wykonywać ktoś inny. Człowiek produkuje kombinuje żeby to szło a góra nic sie nie interesuje co sie na instalacji dzieje. Jedni moga lecieć w kulki inni opieprz no ale sa równi i równiejsi jedni umią wchodzić w(usunięte przez administratora)inni maja wiecej honoru.

nie tylko na nockę...

@Bolo

Co związki tylko że jak ludzie mają problem to oni sami muszą się dowiadywać nikt nie przyjdzie i nie powie MAM PROBLEM to co się czepiasz jak źle trzeba było startować w wyborach

Solidarność
@Bolo

Weźcie się w końcu do roboty zamiast narzekać !!

Jesttttt
@Było tak

A jednaj jest problem co ???????

@Jesttttt

problem jest i będzie nadal,to nie tylko na tej zmianie...ciekawe tylko czy ta sprawa bedzie jak zawsze zamieciona pod "dywan" czy będa z tego wyciągnięte konsekwencje...pijaństwo i kombinatorstwo...ciekawe...zmiany powinny być wymieszane żeby takie rzeczy się ukróciły...może kierownictwo o tym pomyśli,żeby wreszcie porozbijać te zmianowe elity !!!

kapo
@ken

Czyli łapanki powinny być.

@kapo

łapanki łapankami ale przede wszystkim wymieszać ludzi na zmianach !!!!!!!!!

Barbi
@ken

Masz tu chłopie dyżur ? Prezes powinien mieć oko na ciebie.

@Rumba

Oj na temat co niektórych można by było godzinami gadać ale fajnie że prezes wziął się za porządki tego było trzeba GRATULACJE powinien skrócić dyrekcję o połowę było by więcej dla pracowników fizycznych bo to wkoncu oni robią żeby były wypłaty A tego nikt nie powie głośno co nie. Premie masakra panie (usunięte przez administratora)masakra wypłaty co niektóre nie zazdrościć naprawdę ale wieże że jeszcze pan nad tym popracuje trzymam kciuki

@ken

@ken na jakiej zmianie? Boli cie cos? Ty to jednak fałszywy musisz być. No ale kto się wroblem urodził kanarkiem nie zdechnie. podaj przykłady kolesiostwa skoro takie widzisz. To ze zmiany są zgrane uważasz za kolesiostwo? A co ludzie między sobą maja się żreć jak jakieś chamy? Lepiej poszukaj barbi jak ci sie nudzi zamiast pisać głupoty.

Joker

via GIPHY

roooney
@ken

(usunięte przez administratora) ciulu sprzedajna (usunięte przez administratora) sama sie wymieszaj najlepiej w betoniarce ale ty (usunięte przez administratora) podejrzewam ze nie wiesz co to zmiana pedale .A jak co to podejdz do.I napisz (usunięte przez administratora)

@roooney

ojojoj...ale kogoś zabolało...czego się boisz ze tak chamsko i ordynarnie wyzywasz ??? O wymieszaniu zmian nie tylko Ken myśli...znalazło by sie jeszcze kilku ludzi którym zmianowe elity przeszkadzają...więc sie tak nie gorączkuj,bo ci ciśnienie skoczy !!!

h
@Bolo

reanimacja trupa tak to wyglada, czemu nie ujawnią zarobków prezesa? jest jakiś ponoć nowy dyrektor handlowy? a stary też ponoć jest!! paranoja jak to wszystko wygląda Prezes robi sobie bezprawie i prywatny folwark nikt nie reaguje. Do Prezesa to jest Polska Państwo prawa nie powinien Pan zasiadać w spółkach skarbu Państwa

@h

Porównanie z innymi prezesami to ten chce coś ogarnąć A Ciebie co obchodzą jego zarobki trzeba było się uczyć

olaf
@h

??? To jest dwóch dyrektorów handlowych ?

@olaf

A kto ci tak powiedział słuchaj ludzi to daleko zajdziesz

Jack Sparrow

I tak drodzy Państwo po raz kolejny Azotowy świat zatrzymał się dla Działu Handlowego po wyborze nowego dyrektora - gorszy wybór nie mógł nastąpić... Należy pogratulować decyzji nowemu Zarządowi, który wybiera osobę która po 4 miesiącach urzędowania jako kierownik zwalnia się z pracy, a już po roku wraca z płaczem na kolanach i prosi o ponowne zatrudnienie i stworzenie specjalnie na niej nowego stanowiska... Po czym po niespełna 3 miesiącach od ponownego zatrudnienia osoba ta startuje na stanowisko dyrektora handlowego i wygrywa - komedia. Wszyscy skiśniecie tam jak Gruszki :)

Skisnięta Gruszka
@Jack Sparrow

Jacku Sparrow - osoba o której,piszesz to ja - Joanna Gruszka. Zanim zostałam kierownikiem w ZACh to pozyskałam dla firmy NOWYCH klientów zwiększających dotychczasowy obrót o 18% a marża tylko na samym eksporcie wzrosła wtedy o 4% . Obecnie realizuję projekt zwany potocznie ,, trzecią nogą ''....raczej wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak jest ważny dla firmy . Tak sobie myślę, że jednak oba te argumenty mogły mieć wpływ na decyzję o awansie. Precyzując - moje obowiązki na obecnym stanowisku to p.o. Dyr. Handlowego i obiecuję Ci, że oglądając wynik na sprzedaży za 2018 nawet Ty polubisz skisnięte gruszki. Życzę powodzenia w realizacji celów zawodowych i Do Siego Roku 2018. Pozdrawiam wszystkich, Gruszka Asia

Jack Sparrow
@Skisnięta Gruszka

Dziękuję za przytoczenie argumentów, które pozwoliły osiągnąć Ci nowe stanowisko- nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować! Szkoda tylko, że nie przytaczasz do końca prawdy. Zanim zostałaś kierownikiem zajmowałaś się tylko towarami NIEORGANICZNYMI, a w szczególności saletrą, której był w 2015 roku duży niedosyt na rynku ze względu na braki towaru z Rosji i Danii. Chyba każdy pracownik ZACh zdaje sobie sprawę z tego, że głównym problemem tej spółki nie jest saletra, a stearyna. Wszyscy zdają sobie sprawę jak ważny jest projekt do którego zostałaś ponownie zatrudniona tylko mijają 3 miesiące, a tu nawet planów na te mieszanki nie ma gdyż zbyt mało jest osób z wiedzą technologiczną. Aby zarobić na tym pomyśle chyba trzeba mieć coś więcej niż tylko pięknie spisany pomysł na kartce... Miejmy nadzieję, że masz pomysł na całą gamę towarową spółki i sprzedaż wzrośnie o gigantyczne wartości, które będziesz umiała zaprezentować w rzeczywisty sposób, firma stanie się rentowna, a pracownicy w niej docenieni. Życzę Ci powodzenia! P.S. Życzę Ci abyś nie padła również ofiarom donosów, takich które sama pisałaś na innych.

Jackie Chan

Achhhhh ta zazdrość..............

Z boku
@Jackie Chan

Wymienić cały handlowy

cavendisch
@Jack Sparrow

Panie Jacku czyżby Jego Wysokość Największy Technolog Świata Doktor R. został wy....no powiedzmy wyrzucony? Byłoby to jedne z milszych moich zdziwień. Festiwal niekompetencji. Rozumiem, ze jest Pan jednym z byłych pracowników. Instalacja stearyny nie miała szans powodzenia od początku. Z wielu powodów. Jako pierwszy jest wadliwy biznes plan z kilkoma kardynalnymi błędami. Ot choćby takimi, że bilans strumieni surowców i wszystkich produktów się nie pokrywał......Miałem go w ręku i zmuszano mnie do analizy tego shitu za ponad 100 tysięcy...

cavendisch
@Jack Sparrow

Poza biznes planem wady zarówno projektowe jak i wykonawcze na każdym kroku. Bez spełnienia jakichkolwiek standardów budowania instalacji chemicznych. Byle aby jakoś.

js
@Skisnięta Gruszka

Szanowna Pani jak tam wyniki sprzedaży za 2018 r? czekamy na informację skoro 2l temu Pani wspominała o nich

do pajac
@js

słuchaj (usunięte przez administratora)widać że cos cie boli do tej pory,(żałosne) ujawnij sie z imienia i nazwiska jak taki mądry jesteś i daj swój plan

@do pajac

Ja mam dawać plan? A wy za co wyplate dostajecie? Zresztą nikt nie wymaga cudów sama osoba powyzej napisała że po wynikach ich poznacie kazdy pokocha owoce to niech sie ustosunkuje do tego a nie tylko rzuca slowa na wiatr. A obraźliwe epitety proszę zachowac do siebie.

Iza

Do roboty dziady zamiast pisać głupoty

PRINCE

Szanowni Panstwo. Prosze pisać tylko prawdę

Owocowy Raj
@PRINCE

Panie Prezesie - to jest właśnie prawda.

hans
@PRINCE

Jak Prince skończył wiadomo więc niebezpiecznie używać tego pseudonimu

ola
@PRINCE

prawda ? prawda jest tylko jedna...takiego (usunięte przez administratora) jak jest teraz to przez wszystkie lata nie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgadnij kto

niestety atmosfera pracy stala sie nieznosna. dochodza sluchy ze prezes mowi jedno robi co innego bez pomyslu na ta firme bez zachet do ludzi . czy tak ma wygladac ta firma

czekam
@zgadnij kto

nie jednego prezesa żeśmy przeżyli, kilka miesięcy i pewnie pojawi się kolejny, swego czasu zmieniali się tak szybko że człowiek nawet ich na oczy nie widział.

Solidarność

Co za cisza czyżby wszyscy byli zadowoleni???

ABC
@Solidarność

Nie nie kolego to dopiero cisza przed burzą,sprzedawczyku

Żuberek
@ABC

Jedni sprzedawana, a drudzy za flaszka wolne dawaja witaj POLSKO!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Azotowe Chorzów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
1.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.